Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#4261 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are willing to spend over £150m on Wesley Fofana, Anthony Gordon, Pierre-Emerick Aubameyang, Frenkie de Jong and Cesare Casadei.

@Matt_Law


Ez finom szólva odabaszna az utolso héten.

Aubameyang-nál most azt írták 14 millio euro a szobeli megegyezes.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4262 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 10:24
Pityee írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 9:46
focimark írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 9:08 Romero szerint 27 millio eurot ajanlottunk Aubaert :lol: :lol: komolytalan az egesz, ha igaz. 10 millat sokalnék erte.
Jesszus ezt mondom. A 23 éves Pulisicet elengedjük apróért, a 29 éves Zijest szintén és a 33 éves Aubát meg majd 30 misiért akarjuk. Ha ebbe valaki lát logikát, az szóljon :D Amúgy állítólag Auba személyesen tájékoztatta Tuchelt, hogy maradni szeretne a bőrszalonnában szerencsére.
Lewa 34 evesen volt 50 millió 8)
Lewáért sem volt okos ötlet 50misit fizetni, de azért Lewa meg Auba nem egy kaliber. Arról nem is beszélve, hogy Lewa piaci értéke még mindig 45misi, de Aubáé már csak 15. Egyébként ha választani lehetett volna, akkor inkább hoztuk volna el Lewát 50ér, mint Aubát 30ért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4263 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 9:46
focimark írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 9:08 Romero szerint 27 millio eurot ajanlottunk Aubaert :lol: :lol: komolytalan az egesz, ha igaz. 10 millat sokalnék erte.
Jesszus ezt mondom. A 23 éves Pulisicet elengedjük apróért, a 29 éves Zijest szintén és a 33 éves Aubát meg majd 30 misiért akarjuk. Ha ebbe valaki lát logikát, az szóljon :D Amúgy állítólag Auba személyesen tájékoztatta Tuchelt, hogy maradni szeretne a bőrszalonnában szerencsére.
Lewa 34 evesen volt 50 millió 8)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4264 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 9:46
focimark írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 9:08 Romero szerint 27 millio eurot ajanlottunk Aubaert :lol: :lol: komolytalan az egesz, ha igaz. 10 millat sokalnék erte.
Jesszus ezt mondom. A 23 éves Pulisicet elengedjük apróért, a 29 éves Zijest szintén és a 33 éves Aubát meg majd 30 misiért akarjuk. Ha ebbe valaki lát logikát, az szóljon :D Amúgy állítólag Auba személyesen tájékoztatta Tuchelt, hogy maradni szeretne a bőrszalonnában szerencsére.
Remelem tenyleg ragaszkodik hozza auba. Mert a masik verzio az, hogy igy veri fel az arat. Mi meg ha hulyek vagyunk belemegyunk a jatekba. Jovoheten mar lehet 35 millio lesz az ara…

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4265 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 9:08 Romero szerint 27 millio eurot ajanlottunk Aubaert :lol: :lol: komolytalan az egesz, ha igaz. 10 millat sokalnék erte.
Jesszus ezt mondom. A 23 éves Pulisicet elengedjük apróért, a 29 éves Zijest szintén és a 33 éves Aubát meg majd 30 misiért akarjuk. Ha ebbe valaki lát logikát, az szóljon :D Amúgy állítólag Auba személyesen tájékoztatta Tuchelt, hogy maradni szeretne a bőrszalonnában szerencsére.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#4266 Hozzászólás Szerző: focimark »

Romero szerint 27 millio eurot ajanlottunk Aubaert :lol: :lol: komolytalan az egesz, ha igaz. 10 millat sokalnék erte.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4267 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. augusztus 18., csütörtök 8:31 Nettó ökörség lenne egyszerre mindhármat egy átigazolási ablakon belül elengedni. Azért annyira nem jó Sterling, hogy mindenkit beáldozzunk miatta. Ráadásul nem kevés meccs lesz az idei szezonban és ha nem érkezik senki a szélső posztra, akkor nagyon vérszegény lenne a felhozatal. Három közül CHO-t engedném el a leghamarabb, ritka buta egy játékos, óriási fizetéssel. Pulisic elég szép összegér érkezett és elég nagy tehetségként volt számon tartva, még most is csak 23 éves, én neki még adnék esélyt, nem szabadna lemondani róla ilyen könnyen. Zijest is csak abban az esetben szabad elküldeni, ha valóban nem szeretne itt játszani, de amúgy az a balos, amivel ő rendelkezik. Talán csak ő tud forintos labdákat osztogatni a csapatból.
Ezt igy ala is irnam.
Regen nagyon kedveltem cho-t, isten tudja miert. De abszolut nem fejlodik, nem is jatszik, ami nem veletlen.
Utalom, sot ruhellem a kolcsonoket, de az o eseteben kivetelt tennek. Nezzuk meg mit tud mas csapatban, hatha magara talal.
Puli 23 evesen jo korban van, maradnia kell. Ziyechet meg csak akkor engednem el ha erkezik valaki helyere, tamado, nem jobb szelso vedo. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4268 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nettó ökörség lenne egyszerre mindhármat egy átigazolási ablakon belül elengedni. Azért annyira nem jó Sterling, hogy mindenkit beáldozzunk miatta. Ráadásul nem kevés meccs lesz az idei szezonban és ha nem érkezik senki a szélső posztra, akkor nagyon vérszegény lenne a felhozatal. Három közül CHO-t engedném el a leghamarabb, ritka buta egy játékos, óriási fizetéssel. Pulisic elég szép összegér érkezett és elég nagy tehetségként volt számon tartva, még most is csak 23 éves, én neki még adnék esélyt, nem szabadna lemondani róla ilyen könnyen. Zijest is csak abban az esetben szabad elküldeni, ha valóban nem szeretne itt játszani, de amúgy az a balos, amivel ő rendelkezik. Talán csak ő tud forintos labdákat osztogatni a csapatból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#4269 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nem láttam, hogy más írta volna pedig utóbbi időben szépen pörgött, de Emersonért a West Ham ajánlatot tett és meg is egyezett a két klubb az eladásáról. (kb. 20 milliót fizettek volna)
Viszont Emerson, még a mostaninál is nagyobb fizut szeretne, amit a West Ham irrálisnak gondolt, így kútba esett az egész deal. Lehozta, Nizzar, Romano, Skysport mindenki sajnos. Ő is ránk fog rohadni így örökre ill. ennyit arról, hogy ő bárhol is bizonyítani meg focizni akarnak. Egy középcsapatos zsoldosnál ez az ember se több.

[Fabrizio Romano] Emerson Palmieri deal off for West Ham, confirmed. No agreement on salary despite deal close to being completed with Chelsea. Chelsea insist they want around £20m to sell Emerson Palmieri, no way for loan move as of now.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4270 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Szabi írta: 2022. augusztus 17., szerda 23:27
Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 22:26
Direkt tekertem rajta, de lássuk be nem ferdítés. Azt mondod az ajaxban bárki jó mert könnyű liga. Oké, de abban az évben Bayern, Juve, meg Real Madridok ellen ment akkorát, hogy az egész világ rájuk verte, és ennek Ziyech az élén volt. Nem a flowban játszó ajax vitte a hátán, hanem vezér volt.
Ahogyan az a Tadic is vezér volt, akit előtte úgy kellett visszavigyenek az Ajaxhoz, mert már a Southampton padjára sem fért fel. Vagy az a van de Beek, aki kétszer akkora bukta eddig, mint Ziyech. Vagy Neres, aki már Ukrajnában is megfordult azóta, pedig 2-3 éve topklubok vitték volna. Ezek mind kulcsemberek voltak, és most egyiket sem igazolnád már le.

Mielőtt megkapom, hogy utálom a marokkóit, igen, nem szeretem ez tény, ettől még nem tartom egy rossz játékosnak, de egyszerűen nem ez a szint. Egy Milan, Sevilla kaliberű, nálunk egy minimálisan kisebb játékerőt képviselő, keretügyileg nem annyira minőségi klubban simán húzóember lehetne.
Én sem szeretem Ziyecht, a hideg futkos tőle a hátamon. Ahogy Pulisicért sem vagyok oda, de Havertzért sem és sorolhatnám.
Nem is amellett kampányolok, hogy tartsuk meg ezen játékosok. Menjenek. Ha a Milanba mennek mint írod akkor egy szavam sincs. De ha ott húzóember tud lenni akkor hozzátudna adni a rivalisunkhoz is, ha meg elkapja őket a gépszíj az meg nagyon nem hiányozna, mert ismerjük a sorsunkat, ezek a játekosok kiszopatnanak minket fixen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4271 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 22:26
Direkt tekertem rajta, de lássuk be nem ferdítés. Azt mondod az ajaxban bárki jó mert könnyű liga. Oké, de abban az évben Bayern, Juve, meg Real Madridok ellen ment akkorát, hogy az egész világ rájuk verte, és ennek Ziyech az élén volt. Nem a flowban játszó ajax vitte a hátán, hanem vezér volt.
Ahogyan az a Tadic is vezér volt, akit előtte úgy kellett visszavigyenek az Ajaxhoz, mert már a Southampton padjára sem fért fel. Vagy az a van de Beek, aki kétszer akkora bukta eddig, mint Ziyech. Vagy Neres, aki már Ukrajnában is megfordult azóta, pedig 2-3 éve topklubok vitték volna. Ezek mind kulcsemberek voltak, és most egyiket sem igazolnád már le.

Mielőtt megkapom, hogy utálom a marokkóit, igen, nem szeretem ez tény, ettől még nem tartom egy rossz játékosnak, de egyszerűen nem ez a szint. Egy Milan, Sevilla kaliberű, nálunk egy minimálisan kisebb játékerőt képviselő, keretügyileg nem annyira minőségi klubban simán húzóember lehetne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4272 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

kazomester írta: 2022. augusztus 17., szerda 23:05
Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 22:26Vizionáltam, hogy nálunk majd mind a 3 világklasszis lesz?Nem.
Itt lehet van egy kis félreértés, én a MU-ra értettem, nem arra, hogy nálunk válnak azzá. De mondjuk az, hogy CHO az év csapatába kerülne az eligazolása után, az nálam csodával határos kategória. De mind1, én leszarom ki hova megy, csak a saját csapatom érdekel. Ha Kanté elmegy jövőre ingyen a Pool-ba az se fog érdekelni, mert az azért lesz, mert a fél szezon megint sérülten tölti :arrow: nem lesz tényleges erősítés.
Igazad van, félre olvastam a hozzászólásod, de azt sem írtam, hogy náluk istenek lesznek.
Tovabbra is tartom, sokszorosa a potenciáljuk mint nálunk elértek. (Igen tudom, 0xsok=0)
Szabi írta: 2022. augusztus 17., szerda 22:48 ...ahol 5-6 gólokkal ver mindenkit az Ajax a negyedik helytől lefelé, BL-ben elkaptak egy flow-t, de ennyi.

Ebből hogy sikerült ezt a ferdítést kihoznod?
Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 22:26 Ziyech meg most olvasom, csak az ajaxban elkapta a flowt és csak szerencséje volt, de ki tudja.
Direkt tekertem rajta, de lássuk be nem ferdítés. Azt mondod az ajaxban bárki jó mert könnyű liga. Oké, de abban az évben Bayern, Juve, meg Real Madridok ellen ment akkorát, hogy az egész világ rájuk verte, és ennek Ziyech az élén volt. Nem a flowban játszó ajax vitte a hátán, hanem vezér volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#4273 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 22:26Vizionáltam, hogy nálunk majd mind a 3 világklasszis lesz?Nem.
Itt lehet van egy kis félreértés, én a MU-ra értettem, nem arra, hogy nálunk válnak azzá. De mondjuk az, hogy CHO az év csapatába kerülne az eligazolása után, az nálam csodával határos kategória. De mind1, én leszarom ki hova megy, csak a saját csapatom érdekel. Ha Kanté elmegy jövőre ingyen a Pool-ba az se fog érdekelni, mert az azért lesz, mert a fél szezon megint sérülten tölti :arrow: nem lesz tényleges erősítés.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4274 Hozzászólás Szerző: Szabi »

...ahol 5-6 gólokkal ver mindenkit az Ajax a negyedik helytől lefelé, BL-ben elkaptak egy flow-t, de ennyi.

Ebből hogy sikerült ezt a ferdítést kihoznod?
Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 22:26 Ziyech meg most olvasom, csak az ajaxban elkapta a flowt és csak szerencséje volt, de ki tudja.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4275 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem képességben, mentalitásban és korban is különböznek annyira ezek a játékosok, hogy ne lehessen rájuk húzni egyetlen kategóriát.
Nekem az az álláspontom, hogy Puli mehet végleg de csak külföldre, CHO mehet kölcsönbe de csak a PL-be, Zijes pedig mehet akárhova. Van ő akkora hangulatember, hogy ne lehessen stabil veszély egy riválisnál.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4276 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

kazomester írta: 2022. augusztus 17., szerda 21:58
Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 21:42
kazomester írta: 2022. augusztus 17., szerda 20:27 Sose értettem ezt a "ne erősítsünk riválist" felfogást olyan játékosok esetében, akik ROHADTUL NEM jó játékosok. Úristen mi lesz, ha Pulisic vagy Ziyech évi 5-5 gólja odamegy :shock: :shock: :shock: Ne már... Mehet mind a faszba innen, haszontalan semmi játékosok mind.
Salah és De Bruyne. Őket pl utólag nem adnám el megint riválisnak. Pedig pont olyan padmelegítő funkciót töltöttek be nálunk mint most a 3 megnevezett játekos. Estek keltek.

Sajnos óriási játekostemető vagyunk, más kérdés, hogy az MU simán felveszi velünk a versenyt, de én látom magam előtt ahogy egy Ziyech ihletet kap. Ha nem a chelsea performanszát veszem figyelembe hanem az ajaxost, már nem annyira akarom potenciális bl helyért menő riválisnál látni.
Pulisicet nem tartom sokra, de a dortmundban oktatott. CHO meg még mindig huszoneleje, nálunk soha nem lesz senki, de ha eladjuk a Unitedbe hidd el nekem, hogy benne lesz az év csapatában.

Nem is bánom hogy Lukaku meg Werner elhagyta az orszagot, figyeljetek meg, csapataik vezérei lesznek.
Ha meg nem adtuk volna el őket, ugyanolyan fosok maradtak volna, mert nem jászanak. Az, hogy te vizionálod, hogy mind3 játékos godlike módba kapcsol majd náluk, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni. Én nem ezt érzem. Lukaku és Werner már előtte is azok voltak, csak nálunk sültek fel.
Vizionáltam, hogy nálunk majd mind a 3 világklasszis lesz?
Nem.

A hsz-edre válaszoltam, amiben megkérdőjelezed a fórumozókat mi a baj azzal ha riválisnak adunk el játekost.
Kicsit az jött le, hogy én oda vagyok ezekért a játekosokért. Nem egy kicsit sem. De nem adnám el rivalisnak egyiket sem.

Ezekben a játékosokban nagy potenciál van, hiába szar nálunk mind. Pl Pulisicnek volt nálunk egy kegyetlen jó fél éve, mielőtt megkapta a 10es mezszámot, ő is 23 éves (asszem). Ha bekerülne egy hozzá passzoló közegbe, simán feltudná venni azt a szintet. Ziyech meg most olvasom, csak az ajaxban elkapta a flowt és csak szerencséje volt, de ki tudja.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4277 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 21:42
kazomester írta: 2022. augusztus 17., szerda 20:27 Sose értettem ezt a "ne erősítsünk riválist" felfogást olyan játékosok esetében, akik ROHADTUL NEM jó játékosok. Úristen mi lesz, ha Pulisic vagy Ziyech évi 5-5 gólja odamegy :shock: :shock: :shock: Ne már... Mehet mind a faszba innen, haszontalan semmi játékosok mind.
Salah és De Bruyne. Őket pl utólag nem adnám el megint riválisnak. Pedig pont olyan padmelegítő funkciót töltöttek be nálunk mint most a 3 megnevezett játekos. Estek keltek.

Sajnos óriási játekostemető vagyunk, más kérdés, hogy az MU simán felveszi velünk a versenyt, de én látom magam előtt ahogy egy Ziyech ihletet kap. Ha nem a chelsea performanszát veszem figyelembe hanem az ajaxost, már nem annyira akarom potenciális bl helyért menő riválisnál látni.
Pulisicet nem tartom sokra, de a dortmundban oktatott. CHO meg még mindig huszoneleje, nálunk soha nem lesz senki, de ha eladjuk a Unitedbe hidd el nekem, hogy benne lesz az év csapatában.

Nem is bánom hogy Lukaku meg Werner elhagyta az orszagot, figyeljetek meg, csapataik vezérei lesznek.
Salah oké, egy labdát nem bírt átvenni nálunk, de egyébként a Romaban sem volt akkora hatalmas durranás, mielőtt megvette a Pool. Szerintem nincs olyan ember, aki hitte volna, hogy ennyire beletenyerelnek vele a tutiba. De Bruyne tisztán Mourinho ámokfutásának egyik áldozata, egy rossz meccs után padra b@szta és hagyta is ott rohadni télig, míg kölcsön nem adta, majd végleg el.

Az is erős túlzás, hogy Pulisic oktatott a Dortmunban... Amikor berobbant a semmiből, akkor volt egy jó szezonja, de utána pont olyan semmilyen volt, mint nálunk legtöbbször. Ziyech pedig a holland ligában játszott egész életében, ahol 5-6 gólokkal ver mindenkit az Ajax a negyedik helytől lefelé, BL-ben elkaptak egy flow-t, de ennyi. Én nagyon lenézem a Bundesligát, de soha a büdös életbe nem hozna ott ő olyan számokat, mint De Bruyne egykoron, aki a bajnokság legjobbja volt szinte egyből, ahogy kölcsönadtuk. CHO pedig bármennyire is top talent (volt), a játékában semmi olyan kiemelkedő elem nincs, amire azt mondanám, hogy ez és az miatt fájhat később a fejünk miatta. Nem túl eszes, nem gólerős, nincs átlag feletti rúgótechnikája, nem cselez ki kb. senkit, ugyan gyors, de nincs azért rakéta a seggében.

Lukaku és Werner kapcsán pedig nem egy nagy vállalás a kijelentésed, mert mikor eljöttek onnan, pontosan ugyanúgy a csapataik legjobbjai voltak mindketten. Nem kell beilleszkedni, ismerkedni, bizonyítani, csak azt a fonalat kell felvenniük a földről, amit két éve ledobtak maguk elé. Ez akkor lett volna érdekesebb, ha Werner mondjuk a Dortmundba kerül, Lukaku pedig a Juventushoz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#4278 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chris22 írta: 2022. augusztus 17., szerda 21:42
kazomester írta: 2022. augusztus 17., szerda 20:27 Sose értettem ezt a "ne erősítsünk riválist" felfogást olyan játékosok esetében, akik ROHADTUL NEM jó játékosok. Úristen mi lesz, ha Pulisic vagy Ziyech évi 5-5 gólja odamegy :shock: :shock: :shock: Ne már... Mehet mind a faszba innen, haszontalan semmi játékosok mind.
Salah és De Bruyne. Őket pl utólag nem adnám el megint riválisnak. Pedig pont olyan padmelegítő funkciót töltöttek be nálunk mint most a 3 megnevezett játekos. Estek keltek.

Sajnos óriási játekostemető vagyunk, más kérdés, hogy az MU simán felveszi velünk a versenyt, de én látom magam előtt ahogy egy Ziyech ihletet kap. Ha nem a chelsea performanszát veszem figyelembe hanem az ajaxost, már nem annyira akarom potenciális bl helyért menő riválisnál látni.
Pulisicet nem tartom sokra, de a dortmundban oktatott. CHO meg még mindig huszoneleje, nálunk soha nem lesz senki, de ha eladjuk a Unitedbe hidd el nekem, hogy benne lesz az év csapatában.

Nem is bánom hogy Lukaku meg Werner elhagyta az orszagot, figyeljetek meg, csapataik vezérei lesznek.
Ha meg nem adtuk volna el őket, ugyanolyan fosok maradtak volna, mert nem jászanak. Az, hogy te vizionálod, hogy mind3 játékos godlike módba kapcsol majd náluk, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni. Én nem ezt érzem. Lukaku és Werner már előtte is azok voltak, csak nálunk sültek fel.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4279 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

kazomester írta: 2022. augusztus 17., szerda 20:27 Sose értettem ezt a "ne erősítsünk riválist" felfogást olyan játékosok esetében, akik ROHADTUL NEM jó játékosok. Úristen mi lesz, ha Pulisic vagy Ziyech évi 5-5 gólja odamegy :shock: :shock: :shock: Ne már... Mehet mind a faszba innen, haszontalan semmi játékosok mind.
Salah és De Bruyne. Őket pl utólag nem adnám el megint riválisnak. Pedig pont olyan padmelegítő funkciót töltöttek be nálunk mint most a 3 megnevezett játekos. Estek keltek.

Sajnos óriási játekostemető vagyunk, más kérdés, hogy az MU simán felveszi velünk a versenyt, de én látom magam előtt ahogy egy Ziyech ihletet kap. Ha nem a chelsea performanszát veszem figyelembe hanem az ajaxost, már nem annyira akarom potenciális bl helyért menő riválisnál látni.
Pulisicet nem tartom sokra, de a dortmundban oktatott. CHO meg még mindig huszoneleje, nálunk soha nem lesz senki, de ha eladjuk a Unitedbe hidd el nekem, hogy benne lesz az év csapatában.

Nem is bánom hogy Lukaku meg Werner elhagyta az orszagot, figyeljetek meg, csapataik vezérei lesznek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4280 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2022. augusztus 17., szerda 20:47 Az uj vezetöség nem is nagyon megy a kölcsönökre, törekszik akit tud elad a moslékokból. Emersont is eladni akarták, csak megakadt jelenleg a dolog, tul nagy a fizuja, pedig a westham kifizetné az árát.
Az a szerencse, hogy VB évében vagyunk, és kivételesen ennek a sok semmirekellőnek sem jó, ha a padon rohadnak egész ősszel. Szóval én bízom benne, hogy a játékosok is nyomást gyakorolnak majd a klubra, így meg tudunk szabadulni a nagy részüktől még a deadline lőtt. Az összeset úgysem tudjuk pénzzé tenni, de ha már 1-2-t sikerül, az is nagy eredmény lenne.

Ampadu, Emerson, Alonso, Baba Rahman, Barkley, Gilmour, Kenedy, Batshuayi a köztudottan létszámfeletti, és akkor melléjük még Ziyech, CHO, Pulisic, és Chukwuemeka is elmehet végleg vagy kölcsönbe.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése