Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2441 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. június 1., csütörtök 18:52
Pityee írta: 2023. június 1., csütörtök 18:45 Nemtudom, valahogy engem annyira nem hat meg, hogy Mount lelép. Ezek a mai fiatalok már nem a klubhűség mintapéldái. Kap egy zsíros ajánlatot és már másik csapat címerét csókolgatja. Szerencsére az ő posztjára nem olyan nehéz találni valakit.
Meg mar talaltunk is, a bundesliga golkiralya, francia valogatott. Talan valahogy tuléljuk vele Mount hianyat, akire mar senki se emlekszik mikor jatszott egyaltalan jól a csapatban.
Na az meg a másik hogy sajnálom nagyon én is de egyrészt egy jelenleg klasszisokkal jobb játékos érkezik a helyére másrészt több mint egy éve nem volt egy jó meccse Mountnak. Ez a Mason nem hiányzik majd elölről.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#2442 Hozzászólás Szerző: broduer »

Azért ennél a Mount ügynél beemélnék még egy aspektust, mert egyet értek félig az őt ért kritikákkal, de néha azért érdemes árnyalni a képet.
Egyrészt szerintem érdemes feltenni a kérdést, hogy Mount valóban egy potenciális legendént, Mr Chelseaként gondolt-e magára, vagy ez inkább csak egy olyan szerep, amit úgy kapott a szurkolóktól, hogy azt sosem kérte. Akadémista, Lampard posztja, Lampard a beépítője, angol, (stb.). Miért kellene az akadémiából elköteleződni egy életre? Miben több ő, mint mondjuk Pulisic? Abban, hogy a szurkolók és a média ráaggatott valamit, amit lehet hogy sosem kért volna, semmi többen.
Másrészt túl van misztifikálva az akadémista szerep. Mindenki elkezdi valahol, igen kialakul egy kötődés, de ez nem feltételez feltétlen hűséget. Mr Chelsea nem születik, hanem azzá válik. Az évek és a döntések határozzák meg. Így lett Mr Chelsea az akadémista Terry, a west ham akadémista Lampard vagy a külföldről érkező baszk Azpi. Mudryknak ugyanannyi esélye van erre, mint mondjuk volt Mountnak.

Én nem ítélem el őt, hogy ki akar lépni egy dilettánsul vezetett cégtől, és jobb perspektívát keres. Boelhy (igen, én rá vagyok állva) akkora halom szart csinált ide (szerződések, agyatlan igazolások, vicc edzők, 0 perspektíva), hogy évekig fulldokolhat benne a klub, egyre mélyebbre csúszva. Más is váltana, sok sikert neki, köszönjük az eddigi teljesítményét, és sokszorks becsület azoknak akik (szívből) kitartanak itt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2443 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. június 1., csütörtök 18:45 Nemtudom, valahogy engem annyira nem hat meg, hogy Mount lelép. Ezek a mai fiatalok már nem a klubhűség mintapéldái. Kap egy zsíros ajánlatot és már másik csapat címerét csókolgatja. Szerencsére az ő posztjára nem olyan nehéz találni valakit.
Meg mar talaltunk is, a bundesliga golkiralya, francia valogatott. Talan valahogy tuléljuk vele Mount hianyat, akire mar senki se emlekszik mikor jatszott egyaltalan jól a csapatban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2444 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING: Inter Milan are pushing to sign Trevoh Chalobah for £25m. (@MrDomSmith @standardsport)!

Szóval van pénze Internek

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2445 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nemtudom, valahogy engem annyira nem hat meg, hogy Mount lelép. Ezek a mai fiatalok már nem a klubhűség mintapéldái. Kap egy zsíros ajánlatot és már másik csapat címerét csókolgatja. Szerencsére az ő posztjára nem olyan nehéz találni valakit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. június 1., csütörtök 18:49-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2446 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

vigh92 írta: 2023. június 1., csütörtök 18:15 Harry Keane a legjobb példa arra, hogy egy örökös lúzer csapatban húzta le az éveit, csak mert szereti. Mount már most annyit elért, mint Keane sosem fog.
Az a baj, hogy ezek a fiatalok elvesztették a kapcsolatukat a realitással. Annyit keresnek néhány hónap alatt, mint más egy egész életen át(sem).
Ez megint nem jó példa...
A Sp*rs sosem ért el semmit. Soha nem voltak jobbak, vagy rosszabbak szignifikánsan, mint jelenleg...sosem tudtak jól erősíteni, maradandót alkotni. Onnan alapból menekülni kellene...
Nálunk azért vannak jobb periódusok, még mindig...azért 1 PL, 1 BL vagy EL becsúszik itt vagy ott.

