Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#7181 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Nem semmi, hogy olyan régi klasszisok mint Crespo, Anelka és Veron is viszonylag elől van ezen a listán.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7182 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2021. augusztus 9., hétfő 13:10
Daniel írta: 2021. augusztus 9., hétfő 13:09 Neymar pl 280 millánál jár
https://www.transfermarkt.com/statistik/transfererloese

Azért Morata előkelő helye elég gázXD
Elég jó ügynöke lehet a királykisasszonynak, mert nem egy top csapatot megtudott győzni róla, hogy elvigyék :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#7183 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Daniel írta: 2021. augusztus 9., hétfő 13:09 Neymar pl 280 millánál jár
https://www.transfermarkt.com/statistik/transfererloese

Azért Morata előkelő helye elég gázXD

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7184 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Neymar pl 280 millánál jár
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7185 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2021. augusztus 9., hétfő 12:58 Fizettek már ki több pénzt játékosért Lukakunál? Egyszer asszem 30ért megvettük, majd 30ért megvette az everton, aztán 80ért megvette a manu, majd nem tudom mennyiért igazolt az Interbe, most meg hozzánk 97 milláért.
Nem, ő érte fizették a világon a legtöbbet eddig ha összeadjuk az összes transzfert.

Az inter amugy még a MU-nak ki se fizette a teljes árát...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9361
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7186 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fizettek már ki több pénzt játékosért Lukakunál? Egyszer asszem 30ért megvettük, majd 30ért megvette az everton, aztán 80ért megvette a manu, majd nem tudom mennyiért igazolt az Interbe, most meg hozzánk 97 milláért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7187 Hozzászólás Szerző: Daniel »

https://mobile.twitter.com/CFCCentral3/ ... 9027073027

ez egy egész jó kis összegzés Lukakuról taktikai szempontból és hogy TT miért is akarhatta.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7188 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Crap írta: 2021. augusztus 9., hétfő 12:00
Szabi írta: 2021. augusztus 9., hétfő 11:20 Kicsit nehezemre esik ezt leírni, de az alkesz, pocakos Drinkwater többet tett hozzá a felkészülési meccseken, mint RLC. Ha utóbbi marad, mint középpályás opció, azzal nem leszünk kisegítve.
Bocsáss meg,de szerintem ez hülyeség azért.
RLC nem volt top formában finoman szólva, de így is szépen vitte előre a támadásokat a kp-rol.
Csak egy példa a legrosszabb meccséből pont,hogy mekkora a különbség: Bournemouth elleni meccsen a Drinkwater, kb nulla védekezést kapott és így se tudott a kp-n alkotni semmit pár hátra passz kivételével. Közben a tapasztalatlan Gallaghert meg szét szedték. Beállt RLC és egyből őt kellet védeni, csinált egy csomó területet, vitte a 16ig a támadásokat. Gallagher meg tök üresen kaphatta a paszokat meg futhatott el mellette.
Sp*rs ellen pedig már egész szépen a régi magát hozta, nem volt eladott labdája, 16ig pulisicel rendre felvitte a labdát a kp-rol. Az hogy a kvázi d csapattal játszott és a 16nal tovább nem jutott már szerintem nem rajta múlt.
Az a gond, hogy azzal nem sokat érünk, hogy felviszi a 16-osig, utána pedig elpasszolja. Munkahelyeden sem érdekli a főnököd, ha teszem azt, prímán kitöltesz egy excel-t, de a végén a mentés helyett a bezárásra kattintasz rá. :D Megszámlálhatatlan mennyiségű eladott labdája volt ezen a néhány meccsen, a mozgása a vége felé már tényleg alakult.

