Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#1661 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2023. július 11., kedd 5:57 Szerintem őt kinyírta a korai giga fizu. Lehet, hogy nem volt benne a klasszis, de ennél sokkal több.

Más: olvastam olyat hogy Lukaku + 25 m = Vlahovic. Én azonnal rácsapnék. Vlahovic 23 éves és minimum tudná azt amit Lukaku.
Csak Lókaki elvileg kijelentette, hogy nem ír alá a Juvéhoz csak az Interhez

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1662 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem őt kinyírta a korai giga fizu. Lehet, hogy nem volt benne a klasszis, de ennél sokkal több.

Más: olvastam olyat hogy Lukaku + 25 m = Vlahovic. Én azonnal rácsapnék. Vlahovic 23 éves és minimum tudná azt amit Lukaku.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1663 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2023. július 10., hétfő 21:48
Pityee írta: 2023. július 10., hétfő 20:25 Romelu Lukaku és Ethan Ampadu szerdáig visszatérnek Cobhambe, de várhatóan egy külön csoportban lesznek, akiket Carlo Cudicini vezet majd. Egy olyan különítményben szerepelnek, akik az elmúlt szezonban kölcsönben voltak és most eladhatóak az átigazolási piacon. Callum Hudson-Odoi is ebbe a csoportba fog kerülni.

Forrás: NizaarKinsella
Számkivetettek, Cho mekkora csalódás. Jól lesüllyedt
Én sosem láttam benne semmi extrát, pedig mikor nagyon fiatalon ódákat zengtek róla (itt a fórumon is, meg úgy en bloc), próbáltam megfejteni, hogy ez miért lehet, de nem nagyon sikerült.

Jobb is, hogy megy innen, túlfizetett angol fos középszer hatalmas egóval, padmelegítőnek se akarom itt látni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1664 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2023. július 10., hétfő 21:29
Traxver írta: 2023. július 10., hétfő 15:15 Al Hilal have submitted a concrete and important proposal for Lazio midfielder Sergej Milinković Savić. 🔵🇸🇦🇷🇸

Fee around €40m to Lazio, three year deal to Milinković Savić.

Deal depends on the player, Sergej has to decide his future; NO communication on final decision yet.

40 misit én is odabasznám érte nyugodt szívvel
Csak ide nem jött volna hiába ajánl a klub 40-et, de jobb is az ilyen játékost elkerülni. Nem volt véletlen, hogy eddig is a Lazioban volt. Nem lehet valami nagyon motivált a csávó, jött ez az arab zsák pénz arra azonnal rábolintott és már jelezte a Lazionak hogy azonnal engedjék el.
Ez egyáltalán nem biztos...Neves-t is mindenki lehordta mindennek. Aztán könnyek között magyarázta el, hogy ő nem akarta elhagyni Wolves-t, de pénzügyi helyzet miatt klubbnak el kellett adni.
Nyilván kérdéses, hogy más klub kifizette volna ugyanazt az összeget vagy sem...miért pont oda kellett igazonia...de azért nem arról van szó, hogy villant a della aztán már más nem is létezett az arab bajnokság.
Biztos, hogy mind Neves vagy SMS esetében az arabok sokkal jobb pénzt adnak a játéksonak, mint bármelyik másik klub. Viszont giga fizu, ide vagy oda...nem hiszem, ha bármelyiket hívta volna a Real, Barca...de még akár a München, City, stb. akkor ők nem azt választották volna. Valamiért egyik játékost sem akarta leigazolni már évek óta egyetlen klub sem. Hogy mi vélt a háttérben, nem tudhatjuk...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1665 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. július 10., hétfő 20:25 Romelu Lukaku és Ethan Ampadu szerdáig visszatérnek Cobhambe, de várhatóan egy külön csoportban lesznek, akiket Carlo Cudicini vezet majd. Egy olyan különítményben szerepelnek, akik az elmúlt szezonban kölcsönben voltak és most eladhatóak az átigazolási piacon. Callum Hudson-Odoi is ebbe a csoportba fog kerülni.

Forrás: NizaarKinsella
Számkivetettek, Cho mekkora csalódás. Jól lesüllyedt

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1666 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Traxver írta: 2023. július 10., hétfő 15:15 Al Hilal have submitted a concrete and important proposal for Lazio midfielder Sergej Milinković Savić. 🔵🇸🇦🇷🇸

Fee around €40m to Lazio, three year deal to Milinković Savić.

Deal depends on the player, Sergej has to decide his future; NO communication on final decision yet.