De amúgy, annó, 24-26 éves koráig tőle sem volt hülyeség hinni és remélni...és ő meg tudta tenni, Mount nem, míg Kane klsazzisokkal jobb játékos.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#2447 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Harry Keane a legjobb példa arra, hogy egy örökös lúzer csapatban húzta le az éveit, csak mert szereti. Mount már most annyit elért, mint Keane sosem fog.
Az a baj, hogy ezek a fiatalok elvesztették a kapcsolatukat a realitással. Annyit keresnek néhány hónap alatt, mint más egy egész életen át(sem).

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2448 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

BlueBlood1993 írta: 2023. június 1., csütörtök 17:25 Úgy értem hogy BL győztestől igazolt el, hogy regnáló BL győztes voltunk amikor már gyakorlatilag hivatalos volt, hogy lelép.

Mountra egy miatt haragszom, hogy anglián belül vált, ezt nem tudom elnézni neki, ezért a utcalány anyját, de az hogy 30 vs 23 az majdnem mindegy, ugyanúgy az idődet pazarlod azzal, ha egy jobb csapat elhív és a CFC-nél maradsz. Nekem is fáj, de próbálok kicsit a fejével gondolkodni. Azért ettől még persze tényleg elmehet a picsába, hogy nem bírt ő is elhúzni a szigetországból.

Idővesztegetés: az előző évben közel ennyire nem nézett ki kilátástalannak a helyzet, akkor még volt remény arra, hogy a tavalyi év egy kisiklás volt csak.
Már, hogy lenne mindegy, hogy 23 vagy 30? 23 évesen sokkal több időd van a fociban... nem is vagy még a toppon. Bőven van még lehetőséged erősődni, több alkalom van jobb ajánlatot kapni.
Persze, ugyanúgy az időd vesztegeted...csak tovább teheted meg.

Az meg, hogy akkor BL győztesek voltunk semmit nem jelent. Tiszta sor volt, hogy mák volt az a BL serleg, ahogy a korábbi is. Semmi jele nem volt sem előtte, sem utána, hogy esélyünk lenne a következő években nyerni újra. A keret folyamatosan gyengült.

Igen...eligazolhatna a PL-en kívülre. Sajnos, ahogy mondtam, úgy látszik az a kék szív nem annyira kék.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2449 Hozzászólás Szerző: James Lee »

BlueBlood1993 írta: 2023. június 1., csütörtök 17:25 Úgy értem hogy BL győztestől igazolt el, hogy regnáló BL győztes voltunk amikor már gyakorlatilag hivatalos volt, hogy lelép.

Mountra egy miatt haragszom, hogy anglián belül vált, ezt nem tudom elnézni neki, ezért a utcalány anyját, de az hogy 30 vs 23 az majdnem mindegy, ugyanúgy az idődet pazarlod azzal, ha egy jobb csapat elhív és a CFC-nél maradsz. Nekem is fáj, de próbálok kicsit a fejével gondolkodni. Azért ettől még persze tényleg elmehet a picsába, hogy nem bírt ő is elhúzni a szigetországból.

