Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8401 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

szpecnaz írta:
s-h-i-n-e.com írta:
ZenZo írta:Angol pletyka: lehet, hogy Melchiot a Wigan játékosa lesz?
Mindig is bírtam Melchiot-ot.
...ha érdekelne, a t*k*m tele lenne azzal a nézettel, hogy szinte minden ex-Chelsea játékos vagy áruló vagy xar...bezzeg a mostani keret tagjai mind nagyszerű játékosok, de vannak akiknek "kis" időre van szükségük a beilleszkedéshez. 8) :lol: Botrány.
nem így van....de melchiot lassú volt és körülményes....főleg a vége felé..

...pedig én a gyors & kreatív játékot szeretem...mégis a kedvenc "kék jobbhátvédem" volt...(nem tudom mi üthetett belém)... :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8402 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:hat lehet, hogy ugyesebb volt a labdaval amikor epp jo napja volt, de egy vedonel ez nem alapveto fontossagu, ugye :)
a ferreira a vilag egyik legjobb vedekezo jobb backje - kar, hogy egy eve forman kivul. bar most a szezon vegen feljavult, ha huzamosabban kapna lehetoseget akkor szerintem megint belelendulne. persze az is igaz, hogy a diamondhoz alkalmatlan, hiszen ott a szelsovedoknek fontos feladatuk van a tamadasban is. (melchiot a lassusaga okan erre se lenne jo ;))
Hogy lehet valaki a legjobb védekező jobbhátvéd, ha egy éve formán kívül van? :wink:
Sohasem tetszett, ahogy játszik. Imádom, amikor az ellenfél térfeléről képes haza adni... :D
Melchiot támadásban sokkal jobb volt, mint Ferreira...bár ezt már felesleges boncolgatni...(ha jól rémlik kb. 5 évet húzott le nálunk és megállta a helyét. Akkor is az egyik legjobb védelmünk volt a PL-ben, azzal a különbséggel, hogy nem a védekezésre épült a játékunk, tehát még "szép", hogy több gólt kaptunk...)
Egyébként felesleg ez a VS téma is. :wink: Neked is meg van a véleményed mind a két "paliról", meg nekem is (a lesúújtóó PF-ról). :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2007. június 12., kedd 7:03-kor.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8403 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem, az egesz csapat. volt is errol cikk a hivatalos oldalon.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8404 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:...talán a legszebb Chelsea-gól volt abban a szezonban...de nem hullajtottam könnyeket érte, hogy elment. A mai napig nem értem, hogy miért kellett leigazolnunk...(ha már ide hozzuk, akkor játsssszon, vagy minek hozzuk ide... :?: :) )
megjegyzem a csapattal ellentetben, mert ok viszont konnyes bucsut vettek tiagotol :)
az meg, hogy nem jatszott nem igaz. 21+13 bajnoki, 2 fa kupa, 4 liga kupa, 4+7 bl meccs. teny, hogy eleg szurke volt, de ha valaki nem csak a labdat figyelte, hanem azt is, hogy labda nelkul hogy helyezkedett, az lathatta, hogy eleg sok es hasznos iparosmunkat vegzett.
nem konnyu a latin bajnoksagokbol erkezve aklimatizalodni a PLben. pl maka elso szezonja se volt tul fenyes.
A fene tudja...nekem Makelele játéka az első perctől bejött.
Komolyan 34 bajnokin játszott Tiago? Nekem kb. 3 meccse maradt meg...abból egyen talán le is cserélték... :? /olyan "sub(s) not used típusú" játékosként emlékszem rá/ :wink:
Gondolom a portugál-szekció megsiratta rendesen. 8)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8405 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat lehet, hogy ugyesebb volt a labdaval amikor epp jo napja volt, de egy vedonel ez nem alapveto fontossagu, ugye :)
a ferreira a vilag egyik legjobb vedekezo jobb backje - kar, hogy egy eve forman kivul. bar most a szezon vegen feljavult, ha huzamosabban kapna lehetoseget akkor szerintem megint belelendulne. persze az is igaz, hogy a diamondhoz alkalmatlan, hiszen ott a szelsovedoknek fontos feladatuk van a tamadasban is. (melchiot a lassusaga okan erre se lenne jo ;))

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8406 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Szerintem Ferreira hozzá képest egy technikai analfabéta... :wink:
(Mario: Nem szeretem a sz@r játékosokat, tehát valószínűsítem, hogy nem az) :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8407 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

s-h-i-n-e.com írta:
ZenZo írta:Angol pletyka: lehet, hogy Melchiot a Wigan játékosa lesz?
Mindig is bírtam Melchiot-ot.
...ha érdekelne, a t*k*m tele lenne azzal a nézettel, hogy szinte minden ex-Chelsea játékos vagy áruló vagy xar...bezzeg a mostani keret tagjai mind nagyszerű játékosok, de vannak akiknek "kis" időre van szükségük a beilleszkedéshez. 8) :lol: Botrány.
nem így van....de melchiot lassú volt és körülményes....főleg a vége felé..

