Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16601 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:
kazomester írta:
Persze, most, hogy Chalobah-t eladtuk, egyből ide merne jönni 8)
hát igen hápog rendesen a sztori :D
de állítólag ezzel akarják elősegíteni sanchez leigazolását..
viszont sztem nem sokkal lenne olcsóbb mint auba és azért aguero csak idősebb meg sérülékeny. ha 40-45 millió font lenne még talán...
Én is egy nemet mondanék erre, esetleg, ha tervben lenne még 1 komoly csatár (formáció váltás miatt pl.)... Na akkor jöhet. De ha ő lenne az idei numero uno csatárigazolásunk, akkor nem.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16602 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:
Persze, most, hogy Chalobah-t eladtuk, egyből ide merne jönni 8)
hát igen hápog rendesen a sztori :D
de állítólag ezzel akarják elősegíteni sanchez leigazolását..
viszont sztem nem sokkal lenne olcsóbb mint auba és azért aguero csak idősebb meg sérülékeny. ha 40-45 millió font lenne még talán...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16603 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Persze, most, hogy Chalobah-t eladtuk, egyből ide merne jönni 8)

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16604 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

http://www.mcfcwatch.com/2017/07/16/spa ... -the-deal/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16605 Hozzászólás Szerző: kazomester »

flatley09 írta:
kazomester írta:DEAL DONE: Marco van Ginkel has again joined PSV Eindhoven on a season-long loan from Chelsea.

BREAKING French forward Loic Remy to leave #Chelsea this summer, according to Sky sources.

Egyre érdekesebb, hogy ki marad Matic helyére a középpályán. Vagy tényleg veszünk még vkit oda :roll:
Az MVG-re vonatkozó rész honnan van? Mert én sehol nem találom.
Ha mégis kölcsönbe megy annak lehet az az oka, hogy senki nem akarja megvenni, pont a sérülései miatt. A PSV-nek is jobb, ha csak a bérét fizetik.

Ami engem érdekel, hogy pl. Baba-val mi van? Felépült már? Lehet ő marad Alonso mögé...
https://twitter.com/PSV/status/886547435300032512

Baba még sérült: Return expected on Aug 1, 2017 Persze nincs ez kőbe vésve, csak támpont. Ha felépült volna már, gondolom tagja lenne a keretnek. Sztem biztos nem őrá számít rá Conte, január 19 óta sérült, még ha augusztusban el is kezdi a rehabot, hát nagyon sok idő lesz mire harcba tud állni :roll:

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#16606 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

kazomester írta:DEAL DONE: Marco van Ginkel has again joined PSV Eindhoven on a season-long loan from Chelsea.

BREAKING French forward Loic Remy to leave #Chelsea this summer, according to Sky sources.

Egyre érdekesebb, hogy ki marad Matic helyére a középpályán. Vagy tényleg veszünk még vkit oda :roll:
Az MVG-re vonatkozó rész honnan van? Mert én sehol nem találom.
Ha mégis kölcsönbe megy annak lehet az az oka, hogy senki nem akarja megvenni, pont a sérülései miatt. A PSV-nek is jobb, ha csak a bérét fizetik.

Ami engem érdekel, hogy pl. Baba-val mi van? Felépült már? Lehet ő marad Alonso mögé...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16607 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:DEAL DONE: Marco van Ginkel has again joined PSV Eindhoven on a season-long loan from Chelsea.

BREAKING French forward Loic Remy to leave #Chelsea this summer, according to Sky sources.

Egyre érdekesebb, hogy ki marad Matic helyére a középpályán. Vagy tényleg veszünk még vkit oda :roll:
nem hiszem el, hogy van Ginkel-t megint csak kölcsönbe adják, láthatóan nincs szükség rá miért nem lehet akkor őt is pénzzé tenni.
lehet nem megy sehová és ő lesz a beugrós Bakayoko helyett.
Én személy szerint nem örülnék annak, ha a MU-ba menne mert mégis csak rivális csapat, de a Juve sem lenne jobb, mert nekik meg 2x annyit adnánk A.Sandroért mint amennyit ér de még úgy sem akarják odaadni.
ha meg Bakayoko valóban sérült még akkor fog kelleni még Matic pár meccsre.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16608 Hozzászólás Szerző: kazomester »

DEAL DONE: Marco van Ginkel has again joined PSV Eindhoven on a season-long loan from Chelsea.

BREAKING French forward Loic Remy to leave #Chelsea this summer, according to Sky sources.