Idővesztegetés: az előző évben közel ennyire nem nézett ki kilátástalannak a helyzet, akkor még volt remény arra, hogy a tavalyi év egy kisiklás volt csak.
Nem kötekedni akarok, előre mondom :D
A 23 vs 30 abból a szempontból nem mindegy, hogy míg utóbbi esetben valószínűleg az utolsó lehetősége az embernek egy Real szinten hypeolt csapathoz igazolni ahol mindig süt a nap, Mount legjobb évei még csak ezután jönnek papíron. Simán maradhatott volna a seggén hogy megnézze, mi sül ki a dologból, maximum leketyeg a szerződése. Semmiről nem maradt volna le, jó esetben van még 10 év a pályafutásából. Ennyi kockázatot megér az a klub, ami iránt állítólag kötődsz.
A dühítő az egészben a csalódottság, amit érzek. Rüdigernél nem éreztem különösebben semmit, egy vadállat aki Tuchelnél összeszedte magát, de egyébként nem gondolom, hogy különösebben kötődött volna a klubhoz. Magyarázni sem kell, hogy Mount esete miért más, nem is lehet összehasonlítani a kettőt.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2450 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Úgy értem hogy BL győztestől igazolt el, hogy regnáló BL győztes voltunk amikor már gyakorlatilag hivatalos volt, hogy lelép.

Mountra egy miatt haragszom, hogy anglián belül vált, ezt nem tudom elnézni neki, ezért a utcalány anyját, de az hogy 30 vs 23 az majdnem mindegy, ugyanúgy az idődet pazarlod azzal, ha egy jobb csapat elhív és a CFC-nél maradsz. Nekem is fáj, de próbálok kicsit a fejével gondolkodni. Azért ettől még persze tényleg elmehet a picsába, hogy nem bírt ő is elhúzni a szigetországból.

Idővesztegetés: az előző évben közel ennyire nem nézett ki kilátástalannak a helyzet, akkor még volt remény arra, hogy a tavalyi év egy kisiklás volt csak.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2451 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

BlueBlood1993 írta: 2023. június 1., csütörtök 16:59 Én is haragszom Mountra és sajnálom hogy megy pláne hogy a tehenekhez de srácok egyszer élünk, rövid az élet de még rövidebb a focista karrier. Vesztegesse el a legszebb éveit egy kilátástalan jatekostemetore? Rudigerre sokkal mergesebb voltam amikor egy BL győztes csapattól lépett le, mert akkor nem volt még ekkora gödör. Abban a csapatban illett volna maradni, ebben nem, ez egy szargödör hulladék semmi egy ostoba pökhendi szánalmas amerikai bohóccal az èlen.
Ezzel nem feltétlen értek egyet...Rüdiger közel 30 volt, szóval neki kevesebb ideje volt a "top"-on. Ő nem volt "Mr.Chelsea"...és őt a Madrid hívta (Amúgy ő nem a BL győztes csapatból lépett le...akkor igazolt el, amikor a Madrid kiejtett minket, ha jól emlékszem). Továbbá az esetében az volt a gond, hogy nem volt szerződési ajánlat...annak ellenére, hogy értékelhetően játszott, Mount-tal ellentétben aki már egy éve sír új szerződés után, 23-24 ávesen, úgy, hogy még most is van 1 éve a jelenlegi kontraktusból, míg a teljesítménye idén -0...

Én haragszom rá. Mondhatjuk, hogy kék a vére, meg a mi fiunk, meg stb stb...próbálhatjuk mondogatni, hogy emiatt meg kell adni neki a nagy fizut mert mások is megkapták...de ha ezek igazak lennének...akkor aláírta volna már azt a szerződést akkor is ha nem olya magas az a fizu...de ahogy láthatjuk a kabzsiság erősebb, mint a "kékség".

Azzal sem értek egyet, hogy vesztegeti az idejét...akkor már elment volna korábban, előző év végén..
Persze, nem tudjuk mi jár a fejében meg mi megy a háttérben...de azért a jelek erősen arra utalnak, hohy Mount esetében a zöld dollár jelek erősebbek voltak, mint a Chelse kék meze.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2452 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én is haragszom Mountra és sajnálom hogy megy pláne hogy a tehenekhez de srácok egyszer élünk, rövid az élet de még rövidebb a focista karrier. Vesztegesse el a legszebb éveit egy kilátástalan jatekostemetore? Rudigerre sokkal mergesebb voltam amikor egy BL győztes csapattól lépett le, mert akkor nem volt még ekkora gödör. Abban a csapatban illett volna maradni, ebben nem, ez egy szargödör hulladék semmi egy ostoba pökhendi szánalmas amerikai bohóccal az èlen.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2453 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. június 1., csütörtök 13:22
Masik oldal viszont, hogy ha pl mudryk fizuja a bl kieses miatt csokken (vagy mi) akkor ez mennyire fogja motivalni?
Mi lesz ha bedobja jovore o is az uncsit, mikozben pl poch egesz jovo evet ra alapoz?
Vagy pont ezért fognak hajtani, hogy meglegyen a nagyobb fizu a bl miatt. Meg Mudryk hova szarjon bele, ha most megbukik mehet vissza Shaktarba

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#2454 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bocsi a dupla-kommentert, de mas tema:

James huga most hosszabbitotta meg a szerzodeset a Chelsea-vel 2027-ig, hatha ez is szempont lesz Reece maradasa mellett.

https://www.bbc.co.uk/sport/football/65776532

(Erdekes egyebkent, hogy a noi csapat hogyan hasit a jelenlegi korulmenyek ellenere is, lehet, hogy a ferfiaknak ki kellene latogatniuk par meccsukre :D ).
211! NEW RECORD!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#2455 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

James Lee írta: 2023. június 1., csütörtök 14:56
koni0725 írta: 2023. június 1., csütörtök 14:52 Sracok azt ne felejtsetek el, hogy nagyreszt fogalmunk sincs arrol, hogy mi folyik a szinfalak mogott.

Persze lehet ujjal mutogatni Mount-ra (egy bizonyos szintig jogosan is) de nem lehet veletlen, hogy ennyi jatekosunk tavozni akar. Jelenleg a Chelsea egy toxikus munkahely benyomasat kelti a profizmus legkissebb jele nelkul.

Persze benne van a pakliban az is, hogy Poch megreformalja majd a klubot, de meg tudom erteni azt, aki a talan helyett egy magabiztosabb labakon allo projekt mellett dont. Kova eseteben a City no brainer, hulye lenne visszautasitani, de Mount is joggal talalhatja a Manut stabilabbnak nalunk.

Vegyetek le egy kicsit a Chelsea-szemuvegeteket. Profi sportolokrol beszelunk, akik mindenhol jo fizetest kapnak, viszont karrier szempontjabol a Chelsea (legalabbis jelenleg) nem a legmagasabb polc. Miert elegednenek meg kevesebbel, ha mashol nagyobb sikereket erhetnek el?
Igazad van, mindenkinek joga van racionálisan dönteni és ki tudja mi folyt a háttérben. De akárhogyis nézzük, Mount karrierjében ez az első komolyabb hullámvölgy, ami próbára teszi bármilyen klubbal szembeni hűségét. Jelenleg márpedig úgy állunk, hogy az első adandó alkalommal lelép, mint utcalány a díványról, ráadásul nem is akárhova. Pont, hogy ők adnák a klub identitását. Ha a klubnak identitásválsága van, az belőlük is fakad.
Igen, abszolut egyetertek en is, ezert is irtam, hogy egy bizonyos szintig jogosak a negativ kommentek Mount fele. Egy Terry/Lampard karakteru jatekos valoszinuleg kitartott volna a csapat mellett hasonlo helyzetben, sajnos ez alapjan Mount-ot nem lehet egy kategoriaba sorolni veluk.

Ez szerintem egyebkent a tokeletes pelda arra a jelensegre, hogy a futball egyre inkabb uzlet lesz, a klubhuseg mint szempont pedig egyre hatrebb tolodik, mint prioritas. Nem azt mondom, hogy egyetertek ezzel, hanem azt, hogy megertem. Szomoru ez az egesz...
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2456 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2023. június 1., csütörtök 14:36 Mount remélem búcsúajándéknak kap Lampardtól egy kiadós sallert. Ő lehetett volna a következő klub legenda és 1 félrecsúszott szezon miatt eldob mindent. A teheneknél elindul a BLben jövőre is, a végső győzelemre viszont kb. annyi esélyük lesz, mint nekünk, akik nem indulunk. A PLben sem realitás, hogy akár ők, akár mi a 3. helynél előbb végezzünk, úgyhogy ezt a döntést szakmailag semmi nem támasztja alá. A nagy mr. Chelsea valójában csak egy pénzéhes ribi, ez legalább kiderült
Én még vhol örülök is ennek. Nem konkrétan annak, hogy pont ő megy el, hanem, hogy elmegy vki, aki nem akar itt lenni. Bárkit, AKÁRKIT nyugodt szívvel elengedek, aki ilyen vagy olyan okokból kifolyólag nem akar a klubnál lenni. Szomorú, hogy ilyen idők járnak, de hátha kifizetődik ez hosszabb távon.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2457 Hozzászólás Szerző: James Lee »

koni0725 írta: 2023. június 1., csütörtök 14:52 Sracok azt ne felejtsetek el, hogy nagyreszt fogalmunk sincs arrol, hogy mi folyik a szinfalak mogott.