Jelenleg olyan bő a keret (Mount, Ziyech is lehet akár kp.-s opció), hogy szerintem két meccset nem fog zsinórban kapni, nemhogy 4-5-öt, amire szüksége lenne, hogy játékba lendüljön.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#7189 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Crap írta: 2021. augusztus 9., hétfő 12:00
Szabi írta: 2021. augusztus 9., hétfő 11:20 Kicsit nehezemre esik ezt leírni, de az alkesz, pocakos Drinkwater többet tett hozzá a felkészülési meccseken, mint RLC. Ha utóbbi marad, mint középpályás opció, azzal nem leszünk kisegítve.
Bocsáss meg,de szerintem ez hülyeség azért.
RLC nem volt top formában finoman szólva, de így is szépen vitte előre a támadásokat a kp-rol.
Csak egy példa a legrosszabb meccséből pont,hogy mekkora a különbség: Bournemouth elleni meccsen a Drinkwater, kb nulla védekezést kapott és így se tudott a kp-n alkotni semmit pár hátra passz kivételével. Közben a tapasztalatlan Gallaghert meg szét szedték. Beállt RLC és egyből őt kellet védeni, csinált egy csomó területet, vitte a 16ig a támadásokat. Gallagher meg tök üresen kaphatta a paszokat meg futhatott el mellette.
Sp*rs ellen pedig már egész szépen a régi magát hozta, nem volt eladott labdája, 16ig pulisicel rendre felvitte a labdát a kp-rol. Az hogy a kvázi d csapattal játszott és a 16nal tovább nem jutott már szerintem nem rajta múlt.
Az a baj hogy neki rendszeres játéklehetőség kellene ahhoz, hogy valamennyire magára találjon, azt meg itt nem fogja megkapni. Pénzt viszont a tavalyi szezonja után nem nagyon fog adni érte senki, szóval a kölcsön az egyetlen értelmes megoldás vele kapcsolatban. Aztán annak a sikerességének a függvényében lehet majd dönteni jövőre vele kapcsolatban.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7190 Hozzászólás Szerző: Crap »

Szabi írta: 2021. augusztus 9., hétfő 11:20 Kicsit nehezemre esik ezt leírni, de az alkesz, pocakos Drinkwater többet tett hozzá a felkészülési meccseken, mint RLC. Ha utóbbi marad, mint középpályás opció, azzal nem leszünk kisegítve.
Bocsáss meg,de szerintem ez hülyeség azért.
RLC nem volt top formában finoman szólva, de így is szépen vitte előre a támadásokat a kp-rol.
Csak egy példa a legrosszabb meccséből pont,hogy mekkora a különbség: Bournemouth elleni meccsen a Drinkwater, kb nulla védekezést kapott és így se tudott a kp-n alkotni semmit pár hátra passz kivételével. Közben a tapasztalatlan Gallaghert meg szét szedték. Beállt RLC és egyből őt kellet védeni, csinált egy csomó területet, vitte a 16ig a támadásokat. Gallagher meg tök üresen kaphatta a paszokat meg futhatott el mellette.
Sp*rs ellen pedig már egész szépen a régi magát hozta, nem volt eladott labdája, 16ig pulisicel rendre felvitte a labdát a kp-rol. Az hogy a kvázi d csapattal játszott és a 16nal tovább nem jutott már szerintem nem rajta múlt.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#7191 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pilgrim írta: 2021. augusztus 9., hétfő 10:59 Kifejezetten orulok Lukaku erkezesenek, annak ellennere, hogy en a csatar posztra erositettem volna utoljara.

Kounde erkezeseben remenykedem, es akkor ujra egy fantasztikus ablakot zarhatunk. Kp erkezesere igy mar nem latok sok eselyt, szamomra pedig a legnagyobb hianyposztunk.

Egy hajszal valaszt el minket ujra az elittol. Remek jatekosok alkotjak a keretet, egy fantasztikus edzovel karoltve. Ebbol csak jo sulhet ki. Bizakodo vagyok a jovot illetoen.
A középpálya szerintem okés, figyelembe véve, hogy Kanté mellett alighanem jövőre is Jorgi/Kova fognak a dupla hatosban játszani. Ha RLC marad, plusz egy lehetőség, de más szerintem nem nagyon fog szóhoz jutni azokon a posztokon. Rice szerintem akkor jön, ha Jorginho (vagy Kovacic) megy. Ha rajtam múlna, esetleg hoznék olcsón egy használható védekező középpályást a padra, hogy Kanténak is legyen alternatívája a keretben.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7192 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kicsit nehezemre esik ezt leírni, de az alkesz, pocakos Drinkwater többet tett hozzá a felkészülési meccseken, mint RLC. Ha utóbbi marad, mint középpályás opció, azzal nem leszünk kisegítve.
6+8+5+4+1+1+2+1

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7193 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Kpn jok vagyun iden meg szerintem. Rice kell jovore es Lukaku bevalasanak fuggvenyeben lehet beprobalhtjuk a harcot Halaandert.
*knock, and it shall be opened unto you*

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#7194 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2021. augusztus 9., hétfő 11:11
Pilgrim írta: 2021. augusztus 9., hétfő 10:59 Kifejezetten orulok Lukaku erkezesenek, annak ellennere, hogy en a csatar posztra erositettem volna utoljara.

Kounde erkezeseben remenykedem, es akkor ujra egy fantasztikus ablakot zarhatunk. Kp erkezesere igy mar nem latok sok eselyt, szamomra pedig a legnagyobb hianyposztunk.

Egy hajszal valaszt el minket ujra az elittol. Remek jatekosok alkotjak a keretet, egy fantasztikus edzovel karoltve. Ebbol csak jo sulhet ki. Bizakodo vagyok a jovot illetoen.
Kp-n szerintem tul sokan vagyunk, idén lehozzuk simán velük. Barkley meg Rlc is marad gondolom.
Szerintem csak egyikőjük és az is bőven elég :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7195 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pilgrim írta: 2021. augusztus 9., hétfő 10:59 Kifejezetten orulok Lukaku erkezesenek, annak ellennere, hogy en a csatar posztra erositettem volna utoljara.

Kounde erkezeseben remenykedem, es akkor ujra egy fantasztikus ablakot zarhatunk. Kp erkezesere igy mar nem latok sok eselyt, szamomra pedig a legnagyobb hianyposztunk.

Egy hajszal valaszt el minket ujra az elittol. Remek jatekosok alkotjak a keretet, egy fantasztikus edzovel karoltve. Ebbol csak jo sulhet ki. Bizakodo vagyok a jovot illetoen.
Kp-n szerintem tul sokan vagyunk, idén lehozzuk simán velük. Barkley meg Rlc is marad gondolom.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7196 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Kifejezetten orulok Lukaku erkezesenek, annak ellennere, hogy en a csatar posztra erositettem volna utoljara.

Kounde erkezeseben remenykedem, es akkor ujra egy fantasztikus ablakot zarhatunk. Kp erkezesere igy mar nem latok sok eselyt, szamomra pedig a legnagyobb hianyposztunk.

Egy hajszal valaszt el minket ujra az elittol. Remek jatekosok alkotjak a keretet, egy fantasztikus edzovel karoltve. Ebbol csak jo sulhet ki. Bizakodo vagyok a jovot illetoen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7197 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép

amennyiben nem egy fotomontázs, hamarosan érkezik a benga :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7198 Hozzászólás Szerző: emsanya »

https://youtu.be/CpFByd-WfTo

Van itt azért skill...

Ekkora testtel hogy lehet így futni, elképesztő. Tank az ember.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7199 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. augusztus 9., hétfő 7:59 Nem tudom figyeltétek-e, de Lukaku nem volt nevezve tegnap az Inter meccsére.
Kérte hogy ne is nevezzék már. Ma orvosi Belgiumban, holnap érkezik Londonba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7200 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem tudom figyeltétek-e, de Lukaku nem volt nevezve tegnap az Inter meccsére.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése