Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#4641 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta: 2022. augusztus 2., kedd 18:59⏰ “ #Endrick (@TheSecretScout_)

Ha leigazoljuk ezt a gyereket, akkor magam alá csinálok! :D
Bubival scoutoltok, Neymar szint a csavo, 16 evesen kb. ugy nyomja mint egy 25 eves. Csak sokan akarjak, valoszinu még kivár.

Csukut sokan akarták, u19-es korosztaly talan legjobbja, fű alatt beszedtük. Slonina utan egy ujabb nagy tehetseg a zsákban + Omari is arsenaltol.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4642 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

zs198 írta: 2022. augusztus 2., kedd 18:49 le se bírom írni bazd meg!
Azpi is Dave lett, ha beválik, hamar megtanuljuk az ő nevét is. Aztán meg írni leírunk valamit :mrgreen:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4643 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

zs198 írta: 2022. augusztus 2., kedd 18:49 Elvileg leigazoltuk a Villától Carney Chukwuemeka-t. ( le se bírom írni bazd meg)!
18 éves kp.! Gondolom megy kölcsönbe?! Tavaly 13 pl meccse volt a villában… Azért nem baszom hanyatt magam tőle!!
Kellett ő nekünk vajon?!🤔
Kellett :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4644 Hozzászólás Szerző: Gaba »

⏰ “ #Endrick (@TheSecretScout_)

Ha leigazoljuk ezt a gyereket, akkor magam alá csinálok! :D

zs198
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Átigazolási pletykák

#4645 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Elvileg leigazoltuk a Villától Carney Chukwuemeka-t. ( le se bírom írni bazd meg)!
18 éves kp.! Gondolom megy kölcsönbe?! Tavaly 13 pl meccse volt a villában… Azért nem baszom hanyatt magam tőle!!
Kellett ő nekünk vajon?!🤔
GO BLUES

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4646 Hozzászólás Szerző: fst200 »

James Lee írta: 2022. augusztus 2., kedd 17:46 Nem kötekedni akarok, csak akkor tegyük már tisztába ezt a Lamptey dolgot, mert lehet, hogy nekem maradt meg rosszul. Én nagyon úgy emlékszem, hogy neki volt büdös a James mögötti szerep, pedig a klub szerette volna, ha marad.
Ez alapján én inkább rá haragszom, mert az előző szezonban rengeteget játszhatott volna James sérülései miatt. Természetesen ezt akkor még nem lehetett tudni, de egyáltalán nem szimpatikus, hogy egy percet sem várt az ő idejére. Nekem ez nem kukázás, hanem egy játékos türelmetlensége, amiből bőven kapunk mostanában is, más jómadaraktól is.
Jaja, abszolút így van, egyébként nem éppen ő rúgta le Jamest tavaly??
Plusz Azpi is menni akar, akkor inkább legyen helyettese Jamesnak, olyan aki itt is akar játszani

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#4647 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Kicker,Bild,Sport1 egymastol fuggetlenul allitjak, hogy a City hivatalos ajanlatott tett Gvardiol jatekjogaert. 67 millio font + bonuszok, viszont a nemet klub azonnal visszadobta.

Csapatunk is dolgozik a horvat szerzodteteseert, a Sport1 szerint Tuchel nehany nappal ezelott telefonon beszelt Gvardiollal. 80 millios ajanlatot keszulunk tenni, es hajlandoak lennenk bevonni Werner-t is.

https://m.bild.de/bild-plus/sport/fussb ... 9456729954

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4648 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nem kötekedni akarok, csak akkor tegyük már tisztába ezt a Lamptey dolgot, mert lehet, hogy nekem maradt meg rosszul. Én nagyon úgy emlékszem, hogy neki volt büdös a James mögötti szerep, pedig a klub szerette volna, ha marad.
Ez alapján én inkább rá haragszom, mert az előző szezonban rengeteget játszhatott volna James sérülései miatt. Természetesen ezt akkor még nem lehetett tudni, de egyáltalán nem szimpatikus, hogy egy percet sem várt az ő idejére. Nekem ez nem kukázás, hanem egy játékos türelmetlensége, amiből bőven kapunk mostanában is, más jómadaraktól is.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4649 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. augusztus 2., kedd 17:04
Dante írta: 2022. augusztus 2., kedd 16:49
emsanya írta: 2022. augusztus 2., kedd 16:05 Kyle Walker-Peters has been discussed internally at #Chelsea as a potential right-back option.