Persze lehet ujjal mutogatni Mount-ra (egy bizonyos szintig jogosan is) de nem lehet veletlen, hogy ennyi jatekosunk tavozni akar. Jelenleg a Chelsea egy toxikus munkahely benyomasat kelti a profizmus legkissebb jele nelkul.

Persze benne van a pakliban az is, hogy Poch megreformalja majd a klubot, de meg tudom erteni azt, aki a talan helyett egy magabiztosabb labakon allo projekt mellett dont. Kova eseteben a City no brainer, hulye lenne visszautasitani, de Mount is joggal talalhatja a Manut stabilabbnak nalunk.

Vegyetek le egy kicsit a Chelsea-szemuvegeteket. Profi sportolokrol beszelunk, akik mindenhol jo fizetest kapnak, viszont karrier szempontjabol a Chelsea (legalabbis jelenleg) nem a legmagasabb polc. Miert elegednenek meg kevesebbel, ha mashol nagyobb sikereket erhetnek el?
Igazad van, mindenkinek joga van racionálisan dönteni és ki tudja mi folyt a háttérben. De akárhogyis nézzük, Mount karrierjében ez az első komolyabb hullámvölgy, ami próbára teszi bármilyen klubbal szembeni hűségét. Jelenleg márpedig úgy állunk, hogy az első adandó alkalommal lelép, mint utcalány a díványról, ráadásul nem is akárhova. Pont, hogy ők adnák a klub identitását. Ha a klubnak identitásválsága van, az belőlük is fakad.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#2458 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Sracok azt ne felejtsetek el, hogy nagyreszt fogalmunk sincs arrol, hogy mi folyik a szinfalak mogott.

Persze lehet ujjal mutogatni Mount-ra (egy bizonyos szintig jogosan is) de nem lehet veletlen, hogy ennyi jatekosunk tavozni akar. Jelenleg a Chelsea egy toxikus munkahely benyomasat kelti a profizmus legkissebb jele nelkul.

Persze benne van a pakliban az is, hogy Poch megreformalja majd a klubot, de meg tudom erteni azt, aki a talan helyett egy magabiztosabb labakon allo projekt mellett dont. Kova eseteben a City no brainer, hulye lenne visszautasitani, de Mount is joggal talalhatja a Manut stabilabbnak nalunk.

Vegyetek le egy kicsit a Chelsea-szemuvegeteket. Profi sportolokrol beszelunk, akik mindenhol jo fizetest kapnak, viszont karrier szempontjabol a Chelsea (legalabbis jelenleg) nem a legmagasabb polc. Miert elegednenek meg kevesebbel, ha mashol nagyobb sikereket erhetnek el?
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#2459 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mount remélem búcsúajándéknak kap Lampardtól egy kiadós sallert. Ő lehetett volna a következő klub legenda és 1 félrecsúszott szezon miatt eldob mindent. A teheneknél elindul a BLben jövőre is, a végső győzelemre viszont kb. annyi esélyük lesz, mint nekünk, akik nem indulunk. A PLben sem realitás, hogy akár ők, akár mi a 3. helynél előbb végezzünk, úgyhogy ezt a döntést szakmailag semmi nem támasztja alá. A nagy mr. Chelsea valójában csak egy pénzéhes ribi, ez legalább kiderült

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#2460 Hozzászólás Szerző: almos »

Odoi lehet még jó kérdés. Iszonyú magas a fizetése és én már teljesen elvesztettem a vele szemben támasztott elvárásaimat. Jó lenne megválni tőle, a fizetése két játékoséra is elég lenne.
LAMPARD#8

Válasz küldése