Egyre érdekesebb, hogy ki marad Matic helyére a középpályán. Vagy tényleg veszünk még vkit oda :roll:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16609 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:#BVB CEO on Aubameyang: "We have not received any offer for him. We'll wait a few more days, but not for much longer than that." #CFC
gyorsan le kell rá csapni, ő a legjobb döntés Lukaku után, csak az a kérdés vajon még miért nem tettünk érte hivatalos ajánlatot, lehet Conte-nak nem ő kell.
hála az égnek a Morata-s pletykák megszűntek, remélem ott marad Madridba az irreális árcédulájával együtt.

Loic Remy will leave Chelsea this summer with Marseille, Southampton and Everton interested in signing the French forward.
rohadtul remélem, hogy nem az Evertonnak lesz eladva.
1 csatárunk marad Batshuayi, már jó lenne bejelenteni az érkező csatárt is.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16610 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:#BVB CEO on Aubameyang: "We have not received any offer for him. We'll wait a few more days, but not for much longer than that." #CFC
Úgy néz ki már csak ő marad, Belotti hajlik a Milan-ra. Remélem a héten letesszük érte a pénzt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16611 Hozzászólás Szerző: focimark »

#BVB CEO on Aubameyang: "We have not received any offer for him. We'll wait a few more days, but not for much longer than that." #CFC

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16612 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

andrewm93 írta:Én csak annyiban reménykedem, hogy Mata és a többi szimpi játékosaink után nem fogjuk egy Danilo vagy egyéb hasonló kategória miatt kidobni Azpit, nagy pazarlás lenne a részünkről. Talán az egyetlen játékos a kezdő keretben, aki nem zsoldos kategória jelenleg.
szerintem pont azért jönne Danilo hogy Azpi maradhasson belső védő szerintem ő jó ott!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák

#16613 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Én csak annyiban reménykedem, hogy Mata és a többi szimpi játékosaink után nem fogjuk egy Danilo vagy egyéb hasonló kategória miatt kidobni Azpit, nagy pazarlás lenne a részünkről. Talán az egyetlen játékos a kezdő keretben, aki nem zsoldos kategória jelenleg.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolási pletykák

#16614 Hozzászólás Szerző: bules »

Ilyen balfék Danilo félékkel nem lesz előrébb a csapat.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16615 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea transfer target Danilo is keen to join the Premier League champions from Real Madrid. The Brazilian, 26, has not been a regular at the Bernabeu where Dani Carvajal is ahead of him in the pecking order. (Diario Gol)

Chelsea face competition from Manchester City for Danilo. He is expected to cost a minimum of £21.9m. [Sunday Times]

Lesz még itt bonyodalom!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16616 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fel lehet hozni a srácot, jo kis wingback lehet belőle. Az fura h balra akartuk Alex Sandrot, most meg jobbra Danilot. Mindkét oldalra érkezik valaki?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16617 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

andrewm93 írta:
nemtudom írta:Danilo will soon make the switch from Real Madrid to #Chelsea - a personal agreement with the Blues is already in place.
Antonio Conte has managed to convince Danilo to join #Chelsea, beating several other Premier League clubs to the Brazilian. [Globo Esporte]
A Jóisten mentsen meg minket attól a szerencsétlen Arbeloa reinkarnációtól. Akkor már hozzunk fel egy fiatalt az ifiből, vagy vegyünk egy fiatal HG tehetséget.
nem tudom, hogy Joao Cancelo neve miért nem merült fel sokkal jobb mint a brazil szerintem és olcsóbb is lehetne, mindegy jöjjön Danilo, de akkor legyen meg Aubameyang is. :D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák

#16618 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

nemtudom írta:Danilo will soon make the switch from Real Madrid to #Chelsea - a personal agreement with the Blues is already in place.
Antonio Conte has managed to convince Danilo to join #Chelsea, beating several other Premier League clubs to the Brazilian. [Globo Esporte]
A Jóisten mentsen meg minket attól a szerencsétlen Arbeloa reinkarnációtól. Akkor már hozzunk fel egy fiatalt az ifiből, vagy vegyünk egy fiatal HG tehetséget.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16619 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Danilo will soon make the switch from Real Madrid to #Chelsea - a personal agreement with the Blues is already in place.
Antonio Conte has managed to convince Danilo to join #Chelsea, beating several other Premier League clubs to the Brazilian. [Globo Esporte]

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16620 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Trevor Sinclair szerint (korabbi futballista, - most a BBC-nel dolgozik) kozel az egyezseg a Dortmunddal Aubameyang ugyeben.
Remélem ő komolyabban vehető forrás, mint a Mirror :)

Válasz küldése