Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6821 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hakim Ziyech wants to leave Chelsea. Dortmund are keen on loaning the Moroccan this winter, according to BILD.

Zijes távozna, télen a Dortmund vinné kölcsönbe.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6822 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Visszakanyarodva a témához, ha érdekel titeket, olvassátok el a Tükörszélső bejegyzését a sztoriról:

https://www.facebook.com/t.szelso/posts/618904146130816

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6823 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta: 2021. november 10., szerda 20:38
Szabi írta: 2021. november 10., szerda 20:32 Iszonyat darabos a mozgása szerintem, én semmi kiemelkedőt nem látok Szalaiban. Gondolom azért kapták fel, mert a Fener is három védősbe nyomatja. Azok után, amit Broja művelt vele a válogatott meccsen, én nem tudom elhinni, hogy amelyik alkalmazottunk/megfigyelőnk/elemzőnk/akárkink a klubtól látta azt a meccset, úgy állt fel a székéből, hogy "igen, ez a magyar srác kell nekünk 25-ért".

Ilyen képességű védőt 5-10 milliókért lehet tonnaszámra venni bárhonnan, ne bohóckodjunk már...
Érhet majd 25öt…
De srácok!!! Eddig angol forrás nem hozta le ezt az érdeklődést…A török újságok kezdték, a magyarok átvették.
Előbbiek valszeg kb a Fener kérésére szimplán pumpálják az árát ezzel.
Teljesen egyetértek, egészen biztos vagyok benne, hogy a török sajtó az ár feltornázása miatt kezdett el erről cikkezni. Az pedig teljesen érthető, hogy a magyar média is felkapja az ilyen érdeklődéseket, mert elég ritkán tudunk olyan magyar focistáról beszélni, akinek a teljesítménye valamilyen szinten igazolja az ilyen jellegű átigazolási pletykákat. Szalaival kapcsolatban gyakran felmerült az Atletico mellett több élcsapat neve is, úgyhogy én nem közelíteném meg ilyen szélsőségesen negatívan a srácot.
Én simán el tudom képzelni nálunk az alapján, amit az EB-n nyomott és amit a Fenernél az asztalra tesz. Ő azon kevés magyar játékosok egyike, akit véleményem szerint nincs szélsőségesen hypeolva szeretett közmédiánkban, csak mert magyar.
25 valóban kicsit túlzás érte, de egyrészt több érdeklődő is van, másrészt bukott már a klub nagyobbat is. Ugyanakkor, a leigazolásának természetesen csak akkor lehet alapja, ha a jelenlegi védőgarnitúránk nem hosszabbítja meg a szerződését, akiknek nagy része kizárólag ebben a felállásban képes maradandót alkotni, Szalaihoz hasonlóan - mindenesetre más formációban még nem láttam játszani a srácot.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6824 Hozzászólás Szerző: Crap »

Szabi írta: 2021. november 10., szerda 20:32 Iszonyat darabos a mozgása szerintem, én semmi kiemelkedőt nem látok Szalaiban. Gondolom azért kapták fel, mert a Fener is három védősbe nyomatja. Azok után, amit Broja művelt vele a válogatott meccsen, én nem tudom elhinni, hogy amelyik alkalmazottunk/megfigyelőnk/elemzőnk/akárkink a klubtól látta azt a meccset, úgy állt fel a székéből, hogy "igen, ez a magyar srác kell nekünk 25-ért".

Ilyen képességű védőt 5-10 milliókért lehet tonnaszámra venni bárhonnan, ne bohóckodjunk már...
Melyik alkalmazottunk? Nem lepődnék meg ha Löw Zsolti keze (erős ajánlása) lenne a dologban :) Márha persze az egész pletykána van bármi alapja.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6825 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2021. november 10., szerda 20:32 Iszonyat darabos a mozgása szerintem, én semmi kiemelkedőt nem látok Szalaiban. Gondolom azért kapták fel, mert a Fener is három védősbe nyomatja. Azok után, amit Broja művelt vele a válogatott meccsen, én nem tudom elhinni, hogy amelyik alkalmazottunk/megfigyelőnk/elemzőnk/akárkink a klubtól látta azt a meccset, úgy állt fel a székéből, hogy "igen, ez a magyar srác kell nekünk 25-ért".

Ilyen képességű védőt 5-10 milliókért lehet tonnaszámra venni bárhonnan, ne bohóckodjunk már...
Érhet majd 25öt…
De srácok!!! Eddig angol forrás nem hozta le ezt az érdeklődést…A török újságok kezdték, a magyarok átvették.
Előbbiek valszeg kb a Fener kérésére szimplán pumpálják az árát ezzel.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6826 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Iszonyat darabos a mozgása szerintem, én semmi kiemelkedőt nem látok Szalaiban. Gondolom azért kapták fel, mert a Fener is három védősbe nyomatja. Azok után, amit Broja művelt vele a válogatott meccsen, én nem tudom elhinni, hogy amelyik alkalmazottunk/megfigyelőnk/elemzőnk/akárkink a klubtól látta azt a meccset, úgy állt fel a székéből, hogy "igen, ez a magyar srác kell nekünk 25-ért".

Ilyen képességű védőt 5-10 milliókért lehet tonnaszámra venni bárhonnan, ne bohóckodjunk már...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6827 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Anti írta: 2021. november 10., szerda 18:13
Crap írta: 2021. november 10., szerda 15:35 25 millióért azért nem szoktunk kölcsön játékosokat igazolni.
Jah, csak többért...
Drinkwater, Bakayoko, Baba neve nem ismerős? 🤦‍♂️😂
Egyiket sem kölcsön játékosnak igazoltuk...és első szezonjukban nem is voltak azok. Az más kérdés, hogy az lett belőlük ami.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#6828 Hozzászólás Szerző: Anti »

Crap írta: 2021. november 10., szerda 15:35 25 millióért azért nem szoktunk kölcsön játékosokat igazolni.
Jah, csak többért...
Drinkwater, Bakayoko, Baba neve nem ismerős? 🤦‍♂️😂
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6829 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

broduer írta: 2021. november 10., szerda 17:14
Bubi írta: 2021. november 10., szerda 15:24 Azért abba a hibába se essünk, hogy csak azért leírjuk mert magyar.
Nem azért írjuk le. Figyelj!
Hallottad, hogy érdeklődik a csapat Ahmet Oguz iránt? És hogy Dimitros Goutas iránt?
Random kiválasztottam két nevet a török bajnokságból, akik mindenféle védő-statisztikában a liga élmezőnyében vannak. Egyébként Szalai a számai alapján egy full átlagos védő a bajnokságban (nem minden a statisztika, tudom). Ha ezeket a neveket dobta volna be a sajtó, hogy megvesszük őket 25 milláért, mi lenne a reakció itt vajon? :D :D

Szóval ne bohóckodjunk már a török bajnoksággal... Majd ha elment az Evertonba és ott is bizonyított, megvehetjük tőlem 40 milláért, de ne ez legyen már a szint.
Szerintem mindenkinek átjött amit írsz de ettől még nem igaz amit mondasz minden esetben. Természetesen nagyobb a valószínűsége, hogy nem üti meg itt a szintet, mint valaki más, aki mondjuk az Evertonból, vagy a reálból jön...De van példa mindkét esetre, oda-vissza.
Anno Vidic a Spartak-ból jött, Iva meg a lokomotiv-ból és eltűnt egy teljes évre...aztán mi lett mindkettőből? A liga legjobb védői. Na most nekem az orosz bajnokság sem jobb, mint a török.
Emellett voltak itt Quadrado-k, Veron-ok, Saul-ok...akik nemzetközi szinten komoly csapatokban voltak meghatározó emberek...aztán felsültek.
Én sem hiszem, hogy van alapja ennek a pletykának, amit egyébként sehol nem olvastam. Viszont ha valóban igaz én nem könyvelem el rossz lépésnek egyből mert egy játékost- főleg egy védőt- azért több határoz meg a statisztikánál. Valamint a taktika azért sok emberből csodákat képes kihozni (khm.. Moses)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6830 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. november 10., szerda 17:14
Bubi írta: 2021. november 10., szerda 15:24 Azért abba a hibába se essünk, hogy csak azért leírjuk mert magyar.
Nem azért írjuk le. Figyelj!
Hallottad, hogy érdeklődik a csapat Ahmet Oguz iránt? És hogy Dimitros Goutas iránt?
Random kiválasztottam két nevet a török bajnokságból, akik mindenféle védő-statisztikában a liga élmezőnyében vannak. Egyébként Szalai a számai alapján egy full átlagos védő a bajnokságban (nem minden a statisztika, tudom). Ha ezeket a neveket dobta volna be a sajtó, hogy megvesszük őket 25 milláért, mi lenne a reakció itt vajon? :D :D

Szóval ne bohóckodjunk már a török bajnoksággal... Majd ha elment az Evertonba és ott is bizonyított, megvehetjük tőlem 40 milláért, de ne ez legyen már a szint.
Sokszor az ilyen alábecsült, nem agyonhypeolt srácok tudják a leggyorsabban megmászni a létrát, mivel nyomás nélkül könnyebb.

Az a baj, hogy ha bizonyít az Evertonban akkor nem 40 milla lesz hanem alsó hangon 80.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6831 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. november 10., szerda 15:24 Azért abba a hibába se essünk, hogy csak azért leírjuk mert magyar.
Nem azért írjuk le. Figyelj!
Hallottad, hogy érdeklődik a csapat Ahmet Oguz iránt? És hogy Dimitros Goutas iránt?
Random kiválasztottam két nevet a török bajnokságból, akik mindenféle védő-statisztikában a liga élmezőnyében vannak. Egyébként Szalai a számai alapján egy full átlagos védő a bajnokságban (nem minden a statisztika, tudom). Ha ezeket a neveket dobta volna be a sajtó, hogy megvesszük őket 25 milláért, mi lenne a reakció itt vajon? :D :D

Szóval ne bohóckodjunk már a török bajnoksággal... Majd ha elment az Evertonba és ott is bizonyított, megvehetjük tőlem 40 milláért, de ne ez legyen már a szint.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6832 Hozzászólás Szerző: Crap »

25 millióért azért nem szoktunk kölcsön játékosokat igazolni.
Szerintem se kell leírni.
Silva 38 lesz, Rüdiger valszeg megy, Chris se hosszabitott még, Azpi is benne van a korban és nem is igazi középhátvéd.
Szalai egy igazi magas powerhouse játékos, ha nem jön zavarba a pressingtol, akkor egy kb. passzolni tudó Zouma simán lehet belőle.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6833 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azért abba a hibába se essünk, hogy csak azért leírjuk mert magyar.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6834 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. november 10., szerda 13:44 Mit szóltok a Szalais pletykákhoz? Erős, jó testfelépítésű, jó korban van. Nekem egy kicsit lassúnak tűnik fejben és mozgásra is, de nem ismerem annyira.

20-25 milliókat írnak vele kapcs, valszeg mint befektetés helytállna, de hogy meg tudná-e ugrani a szintet.... Annyi szent, hogy fiatal és biztos hogy nem hisztizne ha egy Rüdiger vagy Silva mellett kevesebbet játszana, de talán a karrierje szempontjából jobb lenne neki egy Everton vagy Newcastle.
Értem én, hogy Magyar meg minden. De azért maradjunk a realitás talaján, nem Chelsea szint :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6835 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. november 10., szerda 13:44 Mit szóltok a Szalais pletykákhoz? Erős, jó testfelépítésű, jó korban van. Nekem egy kicsit lassúnak tűnik fejben és mozgásra is, de nem ismerem annyira.

