Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10301 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tegnapi meccshez csak annyit, hogy CHO flegma stílusa kikészít :D Konkrétan a csávó úgy állt oda a 11eshez mintha 5 aranylabdát meg 4 BL-t nyert volna már és neki teljesen mindegy lenne hogy berúgja-e vagy sem, a testbeszédéből legalábbis ez jött le. Értem én, hogy egy ligakupa messze nem a legrangosabb trófea, de neki mint fiatal játékosnak, még ez a ligakupa is sokat kellene, hogy jelentsen. Láttam én annó Drogbát úgy örülni egy ligakupa döntőben szerzett gólnak, hogy majdnem kiugrott a nézők közé. Tehát ha egy Drogbának sokat tud jelenteni egy ligakupa, akkor egy CHO ne úgy álljon már oda a 11es párbajhoz, mint akit éjjel 2kor felkeltenek és papucsba kisétál a wc-re csövelni egyet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10302 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2021. október 27., szerda 7:41
Bubi írta: 2021. október 27., szerda 7:05 Nekem mounttal az az érzésem, hogy idén visszalépett egyet. Túl sok játékosunknak nincs meg a helye ebben a 3 védős rendszerben, ideje lenne Tuchelnek villantania valamit.
Vezetjük a bajnokságot úgy, hogy nekünk volt kb a legnehezebb sorsolásunk, hétvégén rúgtunk egy hetest, most már tényleg villanthatna valamit :D Sokan szeretnék a 4 védős felállást, de ameddig nem jön egy hullámvölgy, addig nem fog formációt váltani (miért is tenné?), ebbe szerintem mindenki törődjön bele. Amúgy én egyedül Havertz helyét nem látom ebben a felállásban ha mindenki egészséges, Mount meg bizonyította tavaly hogy képes klasszis teljesítményre ebben a rendszerben, idén később kezdte a felkészülést, utána voltak sérülései, de ha elkapja a fonalat akkor bele fog lendülni.
Az a baj, hogy ennek ellenére látható, hogy pár játékos vergődik. Nem kell lecserélni a 3 védős rendszert, isten ments, csupán kéne egy alternatíva a betömörülő csapatok ellen. Nem kellene megvárni azt a hullámvölgyet.

Mountnak sosem ment olyan jól a szélen mint középen. Ott is jó, de nem a széljátéka miatt tartják őt akkora tehetségnek amekkorának.

Zijes utcalány jól játszott az előszezonban amikor a csatárok mögött szerepelt, az az ő posztja, csak hát nálunk ez a poszt nem létezik.

Lukaku és Werner is jobbat menne, ha egyel több támadó osztaná a védők figyelmét.

Kanté sem a posztján játszik, egy 4-3-3as hadrenddel talán több lehetőség juthatna ott neki.

De ott van Odoi is aki most pazarul játszik, de amint felépült Werner és Lukaku szépen visszaül a padra, mert egyszerre 3 támadó és 7 védőjátékosnak kell lennie a pályán.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2731
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10303 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. október 27., szerda 7:05 Nekem mounttal az az érzésem, hogy idén visszalépett egyet. Túl sok játékosunknak nincs meg a helye ebben a 3 védős rendszerben, ideje lenne Tuchelnek villantania valamit.
Vezetjük a bajnokságot úgy, hogy nekünk volt kb a legnehezebb sorsolásunk, hétvégén rúgtunk egy hetest, most már tényleg villanthatna valamit :D Sokan szeretnék a 4 védős felállást, de ameddig nem jön egy hullámvölgy, addig nem fog formációt váltani (miért is tenné?), ebbe szerintem mindenki törődjön bele. Amúgy én egyedül Havertz helyét nem látom ebben a felállásban ha mindenki egészséges, Mount meg bizonyította tavaly hogy képes klasszis teljesítményre ebben a rendszerben, idén később kezdte a felkészülést, utána voltak sérülései, de ha elkapja a fonalat akkor bele fog lendülni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10304 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem mounttal az az érzésem, hogy idén visszalépett egyet. Túl sok játékosunknak nincs meg a helye ebben a 3 védős rendszerben, ideje lenne Tuchelnek villantania valamit.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#10305 Hozzászólás Szerző: Anti »

Valszeg nem ez lesz az erőssége
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10306 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. október 26., kedd 22:52 Mountnak ezt a büntetőlövést nem kéne erőltetnie, már a Norwich elleni kettő is gyalázatos volt.
Pedig a nyáron úgy tűnt, hogy fejlődött benne. Valóban nem való neki.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10307 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mountnak ezt a büntetőlövést nem kéne erőltetnie, már a Norwich elleni kettő is gyalázatos volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#10308 Hozzászólás Szerző: Anti »

Apinho írta: 2021. október 26., kedd 22:35 Kepa belejött a védésbe, remélem kitart a tizikre is
Kitartott 8)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10309 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A Lyanco gyereket a mai meccs alapján leigazolnám. Transfermarkt szerint 24 éves és ez a 2. meccse a szezonban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#10310 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kepa belejött a védésbe, remélem kitart a tizikre is

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10311 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azért Tuchel sem egy egyszerű elme. James belső védő, CHO wingback, majd a Chilwell balhátvédként jobb wingback.

Ahelyett, hogy CB lenne CB és James mehetne a támadással, kiszolgálásban és befejezésben is jobb mint néhány támadónk. Alonso pedig - ha már mindenképp a pályán kell lennie - sokkal hasznosabb lenne a támadósorban, vagy kötetlen pozícióban.

Havertz pontatlan játéka pedig 3-4 gólhelyzetettől már biztosan megfosztotta a csapatot.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#10312 Hozzászólás Szerző: Anti »

Zijech helyett beraknám Silvát, James menne CHO helyére, CHO meg menne bal támadónak.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#10313 Hozzászólás Szerző: david368 »

Köszönöm szépen Bubi

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10314 Hozzászólás Szerző: Bubi »

david368 írta: 2021. október 26., kedd 21:35 Jol van kis kèk hobbitok, ne adjatok akkor linket :(
Havertz nàjsz
Utoljára ezt kaptam amikor kértem:

https://www.totalsportek.com/football/u ... lmo-match/

Ez a malmö meccshez volt, itt keresgélj.

Sajna telórol vagyok, itt nincs elmentve semmi. Vissza kellett keresnem amit utoljára kaptam.

Gondolom azért nem dobál senki linkekkel, mert szinte mindenki digis és nem néznek streamet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#10315 Hozzászólás Szerző: david368 »

Jol van kis kèk hobbitok, ne adjatok akkor linket :(
Havertz nàjsz

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10316 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zijes, alonso és barkley egyelőre nagyon gyenge.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#10317 Hozzászólás Szerző: david368 »

Sziasztok!
Valaki dobjon egy stream linket a mai meccshez kèrlek.
Privàtban is jò lenne, koszonom elore is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10318 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. október 25., hétfő 19:00
emsanya írta: 2021. október 25., hétfő 15:08 Azért ne értékeljük tul ezt a meccset. Ahogy a poolnál se értékeltem túl hogy szétbaszták ők is a norwichot vagy a burnleyt, nekünk se szabad.

Egyelőre a City és a Pool a komolyabb csapatokat is szanaszét vernek, nekünk szűken jönnek az eredmények. Csapatvédekezésben mi vagyunk a legjobbak ez nem kérdés de egyelőre a City és a Pool elöttünk vannak a komolyabb támadogépezetük miatt.
Nincsenek előttünk, csak ha lebontva nézed, mert amennyivel hatékonyabban támadnak, annyival gyengébben védekeznek mint mi. Én ezt a 3 és a 4 védős rendszer közti különbségnek tudom be. Persze a Poolnál ott van Salah, a Citynél meg De Bruyne akik különbséget jelentenek a meccsek zömében, de egyelőre az, hogy tőlünk hiányzik egy ilyen játékos, az pontokban nem mutatkozik. Egy fecske nem csinál nyarat. Lehet, hogy Salah 40 gólt lő idén és csak 3.ak lesznek...

Abban viszont egyetértek, hogy a Malmö és a Norwich nagyon szinten alul játszanak, viszont a 7 gól az mutat valami nagyon pozitívat, mert ez nem egy elvárható eredmény még egy 4. Ligás csapat ellen sem.
Szerintem a nehezen feltorheto csapatoknal fog ez majd kijonni. Felallastol fuggetlenul kombinativabb a tamadojatekuk, tobbszor tömik ki a csapatokat + poolnal ott van Salah aki a PL es jelenleg a vilag legjobb jatekosa.

Ettol fuggetlenul en imadom a teljesitmenyunk es a taktikank de inkabb tovabbra is kupacsapatkent tudunk jol teljesiteni es menetelni mint sorra hozni a meccseket a PL-ben a pool es a city mellet es megnyerni a bajnoksagot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10319 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2021. október 25., hétfő 15:08 Azért ne értékeljük tul ezt a meccset. Ahogy a poolnál se értékeltem túl hogy szétbaszták ők is a norwichot vagy a burnleyt, nekünk se szabad.

Egyelőre a City és a Pool a komolyabb csapatokat is szanaszét vernek, nekünk szűken jönnek az eredmények. Csapatvédekezésben mi vagyunk a legjobbak ez nem kérdés de egyelőre a City és a Pool elöttünk vannak a komolyabb támadogépezetük miatt.
Nincsenek előttünk, csak ha lebontva nézed, mert amennyivel hatékonyabban támadnak, annyival gyengébben védekeznek mint mi. Én ezt a 3 és a 4 védős rendszer közti különbségnek tudom be. Persze a Poolnál ott van Salah, a Citynél meg De Bruyne akik különbséget jelentenek a meccsek zömében, de egyelőre az, hogy tőlünk hiányzik egy ilyen játékos, az pontokban nem mutatkozik. Egy fecske nem csinál nyarat. Lehet, hogy Salah 40 gólt lő idén és csak 3.ak lesznek...

Abban viszont egyetértek, hogy a Malmö és a Norwich nagyon szinten alul játszanak, viszont a 7 gól az mutat valami nagyon pozitívat, mert ez nem egy elvárható eredmény még egy 4. Ligás csapat ellen sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10320 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért ne értékeljük tul ezt a meccset. Ahogy a poolnál se értékeltem túl hogy szétbaszták ők is a norwichot vagy a burnleyt, nekünk se szabad.

Egyelőre a City és a Pool a komolyabb csapatokat is szanaszét vernek, nekünk szűken jönnek az eredmények. Csapatvédekezésben mi vagyunk a legjobbak ez nem kérdés de egyelőre a City és a Pool elöttünk vannak a komolyabb támadogépezetük miatt.

Válasz küldése