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8408 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:
ZenZo írta:Angol pletyka: lehet, hogy Melchiot a Wigan játékosa lesz?
Mindig is bírtam Melchiot-ot.
...ha érdekelne, a t*k*m tele lenne azzal a nézettel, hogy szinte minden ex-Chelsea játékos vagy áruló vagy xar...bezzeg a mostani keret tagjai mind nagyszerű játékosok, de vannak akiknek "kis" időre van szükségük a beilleszkedéshez. 8) :lol: Botrány.
nem mindegyik. de melchiot tenyleg szar vedo :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8409 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:...talán a legszebb Chelsea-gól volt abban a szezonban...de nem hullajtottam könnyeket érte, hogy elment. A mai napig nem értem, hogy miért kellett leigazolnunk...(ha már ide hozzuk, akkor játsssszon, vagy minek hozzuk ide... :?: :) )
megjegyzem a csapattal ellentetben, mert ok viszont konnyes bucsut vettek tiagotol :)
az meg, hogy nem jatszott nem igaz. 21+13 bajnoki, 2 fa kupa, 4 liga kupa, 4+7 bl meccs. teny, hogy eleg szurke volt, de ha valaki nem csak a labdat figyelte, hanem azt is, hogy labda nelkul hogy helyezkedett, az lathatta, hogy eleg sok es hasznos iparosmunkat vegzett.
nem konnyu a latin bajnoksagokbol erkezve aklimatizalodni a PLben. pl maka elso szezonja se volt tul fenyes.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8410 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ZenZo írta:Angol pletyka: lehet, hogy Melchiot a Wigan játékosa lesz?
Mindig is bírtam Melchiot-ot.
...ha érdekelne, a t*k*m tele lenne azzal a nézettel, hogy szinte minden ex-Chelsea játékos vagy áruló vagy xar...bezzeg a mostani keret tagjai mind nagyszerű játékosok, de vannak akiknek "kis" időre van szükségük a beilleszkedéshez. 8) :lol: Botrány.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8411 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Chelseafan írta:
ZenZo írta:
CFCBoy írta:nálunk sem volt olyan rossz... pl Lampard, Robben, Tiago vs Nowrich, amikor sarokkal odarakta a labdát, zseniális!
Igen, általában ez kerül fel a neve említésekor, a nagy baj csak az, hogy más nem nagyon jut senki eszébe... igaz, nincs is miből, alig lépett pályára, és ebből is vagy 3-4 jó meccse volt amennyire emlékszem.
Meg a MU-nak lőtt hatalmas bombagólja! :)
...talán a legszebb Chelsea-gól volt abban a szezonban...de nem hullajtottam könnyeket érte, hogy elment. A mai napig nem értem, hogy miért kellett leigazolnunk...(ha már ide hozzuk, akkor játsssszon, vagy minek hozzuk ide... :?: :) )

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8412 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:
CFCBoy írta:nálunk sem volt olyan rossz... pl Lampard, Robben, Tiago vs Nowrich, amikor sarokkal odarakta a labdát, zseniális!
Igen, általában ez kerül fel a neve említésekor, a nagy baj csak az, hogy más nem nagyon jut senki eszébe... igaz, nincs is miből, alig lépett pályára, és ebből is vagy 3-4 jó meccse volt amennyire emlékszem.
Meg a MU-nak lőtt hatalmas bombagólja! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8413 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

CFCBoy írta:nálunk sem volt olyan rossz... pl Lampard, Robben, Tiago vs Nowrich, amikor sarokkal odarakta a labdát, zseniális!
Igen, általában ez kerül fel a neve említésekor, a nagy baj csak az, hogy más nem nagyon jut senki eszébe... igaz, nincs is miből, alig lépett pályára, és ebből is vagy 3-4 jó meccse volt amennyire emlékszem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#8414 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

nálunk sem volt olyan rossz... pl Lampard, Robben, Tiago vs Nowrich, amikor sarokkal odarakta a labdát, zseniális!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8415 Hozzászólás Szerző: undertow »

mindig mondtam, hogy jo jatekos. ha marad, akkor neki is jobban ment volna mar a 2. eveben.
de nem panaszkodom, essien azert egy klasszissal jobb nala :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8416 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:Juventus and Milan are reportedly fighting it out for £15million-rated Lyon midfielder Tiago. - Hát na. Valahogy a Lyonban jobban ment neki, mint nálunk. De azért nem semmi, hogy 15 milla körüli árat adnának érte.
Tavaly még az Aranylabda-szavazáson is jelölt volt! :shock: Láttam egy pár meccsösszefoglalót, ahol nagyon jól játszott, főleg a BL-ben!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8417 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Juventus and Milan are reportedly fighting it out for £15million-rated Lyon midfielder Tiago. - Hát na. Valahogy a Lyonban jobban ment neki, mint nálunk. De azért nem semmi, hogy 15 milla körüli árat adnának érte.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8418 Hozzászólás Szerző: undertow »

akkor a wigan tenyleg ki akar esni. begyujtik a legszarabb vedoket...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8419 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Angol pletyka: lehet, hogy Melchiot a Wigan játékosa lesz?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8420 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én abban bízom, hogy JT 32 éves korától mondjuk 38ig, játékosedző lesz!:)
Only one Di Matteo!

Válasz küldése