40 misit én is odabasznám érte nyugodt szívvel
Csak ide nem jött volna hiába ajánl a klub 40-et, de jobb is az ilyen játékost elkerülni. Nem volt véletlen, hogy eddig is a Lazioban volt. Nem lehet valami nagyon motivált a csávó, jött ez az arab zsák pénz arra azonnal rábolintott és már jelezte a Lazionak hogy azonnal engedjék el.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1667 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Romelu Lukaku és Ethan Ampadu szerdáig visszatérnek Cobhambe, de várhatóan egy külön csoportban lesznek, akiket Carlo Cudicini vezet majd. Egy olyan különítményben szerepelnek, akik az elmúlt szezonban kölcsönben voltak és most eladhatóak az átigazolási piacon. Callum Hudson-Odoi is ebbe a csoportba fog kerülni.

Forrás: NizaarKinsella
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1668 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

BlueBlood1993 írta: 2023. július 10., hétfő 15:25
Traxver írta: 2023. július 10., hétfő 15:15 Al Hilal have submitted a concrete and important proposal for Lazio midfielder Sergej Milinković Savić. 🔵🇸🇦🇷🇸

Fee around €40m to Lazio, three year deal to Milinković Savić.

Deal depends on the player, Sergej has to decide his future; NO communication on final decision yet.

40 misit én is odabasznám érte nyugodt szívvel
Amúgy lassan kezdek én is hajlani arra, hogy ha ennyire nem vinné senki csak egy arab csapat, akkor lehet, hogy többet képzelünk bele, mint ami. Ettől még 40 mai árakon semmi, fixen bepróbálnám, de lehet, hogy kulabá 2.0 lenne.
Ezt már mondtam korábban...valami oka van, hogy senki nem viszi el évek óta. Kb, mint Ruben Neves...
Viszont, 40 milláért akkor is kipróbálnám. Nagyobb bukta nem lehet, mint Caicedo 80-100ért ...pláne, ha úgy sikerül elpasszolni, mint Kulabát. (főleg Neves aki ráadásul bajnokságon belül volt. Tudom, más típusú játékosok)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1669 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Traxver írta: 2023. július 10., hétfő 15:15 Al Hilal have submitted a concrete and important proposal for Lazio midfielder Sergej Milinković Savić. 🔵🇸🇦🇷🇸

Fee around €40m to Lazio, three year deal to Milinković Savić.

Deal depends on the player, Sergej has to decide his future; NO communication on final decision yet.

40 misit én is odabasznám érte nyugodt szívvel
Amúgy lassan kezdek én is hajlani arra, hogy ha ennyire nem vinné senki csak egy arab csapat, akkor lehet, hogy többet képzelünk bele, mint ami. Ettől még 40 mai árakon semmi, fixen bepróbálnám, de lehet, hogy kulabá 2.0 lenne.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#1670 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Al Hilal have submitted a concrete and important proposal for Lazio midfielder Sergej Milinković Savić. 🔵🇸🇦🇷🇸

Fee around €40m to Lazio, three year deal to Milinković Savić.

Deal depends on the player, Sergej has to decide his future; NO communication on final decision yet.

40 misit én is odabasznám érte nyugodt szívvel

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1671 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. július 10., hétfő 14:16 Chelsea walked away from talks with Inter Milan over the weekend after being left unimpressed with their latest offer for Romelu Lukaku.

#CFC

(@NizaarKinsella)

Ez jó lesz így :D
Baromarcú tahója. Annyira sci-fi ez az egész sztory. Van egy 100 milliós csatárunk, akinek 2026-ig élő szerződése van és egyáltalán nem hajlandó visszatérni. Miközben csatárgondjaink vannak és amúgy lehet feküdne is neki Pokketino taktikája. Egyszer azért elmondhatná ez a seggfej, hogy mi az ami miatt ennyire ódzkodik attól, hogy egyáltalán újra Chelsea mezt kelljen magára öltenie. A világ legnagyobb igazságtalansága, hogy nem akasztott a csapatunk egy pert a nyakába és megússza büntetlenül ezt az egész lejárató kampányt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1672 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea walked away from talks with Inter Milan over the weekend after being left unimpressed with their latest offer for Romelu Lukaku.

#CFC

(@NizaarKinsella)

Ez jó lesz így :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1673 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2023. július 10., hétfő 12:39
Pityee írta: 2023. július 10., hétfő 12:34 “I want to help him… He is still young. For sure he has the mentality. I want to contact him again and see what is going on.”
Pochettino on Dele Alli
Édes jó istenem mik ezek a pletykák. Dybala, Alli, milyen kiégett, poszt nélküli flop kerül még velünk szóba vajon?

Zárják le végre a Caicedo dealt, sózzuk el lókakát, zijest, aubat és ha esetleg menne akkor hajasbabát, tegyük hivatalossá a Puli transzfert, jöjjön még egy középpályás aztán menjen a felkészülés a végleges kerettel. Most kifejezetten nagyon fontos lenne, hogy kialakuljon mihamarabb a csapat.
Nem kell kiragadott részeknek felülni. Annyit mondott, hogy bírja, tehetséges, rég dumáltak és szívesen felhívná, hogy mi a szitu vele.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1674 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. július 10., hétfő 12:34 “I want to help him… He is still young. For sure he has the mentality. I want to contact him again and see what is going on.”
Pochettino on Dele Alli
Édes jó istenem mik ezek a pletykák. Dybala, Alli, milyen kiégett, poszt nélküli flop kerül még velünk szóba vajon?

Zárják le végre a Caicedo dealt, sózzuk el lókakát, zijest, aubat és ha esetleg menne akkor hajasbabát, tegyük hivatalossá a Puli transzfert, jöjjön még egy középpályás aztán menjen a felkészülés a végleges kerettel. Most kifejezetten nagyon fontos lenne, hogy kialakuljon mihamarabb a csapat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1675 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“I want to help him… He is still young. For sure he has the mentality. I want to contact him again and see what is going on.”
Pochettino on Dele Alli
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1676 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2023. július 10., hétfő 8:55
Szabi írta: 2023. július 10., hétfő 8:20
Cappy írta: 2023. július 10., hétfő 6:09

Mondjuk ha Boehlyek mar megvettek a Strasbourgot, akkor miert nem oda mennek kölcsönbe a jatekosaink?
Mindenkit nem lehet odacsődíteni. Inkább örülni kéne, hogy az Unionnal a BL-ben is játszhat, a többfrontos terhelés miatt tuti használva lesz eleget.

Hétvégén amúgy Magyarországra jön az Union, ZTE-vel játszanak felkészülési meccset, ha gyorsan lezavarják a kölcsönt, lehet a kerettel tarthat.
El tudom képzelni, hogy mennyire lázba hozhatja őt egy ZTE elleni felkészülési meccs. Azokután, hogy a PL-ben is kapott játéklehetőséget már :D
Ezt csak azért írtam, hátha valakit érdekel. M4 is adni fogja a meccset. Nem mindennap jön Magyarországra egy Bundesliga-élcsapat, most Fofanától függetlenül.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1677 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. július 10., hétfő 8:20
Cappy írta: 2023. július 10., hétfő 6:09
emsanya írta: 2023. július 9., vasárnap 22:33
Jó lépésnek tűnik.
Mondjuk ha Boehlyek mar megvettek a Strasbourgot, akkor miert nem oda mennek kölcsönbe a jatekosaink?
Mindenkit nem lehet odacsődíteni. Inkább örülni kéne, hogy az Unionnal a BL-ben is játszhat, a többfrontos terhelés miatt tuti használva lesz eleget.

Hétvégén amúgy Magyarországra jön az Union, ZTE-vel játszanak felkészülési meccset, ha gyorsan lezavarják a kölcsönt, lehet a kerettel tarthat.
El tudom képzelni, hogy mennyire lázba hozhatja őt egy ZTE elleni felkészülési meccs. Azokután, hogy a PL-ben is kapott játéklehetőséget már :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1678 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cappy írta: 2023. július 10., hétfő 6:09
emsanya írta: 2023. július 9., vasárnap 22:33
Moldván írta: 2023. július 9., vasárnap 22:32 David Datro Fofana, one step away from joining Union Berlin on loan. ⚪️🔴🇨🇮

Chelsea and Union are at final stages of negotiation, as called by BILD.

Loan deal won’t include any buy option clause.

Final green light from the player is now expected soon.
Jó lépésnek tűnik.
Mondjuk ha Boehlyek mar megvettek a Strasbourgot, akkor miert nem oda mennek kölcsönbe a jatekosaink?
Mindenkit nem lehet odacsődíteni. Inkább örülni kéne, hogy az Unionnal a BL-ben is játszhat, a többfrontos terhelés miatt tuti használva lesz eleget.

Hétvégén amúgy Magyarországra jön az Union, ZTE-vel játszanak felkészülési meccset, ha gyorsan lezavarják a kölcsönt, lehet a kerettel tarthat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Cappy
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#1679 Hozzászólás Szerző: Cappy »

emsanya írta: 2023. július 9., vasárnap 22:33
Moldván írta: 2023. július 9., vasárnap 22:32 David Datro Fofana, one step away from joining Union Berlin on loan. ⚪️🔴🇨🇮

Chelsea and Union are at final stages of negotiation, as called by BILD.

Loan deal won’t include any buy option clause.

Final green light from the player is now expected soon.
Jó lépésnek tűnik.
Mondjuk ha Boehlyek mar megvettek a Strasbourgot, akkor miert nem oda mennek kölcsönbe a jatekosaink?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1680 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Moldván írta: 2023. július 9., vasárnap 22:32 David Datro Fofana, one step away from joining Union Berlin on loan. ⚪️🔴🇨🇮

Chelsea and Union are at final stages of negotiation, as called by BILD.

Loan deal won’t include any buy option clause.

Final green light from the player is now expected soon.
Jó lépésnek tűnik.

Válasz küldése