Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#10181 Hozzászólás Szerző: Crap »

Odoi jól játszik, de azzal hogy ilyen rohadt önző, teljesen el rontja. Min 1-0 mehetnenk ha passzol Werner nek

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#10182 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mennyi helyzet kell meg, hogy betalaljunk? :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10183 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon megyünk, tartani kell ezt a tempót és meg lesz az eredmény. Könnyű őket hibára kényszeríteni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#10184 Hozzászólás Szerző: Crap »

Taylor már dolgozik. Minden kis szart már most oda fúj. Jó lenne hanar vezetést szerezni.

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#10185 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szerintem Pulisic ahhoz képest nem jatszott rosszul, hogy nem a sajat posztján volt es most tert vissza serulesbol hosszu ido utan. Az ertekelese sem lett rossz kulfoldi oldalakon. Komplexen kellene a dolgot nezni, és nem egyeni villanasokat ertekelni, ez csapatsport. Ha a vedot nem viszik el a tamadok a rengeteg es gyors elmozgasokkal, James es Chilwell sem lott volna ennyi golt mostanaban. Majd ha visszajon a statikus Lukaku, megint mas lesz a jatek kepe.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10186 Hozzászólás Szerző: Dante »

focimark írta: 2021. november 24., szerda 15:43 Pulisic most tért vissza sérülésből, ráadásul 9est játszott tegnap ami nem a posztja, nem értem miért kapja még mindig a savazást? Én kifejezetten szeretem a játékát és hasznos tagjának tartom a csapatnak. James meg egy kibaszott nagy állat, jelenleg a legnagyobb értéke a csapatnak és még csak 21 éves, ha a RealBarca valamelyikében vagy a Unitedben játszana már minden cikk róla szólna, elképesztő a srác, nincs gyenge pontja, szerintem bármelyik poszton hozná ezt a kapust kivéve.
Nem a tegnapi meccs alapján kell levonni a következtetéseket, de az eddigi chelsea-s teljesítménye nagyon buta döntésekből és sérülésekből áll. Egy két jobb időszakot leszámítva kifejezetten rosszul teljesít és ami a probléma vele, az nem igazán orvosolható, egyszerűen nem érti a sportot.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#10187 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pulisic most tért vissza sérülésből, ráadásul 9est játszott tegnap ami nem a posztja, nem értem miért kapja még mindig a savazást? Én kifejezetten szeretem a játékát és hasznos tagjának tartom a csapatnak. James meg egy kibaszott nagy állat, jelenleg a legnagyobb értéke a csapatnak és még csak 21 éves, ha a RealBarca valamelyikében vagy a Unitedben játszana már minden cikk róla szólna, elképesztő a srác, nincs gyenge pontja, szerintem bármelyik poszton hozná ezt a kapust kivéve.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10188 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chilly tegnapi posztja ad némi bíztatást, hátha nem annyira súlyos. De Utd-t Alonsoval is bőven ütni kell.

Remélem Kantét összedrótozzák hétvégére.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#10189 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2021. november 24., szerda 12:35Ehhez a közeljövőben még jöhet a Palaceos gyerek is, döfi!
Ha jól sikerül a szezonjuk, akkor Gallagher és Broja is be lesz dobva sztem a csapatba. Ilyen tempóban a fél keret akademista lesz lassan :mrgreen:

Pulisichez meg annyit, amióta Hazard elment zokog az a 10es mez...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#10190 Hozzászólás Szerző: broduer »

A szélső-vitához szólva:
Én megvédeném Zyiecht. Nála a legnagyobb gond a motiváció volt mindig is. 2-3 hónapja viszont valami történhetett, mert iszonyú lelkes és motivált lett. Tavaly és idén augusztusban még fejeket vágott, csapkodott, amikor pl lecserélték. Két hónapja viszont szeme sem rebben, motiválja a helyette beállót. Tegnap is a 92. percben sprintben rohant vissza védekezni 3-0-nál. Egészen más lett a testbeszéde.

Aki nálam abszolút kiesne most a kezdőből az Pulisic (ugyanolyan önző, és ostoba mint volt) és Mount. CHO és Hakim pedig joggal érdemli meg a sok játékpercet.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#10191 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nagyon jól toltuk tegnap, örülök a mutatott játéknak és az eredménynek is.

Negatív oldalon a sérülések mellett, ki kell emelnem Pulisicet... A csóri konkrétan abból a 2 hónapból él, amit az eltunyult, karanténban belassult védők közötti szlalomozással felvert, azóta full MLS szint. Marcos Alonsot hamarabb kezdetném csatár poszton, mint az amerikait.

A játék mellett pozitívum, hogy mennyire a hátukra vették a csapatot az akadémistáink. Oké, Masont újra formába kell hozni, de döbbenetes, hogy kiállhatunk egy Chalobah-James-RLC-Mount-RLC 5össel a 10 mezőnyjátékosból és valid győzelmi esélyekkel futunk neki a meccsnek. Ráadásul rendre ezek az ürgék a legstabilabbak. Ehhez a közeljövőben még jöhet a Palaceos gyerek is, döfi!

Bandi
Hozzászólások: 2731
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10192 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. november 24., szerda 12:01
Bandi írta: 2021. november 24., szerda 7:25
Ziyech az első félidőben nagyon gyenge volt, a másodikra szerencsére feljavult, azt a teljesítményét kellene tartósan hoznia. Pulisic, Werner és Lukaku visszatérésével viszont nem biztos hogy sok lehetőséghez fog jutni, nem hiszem hogy az utóbbi 1 hónapban sikerült meggyőznie Tuchel-t hogy helye van a kezdőben. CHO viszont bizonyított, ez kellett neki, hogy tartósan 6-7 meccsen keresztül kezdő legyen a saját posztján, meg is mutatta hogy mire képes, reméljük gyakran fogjuk látni őt ezen a poszton ezután is, nem csak csereként fog néha szóhoz jutni.

A sérültek miatt kicsit keserédes a meccs, Tuchel lassan megtanulhatná hogy Kante heti 1 meccset bír, ezt el kell fogadni, nincs értelme 3 naponta játszatni, mert utána meg 3-4 hétig megint nélkülöznünk kell. Chilwell esetében pedig imádkozzunk, nagyon ACL gyanús a sérülés, nagy bajban leszünk ha kidől az egész szezonra. :|
Pulisic? Tegnap semmit se játszott Zijeshez képest. Szóval nem hinném, hogy ő annyira hátráltatná a marokkóit. CHO oké rúgott egy gólt, nem mozgott rosszul, de mellette elszart csomó egy rakat ziccert. Majdnem mindig a buta megoldást választotta és belerúgta az előtte álló emberbe a labdát. Szóval amennyiben a marokkói laza srácunk tudná állandósítani ezt a formáját, nem hinném hogy kérdés lenne, hogy ki kezd a Pulisic-CHO-Zijes trióból.
Pulisic tegnap csatárt játszott, szerintem senki nem gondolta hogy Bonucci és De Ligt között villogni fog, valakit be kellett áldozni és betenni középre hogy lekösse a védők figyelmét. Meg vele kapcsolatban mindig az az érzésem hogy ő Tuchel kis kedvence, gondolom a dortmundi idők miatt, szóval szerintem ő mindig meg fogja kapni a lehetőséget. Zyiech-ben én nem nagyon láttam soha az extrát, van egy nagyon jó bal lába, de kb ennyi, lehet hogy kicsit előítéletes vagyok vele szemben, de ő soha nem lesz itt kulcsember. Voltak jobb periódusai, de ezek 1-2 meccsnél tovább soha nem tartottak, nem hiszem hogy ezek után tudná majd állandósítani a jó formáját. Az elmúlt 1,5 hónapban CHO szerintem szintekkel jobb volt Zyiech-nél, plusz ugye ő fiatalabb, saját nevelés, szerintem egyértelműen a marokkói elé került a rangsorban. De azért az mindenképpen jó hogy nem azon megy a vita, hogy Pedro vagy Willian kezdjen, sikerült azért szintet lépni az elmúlt pár évben :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10193 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2021. november 24., szerda 7:25
Dante írta: 2021. november 24., szerda 1:37 Ziyech-t és CHO-t jó volt nézni, nagyon éltek mindketten. Rengeteg jó teljesítmény volt, többek között Jorginho nem csak magához, hanem egy igazi focistához képest is jól játszott (ma is), de a marokkói volt szerintem meccs embere.
Ziyech az első félidőben nagyon gyenge volt, a másodikra szerencsére feljavult, azt a teljesítményét kellene tartósan hoznia. Pulisic, Werner és Lukaku visszatérésével viszont nem biztos hogy sok lehetőséghez fog jutni, nem hiszem hogy az utóbbi 1 hónapban sikerült meggyőznie Tuchel-t hogy helye van a kezdőben. CHO viszont bizonyított, ez kellett neki, hogy tartósan 6-7 meccsen keresztül kezdő legyen a saját posztján, meg is mutatta hogy mire képes, reméljük gyakran fogjuk látni őt ezen a poszton ezután is, nem csak csereként fog néha szóhoz jutni.

A sérültek miatt kicsit keserédes a meccs, Tuchel lassan megtanulhatná hogy Kante heti 1 meccset bír, ezt el kell fogadni, nincs értelme 3 naponta játszatni, mert utána meg 3-4 hétig megint nélkülöznünk kell. Chilwell esetében pedig imádkozzunk, nagyon ACL gyanús a sérülés, nagy bajban leszünk ha kidől az egész szezonra. :|
Pulisic? Tegnap semmit se játszott Zijeshez képest. Szóval nem hinném, hogy ő annyira hátráltatná a marokkóit. CHO oké rúgott egy gólt, nem mozgott rosszul, de mellette elszart csomó egy rakat ziccert. Majdnem mindig a buta megoldást választotta és belerúgta az előtte álló emberbe a labdát. Szóval amennyiben a marokkói laza srácunk tudná állandósítani ezt a formáját, nem hinném hogy kérdés lenne, hogy ki kezd a Pulisic-CHO-Zijes trióból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2731
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10194 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2021. november 24., szerda 9:17 CHO jó-jó, de valamiért nekem továbbra is hiányzik az az extra tőle. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint Saka-val, hogy mivel topklubban játszik, nagy (volt) a hype körülötte, de lehet ha egy Aston Villa-ban tolná, olyan nagyon nem figyelnénk fel rá.
Ha a Villa-ban játszana, akkor mivel fiatal, tehetséges és angol, valószínűleg 60-70 millióért igazolná le valamelyik topcsapat :D Nehéz őt megítélni mert ugye nem volt sehol kölcsönben, tehát nem tudtuk megnézni hogy egy teljes szezonon keresztül, rendszeres játéklehetőség mellett mire képes. Többször voltak jó időszakai, de aztán jött egy sérülés, mást preferált az edző vagy nem a posztján játszott, az angol kommentátor mondta tegnap hogy most fordult elő először a pályafutása során hogy zsinórban 6 vagy 7 meccsen kezdő legyen, nem volt még ilyen időszaka hogy ennyit játszott volna. Szerintem sikerült neki elnyernie Tuchel bizalmát, valószínűleg nem lesz kulcsember továbbra se, de biztos több lehetőséget fog kapni mint a szezon elején.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10195 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2021. november 24., szerda 9:39
Szabi írta: 2021. november 24., szerda 9:17 Ziyech az első félidőben tragédia volt, a másodikra valóban jelentőset javult. CHO jó-jó, de valamiért nekem továbbra is hiányzik az az extra tőle. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint Saka-val, hogy mivel topklubban játszik, nagy (volt) a hype körülötte, de lehet ha egy Aston Villa-ban tolná, olyan nagyon nem figyelnénk fel rá. Összegezve azt gondolom, hogy a tegnapi támadótrió egyénileg nem győzte meg Tuchel-t arról, hogy bármelyiknek is stabil helyet kéne biztosítani a kezdőben, de a hierarchiában talán feljebb léphetett CHO és ezentúl több lehetőséget kaphat a saját legjobb posztján.

RLC-t mostanság jegelte TT, pedig jó lenne ha fontosabb meccseken is bevetné, mert tegnap is voltak extra megmozdulasai, olyanok, amilyeneket csak ő tud a keretben.

