Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5141 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2022. július 14., csütörtök 17:03
emsanya írta: 2022. július 14., csütörtök 16:36 #Chelsea will look to add a new right wing-back to their squad to help provide cover for Reece James.

[@Matt_Law_DT]


Na egy ujabb jó hír, muszaj valaki es ugy nez ki a klub is probalkozik. Lehet itt jonne kepbe Gnabry (vagy volt Raphina). Élet-halal remelem valaki osszejon.
Szárnyvédőről van szó, lehet hogy csak én nem vagyok elég éles, de nem értem mi köze hozzá a fent említett két játékosnak.

Lampteyt kell visszahozni, nagyon megbánjuk még ha másnak hagyjuk...
Van rá valami opciónk? Meg amúgy kétlem, hogy visszajönne. Pont ezért lépett le amilyen szerepbe szánjuk most.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#5142 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2022. július 14., csütörtök 16:36 #Chelsea will look to add a new right wing-back to their squad to help provide cover for Reece James.

[@Matt_Law_DT]


Na egy ujabb jó hír, muszaj valaki es ugy nez ki a klub is probalkozik. Lehet itt jonne kepbe Gnabry (vagy volt Raphina). Élet-halal remelem valaki osszejon.
Szárnyvédőről van szó, lehet hogy csak én nem vagyok elég éles, de nem értem mi köze hozzá a fent említett két játékosnak.

Lampteyt kell visszahozni, nagyon megbánjuk még ha másnak hagyjuk...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5143 Hozzászólás Szerző: emsanya »

#Chelsea will look to add a new right wing-back to their squad to help provide cover for Reece James.

[@Matt_Law_DT]


Na egy ujabb jó hír, muszaj valaki es ugy nez ki a klub is probalkozik. Lehet itt jonne kepbe Gnabry (vagy volt Raphina). Élet-halal remelem valaki osszejon.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#5144 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2022. július 14., csütörtök 13:12 Gnabry meg a nemet bajnoksagban is full kozepszeru. Se nem gyors, se nem cselez jol. Egyetlen dolog van amiben jo, hogy kb. minden szogbol tud golt szerezni. De abbol meg nem lo sokat. En nem latom itt a helyet jelenleg..
Főleg nem ennyiért. Tudnék írni 20 támadót aki a jelenlegiek mellé ideálisabb lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#5145 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Gnabry meg a nemet bajnoksagban is full kozepszeru. Se nem gyors, se nem cselez jol. Egyetlen dolog van amiben jo, hogy kb. minden szogbol tud golt szerezni. De abbol meg nem lo sokat. En nem latom itt a helyet jelenleg..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5146 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dembele 24ig új szerződést kötött a katalányokkal, Fati és Ferran Torres mellett a Raphinha gyerek sok sót nem eszik, főleg ha még Lewa is odamegy. Kíváncsi vagyok ezek és Tuchel nyilatkozata után, hogy kell még 1 támadó, lesz-e értelmes célpontunk vagy azt a futóbolond Gnabryt hajszoljuk majd.

Gallagher szerintem is nagy plusz lesz a kpn, Kanté utóbbi formáját tekintve akár stabil kezdő is lehet újévre. Jorginhot pedig remélhetőleg felváltja RLC elsődleges opcióként. Én mindenképp arra számítok, hogy a 4 védő fog dominálni, max nagyobb mecseken vagy eredmény őrzésekor húzzuk meg az 5 védőt. Úgyhogy az én kpm RLC/Jorg mélységiben - Kanté/Galla btb- Mount/Kova második hullám. Ha valaki kidőlne, ott van Barkley, visszavonva Havertz vagy feltolva Aké vészhelyzet esetén.

Jövőre fő prioritás nálam egy stabil védelem és jobb helyzetkihasználás. Aztán mehet az építkezés a kp megerősítésére következő nyáron.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5147 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallagher gyakorlatilag egy uj igazolas. Ő oriasi kedvenc lesz sztem es siman jatszhat barmelyik harom kezdo (Kova, Kante, Jorginho) mellett.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5148 Hozzászólás Szerző: broduer »

cech19960320 írta: 2022. július 14., csütörtök 11:23
Amazing24 írta: 2022. július 14., csütörtök 11:21 Tuchel interjut adott a Sky Sportsnak, amiben az atigazolasokrol is beszelt.

Koulibaly szinte biztosan erkezik, emellett tovabbi 1-2 vedo erkezese varhato, valamint 1 ember a tamadoszekcioba.
https://www.skysports.com/football/news ... ier-league


Egy kicsit elszomritott ez az interju, nagyon biztam benne, hogy erkezhet a kp-ra vegre egy ertelmes btb jatekos, mert evek ota oriasi hianyposzt. Ami aggaszt meg, hogy Alonso koruli pletykak lealltak, szoval valoszinuleg marad es tovabb csodalhatjuk a jatekat.
Gallagher amúgy pont BTB poszton érzi a legjobban magát, de ahhoz váltani kéne a felállást. A jelenlegi 3 védősbe egy masszívabb VKP hiányzik inkább.
Az viszont tetszett, hogy külön kitért arra, hogy nm akarják elpazarolni a tehetségeket és biztosítani próbálják a megfelelő játéklehetőséget. Utalva Colwill és Broja helyzetére :D
Ha Jorgi távozott volna, akkor helyette jöhetett volna egy Ndidi féle vkp, ütköző játékos. De így már sajnos nem nagyon marad hely a kpn, ha marad a háromvédős rendszer (Jorgi,Kanté, Kova, Gallagher plusz még RLC). Reméljük Ricet nem viszi el senki, és jövőre behúzzuk az olasz-brazil helyére.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#5149 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2022. július 14., csütörtök 11:21 Tuchel interjut adott a Sky Sportsnak, amiben az atigazolasokrol is beszelt.

Koulibaly szinte biztosan erkezik, emellett tovabbi 1-2 vedo erkezese varhato, valamint 1 ember a tamadoszekcioba.
https://www.skysports.com/football/news ... ier-league


Egy kicsit elszomritott ez az interju, nagyon biztam benne, hogy erkezhet a kp-ra vegre egy ertelmes btb jatekos, mert evek ota oriasi hianyposzt. Ami aggaszt meg, hogy Alonso koruli pletykak lealltak, szoval valoszinuleg marad es tovabb csodalhatjuk a jatekat.
Gallagher amúgy pont BTB poszton érzi a legjobban magát, de ahhoz váltani kéne a felállást. A jelenlegi 3 védősbe egy masszívabb VKP hiányzik inkább.
Az viszont tetszett, hogy külön kitért arra, hogy nm akarják elpazarolni a tehetségeket és biztosítani próbálják a megfelelő játéklehetőséget. Utalva Colwill és Broja helyzetére :D

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#5150 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tuchel interjut adott a Sky Sportsnak, amiben az atigazolasokrol is beszelt.

Koulibaly szinte biztosan erkezik, emellett tovabbi 1-2 vedo erkezese varhato, valamint 1 ember a tamadoszekcioba.
https://www.skysports.com/football/news ... ier-league


Egy kicsit elszomritott ez az interju, nagyon biztam benne, hogy erkezhet a kp-ra vegre egy ertelmes btb jatekos, mert evek ota oriasi hianyposzt. Ami aggaszt meg, hogy Alonso koruli pletykak lealltak, szoval valoszinuleg marad es tovabb csodalhatjuk a jatekat.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#5151 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2022. július 14., csütörtök 9:22 A hírek szerint Todd Boehly 2 nap alatt zavarta le Koulibaly le igazolását.

Nem szarozik :D
Valahogy így történhetett...:D

"odament:
-Kell a feka vadállat. Mennyi az ára?
-45 milla!
-Oké, holnap küldöm a szerződéstervezetet, délre várom vissza, estére pedig utazzon Londonba orvosira!
-Deal!"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5152 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A hírek szerint Todd Boehly 2 nap alatt zavarta le Koulibaly le igazolását.

Nem szarozik :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#5153 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. július 14., csütörtök 7:54
vigh92 írta: 2022. július 14., csütörtök 7:41 Lassan úgy fog kinézni a csapat, mint az afrikai válogatott 😂
És ez baj? :D
Nem az.

Amúgy jelenleg ez a tendencia mindenhol, pl a most bejövő akadémista csapatban 11 fekete srác és 5 fehér srác van.
A felnőtt keretünkben jelenleg kb 50-50%.

Meg lehet nézni a francia válogatottat is, 20 éve meg most.

Mondjuk nekem ez nem bassza a szemem, főleg nem olyan országokban, ahol a lakosság jelentős része amúgy is színesbőrű.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5154 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

vigh92 írta: 2022. július 14., csütörtök 7:41 Lassan úgy fog kinézni a csapat, mint az afrikai válogatott 😂
És ez baj? :D

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#5155 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Lassan úgy fog kinézni a csapat, mint az afrikai válogatott 😂

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5156 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gnabry amúgy kell nekünk? Ziyech meg Pulisichez képest milyen? Én sokat nem láttam játszani

Crap
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5157 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta: 2022. július 13., szerda 20:56 Az a baj, hogy ha Tuchel három bekket akar akkor marasztalhatjuk Colwillt, kell neki a játékidő, nem fog padon rohadni.
+ idén már 5 csere lesz a PL-ben is. Ez azért rengeteg mindenre ad lehetőséget.

Egyébként Boehly mikor szinre lépett pont a fiatalok itt tartása és azok elherdalasa volt az egyik téma amiről nyilatkozott, hogy nem kéne így folytatni. Remélhetőleg csak nem mond ellent magának. Colwillnek 4 éve van még a szerződéséből.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#5158 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Kalidou Koulibaly, landed in London and set for medical tests then he will fly to Los Angeles to join the team - plan 100% confirmed, then Chelsea will unveil Kalidou as new signing. 🔵🛬 #CFC

Napoli and Chelsea are checking and signing the contracts right now. - Fabrizio Romano

Koulibaly este atesett az orvosin es mar uton van Los Angelesbe, ahol varhatoan a mai nap be is mutatja a csapat.

Chelsea have started to explore the situation of Serge Gnabry. Raphinha is heading to Barca, Chelsea wanted to understand how’s the state of the negotiation between Gnabry and FC Bayern over new contract.

No approaches from Arsenal or Man City. Chelsea, interested. - Fabrizio Romano

Romano szerint hivatalosan is kapcsolatban leptunk a Bayern M.-nel, Gnabry atigazolasat illetoen, es hamarosan hivatalos ajanlatot teszunk. 70-80 millio font korul erkezhet, ha megtudunk egyezni a nemettel.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5159 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Valoszinüleg 4 védőnk távozik, távozott és van egy 37 éves. Simán elférhet a 3 védö igazolás és még fiataloknak is juthat hely. Ugyis lesz egy raklap meccs, sérülés.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#5160 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a baj, hogy ha Tuchel három bekket akar akkor marasztalhatjuk Colwillt, kell neki a játékidő, nem fog padon rohadni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése