Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12241 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2021. április 20., kedd 23:37
Bubi írta: 2021. április 20., kedd 23:34
Moldván írta: 2021. április 20., kedd 23:26 Jorginho a meccs legjobbja? Akkor tényleg mocsok szarok voltunk! VAGY az utálatomtól nem látom a jó teljesítményét, mert nekem ez a mai megint csak annyi volt, hogy a legegyszerűbben átvehető és megjátszható labdákért is sikerült élet halál harcot vívnia 2-3 brighton játékossal.
Leírtad, az utálatodtól nem látod. Voltak klasszis megoldásai, labdakihozatalai, nagyot melózott. Persze előre nem passzol és gyakorlatilag a játék minden elemében teljesen átlagos, de ha már játszik és JÓL, és nem bántott itt személyesen senkit, akkor ne gyűlölködjünk már...
Azért Jorginho-t meg a klasszis megoldásokat légyszi ne helyezzük maár metszetbe... Ennek a kettőnek ugyanis nincs közös halmaza. Mondom mindezt úgy, hogy félretettem az utálatom eme pár sor erejéig.
Nem sikerült Szabi...:)

Nekem is volt már kispályán klasszis megoldásom, nem sok, de volt...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12242 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2021. április 20., kedd 23:34
Moldván írta: 2021. április 20., kedd 23:26 Jorginho a meccs legjobbja? Akkor tényleg mocsok szarok voltunk! VAGY az utálatomtól nem látom a jó teljesítményét, mert nekem ez a mai megint csak annyi volt, hogy a legegyszerűbben átvehető és megjátszható labdákért is sikerült élet halál harcot vívnia 2-3 brighton játékossal.
Leírtad, az utálatodtól nem látod. Voltak klasszis megoldásai, labdakihozatalai, nagyot melózott. Persze előre nem passzol és gyakorlatilag a játék minden elemében teljesen átlagos, de ha már játszik és JÓL, és nem bántott itt személyesen senkit, akkor ne gyűlölködjünk már...
Azért Jorginho-t meg a klasszis megoldásokat légyszi ne helyezzük maár metszetbe... Ennek a kettőnek ugyanis nincs közös halmaza. Mondom mindezt úgy, hogy félretettem az utálatom eme pár sor erejéig.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
White
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#12243 Hozzászólás Szerző: White »

Én úgy láttam hogy ma Jorginho volt mezőnyben a legjobb , de Kepa a MOTM ...
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12244 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Moldván írta: 2021. április 20., kedd 23:26 Jorginho a meccs legjobbja? Akkor tényleg mocsok szarok voltunk! VAGY az utálatomtól nem látom a jó teljesítményét, mert nekem ez a mai megint csak annyi volt, hogy a legegyszerűbben átvehető és megjátszható labdákért is sikerült élet halál harcot vívnia 2-3 brighton játékossal.
Leírtad, az utálatodtól nem látod. Voltak klasszis megoldásai, labdakihozatalai, nagyot melózott. Persze előre nem passzol és gyakorlatilag a játék minden elemében teljesen átlagos, de ha már játszik és JÓL, és nem bántott itt személyesen senkit, akkor ne gyűlölködjünk már...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12245 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. április 20., kedd 23:22 : Kepa nagyot védett, szépen leért, ezt Lampard idején benyelte volna lazán, eldőlt volna mint egy rönk.
Lábbal sokkal magabiztosabb mint Mendy, látok rá egy minimális esélyt, hogy felépíti magát.

Amúgy az a vicc, hogy az első 30 perc jó volt, egyértelműen látszott, hogy nem bírja a Brighton a letámadást, sorra hibáztak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2021. április 20., kedd 23:34-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12246 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta: 2021. április 20., kedd 23:22
Bubi írta: 2021. április 20., kedd 23:17
Szabi írta: 2021. április 20., kedd 22:56 Na ez a két kutyaütő fos játékos, Zouma meg Jorginho adott két ziccert a Brightonnak, köszönjük meg, hogy nem éltek velük.
Na ezt bezzeg megjegyezted, nem számít, hogy Jorginho ezt az egy bakit leszámítva a meccs legjobbja volt...