James pedig egy állat, jelenleg a legjobb jobbhátvéd/rwb a világon Hakimi és TTA mellett/előtt. Én kicsikét szkeptikus voltam vele tavaly a gyengébb védőmunkája miatt, de idénre kb. hátul is áthatolhatatlan, szerintem egyértelműen ő az akadémiánk legnagyobb kincse. Szívfájdalmam, hogy egy hangyányilval nem fürgébb, mert akkor nem lehetne még csak belekötni sem.
James esetén lassan tényleg el kell gondolkodni, hogy hasonló szabadságot kapjon mint anno Bale... Kegyetlen veszélyes a kapura :D
Jah, a Bale-es példa jó, bár én nem a szélen látom a jövőjét. Tegnap szerintem ő volt a MOTM, őrület milyen jobb lába van, legyen az szabadrúgás, szöglet, beadás, keresztlabda vagy kapuralövés közelről - távolról egyaránt... Én sem hittem benne, de szerencsére rámcáfolt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#10196 Hozzászólás Szerző: Crap »

Jó volt látni tegnap a csapatot 60. percig max szinten pörögni. Az első perctől érződött, hogy most kb. azon a szinten és intezitással kezdünk a 0. perctől, mint mondjuk egy 0-0-ra álló bajnokin elkezdünk játszani a 60-70. perctől. Brutális sebesség játszottak a fiúk, csak ugye ebben a tempóban, főleg ilyen sok meccsel mindig benne van a sérülés sajnos. (inkább Kante-ra gondolok, most Chilwellé sajnos egy szerencsétlen esés volt)

Nagyon izgulok Chilwell miatt, mert vele a játékunk egészen más, és nagyon nagyon fontos embere a csapatnak. Középen, szélen, messziről, mindenhonnan veszélyes, mindig visszaért, brutál intenzitással tolja.

Nem tudok egyszerűen jó szájízzel felkelni egy ilyen meccs után, mert tényleg beteges az a terhelés, ami a játékosokat éri 1,5 éve és valahol ennek gátat kéne szabni.(ugye a legtöbb játékost adó csapat a szaros válogatott meccsekre mi vagyunk... ) Vicc egyszerűen, hogy kockázatnak számít, ha a csapatodat 100 %-os intenzitással akarod bevetni egy fontos BL vagy bajnoki mérkőzésen és szinte fixen várható sérült utána....
Ha nem lenne ennyire mély a keret vagy ennyire jó Tuchel, hogy minden játékost formába tudott hozni, nem tudom hogy vészelnénk át ezt a szezont.
Idén sérült volt már és legalább 4-5 meccset kikellet hagynia.: Lukaku, Havertz, RLC, Kante, Kova, Werner, Chilwell, Chris, Mount, Pulisic, Ziyhec, + aki még nem jutott most eszembe.
Konstans van legalább 4 sérültünk ráadásul nem is az alsó polcról. Nem tudom ezt hány csapat bírná el. Mi egyenlőre álljuk a sarat, de ez szezon végéig egyszerűen nem maradhat így.
Chilwellel a csapat most lehet egész szezonra elveszíti az egyik nagyon fontos fegyverét és még a szezonnak a felénél se tartunk. Jön még a karácsonyi dömping, utána meg majd egymás után jöhetnek a kipihent Bayern, PSG játékosok miközbe a City, Spuri kettőssel nyomjuk a bajnokit, miközben éppen beestek a játékosok a szaros Afconról, meg nemzetek kupájáról.

Kegyetlen jó a csapat, brutál király Tuchel is, de van egy olyan rossz érzésem, hogy ennyi sérülttel ez idén nem fog sikerülni se a PL, se a BL-ben.
Ezen fog múlni szerintem minden, mert amúgy tegnap gyönyörű bemutatót tartottak, hogy mire vagyunk képesek. Ha 6 góllal kellet volna nyerni, azt is össze hozzák a srácok, egy Juventus ellen.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#10197 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2021. november 24., szerda 9:17 Ziyech az első félidőben tragédia volt, a másodikra valóban jelentőset javult. CHO jó-jó, de valamiért nekem továbbra is hiányzik az az extra tőle. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint Saka-val, hogy mivel topklubban játszik, nagy (volt) a hype körülötte, de lehet ha egy Aston Villa-ban tolná, olyan nagyon nem figyelnénk fel rá. Összegezve azt gondolom, hogy a tegnapi támadótrió egyénileg nem győzte meg Tuchel-t arról, hogy bármelyiknek is stabil helyet kéne biztosítani a kezdőben, de a hierarchiában talán feljebb léphetett CHO és ezentúl több lehetőséget kaphat a saját legjobb posztján.

RLC-t mostanság jegelte TT, pedig jó lenne ha fontosabb meccseken is bevetné, mert tegnap is voltak extra megmozdulasai, olyanok, amilyeneket csak ő tud a keretben.

James pedig egy állat, jelenleg a legjobb jobbhátvéd/rwb a világon Hakimi és TTA mellett/előtt. Én kicsikét szkeptikus voltam vele tavaly a gyengébb védőmunkája miatt, de idénre kb. hátul is áthatolhatatlan, szerintem egyértelműen ő az akadémiánk legnagyobb kincse. Szívfájdalmam, hogy egy hangyányilval nem fürgébb, mert akkor nem lehetne még csak belekötni sem.
James esetén lassan tényleg el kell gondolkodni, hogy hasonló szabadságot kapjon mint anno Bale... Kegyetlen veszélyes a kapura :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10198 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ziyech az első félidőben tragédia volt, a másodikra valóban jelentőset javult. CHO jó-jó, de valamiért nekem továbbra is hiányzik az az extra tőle. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint Saka-val, hogy mivel topklubban játszik, nagy (volt) a hype körülötte, de lehet ha egy Aston Villa-ban tolná, olyan nagyon nem figyelnénk fel rá. Összegezve azt gondolom, hogy a tegnapi támadótrió egyénileg nem győzte meg Tuchel-t arról, hogy bármelyiknek is stabil helyet kéne biztosítani a kezdőben, de a hierarchiában talán feljebb léphetett CHO és ezentúl több lehetőséget kaphat a saját legjobb posztján.

RLC-t mostanság jegelte TT, pedig jó lenne ha fontosabb meccseken is bevetné, mert tegnap is voltak extra megmozdulasai, olyanok, amilyeneket csak ő tud a keretben.

James pedig egy állat, jelenleg a legjobb jobbhátvéd/rwb a világon Hakimi és TTA mellett/előtt. Én kicsikét szkeptikus voltam vele tavaly a gyengébb védőmunkája miatt, de idénre kb. hátul is áthatolhatatlan, szerintem egyértelműen ő az akadémiánk legnagyobb kincse. Szívfájdalmam, hogy egy hangyányilval nem fürgébb, mert akkor nem lehetne még csak belekötni sem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#10199 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szuper merkozes volt, remek jatekkal, viszont Chilwell serulese nagyon rosszul nezett ki. :( Remelem nem annyira komoly, mert nagyon fontos tagja a csapatunknak.

Bandi
Hozzászólások: 2731
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#10200 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2021. november 24., szerda 1:37 Ziyech-t és CHO-t jó volt nézni, nagyon éltek mindketten. Rengeteg jó teljesítmény volt, többek között Jorginho nem csak magához, hanem egy igazi focistához képest is jól játszott (ma is), de a marokkói volt szerintem meccs embere.
Ziyech az első félidőben nagyon gyenge volt, a másodikra szerencsére feljavult, azt a teljesítményét kellene tartósan hoznia. Pulisic, Werner és Lukaku visszatérésével viszont nem biztos hogy sok lehetőséghez fog jutni, nem hiszem hogy az utóbbi 1 hónapban sikerült meggyőznie Tuchel-t hogy helye van a kezdőben. CHO viszont bizonyított, ez kellett neki, hogy tartósan 6-7 meccsen keresztül kezdő legyen a saját posztján, meg is mutatta hogy mire képes, reméljük gyakran fogjuk látni őt ezen a poszton ezután is, nem csak csereként fog néha szóhoz jutni.

A sérültek miatt kicsit keserédes a meccs, Tuchel lassan megtanulhatná hogy Kante heti 1 meccset bír, ezt el kell fogadni, nincs értelme 3 naponta játszatni, mert utána meg 3-4 hétig megint nélkülöznünk kell. Chilwell esetében pedig imádkozzunk, nagyon ACL gyanús a sérülés, nagy bajban leszünk ha kidől az egész szezonra. :|

Válasz küldése