Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5861 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mutu sosem fizette ki az elvesztett per után megítélt összeget. Conte-vel pedig valóban perben volt a Klub, kétszer is, amiket el is veszített és jó nagy összeget kapott az olasz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5862 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

James Lee írta: 2022. június 17., péntek 15:45
focimark írta: 2022. június 17., péntek 13:51 A legnagyobb baromság lenne szerintem itt tartani Lukakut, húzzon a picsába minél hamarabb, aztán felejtsük el, hogy egyáltalán itt volt. Ha marad a tarcsiba, akkor nem csak a fizetését álljuk, de majd fűzi a spanokat is, hogy forduljanak Tuchel ellen stb. Minél hamarabb elkotródik annál jobb.
Lehet, hogy igazad van, de valamilyen módon a klubnak mégis csak ki kéne mutatnia a világ és a leendő játékosok felé, hogy nagy és szőrös fasza van. Annak idején Mutu is be lett perelve, mivel súlyosan megszegte a szerződését és rontotta a klub megbecsülését a kokainfogyasztásával. Itt nyert is a klub. Nem hiszem el, hogy ilyen mértékű presztízsrombolást, amit Lukaku interjúja és a viselkedése okozott, nem lehet hasonlóképpen megtorolni.
Conteval is volt valami peres balhé nem, hogy Costának leverte az értékét? Simán kijárna a belga lópöcsnek is es kiadós per, hogy ha már kib*sszuk, legalább a játékára se tudjon koncentrálni a rohadék.

(A Bayern és a pool megegyeztek Manéról. Lewa érkezhet Lukaku "pótlására")

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5863 Hozzászólás Szerző: James Lee »

focimark írta: 2022. június 17., péntek 13:51 A legnagyobb baromság lenne szerintem itt tartani Lukakut, húzzon a picsába minél hamarabb, aztán felejtsük el, hogy egyáltalán itt volt. Ha marad a tarcsiba, akkor nem csak a fizetését álljuk, de majd fűzi a spanokat is, hogy forduljanak Tuchel ellen stb. Minél hamarabb elkotródik annál jobb.
Lehet, hogy igazad van, de valamilyen módon a klubnak mégis csak ki kéne mutatnia a világ és a leendő játékosok felé, hogy nagy és szőrös fasza van. Annak idején Mutu is be lett perelve, mivel súlyosan megszegte a szerződését és rontotta a klub megbecsülését a kokainfogyasztásával. Itt nyert is a klub. Nem hiszem el, hogy ilyen mértékű presztízsrombolást, amit Lukaku interjúja és a viselkedése okozott, nem lehet hasonlóképpen megtorolni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5864 Hozzászólás Szerző: focimark »

A legnagyobb baromság lenne szerintem itt tartani Lukakut, húzzon a picsába minél hamarabb, aztán felejtsük el, hogy egyáltalán itt volt. Ha marad a tarcsiba, akkor nem csak a fizetését álljuk, de majd fűzi a spanokat is, hogy forduljanak Tuchel ellen stb. Minél hamarabb elkotródik annál jobb.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6943
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5865 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha Tuchel nem kapja meg a kért játékosait ez nem lesz egy hosszú házasság. Már tavasszal is necces volt, idén tuti idegbeteg lenne.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5866 Hozzászólás Szerző: Crap »

A fő probléma ezzel szerintem az, hogy ezek után ezt még hány játékos teheti meg? hány új igazolás játszhatja be ugyanezt ?

Olyan hogy egy nagy igazolás besult vagy nem érzi jól magát, már láttunk igen, de olyat ahol még meg is mondja a játékos, hogy ennek fejében hova lehet eladni, még szerintem nem nagyon. (Ráadásul fél / 1 szezon után)
Plusz tegyük hozzá a média hisztit és rombolást amit novembertől januárig művelt.

Nem hiszem el, hogy főleg a média tevékenysége , klub lejáratása miatt nem lehet egy perrel elkobozni a fizuja egy jo részét és legalább egy évre levágni a tarcsiba. Az a +/-5 Milla már úgyis édes mindegy szerintem. Rögtön jó lenne utána az Everton meg a Roma is.
Érthetetlen ez a bólogato papucsoskodas

