Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6741 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. december 28., kedd 19:55 Nagyon sajnálatos hír, fontos tagja volt idén a csapatnak, de a saját szempontjából is gáz, az idei év után biztos kapott volna egy jókora fizetés emelést, bár nem tudom mennyit keres.

Így hirtelen nem is tudok olyan nevet akit örömmel leigazolnék. PSGbe idén nyáron igazolt át opciós joggal a Mendes gyerek, 18 éves balhátvéd, szarér hugyér fogják leigazolni. Ő hosszútávú megoldás lehetett volna.


Grimaldo játékát mindog kedveltem és elég sokoldalú játékos. Statjai alapján eredményes az idei szezonja.

Theo Hernandez akit még el tudnék képzelni. Anno tinédzserként követtem, nagy tehetségnek tartottam aztán voltak érdekes momentumok a karrierjében. Most a Milan drukkerek tudtommal sokra tartják és fiatal még.

Lényeg, hogy szerintem nem egy átmeneti megoldás keresésén kell törnünk a fejünket.
Grimaldo nekem is tetszene, bár ő sem a hatékony védekezésről híres. Theo Hernandez nagyon jó előre, de életveszély hátra. Nekem még Gosens is jó opció lehetne, de ő is sérült :D
Esetleg leakaszthatjuk Luke Thomast is a Leicesterből :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6742 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon sajnálatos hír, fontos tagja volt idén a csapatnak, de a saját szempontjából is gáz, az idei év után biztos kapott volna egy jókora fizetés emelést, bár nem tudom mennyit keres.

Így hirtelen nem is tudok olyan nevet akit örömmel leigazolnék. PSGbe idén nyáron igazolt át opciós joggal a Mendes gyerek, 18 éves balhátvéd, szarér hugyér fogják leigazolni. Ő hosszútávú megoldás lehetett volna.


Grimaldo játékát mindog kedveltem és elég sokoldalú játékos. Statjai alapján eredményes az idei szezonja.

Theo Hernandez akit még el tudnék képzelni. Anno tinédzserként követtem, nagy tehetségnek tartottam aztán voltak érdekes momentumok a karrierjében. Most a Milan drukkerek tudtommal sokra tartják és fiatal még.

Lényeg, hogy szerintem nem egy átmeneti megoldás keresésén kell törnünk a fejünket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6743 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kecske01 írta: 2021. december 28., kedd 18:57 Chelsea are considering options to replace Chilwell. 🔵 #CFC

First approach with Lucas Digne’s camp as he’s prepared to leave Everton.

Sergiño Dest is appreciated - nothing advanced yet. Nicolás Tagliafico has been discussed weeks ago.

Recalling E. Palmieri or Maatsen, plan B.

Digne lenne a legjobb a 3 név közül.
Digne logikus lenne. Guerreiro neve jutott még hirtelen eszembe, bár ő elég sokat sérül idén.
Mindenképpen kell igazolni. Alonso, még ha hoz is egy átlagos szintet, védekezésben állandó életveszély és a támadójátékban sem hozza azt a lendületet, mint egy top szárnyvédő. Heti 180 perc játék hónapokon át irreális elvárás bárkivel szemben és jelenleg még B-terv sincs Marcos mögé, mert Puli/CHO/Saúl szárnyvédő poszton szerepeltetése max full defenzív, veszélytelen csapatok elleni meccsek utolsó 30 percében lehet opció.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6744 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea are considering options to replace Chilwell. 🔵 #CFC

First approach with Lucas Digne’s camp as he’s prepared to leave Everton.

Sergiño Dest is appreciated - nothing advanced yet. Nicolás Tagliafico has been discussed weeks ago.

Recalling E. Palmieri or Maatsen, plan B.

Digne lenne a legjobb a 3 név közül.

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6745 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kounde egy fiatal jatekos aki a rutinnal majd lehiggad es egy Chelseanel meg jobban foglalkoznanak vele szakemberek.
Az Atl Madrid ellen kozelrol lattam jatszani egy felidon keresztul, nagyon jo megoldasai voltak es kenyszerbol jobb oldali vedot jatszott, ahogy tegnap is amig ki nem szortak. Belole tuti klasszis lesz es nagyon jo lenne, ha nalunk valna azza. Tokeletesen illene a csapatba es konnyen be tudna illeszkedni a keret atlageletkora miatt. Remelem nyaron sikerul megszerezni vegre.
Egyebkent Jameshez tudnam hasonlitani kicsit, neki is vannak kemeny belepoi meg sargaval a zsebeben is es o sem a leghiggadtabb egyenlore, megis imadjuk es idovel nala is valtozni fog ez.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6746 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. december 22., szerda 13:43
Drogbert írta: 2021. december 22., szerda 12:51 Lehet h jon januarban Lucas Digne az evertontol. En nagyon kedvelem a jatekat. Ebben a pillanatban barki johet alonslow helyett.
Ruben Nevest is pletykálják a Wolvestől.
Nagyon adnám mindkettőt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6747 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Drogbert írta: 2021. december 22., szerda 12:51 Lehet h jon januarban Lucas Digne az evertontol. En nagyon kedvelem a jatekat. Ebben a pillanatban barki johet alonslow helyett.
Ruben Nevest is pletykálják a Wolvestől.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6748 Hozzászólás Szerző: fst200 »

BlueBlood1993 írta: 2021. december 22., szerda 12:47 Jó öreg Costa, de hiányzik...meg Drogba. Már a puszta jelenlétüktől összeszarták magukat a védők. Tudtad, hogy ott birkózás, dominancia fixen lesz.

Lukakutól vártam, hogy hasonló mentalitást hoz, sajnos egyelőre egy erős fokkal puhányabb.
huh Drogba :OOO akárhol állhatott ,akár háttal a kapunak kva nagy gólokat lőtt , egy Lampard és Drogba egy fiatal Hazarddal nagyon beférne ebbe a csapatba :D (Terry is :D )

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6749 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Lehet h jon januarban Lucas Digne az evertontol. En nagyon kedvelem a jatekat. Ebben a pillanatban barki johet alonslow helyett.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6750 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jó öreg Costa, de hiányzik...meg Drogba. Már a puszta jelenlétüktől összeszarták magukat a védők. Tudtad, hogy ott birkózás, dominancia fixen lesz.

Lukakutól vártam, hogy hasonló mentalitást hoz, sajnos egyelőre egy erős fokkal puhányabb.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6751 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. december 22., szerda 11:10 Az a baj, hogy angliában még inkább cukkolják majd. Gyorsan rájönnek a játékosok, hogy ideggyenge. Anno D.Costával pont ezt csinálták, minden meccsen szívták a vérét a védők.

Ettől még nem írom le, ez egy olyan dolog amit meg lehet tanulni kezelni.
Szerintem inkabb Costa szivta az o veruket :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6752 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. december 22., szerda 11:10 Az a baj, hogy angliában még inkább cukkolják majd. Gyorsan rájönnek a játékosok, hogy ideggyenge. Anno D.Costával pont ezt csinálták, minden meccsen szívták a vérét a védők.

Ettől még nem írom le, ez egy olyan dolog amit meg lehet tanulni kezelni.
És hány pirosat kapott Costa? Nullát, róla viszont kiállítottak pár tagot (Gabriel a legemlékezetesebb). Az nem baj, ha ideggyenge (Rüdiger is az), csak tudnia kell hol a határ, mit szabad, mit nem. Ezt hívják rutinnak, de inkább sunyiságnak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6753 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a baj, hogy angliában még inkább cukkolják majd. Gyorsan rájönnek a játékosok, hogy ideggyenge. Anno D.Costával pont ezt csinálták, minden meccsen szívták a vérét a védők.

Ettől még nem írom le, ez egy olyan dolog amit meg lehet tanulni kezelni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6754 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mondjuk Jordi Albat baszta pofán ez nalam inkabb extra :D, kar h nem egy bojlerrel. Egyik legellenszevesebb jatekos, mindenert reklamal es jatsza a sertodottet.

Egyebkent igen az első piroslapja a bajnoksagban, nem veszes. Ha elmegy Rüdi, kell egy kemenyebb vedő helyette, persze nem ilyen esetekre gondolok.

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6755 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. december 22., szerda 9:57
cech19960320 írta: 2021. december 22., szerda 9:29
fst200 írta: 2021. december 22., szerda 9:24

Idén második piros, első a válogatottban nyári igazolási ablak zárás után, tavaly 50 meccsen 8sarga 0piros ha jól néztem, annyira nem vészes, fiatal, jó edzővel változhat
nem csak a pirosaknál látszik, hogy ideggyenge.. több olyan megmozdulása van/volt, amire akár kaphatott volna lapot (akár pirosat) kritikus helyzetben a szezno során, ráadásul a fontosabb meccseken nagyobb gyakorisággal.
És a nagyobb gond, hogy sokszor nem elkésett/túl kemény belépő az ok, hanem hogy elpattan valami az agyában
Multkor a francia válogatottnál is elkövetett hasonló buta szabálytalanságot, ami miatt kiállították ha jól tudom. Tényleg mentálisan valami nem okés nála, ezekszerint.
Igen. a probléma nem a lapokkal van hanem a körülményekkel..
Franciák meccsén (ha már ki lett emelve) az ellenfél térfelén az alapvonalnál így odamenni sárgával a zsebedben egy tök értelmetlen szituban:
https://www.youtube.com/watch?v=Q5p3haDmI8E


Vagy tegnap egy tipikus, egy meccsen nem ritkán előforduló helyzetben pofándobni valakit a labdával...
https://www.youtube.com/watch?v=uksYGw8Qo54

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6756 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2021. december 22., szerda 9:29
fst200 írta: 2021. december 22., szerda 9:24
cech19960320 írta: 2021. december 22., szerda 8:32 Én továbbra sem tartom jó ötletnek Koundét... Ideggyenge a srác, nem elég higgadt, és ez hosszú távon több negatív eredménnyel járhat mint pozitívval..
A tegnapi Barca elleni kiállítása nem az első ilyenje volt már-
Idén második piros, első a válogatottban nyári igazolási ablak zárás után, tavaly 50 meccsen 8sarga 0piros ha jól néztem, annyira nem vészes, fiatal, jó edzővel változhat
nem csak a pirosaknál látszik, hogy ideggyenge.. több olyan megmozdulása van/volt, amire akár kaphatott volna lapot (akár pirosat) kritikus helyzetben a szezno során, ráadásul a fontosabb meccseken nagyobb gyakorisággal.
És a nagyobb gond, hogy sokszor nem elkésett/túl kemény belépő az ok, hanem hogy elpattan valami az agyában
Multkor a francia válogatottnál is elkövetett hasonló buta szabálytalanságot, ami miatt kiállították ha jól tudom. Tényleg mentálisan valami nem okés nála, ezekszerint.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6757 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta: 2021. december 22., szerda 9:24
cech19960320 írta: 2021. december 22., szerda 8:32 Én továbbra sem tartom jó ötletnek Koundét... Ideggyenge a srác, nem elég higgadt, és ez hosszú távon több negatív eredménnyel járhat mint pozitívval..
A tegnapi Barca elleni kiállítása nem az első ilyenje volt már-
Idén második piros, első a válogatottban nyári igazolási ablak zárás után, tavaly 50 meccsen 8sarga 0piros ha jól néztem, annyira nem vészes, fiatal, jó edzővel változhat
nem csak a pirosaknál látszik, hogy ideggyenge.. több olyan megmozdulása van/volt, amire akár kaphatott volna lapot (akár pirosat) kritikus helyzetben a szezno során, ráadásul a fontosabb meccseken nagyobb gyakorisággal.
És a nagyobb gond, hogy sokszor nem elkésett/túl kemény belépő az ok, hanem hogy elpattan valami az agyában

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6758 Hozzászólás Szerző: fst200 »

cech19960320 írta: 2021. december 22., szerda 8:32 Én továbbra sem tartom jó ötletnek Koundét... Ideggyenge a srác, nem elég higgadt, és ez hosszú távon több negatív eredménnyel járhat mint pozitívval..
A tegnapi Barca elleni kiállítása nem az első ilyenje volt már-
Idén második piros, első a válogatottban nyári igazolási ablak zárás után, tavaly 50 meccsen 8sarga 0piros ha jól néztem, annyira nem vészes, fiatal, jó edzővel változhat

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#6759 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Én továbbra sem tartom jó ötletnek Koundét... Ideggyenge a srác, nem elég higgadt, és ez hosszú távon több negatív eredménnyel járhat mint pozitívval..
A tegnapi Barca elleni kiállítása nem az első ilyenje volt már-

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#6760 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

adrian1989 írta: 2021. december 18., szombat 13:31 https://www.acmilaninfo.com/tuchel-asks ... ilan-star/

Ezt az igazolást nagyon adnám,bár kevés esélyt látok rá,hogy a Milan elengedje a legjobb játékosát,de sose lehet tudni.
Hernandez az előre játékban erős, még lenne is logika a szárnyvédőként szerepeltetésében, de őszintén nem látom értelmét a leigazolásának. Chilwell-nél azon a poszton nehezen tudnék jobb embert elképzelni, arra pedig, hogy az angol sérülése/formaingadozása esetén legyen egy Alonso-nál magasabb játékerőt képviselő beugró, Theo túlságosan luxus kategória. Kötve hiszem, hogy tűrné a padot. Ennyi pénzből inkább jöhetne Koundé és/vagy Fofana.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése