Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11121 Hozzászólás Szerző: Anti »

Sör van dögivel 😉
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11122 Hozzászólás Szerző: Anti »

Sör van dögivel 😉
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11123 Hozzászólás Szerző: fst200 »

9 év után újra itt, jó szurkolást mindenkinek, Hajrá Chelsea!!

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11124 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Amazing24 írta: 2021. május 29., szombat 16:18 Mindenki hangolodik mar remelem az esti merkozesre :D

Ahogy kozeledik, egyre jobban izgulok. Jo szurkolast mindenkinek! Hajra Chelsea!
Mi mar iszunk :D aposom kuldott ki nekunk kegyetlenul rossz szolo palinkat, de ha nyerunk biztos lemegy 1 deci.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11125 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mindenki hangolodik mar remelem az esti merkozesre :D

Ahogy kozeledik, egyre jobban izgulok. Jo szurkolast mindenkinek! Hajra Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#11126 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

James Lee írta: 2021. május 26., szerda 9:22
Bandi írta: 2021. május 24., hétfő 8:56
Hawaii írta: 2021. május 23., vasárnap 23:27
A maival együtt ez a 15. VAR által érvénytelenített gólja, és emellett 12 találatot jegyzett ebben a szezonban.
Sokszor nem a pechen múlt, hanem rajta. Egy csatárnak meg kell tanulnia ezeket a beindulásokat. Többször volt olyan, hogy élőben egyértelmű volt hogy lesen van, ilyenkor le kell lassulni kicsit, bevárni a védőket, de ezt ő nem teszi általában, csak fut előre leszegett fejjel. Persze, az ilyen pár centis leseket lehet szerencsétlennek mondani, de szerintem minimum a fele az ő hibájából nem lett gól. Kellene egy edzőt szerezni, aki jó sokat foglalkozik vele, mert a sebessége miatt megvan benne a potenciál, de így nagyon sok gól elmegy rajta.
Ez szerintem rutin kérdése. Legalábbis annak idején azt vettem észre, hogy Timohoz és Tammyhez képest Zsiru sokkal okosabban és hatékonyabban oldja meg az ilyen helyzeteket.
Van is köztük 10 év korkülönbség, habár szerintem nagyon más típusú játékosok. Azt gondolom, hogy ilyen szempontból kár is összeshasonlítani őket, pl Giroud alapból nem is nagyon kerül olyan helyzetbe, mint Werner vagy Tammy, mivel nincs meg hozzá a kellő gyorsasága. Egyébként tegyük hozzá, hogy Werner góljainak elég nagy százalékát simán megadták volna a VAR nélkül, mert a legtöbb nem sokon múlott. Az pedig szerintem a rendszer hibája, hogy annyi is elég a gól érvénytelenítéséhez, hogy a támadó játékos válla 1 centivel belóg, holott semmilyen előnye sem származik ebből. Más ligákban ezt úgy oldották meg, hogy kicsit vastagabban húzzák meg a lesvonalat, és egyből kevesebb is a milimétereken múló értelmetlen ítélet.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11127 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bandi írta: 2021. május 24., hétfő 8:56
Hawaii írta: 2021. május 23., vasárnap 23:27
edeskeves írta: 2021. május 23., vasárnap 21:13 [...] Egyebkent ilyen peches ember mint o tenyleg nincs megegy, ma is hany centin mulhatott a golja? De kb 10 golt biztos elvettek tole a bajnoksagban, parat milimeteres lesek miatt..
A maival együtt ez a 15. VAR által érvénytelenített gólja, és emellett 12 találatot jegyzett ebben a szezonban.
Sokszor nem a pechen múlt, hanem rajta. Egy csatárnak meg kell tanulnia ezeket a beindulásokat. Többször volt olyan, hogy élőben egyértelmű volt hogy lesen van, ilyenkor le kell lassulni kicsit, bevárni a védőket, de ezt ő nem teszi általában, csak fut előre leszegett fejjel. Persze, az ilyen pár centis leseket lehet szerencsétlennek mondani, de szerintem minimum a fele az ő hibájából nem lett gól. Kellene egy edzőt szerezni, aki jó sokat foglalkozik vele, mert a sebessége miatt megvan benne a potenciál, de így nagyon sok gól elmegy rajta.
Ez szerintem rutin kérdése. Legalábbis annak idején azt vettem észre, hogy Timohoz és Tammyhez képest Zsiru sokkal okosabban és hatékonyabban oldja meg az ilyen helyzeteket.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#11128 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta: 2021. május 23., vasárnap 23:27
edeskeves írta: 2021. május 23., vasárnap 21:13 [...] Egyebkent ilyen peches ember mint o tenyleg nincs megegy, ma is hany centin mulhatott a golja? De kb 10 golt biztos elvettek tole a bajnoksagban, parat milimeteres lesek miatt..
A maival együtt ez a 15. VAR által érvénytelenített gólja, és emellett 12 találatot jegyzett ebben a szezonban.
Sokszor nem a pechen múlt, hanem rajta. Egy csatárnak meg kell tanulnia ezeket a beindulásokat. Többször volt olyan, hogy élőben egyértelmű volt hogy lesen van, ilyenkor le kell lassulni kicsit, bevárni a védőket, de ezt ő nem teszi általában, csak fut előre leszegett fejjel. Persze, az ilyen pár centis leseket lehet szerencsétlennek mondani, de szerintem minimum a fele az ő hibájából nem lett gól. Kellene egy edzőt szerezni, aki jó sokat foglalkozik vele, mert a sebessége miatt megvan benne a potenciál, de így nagyon sok gól elmegy rajta.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#11129 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

edeskeves írta: 2021. május 23., vasárnap 21:13 [...] Egyebkent ilyen peches ember mint o tenyleg nincs megegy, ma is hany centin mulhatott a golja? De kb 10 golt biztos elvettek tole a bajnoksagban, parat milimeteres lesek miatt..
A maival együtt ez a 15. VAR által érvénytelenített gólja, és emellett 12 találatot jegyzett ebben a szezonban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11130 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. május 23., vasárnap 20:13

Egy szep golpasszt azert adott ma is. Neki az a baja, hogy nincs kivel osszejatszani.

Mountot nem emelte ki senki rajtam kivul, pedig gyenge volt, es lefele logott ki a csapatbol. Szomorú, hogy 10 metetekrol kilovi a stadionbol a labdakat.
Szerintem meg olyan csapatba való ami mélyebben védekezik, többet kontrázik és így vannak területei. Ebben a labdajáratós letámadós, 70% labdabirtoklós fociban csak szenved.

Mount tényleg szar volt, az egyik legrosszabb meccse. Elnézzük neki mert ma sem alibizett pedig talán ő játszott a legtöbbet idén. Egyébként sincs kétségem afelől, hogy ilyen tekintetben is fel fog fejlődni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11131 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pulisicnek koze nincs a kezdohoz szerintem a golpassza ellenere, ilyen teljesitmenyekkel a meccskeretbe kerulesert kellene versenyeznie.
Remelem nyaron Tuchel kap egy olyan centert aki beleillik az elkepzeleseibe, mert Wernertol nem lehet golokat varni es ra alapozva sehol nem leszunk jovore. Egyebkent ilyen peches ember mint o tenyleg nincs megegy, ma is hany centin mulhatott a golja? De kb 10 golt biztos elvettek tole a bajnoksagban, parat milimeteres lesek miatt..
Nagy mak volt, hogy vegul sikerult a BL, de oruljunk neki, hogy vegul tuti osszejott a BL donto eredmenyetol fuggetlenul. A City olyan szinten van most, hogy oriasi csoda lenne, ha le tudnank gyozni oket, igy azert nyugodtabbak lehetunk, hogy jovore nem az EL-ben kell szenvedni.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Aktuális meccsek

#11132 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Tuchel a 9. helyen vette át a csapatot, a Leicester 200+ napot töltött az első 4 hely valamelyikén, a TOP4 kisebb csoda. Kijárt nekünk ennyi szerencse az elmúlt hetek eseményei után.

A TOP4 100%-ban Tuchelnek köszönhető, de én most pont abban tudom őt bírálni, amit 2-3 héttel ezelőttig zseniálisan csinált: elkezdett keveset rotálni. Az Arsenal meccs után azt látta (és nyilatkozta), hogy azt a meccset a túl nagy rotálás miatt buktuk, pedig ott egyszerűen balszerencsénk volt. Azóta nagyjából ugyanaz a kezdőnk minden meccsen, és mivel minden meccsünk egy döntővel ér fel (vagy az is), nem csoda, ha a srácok kiégtek mentálisan és fizikálisan egyaránt. Jorginho majdnem minden meccsen kezdő, nem meglepő, ha hibázgat. Elől ugyanez elmondható a Werner-Pulisic párosra, de Mount formája is visszaesett sajnos az elmúlt hetekben, hiába várjuk tőle minden meccsen a csodát.

Volt róla szó, de továbbra sem tetszik, hogy James középen játszik. Ő ad be a legjobban a keretben, Azpi beadásaival semmit sem tudunk kezdni, pedig nagyon sokszor kerül jó helyzetbe. Azpi pedig kapitányként nem fog kimaradni, Tuchel is imádja. Nekem hiányzik nagyon Christensen, aki zseniálisan tolta a West Ham és a Real Madrid meccseket. Mióta megsérült, nem hoztunk meccset kapott gól nélkül.

A dán mellett Kantéra és Mendyre is óriási szükségünk lenne a döntőben, remélem mindketten rendben lesznek. Pulisic borzalmas formában van, így nálam Havertz kezdene, a Real visszavágó miatt különösen megérdemli. Így nálam a Mendy - Azpi | Christensen | Silva | Rüdiger | Chillwell - Kanté | Jorginho | Mount - Werner | Havertz kezdő futna pályára, amennyiben sikerül Chillwellt kicsit seggberúgni és Kovacic továbbra is keresi sérülése előtti formáját. Ne feledjük, a meccsen 5 cserelehetőség lesz, a hosszabbítás simán benne van a párharcban, bőven kulcsszerepe lehet csereként Jamesnek, Pulisicnek vagy Kovacicnek is.

Ja és amennyiben Mendy sérülése komoly, abban az esetben ideje elővenni a 39 éves plzeni óriást, akit még októberben becsúsztattunk fű alatt a BL keretbe. :D Ha máskor nem, akkor a büntetők során, amennyiben persze Coach Kepa is hajlandó erre. :)

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#11133 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Cappy írta: 2021. május 23., vasárnap 20:13
Bubi írta: 2021. május 23., vasárnap 20:07 Konkrétan köze nem volt a Villának a meccshez, megköszönhetik a bírónak a két góljukat. Két büntetőt nem adtak meg. Ha az elsőt megadja sima a meccs. Ez a villa nem gyenge, csak mert itt pár ember szerint nem számít a két meg nem adott büntető, mer ezeket csak úgy le kéne mosni több góllal. Nem mi vagyunk az egyetlenek akiket idén elpicsáztak.

Kihajtotta a belét mindenki, ha kicsivel több a szerencsénk, úgy sima a 3. hely. Az a baj, hogy sokat vártok a támadóinktól. Ezek ennyit tudnak, csoda hogy ennyi helyzetet ki tudnak kidolgozni.

Pulisicet emelném csak ki negatív értelemben, szerintem emberhátrány a srác, csereként van haszna fáradt védők ellen, kezdőként ha rajtam múlna nem játszana max a ligakupában.
Egy szep golpasszt azert adott ma is. Neki az a baja, hogy nincs kivel osszejatszani.

Mountot nem emelte ki senki rajtam kivul, pedig gyenge volt, es lefele logott ki a csapatbol. Szomorú, hogy 10 metetekrol kilovi a stadionbol a labdakat.
Mount is egy kalap szar volt ma és igen, nincs egy olyan játékosunk aki képes lenne 16-20 méterről eltalálni a kaput, amit a mai napig képtelen vagyok feldolgozni. :D

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11134 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2021. május 23., vasárnap 20:07 Konkrétan köze nem volt a Villának a meccshez, megköszönhetik a bírónak a két góljukat. Két büntetőt nem adtak meg. Ha az elsőt megadja sima a meccs. Ez a villa nem gyenge, csak mert itt pár ember szerint nem számít a két meg nem adott büntető, mer ezeket csak úgy le kéne mosni több góllal. Nem mi vagyunk az egyetlenek akiket idén elpicsáztak.

Kihajtotta a belét mindenki, ha kicsivel több a szerencsénk, úgy sima a 3. hely. Az a baj, hogy sokat vártok a támadóinktól. Ezek ennyit tudnak, csoda hogy ennyi helyzetet ki tudnak kidolgozni.

Pulisicet emelném csak ki negatív értelemben, szerintem emberhátrány a srác, csereként van haszna fáradt védők ellen, kezdőként ha rajtam múlna nem játszana max a ligakupában.
Egy szep golpasszt azert adott ma is. Neki az a baja, hogy nincs kivel osszejatszani.

Mountot nem emelte ki senki rajtam kivul, pedig gyenge volt, es lefele logott ki a csapatbol. Szomorú, hogy 10 metetekrol kilovi a stadionbol a labdakat.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11135 Hozzászólás Szerző: Cappy »

emsanya írta: 2021. május 23., vasárnap 19:50
James Lee írta: 2021. május 23., vasárnap 19:36 Igazatok van (köztudottan én is szeretek bírózni), de tényleg csak ezen múlik?
Nagyon sokszor megy a totyogás a kapu előtt. Tiszta lövőhelyzet a 16-os vonalában, amit aztán kipasszolnak valamelyik oldalra. Ha balra, Chilli még tököl az erősebb lábra való átvétellel.
Tuchel nagy koponya és nagyon örülök hogy itt van nálunk, de vagy ő bonyolítja túl ezt a nagyon pöcsölős, precíz játékot, vagy csak a játékosaink képtelenek kapura lőni. Nem egy ilyen történt ma és igencsak idegőrlő, mikor a saját játékosaink törik meg a támadás lendületét az ilyen hülyeségekkel.
Nagyon sokszor tanacstalanok vagyunk elol. Meg gyenge a befejezesunk. De ma is ugy kaptunk ki hogy a masodik felidoben az ellenfel egyet lott kapura, tizibol. Sokszor el is vagyunk átkozva.

Bizzunk benne hogy jon elore valaki es Tuchel is atvarial dolgokat tamadasban. No meg a full felkeszules se lesz rossz.
Igen, sokszor vagyunk tanacstalanok, de meg igy is sok helyzetunk szokott lenni.

Edzovaltas nelkul szerintem ott ragadtunk volna a kozepmezonyben, igy amit Tuchel es a csapat elert ennyi ido alatt az becsulendo.

Egy teljes felkeszulesi idoszak jot fog tenni a csapatnak. Remelhetoleg lesznek valtozasok a keretben is. Egy befejezo csatar jo lenne, es egy belso kozeppalyas Jorginho helyett.

Azon kivul, hogy sok helyzetet kihagyunk en a csatarokat nem bantanam. Werner hajt mint az orult, elokeszitesben jo volt, Havertz is konnyen helyzetbe tud kerulni. Csak a befejezéssel van gond. Pulisic-nek kellene egy jatszotars, mert sokszor keves a mozgas ami miatt elkezd cselezgetni, kar, hogy Hazard mar nincs itt..

Giroud es Abraham ertheto okokból voltak keveset jatszatva. Egyszeruen nem illenek abba a jatekba amit Tuchel szeretne jatszatni a kesobbiekben.

Cho mellozeset en sem ertem. Eleinte sokat jatszott, aztan megtort valami.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11136 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Konkrétan köze nem volt a Villának a meccshez, megköszönhetik a bírónak a két góljukat. Két büntetőt nem adtak meg. Ha az elsőt megadja sima a meccs. Ez a villa nem gyenge, csak mert itt pár ember szerint nem számít a két meg nem adott büntető, mer ezeket csak úgy le kéne mosni több góllal. Nem mi vagyunk az egyetlenek akiket idén elpicsáztak.

Kihajtotta a belét mindenki, ha kicsivel több a szerencsénk, úgy sima a 3. hely. Az a baj, hogy sokat vártok a támadóinktól. Ezek ennyit tudnak, csoda hogy ennyi helyzetet ki tudnak kidolgozni.

Pulisicet emelném csak ki negatív értelemben, szerintem emberhátrány a srác, csereként van haszna fáradt védők ellen, kezdőként ha rajtam múlna nem játszana max a ligakupában.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11137 Hozzászólás Szerző: Pityee »

White írta: 2021. május 23., vasárnap 19:37 Amikor kinevezték Tuchelt akkor mindenki aláírta volna a negyedik helyet és az ajándék BL döntőt , nem tudom mit fanyalogtok annyit
Örülünk okés, de azért le lehet írni ha esetleg a csapatunk teljesítménye egy darab szart nem ért? Mert a mai meccsel konkrétan kínozni lehetett volna. Ráadásul így melegítettünk be a BL döntőre? Kemény lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11138 Hozzászólás Szerző: emsanya »

James Lee írta: 2021. május 23., vasárnap 19:36 Igazatok van (köztudottan én is szeretek bírózni), de tényleg csak ezen múlik?
Nagyon sokszor megy a totyogás a kapu előtt. Tiszta lövőhelyzet a 16-os vonalában, amit aztán kipasszolnak valamelyik oldalra. Ha balra, Chilli még tököl az erősebb lábra való átvétellel.
Tuchel nagy koponya és nagyon örülök hogy itt van nálunk, de vagy ő bonyolítja túl ezt a nagyon pöcsölős, precíz játékot, vagy csak a játékosaink képtelenek kapura lőni. Nem egy ilyen történt ma és igencsak idegőrlő, mikor a saját játékosaink törik meg a támadás lendületét az ilyen hülyeségekkel.
Nagyon sokszor tanacstalanok vagyunk elol. Meg gyenge a befejezesunk. De ma is ugy kaptunk ki hogy a masodik felidoben az ellenfel egyet lott kapura, tizibol. Sokszor el is vagyunk átkozva.

Bizzunk benne hogy jon elore valaki es Tuchel is atvarial dolgokat tamadasban. No meg a full felkeszules se lesz rossz.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11139 Hozzászólás Szerző: Anti »

White írta: 2021. május 23., vasárnap 19:37 Amikor kinevezték Tuchelt akkor mindenki aláírta volna a negyedik helyet és az ajándék BL döntőt , nem tudom mit fanyalogtok annyit
Pontosan erről van szó. Érdekes, a Leicester verés után elég kuss volt a fórumon. Legalább mi örüljünk már ennek a rohadt BL-nek. Mindegy hogy hogyan. Megvaaaan, bazmeeeg!!! 🍻🍻🍻
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11140 Hozzászólás Szerző: White »

Amikor kinevezték Tuchelt akkor mindenki aláírta volna a negyedik helyet és az ajándék BL döntőt , nem tudom mit fanyalogtok annyit
#OnceABlueAlwaysABlue

Válasz küldése