20-25 milliókat írnak vele kapcs, valszeg mint befektetés helytállna, de hogy meg tudná-e ugrani a szintet.... Annyi szent, hogy fiatal és biztos hogy nem hisztizne ha egy Rüdiger vagy Silva mellett kevesebbet játszana, de talán a karrierje szempontjából jobb lenne neki egy Everton vagy Newcastle.
Ujabb jatekos aki erositene a kolcsonjatekosok taborat, maskulonben egy rossz vicc lehet :D
Kounde utan Szalai?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6836 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mit szóltok a Szalais pletykákhoz? Erős, jó testfelépítésű, jó korban van. Nekem egy kicsit lassúnak tűnik fejben és mozgásra is, de nem ismerem annyira.

20-25 milliókat írnak vele kapcs, valszeg mint befektetés helytállna, de hogy meg tudná-e ugrani a szintet.... Annyi szent, hogy fiatal és biztos hogy nem hisztizne ha egy Rüdiger vagy Silva mellett kevesebbet játszana, de talán a karrierje szempontjából jobb lenne neki egy Everton vagy Newcastle.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6837 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sevilla fear Manchester United will trigger the £69m Jules Kounde release clause in January to hijack Chelsea transfer.

- @diarioas

Szep lenne…

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6838 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egész biztos vagyok benne, hogy Abraham-nek meg lett mondva (remélhetőleg meg lett) hogy nincs itt helye. Giroud hamarabb játszott. Többször csatár nélkül voltunk. Nem volt kérdés, hogy Tuchel-nek nem kell.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6839 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

AwayRoller írta: 2021. október 29., péntek 12:38 Jó, hogy Abraham nem felelt meg padra sem. Jöhetnek megint a zs kategóriás játékosok drágábban.
Abraham szvsz elférne a padon és senki sem üldözte őt el innen, ő döntött érthető módon a távozás mellett miután Lukaku szerződtetésével egyértelművé vált, hogy továbbra sem lesz ő itt első számú csatár. Tuchel nem számított rá már tavaly sem, előbb játszott Giroud, vagy Havertz ott, mint Tammy.

Én nem látom értelmét egy csatár szerződtetésének, Lukaku képes pluszt adni a csapatjátékhoz, de őszintén szólva nem vagyok százszázalékosan biztos benne. hogy egy klasszik kilences többet hoz, mint visz ebbe a Tuchel-féle fociba. Én inkább egy védelmet egymagában megbontani képes szélsőben gondolkoznék a télen, aki, akár a padról beállva játékával képes kiegészíteni a Mount-Havertz-Lukaku triót.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6840 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta: 2021. október 29., péntek 14:23 Én attól félek, hogy nem egy 3. szamu csatárt akarunk, hanem a 2 csatárunkból az egyiktől elköszönünk. És mivel Lukaku most jött, lehet Werner megy kölcsönbe és akkor jön helyette valaki.
Ezt egy hatalmas hibának tekinteném, mert még egy ilyen hajtós és gyors támadót nem fogunk találni.
Az a gond, hogy elcseszi a helyzeteit? Miért Lukaku az első par meccsétől eltekintve beverte az összes helyzetét? hát nagyon nem.
Összekéne rakni ugy a Kp-t, hogy szolgálják ki a támadókat. Nem csak mindig a hátrapasszokat kell gyakorolni, Jorginhonak az nagyon megy. De látjuk mi a baj, előre juttatni a labdát nehéz. Mount és Havertz képes lehet rá, bár mostanában Mount sem csillog, de majd belejön idén is. Ziyech-t jó lenne felépíteni, de szerintem neki itt lefőtt. Köszönhető a flegma beleszarom stilusába. Ha ezen nem változtat akkor miattam mehet ahova akar, pedig jó lett volna ha beválik.
Ziyecht en amilyen hamar lehet eladnam amig meg latunk belole penzt. Szerintem semmi szukseg ra, evente van 4-5 jo meccse a tobbin botrany vagy epp valami baja van, nagyon nagy remenyeket fuztem hozza, de gondolom sokan voltak meg igy rajtam kivul. Szerintem O nem valo egy BL gyozelemert kuzdo csapatba, Ajax, Sevilla, Milan stb max az o szintje. Kar erte, mert egy hozza hasonlo jatekos kellene a kezdonkbe, de ez nem o lesz.

Válasz küldése