Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16661 Hozzászólás Szerző: kazomester »

T.Bakayoko14‏ @TimoeB08 7 p7 perccel ezelőtt

– itt: Heathrow Airport Taxi

:?: Most ez mi? Repülőgép, rajzszeg és indonéz zászló. Ez a srác elég durván trollkodik, az az érzésem :D

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16662 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:
adrian1989 írta:
kazomester írta:AC Milan have made a €40m + player [Gabriel Paletta] bid for Torino striker Andrea Belotti. (Source: Sky Italia)

Meddig várjuk még a sült galambot (Morata), hogy a szánkba repüljön?
remélem semeddig és Aubameyang jön.
Amúgy mi a helyzet Bakayoko-val én nem hiszem el, hogy mit lehet ennyit szarakodni egy igazolással főleg a tegnapi nap után már szinte 100%-nak tűnt, hogy ma aláír.
Amúgy már régebben ezt én is láttam, hogy Belotti csak akkor 100m ha külföldre viszik, ha marad országon belül akkor kevesebb mondjuk azt nem hiszem, hogy akkor 40 lenne, de ilyen 60 körül már reális lenne.
Nem tudom, Bouhafsi szerint ma este kellett volna bemutatni, de ez láthatóan elmaradt. Egyes hírek szerint vmi papírokat várunk még a Moncao-tól :roll: A kivásárlási ár nem azt jelenti, hogy annál kevesebbért nem fogják eladni, az csak egy összeg, aminél a klubnak már nincs beleszólása az üzletbe. A Torino évente átlag 20-30m eurót keres játékoseladásokból, ha most letennék 70m fontot, kétlem, hogy az elnök elkezdene cigánykodni velünk. Ja bocs mi a Chelsea vagyunk, velünk mindenki ezt teszi :roll:
ezt én is így gondolom, a 100 millió csak elrettentés. a legtöbben fel is ülnek ennek és ajánlatot se tesznek, de lásd a dybala transzfer is ugyanez volt.
de sztem óriási lufi a srác még moratanál is nagyobb. olaszoknak manapság nem megy valami jól bajnokságon kívül. ott van immobile példája ugyanúgy a torinoban fosta a gólt, majd a bvb-nél és a sevillanal összehozott egy nagy semmit pedig mind2 bajnokság gólbarát. most az olaszoknál megint jó.

aubameyang kell nekünk csak ki kellene fizetni. matic és costa árából meglenne csak nem kell gyorsba elkurvázni...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16663 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Miért jo nekik ha országon belül kevesebbért adják el? :D Nem többért kéne? Vagy ezt szerzödésbe rögzitették?

Amugy Palettan kivül Niangot is írják még pluszba.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16664 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:
kazomester írta:AC Milan have made a €40m + player [Gabriel Paletta] bid for Torino striker Andrea Belotti. (Source: Sky Italia)

Meddig várjuk még a sült galambot (Morata), hogy a szánkba repüljön?
remélem semeddig és Aubameyang jön.
Amúgy mi a helyzet Bakayoko-val én nem hiszem el, hogy mit lehet ennyit szarakodni egy igazolással főleg a tegnapi nap után már szinte 100%-nak tűnt, hogy ma aláír.
Amúgy már régebben ezt én is láttam, hogy Belotti csak akkor 100m ha külföldre viszik, ha marad országon belül akkor kevesebb mondjuk azt nem hiszem, hogy akkor 40 lenne, de ilyen 60 körül már reális lenne.
Nem tudom, Bouhafsi szerint ma este kellett volna bemutatni, de ez láthatóan elmaradt. Egyes hírek szerint vmi papírokat várunk még a Moncao-tól :roll: A kivásárlási ár nem azt jelenti, hogy annál kevesebbért nem fogják eladni, az csak egy összeg, aminél a klubnak már nincs beleszólása az üzletbe. A Torino évente átlag 20-30m eurót keres játékoseladásokból, ha most letennék 70m fontot, kétlem, hogy az elnök elkezdene cigánykodni velünk. Ja bocs mi a Chelsea vagyunk, velünk mindenki ezt teszi :roll:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16665 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:AC Milan have made a €40m + player [Gabriel Paletta] bid for Torino striker Andrea Belotti. (Source: Sky Italia)