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5867 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Rossz nézni már ezt a bohóckodást. Eddig határozottan a maradása ellen voltam, de ha ekkora veszteséggel tudnánk csak eltakarítani innen, esküszöm száműzném a tartalékok közé egy egyirányú jeggyel. Rossz nézni ezt a kanosszajárást, amivel a bőrszalonna is nevetségessé tette magát mikor Coutinhotól vagy akármelyik koncepció nélkül odavitt és tönkretett szerencsétlennel próbáltak meg házalni boldog-boldogtalannál. A különbség itt az, hogy itt nem a csapat taktikája vagy az edző fogalmatlansága ölte meg a dolgot, hanem a játékos görénysége.
Rodadt erős üzenet lenne a sportágnak, ha ezt a szarházit a tartalékok közé raknák példát statuálva. Kérdés, hogy melyik éri meg jobban, benyelni az eladásából befolyó veszteséget, vagy fizetni a bérét amíg a padon vagy a tartalékoknál vitézkedik. Egyszerű matek amihez most lusta vagyok, de egy biztos, ha az Inter ilyen diszkont áron elviszi a rekordigazolást, a világ hülyéi leszünk és ugyanúgy röhögni fognak rajtunk mint a bőrszalonnán a Griezmann-üzlet kapcsán. Ez a szarházi rúg majd 20-25 gólt jövőre az olaszoknál, a kutya nem fog emlékezni már az idei viselkedésére. A klubnak már nehezebb lemosni magáról az ilyen mocskot. Ilyenkor mindig a hírhedt Véber-féle sajtótájékoztató jut eszembe, amikor pont erről beszél.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5868 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2022. június 17., péntek 10:27 Az uj tulajunk orulhet, elso nagy szart megkapta, amibol most neki kell kihoznia valami kevesbe szart. A legrosszabb dolog masok szarjat atvenni es rendberakni, es most csak a lukakus uzletre gondolok, a klub sztem rendben lehet.
Az a baj, hogy ez a gennygombóc valóban a tavalyi szezon gólkirálya lett házon belül. Azt pedig elhiszem, hogy Boehly nem szívesen adja oda apróért valakinek a tavalyi gólkirályt. Viszont morálisan annyira lehúzná az egész csapatot, ha maradna ezekután ez a patkány, hogy akár az egész szezonunk a kukába mehetne és az meg nem igazán éri meg. Így sajnos muszáj lesz benyelni ezt az óriási buktát. Ahogy írták előttem is, az inter előnyben van a tárgyalások során, hiszen nekik nem létfontosságú ügy lukaku leigazolása. Simán mondhatják azt is, oké akkor maradjon a nyakatokon, fizessétek a hatalmas fizuját, nekünk mindegy. Amúgy milyen érdekes, hogy lukaku és pogba mekkora cimbik és emberileg mindkettő ugyanolyan tróger szarházi. Ugye pogbát épp az muból üldözik el bottal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#5869 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az uj tulajunk orulhet, elso nagy szart megkapta, amibol most neki kell kihoznia valami kevesbe szart. A legrosszabb dolog masok szarjat atvenni es rendberakni, es most csak a lukakus uzletre gondolok, a klub sztem rendben lehet.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5870 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2022. június 17., péntek 6:10
focimark írta: 2022. június 16., csütörtök 19:15 Todd Boehly is NOT fully convinced that letting the clubs top scorer and someone contracted until 2026 leave temporarily is the right decision. ( @David_Ornstein )
Hát de ha nem akar itt lenni minek marasztalni.
Gondolom üzleti oldalról nézi a dolgot, úgy valóban brutal hibás döntés volt ez az egész, mindegy a lényeg hogy takarodjon innen, azért is nagy farok mivel a téli interjú után se kapott semmi bantast, de ennek ellenére most még nagyobb görény

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6943
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5871 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

focimark írta: 2022. június 16., csütörtök 19:15 Todd Boehly is NOT fully convinced that letting the clubs top scorer and someone contracted until 2026 leave temporarily is the right decision. ( @David_Ornstein )
Hát de ha nem akar itt lenni minek marasztalni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6943
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5872 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea and Inter will have a new direct contact tomorrow for Romelu Lukaku. First bid for €5m plus €2m add ons turned down, but Inter are prepared to improve their proposal. 🚨🔵 #CFC

Chelsea are waiting for Inter’s new bid to decide on Lukaku’s future soon.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5873 Hozzászólás Szerző: focimark »

Todd Boehly is NOT fully convinced that letting the clubs top scorer and someone contracted until 2026 leave temporarily is the right decision. ( @David_Ornstein )

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#5874 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta: 2022. június 16., csütörtök 18:03
focimark írta: 2022. június 16., csütörtök 15:11 Thomas Strakosha:

“I’m really honoured to be linked with a top club like Chelsea, it’s a dream. I’m dreaming of Premier League since I was a kid”, he told @FabrizioRomano.

Lejar a szerzodese, ingyen jonne. Van olyan jo, hogy kiszorithatna ( a szerintem szezon masodik feleben szornyen vedo) Mendyt? Vagy max cserenek lenne jo, ha Kepa megy?
Nemrossz kapus, de én úgy hallottam hogy amcsi kapust igazolunk másodikszámúnak. Nevét most nem tudom pontosan de elég sok oldal lehozta.
Slonina nem másodszámú kapusnak jönne jövő szezonra, őt kölcsönadnánk, valószínűleg lehúzna még egy évet az amerikai csapatánál kölcsönben. Strakosha Kepa helyére jönne. Slonina udvarolt a Real-nak. Strakosha, bár a képességeit annyira nem ismerem, ezzel a nyilatkozatával már jó pontot szerzett nálam. :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5875 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2022. június 16., csütörtök 15:11 Thomas Strakosha:

“I’m really honoured to be linked with a top club like Chelsea, it’s a dream. I’m dreaming of Premier League since I was a kid”, he told @FabrizioRomano.

Lejar a szerzodese, ingyen jonne. Van olyan jo, hogy kiszorithatna ( a szerintem szezon masodik feleben szornyen vedo) Mendyt? Vagy max cserenek lenne jo, ha Kepa megy?
Nemrossz kapus, de én úgy hallottam hogy amcsi kapust igazolunk másodikszámúnak. Nevét most nem tudom pontosan de elég sok oldal lehozta.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5876 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta: 2022. június 16., csütörtök 16:02 Nem ez a Kürtő2, aki szopkodta még pár hete a margitot?
Az valami fiatal tag volt, én úgy emlékszem...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5877 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem ez a Kürtő2, aki szopkodta még pár hete a margitot?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5878 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta: 2022. június 16., csütörtök 15:11 Thomas Strakosha:

“I’m really honoured to be linked with a top club like Chelsea, it’s a dream. I’m dreaming of Premier League since I was a kid”, he told @FabrizioRomano.

Lejar a szerzodese, ingyen jonne. Van olyan jo, hogy kiszorithatna ( a szerintem szezon masodik feleben szornyen vedo) Mendyt? Vagy max cserenek lenne jo, ha Kepa megy?
Ha Kepa elmenne, felszabadulna az ő giga fizetese is. Helyere teljesen jo tartaléknak ingyen joval kevesebbért.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5879 Hozzászólás Szerző: focimark »

Thomas Strakosha:

“I’m really honoured to be linked with a top club like Chelsea, it’s a dream. I’m dreaming of Premier League since I was a kid”, he told @FabrizioRomano.

Lejar a szerzodese, ingyen jonne. Van olyan jo, hogy kiszorithatna ( a szerintem szezon masodik feleben szornyen vedo) Mendyt? Vagy max cserenek lenne jo, ha Kepa megy?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5880 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BlueBlood1993 írta: 2022. június 16., csütörtök 0:50
Hawaii írta: 2022. június 16., csütörtök 0:20
BlueBlood1993 írta: 2022. június 15., szerda 23:21
Miért is tennénk, ráér az aug 31-ig.

Egyelőre szokásos katasztrófa ez az átigazolási időszak és mèg házra van 2.5 hónap további töketlenkedès.
Úgy néz ki, hogy itt néhányan elfelejtették, hogy május 31-ig a klub szankcionálva volt, ergó semmilyen klubbal kapcsolatos ügyet (beleértve az átigazolásokat) nem intézhetett. Ezen felül arról sem kellene megfeledkezni, hogy a board egyik része távozott, illetve távozás előtt áll, szóval először ezeket a dolgokat kell házon belül rendezni, aminek a normális kialakítása nyilván sok időt vesz igénybe, ami nem 2-3 hét alatt fog végbemenni... Biztos vagyok benne, hogy egy percet se vesztegetnek a klubnál, és próbálják megmenteni ezt az átigazolási szezont. Egy hasonlattal élve: amíg a ház alapjait nem teszik le, addig nem lehet az emeletet sem építeni. Az pedig, hogy lemaradunk egy Kounde kaliberű játékosról, azt köszönjétek meg azoknak a fogyatékosoknak, akik szerint a Chelsea, mint klubcsapat bármilyen szinten is támogatta Oroszországot a kialakult konfliktusban/háborúban. Szóval nagyjából időszerű lenne befejezni ezt a felesleges siránkozást, mert egyrészt kezd utcalány unalmas lenni, másrészt a riválisok több hónapos előnnyel bírnak velünk szemben az előbb említett okok miatt. Szóval TÜRELEM, mert attól, hogy naponta 25x leírjátok, attól még nem fog megoldódni ez a belső probléma egyik percről a másikra.
Oké hivatalos nem kell de háttérben nem lehet egyezkedni? Miért, lebukna a klub, lehallgatják a telefonokat? A sevillanak is érdeke egy jó üzlet, nem hiszem hogy ha emeltük volna rég a kagylót akkor a szankciók miatt rankteszik...
De, lehet, és mit ígértél volna a Sevillanak a szankciók alatt tulaj és pénz híján? Illetve ki tárgyalt volna bármiről is, amikor az ezért felelős emberek (Granovskaia, Buck) lényegében már felmondtak?
Amióta pedig Boehly lett az új tulaj, látszik, hogy elkezdődött az új menedzsment kialakítása, de a megfelelő szakemberek megtalálása nem egyszerű feladat, és nyilván ebből adódóan időigényes is. Azért is írtam, hogy türelem, biztosan lesznek érkezők, de ez most egy olyan átigazolási szezonnak ígérkezik, ami minden szempontból komolyabb kihívások elé állítja a klubot, mint eddig bármikor.

Válasz küldése