Nézhetetlen a játékunk. A meccseink fele olyan, hogy sajnálom, hogy időt fecséreltem rá. A Spíleres kommentátorok zavart hangon könyörögnek a nézőknek, hogy "ne kapcsoljanak el mert biztos nem lesz ilyen szar végig...".

TVt azért néz az ember hogy szórakozzon vagy kikapcsolódjon. Meccsre drukkolni mész, az más, de ez a csapat az aminek meccseit jobb ha nem nézed. Ha érdekel az állás rá kell frissíteni 20 percenként az eredmények.comra.

Előnyre tehettünk volna szert azt ennyit sikerült kipréselni... Hát gratulálok, ennél szarabb meccset talán még sosem láttam.
De ezeket a meccseket egyelőre kárpótolják az olyanok, mint a City elleni vagy az Atletico vagy a Sp*rs elleni. Ettől függetlenül én is rég láttam ennyire szar meccset. Rég láttam ilyen hitvány teljesítményt ebben a mezben, mint amit ma Pulisic lerakott. Mindenki 0 volt, de ő ma innen is kilógott alulra. Na de hogy mondjak valami jót is: Kepa nagyot védett, szépen leért, ezt Lampard idején benyelte volna lazán, eldőlt volna mint egy rönk.
Kepanak oriasi elismeres jar, ugy tunik vegre lezarta azt a szornyu korszakat es ujra magabiztos. Nem mindenkinek sikerult volna ujra felepiteni magat abbol a melysegbol ahol jart, minden elismeresem.
A meccsrol inkabb jobb szot sem ejteni, faradtsag es az utobbi napok tortenesei utan, valamint hogy meccs elott is 45 percig a buszon varakoznak, hogy bejussanak a stadionba.. ettol fuggetlenul nehany jatekos kulonosen botrany volt, ha a West Ham ellen sikerul nyerni akkor nincs mit temetni, de az nehezebb feladat lesz valoszinuleg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12247 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2021. április 20., kedd 23:27
Dante írta: 2021. április 20., kedd 23:12 Engem az érdekelne, hogy Havertz és Pulisic mivel szolgáltak rá az állandó kezdő helyre.

CHO-t még véletlenül sem játszatja a helyén, ahogy a három igazi csatárunk is Havertz mögött van, aki még mindig úgy mozog, mintha derékig érő vízben futna.
Állandóan dicsőíti mindkettőt Tuchel a nyilatkozataiban, főleg az amerikait. Ő nagy kedvence. Egyébként azért maradtak bent, mert mostanában mindkettő jobb formát mutatott. Persze mihez képest, mert amilyen szinten voltak, onnan csak felfelé vezet az út... Bár te tudod a legjobban, hogy Abraham nem a szívem csücske, de hogy miért kell vele ennyire kibaszni, azt nem értem. Patkány dolog, amit művel vele Tuchel. Ilyen Brightonok ellen ha már nem Giroud kezd vagy a formán kívüli Werner, játszhatna Tammy, ilyen kaliberű ellenfeleknek tud azért gólt lőni. Ehelyett még keretbe se nevezi, inkább ül két balhátvéd a padon tök feleslegesen, redukálva az opciókat előre.
Hát az tuti, hogy amit Havert középcsatárként leművel, azt Tammy is tudná simán hozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12248 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2021. április 20., kedd 23:12 Engem az érdekelne, hogy Havertz és Pulisic mivel szolgáltak rá az állandó kezdő helyre.

CHO-t még véletlenül sem játszatja a helyén, ahogy a három igazi csatárunk is Havertz mögött van, aki még mindig úgy mozog, mintha derékig érő vízben futna.
Állandóan dicsőíti mindkettőt Tuchel a nyilatkozataiban, főleg az amerikait. Ő nagy kedvence. Egyébként azért maradtak bent, mert mostanában mindkettő jobb formát mutatott. Persze mihez képest, mert amilyen szinten voltak, onnan csak felfelé vezet az út... Bár te tudod a legjobban, hogy Abraham nem a szívem csücske, de hogy miért kell vele ennyire kibaszni, azt nem értem. Patkány dolog, amit művel vele Tuchel. Ilyen Brightonok ellen ha már nem Giroud kezd vagy a formán kívüli Werner, játszhatna Tammy, ilyen kaliberű ellenfeleknek tud azért gólt lőni. Ehelyett még keretbe se nevezi, inkább ül két balhátvéd a padon tök feleslegesen, redukálva az opciókat előre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#12249 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Jorginho a meccs legjobbja? Akkor tényleg mocsok szarok voltunk! VAGY az utálatomtól nem látom a jó teljesítményét, mert nekem ez a mai megint csak annyi volt, hogy a legegyszerűbben átvehető és megjátszható labdákért is sikerült élet halál harcot vívnia 2-3 brighton játékossal.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12250 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. április 20., kedd 23:17
Szabi írta: 2021. április 20., kedd 22:56 Na ez a két kutyaütő fos játékos, Zouma meg Jorginho adott két ziccert a Brightonnak, köszönjük meg, hogy nem éltek velük.
Na ezt bezzeg megjegyezted, nem számít, hogy Jorginho ezt az egy bakit leszámítva a meccs legjobbja volt...

Nézhetetlen a játékunk. A meccseink fele olyan, hogy sajnálom, hogy időt fecséreltem rá. A Spíleres kommentátorok zavart hangon könyörögnek a nézőknek, hogy "ne kapcsoljanak el mert biztos nem lesz ilyen szar végig...".

TVt azért néz az ember hogy szórakozzon vagy kikapcsolódjon. Meccsre drukkolni mész, az más, de ez a csapat az aminek meccseit jobb ha nem nézed. Ha érdekel az állás rá kell frissíteni 20 percenként az eredmények.comra.

Előnyre tehettünk volna szert azt ennyit sikerült kipréselni... Hát gratulálok, ennél szarabb meccset talán még sosem láttam.
De ezeket a meccseket egyelőre kárpótolják az olyanok, mint a City elleni vagy az Atletico vagy a Sp*rs elleni. Ettől függetlenül én is rég láttam ennyire szar meccset. Rég láttam ilyen hitvány teljesítményt ebben a mezben, mint amit ma Pulisic lerakott. Mindenki 0 volt, de ő ma innen is kilógott alulra. Na de hogy mondjak valami jót is: Kepa nagyot védett, szépen leért, ezt Lampard idején benyelte volna lazán, eldőlt volna mint egy rönk.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#12251 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Negyedikek vagyunk hol itt a probléma? :D Viccet félretéve ez szánalmas produkció volt. Ezeket a meccseket és kezdőket azért szeretem, mert ilyenkor tökéletesen látszik, hogy Alonsot minél hamarabb elkell takarítani innen. Ugyanígy tennék Pulisicel is, esik-bukik rossz nézni a szenvedését tök mindegy, hogy lőtt néhány gólt, mellé ótvar szar. Jorginhora lehet mondani, hogy jobb mint Lampard alatt volt, de még akkor is életveszély, plusz ez a folyamatos mutogatás aztán természetesen hátra passzol, hogy esélyünk ne legyen egy támadást elindítani. Ettől okádok. Zoumat be se kell mutatni, mindig benne van a hiba. Szèt basz az ideg amikor ezeket az okádékokat meglátom a kezdőben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12252 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hányinger... Hazai pályán nulla kiharcolt szöglet egy Brighton ellen mindent elmond az akarásról. Nagy kár, hogy az olyan fosadék embereknek, mint Zouma meg Jorginho bármi keresnivalójuk van itt. Elveszti a labdát és kocog vissza az a suta f*sz... Az a baj egyik se fog eltakarodni innen soha, pedig rettentő mód gyűlölöm mindkettőt..
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12253 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2021. április 20., kedd 22:56 Na ez a két kutyaütő fos játékos, Zouma meg Jorginho adott két ziccert a Brightonnak, köszönjük meg, hogy nem éltek velük.
Na ezt bezzeg megjegyezted, nem számít, hogy Jorginho ezt az egy bakit leszámítva a meccs legjobbja volt...

Nézhetetlen a játékunk. A meccseink fele olyan, hogy sajnálom, hogy időt fecséreltem rá. A Spíleres kommentátorok zavart hangon könyörögnek a nézőknek, hogy "ne kapcsoljanak el mert biztos nem lesz ilyen szar végig...".

TVt azért néz az ember hogy szórakozzon vagy kikapcsolódjon. Meccsre drukkolni mész, az más, de ez a csapat az aminek meccseit jobb ha nem nézed. Ha érdekel az állás rá kell frissíteni 20 percenként az eredmények.comra.

Előnyre tehettünk volna szert azt ennyit sikerült kipréselni... Hát gratulálok, ennél szarabb meccset talán még sosem láttam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2021. április 20., kedd 23:19-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#12254 Hozzászólás Szerző: broduer »

Lehet nem is baj, hogy ezentúl nehezebb ellenfelek ellen játszunk. Ez nem a Tuchel off, de azért a kezdőket illetően egyre rosszabbul dönt. Az elején mindig igazította az ellenfélhez a kezdőt. Ilyen tank védők ellen kell Giroud feje és ereje, nem a nyeszlett Havertznek kéne lefejelnie a labdákat. Amikor idejött ez még meg is volt. Na mindegy, a támadójátékon továbbra is van fejleszteni. Vagy 0-0- át játszunk, vagy 1-0-ra nyerünk. A bl döntőben persze kiegyezek egy ilyen eredménnyel is.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#12255 Hozzászólás Szerző: Dante »

Engem az érdekelne, hogy Havertz és Pulisic mivel szolgáltak rá az állandó kezdő helyre.

CHO-t még véletlenül sem játszatja a helyén, ahogy a három igazi csatárunk is Havertz mögött van, aki még mindig úgy mozog, mintha derékig érő vízben futna.

Bandi
Hozzászólások: 2731
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#12256 Hozzászólás Szerző: Bandi »

5 pontot elb*sztunk hazai pályán a West Brom és a Brighton ellen, rohadt idegesítő... lehet hogy ezen fog múlni a végén.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12257 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát ez borzasztó volt, mondhatni örülni kell annak, hogy nem kaptunk ki.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zs198
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#12258 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Ez komoly????
Otthon nem bírjuk gólokkal megverni a Brighton-t???
Jövőre nem érdemlünk így BL-t!!! Nagyon nem..
GO BLUES

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#12259 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Pityee írta: 2021. április 20., kedd 23:01
GereZsolt írta: 2021. április 20., kedd 23:01 Vállalhatatlan ez a produktum. Mount, Zouma, Jorginho, pulisic... Zéró
Legalább választ kaptunk arra, hogy van-e keresnivalója Mountnak btb poszton.
Az ilyentöl amikor egy brighton ellen nem tudunk egy szögletet kiharcolni vagy kettőt kapura lőni a hányinger kerülget. Ha ezeket én edzeném korbáccsal verném agyon öket a meccs után. Amikor ennyire kell a győzelem semmi akarat nem látszik ezeken a szutykokon. Ne mondja senki, hogy fáradtak, Lebron James a 100. meccsén egy idényben is tripladupla40pontot dob ezek meg nyígnak ha 3-4 naponta nyomni kell.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12260 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. április 20., kedd 23:01
GereZsolt írta: 2021. április 20., kedd 23:01 Vállalhatatlan ez a produktum. Mount, Zouma, Jorginho, pulisic... Zéró
Legalább választ kaptunk arra, hogy van-e keresnivalója Mountnak btb poszton.
btb-n igen... de amit jorginho és kova helyén játszani kell az dlp

Válasz küldése