Meddig várjuk még a sült galambot (Morata), hogy a szánkba repüljön?
remélem semeddig és Aubameyang jön.
Amúgy mi a helyzet Bakayoko-val én nem hiszem el, hogy mit lehet ennyit szarakodni egy igazolással főleg a tegnapi nap után már szinte 100%-nak tűnt, hogy ma aláír.
Amúgy már régebben ezt én is láttam, hogy Belotti csak akkor 100m ha külföldre viszik, ha marad országon belül akkor kevesebb mondjuk azt nem hiszem, hogy akkor 40 lenne, de ilyen 60 körül már reális lenne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16666 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:
kazomester írta:AC Milan have made a €40m + player [Gabriel Paletta] bid for Torino striker Andrea Belotti. (Source: Sky Italia)

Meddig várjuk még a sült galambot (Morata), hogy a szánkba repüljön?
Sky szerint csak a kulfoldi csapatokra ervenyes a 100millas kivasarlasi ar, ugyhogy a Milan elonyben lehet.
Tudom, de az sem jelenti azt, hogy kevesebbért nem adnák el adott esetben. De egyébként sem az áron van a hangsúly, hanem, hogyha a Milan elviszi, akkor már tényleg csak Auba marad, mint Costa utód. Le kell tenni érte egy 70est, az elnök nem fog ellenállni ennyi pénznek.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16667 Hozzászólás Szerző: focimark »

kazomester írta:AC Milan have made a €40m + player [Gabriel Paletta] bid for Torino striker Andrea Belotti. (Source: Sky Italia)

Meddig várjuk még a sült galambot (Morata), hogy a szánkba repüljön?
Sky szerint csak a kulfoldi csapatokra ervenyes a 100millas kivasarlasi ar, ugyhogy a Milan elonyben lehet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16668 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AC Milan have made a €40m + player [Gabriel Paletta] bid for Torino striker Andrea Belotti. (Source: Sky Italia)

Meddig várjuk még a sült galambot (Morata), hogy a szánkba repüljön?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16669 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:
Dante írta:
tutaj írta:Másik: mennyire hivatalos, hogy Costáék nem mennek ázsiába?
100%-os adót kell fizetniük külföldi játékos igazolásánál.
Sztem az ázsiai túrára célzott :D De ha nem, akkor bocs.
Igen. My bad.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#16670 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

tutaj írta: Másik: mennyire hivatalos, hogy Costáék nem mennek ázsiába?
Csak kicsit hivatalos, nem nagyon :)

Komolyra fordítva: a hivatalos oldal lehozta hétfőn hogy Costa nem kezdett el edzeni a csapattal, valami olyasmit írtak hogy közös megegyezéssel plusz szabit kapott, szerintem innentől nincs miről beszélni. Matic meg elvileg edzeget Cobham-ben, de nem a csapattal hanem egyedül. Erről hivatalos megerősítést nem olvastam, de igaz lehet mivel egy képen sem láttam Matic-ot, pedig hétfő óta mind a játékosok mind a klub lövik fel az edzős képeket.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16671 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:
tutaj írta:Másik: mennyire hivatalos, hogy Costáék nem mennek ázsiába?
100%-os adót kell fizetniük külföldi játékos igazolásánál.
Sztem az ázsiai túrára célzott :D De ha nem, akkor bocs.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16672 Hozzászólás Szerző: Dante »

tutaj írta:Másik: mennyire hivatalos, hogy Costáék nem mennek ázsiába?
100%-os adót kell fizetniük külföldi játékos igazolásánál.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16673 Hozzászólás Szerző: kazomester »

tutaj írta:Nem Chelsea, de tudja valaki véletlenül miért teszik le sorban a külfödli nagy neveket a kínaiak a tartalékok közé?
Másik: mennyire hivatalos, hogy Costáék nem mennek ázsiába?
Annyira, amennyire a Twitter-es hírek azok lehetnek. A hivatalos oldal sosem fog lehozni ilyet idő előtt, szóval majd 18.án válik hivatalossá, amikor elindul a banda az útra.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16674 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Nem Chelsea, de tudja valaki véletlenül miért teszik le sorban a külfödli nagy neveket a kínaiak a tartalékok közé?
Másik: mennyire hivatalos, hogy Costáék nem mennek ázsiába?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16675 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Óriási :lol: :lol: :lol:

Michael Emenalo‏ @EmenaIo 21 perccel ezelőtt

We decided to back out of the Bakayoko deal as a survey among Chelsea fans showed there are too many black players in the squad for them.

Sztem is ez állhat a dolog mögött 8)

OFFICIAL: Lucas Piazon has signed a two-year contract extension at #Chelsea and will return to Fulham on loan.

Sebaj, ez legalább letudva :wink:

Mohamed Bouhafsi‏ @mohamedbouhafsi 3 perccel ezelőtt

Tiemoué #Bakayoko a passé la visite médicale à Chelsea ce matin, règlement de derniers détails entre Chelsea et le joueur. Signature ce soir

Átment az orvosin és ma este aláír :shock:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16676 Hozzászólás Szerző: Pityee »

nemtudom írta:
kazomester írta: Közben Baka profilképet váltott, visszakerült a bio-jába, hogy Monaco játékos. Elég lesz a szórakozásból, jelentsék be mostmár :P
komolyan mondom ekkora rakás szerencsétlen vezetőség máshol nincs... mi a faszomat csináltak 2 hónapig :roll: más meg 2 nap alatt lezongorázik egy bonucci transzfert
L'Équipe journalist Bilel Ghazi says that Tiemoué Bakayoko is still yet to undergo a medical with Chelsea. (1/2)
Ghazi on #lequipeMercato: Chelsea have asked Monaco for additional documentation, which they have not yet received. (2/2)

oké szerintem is 99% hogy jön, de még mindig rá basszuk el az időt akkor costa mikor lesz eladva?? merthogy addig nem fogunk tárgyalni az új csatárral sem... :x
Magyarul: A L'Equipe szerint a Monaco orosz vezetősége az utolsó pillanatban megvétózta Bakayoko chelseas átigazolását.
Igyekszünk ezt az értesülést más forrásból is megerősíteni/cáfolni.
(Mindezközben Bakayoko törölte az összes chelsea-s posztot az Instagramján)

Update1: Azt írják, hogy a Chelsea további iratokat kért át a Monacótól, amit a francia csapat egyelőre nem küldött meg, így a francia játékos el sem kezdhette az orvosi vizsgálatokat. Kitudja már mi igaz ebből az egész sagaból :lol: :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16677 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta: Közben Baka profilképet váltott, visszakerült a bio-jába, hogy Monaco játékos. Elég lesz a szórakozásból, jelentsék be mostmár :P
komolyan mondom ekkora rakás szerencsétlen vezetőség máshol nincs... mi a faszomat csináltak 2 hónapig :roll: más meg 2 nap alatt lezongorázik egy bonucci transzfert
L'Équipe journalist Bilel Ghazi says that Tiemoué Bakayoko is still yet to undergo a medical with Chelsea. (1/2)
Ghazi on #lequipeMercato: Chelsea have asked Monaco for additional documentation, which they have not yet received. (2/2)

oké szerintem is 99% hogy jön, de még mindig rá basszuk el az időt akkor costa mikor lesz eladva?? merthogy addig nem fogunk tárgyalni az új csatárral sem... :x

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16678 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Having missed out on Romelu Lukaku, Antonio Conte is now demanding £150million for two new strikers to strengthen his forward line. [GdS] Hmm, ismerek 2 játékost, akik pont kitelnének ennyiből :roll:

Közben Baka profilképet váltott, visszakerült a bio-jába, hogy Monaco játékos. Elég lesz a szórakozásból, jelentsék be mostmár :P

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16679 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Chalobah fee to Watford is £5.5m, plus there is a buy-back clause and sell-on clause (Standard) #CFC


Desailly: "The only name that could be available is Aubameyang, that could bring the #Chelsea team to a new level.“
Desailly: "It’s a shame Lukaku did not happen, for a good reason, probably because Diego Costa didn’t move.“
Desailly: "You cannot afford to get a new player and later have too many strikers.“ [SportsKeeda]

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16680 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amazing24 írta:
Pityee írta:
flatley09 írta:Az a baj, h azt sem tudjuk mi lesz a taktika...lehet változik a korábbihoz képest...támadóbb lesz, vagy nem tudom.
Ezen kívül, ha a korábbi rotáció szintjét nézzük...kb tök mind1, h Chalobah, Fabre, Aké, Kenedy vagy vmi 16 éves gyerek az ifiből, esetleg vmi no name 3-ad osztályú hulladék rohad a padon
Én még mindig valamiért úgy érzem, hogy Conte 3-5-2re fog váltani és aki érkezik csatár, az Michyvel együtt fog duót alkotni.
3-5-2- be Hazardnak nincs posztja es eleg csatar a taktikahoz. Szerintem marad a 3-4-3
Amíg Hazard felépül lehet a 352-ben is ráció, de ez valószínűleg az érkezők/távozók posztjaiból jobban körvonalazódik majd. Hazard csatárként, vagy secondary striker-ként való szereplése sem annyira elrugaszkodott dolog, az első hármasban amúgy is cserélgetik a támadók a helyüket.

Válasz küldése