@FabrizioRomano


Jön az ujabb celpont akin dolgoznak, James mellé valtotarsnak.
Egyre komolytalanabb nevek. Már nem a Barca selejtje a téma, hanem a Tottenham-é. Ráadásul mint "potenciális vetélytárs James-nek". Sajnos simán el tudom képzelni, hogy valami agymenés miatt James, Chilwell kiszorul, vagy olyan posztra kerül ahol a legnagyobb értékeik semmit sem érnek.
Annyi jó wingback van, mi az elmúlt években két jobb játékost kukáztunk, mint Walker-Peters, nekünk mégis az a bohóc kell, nyilván. Livramento seperc alatt szorította a padra.
Arról nem is beszélve, hogy volt itt egy Lamptey nevű figura…
Írtam.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4650 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2022. augusztus 2., kedd 16:49
emsanya írta: 2022. augusztus 2., kedd 16:05 Kyle Walker-Peters has been discussed internally at #Chelsea as a potential right-back option.

@FabrizioRomano


Jön az ujabb celpont akin dolgoznak, James mellé valtotarsnak.
Egyre komolytalanabb nevek. Már nem a Barca selejtje a téma, hanem a Tottenham-é. Ráadásul mint "potenciális vetélytárs James-nek". Sajnos simán el tudom képzelni, hogy valami agymenés miatt James, Chilwell kiszorul, vagy olyan posztra kerül ahol a legnagyobb értékeik semmit sem érnek.
Annyi jó wingback van, mi az elmúlt években két jobb játékost kukáztunk, mint Walker-Peters, nekünk mégis az a bohóc kell, nyilván. Livramento seperc alatt szorította a padra.
Arról nem is beszélve, hogy volt itt egy Lamptey nevű figura…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4651 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2022. augusztus 2., kedd 16:05 Kyle Walker-Peters has been discussed internally at #Chelsea as a potential right-back option.

@FabrizioRomano


Jön az ujabb celpont akin dolgoznak, James mellé valtotarsnak.
Egyre komolytalanabb nevek. Már nem a Barca selejtje a téma, hanem a Tottenham-é. Ráadásul mint "potenciális vetélytárs James-nek". Sajnos simán el tudom képzelni, hogy valami agymenés miatt James, Chilwell kiszorul, vagy olyan posztra kerül ahol a legnagyobb értékeik semmit sem érnek.
Annyi jó wingback van, mi az elmúlt években két jobb játékost kukáztunk, mint Walker-Peters, nekünk mégis az a bohóc kell, nyilván. Livramento seperc alatt szorította a padra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4652 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. augusztus 2., kedd 16:08 Dízelnek: én is csípem Wernert, de ha menni akar nincs mit tenni, meg nem nagyon illett ebbe a taktikába.
Menjen nem gond, de ne ilyen potom pénzekért. Werner totál piacképes játékos még mindig, erre mi kölcsönadogatjuk éveken keresztül aztán elviszik majd aprópénzért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4653 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízelnek: én is csípem Wernert, de ha menni akar nincs mit tenni, meg nem nagyon illett ebbe a taktikába.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4654 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. augusztus 2., kedd 16:05 Kyle Walker-Peters has been discussed internally at #Chelsea as a potential right-back option.

@FabrizioRomano


Jön az ujabb celpont akin dolgoznak, James mellé valtotarsnak.
Nagyon adnám

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#4655 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kyle Walker-Peters has been discussed internally at #Chelsea as a potential right-back option.

@FabrizioRomano


Jön az ujabb celpont akin dolgoznak, James mellé valtotarsnak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4656 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. augusztus 2., kedd 15:32 A legszomorúbb az egészben, hogy az összes távozó játékosnak (Lókaki,Werner,Kepa) élő több éves szerződése van a csapatunkkal és még így is simán kitudják maguknak sírni egy másik csapathoz való távozást. Hol van már a jó öreg Malouda féle megoldás, amikor levannak vágva a tarcsiba a durcizó játékosok és ott csesződnek meg, míg le nem jár a szerződésük?
2022 van, a liberális nyugati világban már ilyet nem lehet. Valaki előhozza, hogy kivan cseszve vele, ő az áldozat, vagy netál félve mondom ki, előhuzza valaki a rasszista kartyat, aztan megvan bélyegezve a klub örökre.
Az egész vilag el van cseszve, mindenkinek mindent szabad, kötelezettsége meg senkinek nincs.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4657 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A legszomorúbb az egészben, hogy az összes távozó játékosnak (Lókaki,Werner,Kepa) élő több éves szerződése van a csapatunkkal és még így is simán kitudják maguknak sírni egy másik csapathoz való távozást. Hol van már a jó öreg Malouda féle megoldás, amikor levannak vágva a tarcsiba a durcizó játékosok és ott csesződnek meg, míg le nem jár a szerződésük?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4658 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. augusztus 2., kedd 15:21
Pityee írta: 2022. augusztus 2., kedd 15:19
Pilgrim írta: 2022. augusztus 2., kedd 15:14 Chelsea have held talks with RB Leipzig about forward Timo Werner returning to the Bundesliga club on loan. - BBC
https://www.bbc.com/sport/football/62394984

En nagyon sajnalom, hogy tavozni fog.
Én inkább azt sajnálom, hogy minden csapattal jótékonykodunk. Lókaki után Wernert és Kepát is odaadjuk kölcsönbe, ráadásul Kepának még a fizuja nagyobb részét is mi álljuk majd. Kész kabaré komolyan mondom. Még egy ilyen jólelkű csapat nincs a világon az tuti.
Abraék mocskát nehéz eltakarítani
Kepa es Werner nem volt mocsok, mindegyik nagyon küzdött és hajtott én nem őket küldtem volna el, hanem: Ziyech-et, barkley, alonso, batshuayi, baba rahman, emerson-t, meg idén még megnézném CHO-t, de sztem ő is kuka brutalis magas fizetéssel.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4659 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. augusztus 2., kedd 15:19
Pilgrim írta: 2022. augusztus 2., kedd 15:14 Chelsea have held talks with RB Leipzig about forward Timo Werner returning to the Bundesliga club on loan. - BBC
https://www.bbc.com/sport/football/62394984

En nagyon sajnalom, hogy tavozni fog.
Én inkább azt sajnálom, hogy minden csapattal jótékonykodunk. Lókaki után Wernert és Kepát is odaadjuk kölcsönbe, ráadásul Kepának még a fizuja nagyobb részét is mi álljuk majd. Kész kabaré komolyan mondom. Még egy ilyen jólelkű csapat nincs a világon az tuti.
Abraék mocskát nehéz eltakarítani

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4660 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pilgrim írta: 2022. augusztus 2., kedd 15:14 Chelsea have held talks with RB Leipzig about forward Timo Werner returning to the Bundesliga club on loan. - BBC
https://www.bbc.com/sport/football/62394984

En nagyon sajnalom, hogy tavozni fog.
Én inkább azt sajnálom, hogy minden csapattal jótékonykodunk. Lókaki után Wernert és Kepát is odaadjuk kölcsönbe, ráadásul Kepának még a fizuja nagyobb részét is mi álljuk majd. Kész kabaré komolyan mondom. Még egy ilyen jólelkű csapat nincs a világon az tuti.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése