Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1261 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:13 Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.
Mi a neve?

Angelo az nyugodtan maradhat télig, aztán meglátjuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1262 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1263 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2023. augusztus 5., szombat 13:46 Nalam egyet jelent, ha valaki kolcsonbe megy, telitett az adott pozicio es nala csak jobb emberek vannak a csapatban.
Hall-t eleg sokan magasztaltak, nyilvan ezt ovatosan kell mindig kezelni, de szerintem ezek a jelek arra utalnak, hogy keves o ide es boven van hova fejlodnie.
Ezert sem ertem a szopkodasat, mar bocsanat.
Nyilván van hova fejlődnie, 18 éves a gyerek :D Ettől függetlenül így is jobb benyomást keltett mint Cucu és tavaly is szinte mindig jó teljesítményt nyújtott, viszont így hogy Maatsen marad, tök fölösleges lett volna itt tartani. Menjen csak 1-2 évet kölcsönbe aztán lehet majd vele is számolni. Cucu-t úgyse fogjuk tudni eladni szóval bőven megleszünk azon a poszton.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1264 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nalam egyet jelent, ha valaki kolcsonbe megy, telitett az adott pozicio es nala csak jobb emberek vannak a csapatban.
Hall-t eleg sokan magasztaltak, nyilvan ezt ovatosan kell mindig kezelni, de szerintem ezek a jelek arra utalnak, hogy keves o ide es boven van hova fejlodnie.
Ezert sem ertem a szopkodasat, mar bocsanat.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#1265 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Es az miert lett volna jobb, hogy Hall fixen csak akkor jatszhatott volna, ha Chilwell leserul. Amennyiben hosszabb tavon egeszseges marad, ugy Hall alig kapott volna lehetoseget.
Biztos vagyok benne, hogy a Palaceban sokkal tobbet fog jatszani, mint itt tette volna ugyhogy szerintem ez jo dontes.

Maatsen amit mutatott a felkeszulesi meccseken, az alapjan helye van a keretben, foleg hogy tobb poszton is tud jatszani.

Hall szerintem nem eleg labdabiztos belso kozeppalyasnak, ebben fejlodnie kell ha azon a poszton akar jatszani. Szarnyvedonek szerintem jobb lenne, mert ha van terulete es ideje akkor tud jo dolgokat csinalni elorefele.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1266 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta: 2023. augusztus 5., szombat 8:24
kecske01 írta: 2023. augusztus 5., szombat 7:13 Crystal Palace are closing in on Lewis Hall loan deal with Chelsea. Talks are at advanced stages, almost agreed — final details being discussed 🚨🔵🔴 #CPFC

Hall, expected to extend his contract at Chelsea before leaving as reported by @EdmundBrack.
Azt hittem penge a csavo, miert kell kolcsonadni?
Erik pochnak az elso fekete pont, cucut elorebb tartja mint hall-t.
Chilwell baromi serulekeny, egesz evben cucut fognuk nezni baloldalt. :x
Ne felejtsd el, hogy Maatsen is marad. Négyen pedig sokak egy posztra, még akkor is, ha Hall eredetileg nem LB (bár nekem mindig ott volt sokkal meggyőzőbb, nem a középpályán), a hollandot pedig mindenhol játszatta Poch az előszezon során, csak a saját pozíciójában nem.

Cucurella valószínűleg eladhatatlan, gondolom ki lett adva fentről, hogy játszassa az előszezonban, hátha formába lendül, de ez sajnos nem valósult meg. Ugyanolyan rossz volt, mint tavaly bármikor, miközben körülötte 1-2 kivételtől eltekintve mindenki feljavult.

Én nem félek attól, hogy Maatsen ne kapna elegendő szerepet, Chilwell úgysem tud egy teljes szezonra, még heti egy meccsel sem egészséges maradni, Cucu pedig jelen állás szerint van annyira sz@r, hogy megnyíljon a lehetőség Maatsen előtt.

Hall jobban jár szerintem, ha azt tudja hozni, amit eddig itt, nem kérdés, hogy sok meccse lesz a Palace-ban, több mint itt lenne neki.

A legideálisabb forgatókönyv persze az lenne, ha a spanyolt eltakarítanánk innen valahogy és a két fiatal maradna, de erre sajnos lehet egy szezont még várni kell.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1267 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. augusztus 5., szombat 7:13 Crystal Palace are closing in on Lewis Hall loan deal with Chelsea. Talks are at advanced stages, almost agreed — final details being discussed 🚨🔵🔴 #CPFC

Hall, expected to extend his contract at Chelsea before leaving as reported by @EdmundBrack.
Azt hittem penge a csavo, miert kell kolcsonadni?
Erik pochnak az elso fekete pont, cucut elorebb tartja mint hall-t.
Chilwell baromi serulekeny, egesz evben cucut fognuk nezni baloldalt. :x

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1268 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crystal Palace are closing in on Lewis Hall loan deal with Chelsea. Talks are at advanced stages, almost agreed — final details being discussed 🚨🔵🔴 #CPFC

Hall, expected to extend his contract at Chelsea before leaving as reported by @EdmundBrack.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1269 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Chelsea have made a £25m verbal proposal to sign Michael Olise. Personal terms are already agreed. Chelsea still waiting for guarantees on his hamstring injury. (@FabriceHawkins) #CFC

Olise is Chelsea akadémista volt amúgy. Természetesen Októberig sérült szóval tuti leigazoljuk

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1270 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2023. augusztus 4., péntek 15:32
Dante írta: 2023. augusztus 4., péntek 13:25 Bár teljesen Fernandez profil Paredes, szerintem nem lenne nagy baromság a leigazolása. Valószínűleg olcsó lenne, tapasztalt és ami fontos, hogy a kora miatt nem venne el helyet Santos és Casadei elől a jövőben.
Gondolom az is Enzo előnyére válna, hogy egy olyan játékos van mellette akit amúgy már ismer.
A Benfica-ban is fontos volt, hogy Florentino-val jól megértették, kiegeszítették egymást.
Ami negatívum, hogy megint csak egy ideiglenes megoldás lenne jó esetben.

Ha nem lenne ilyen sérülékeny James és Gusto is, akkor előbbit játszatnám 6-osként. Ha már ő lesz a csk nem árt ha a pálya közepén van, ki tudna segíteni Gusto-t, ki tudna sodródni a vonal mellé beadni, vagy Azpi-hoz hasonlóan osztogathatna a kezdőkör környékéről. A fizikuma is jól jönne a pálya közepén és a kapu elé is gyakrabban érne fel, mint ebben a 4-2-3-1-ben.
Csak Parades sem védekező kp az a baj ezzel. Meg teljesen középszer a pali. Kár, hogy Ugarte nem jött össze júniusban. Nem lenne miről beszélni.
Pedig ez az amatőr oldal oda teszi. https://www.transfermarkt.com/leandro-p ... ler/166237

Meg amikor láttam játszani, akkor is 6-os volt. Valóban nem ütköző, de azon a poszton játszik, mint egy védekező középpályás.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1271 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2023. augusztus 4., péntek 13:25 Bár teljesen Fernandez profil Paredes, szerintem nem lenne nagy baromság a leigazolása. Valószínűleg olcsó lenne, tapasztalt és ami fontos, hogy a kora miatt nem venne el helyet Santos és Casadei elől a jövőben.
Gondolom az is Enzo előnyére válna, hogy egy olyan játékos van mellette akit amúgy már ismer.
A Benfica-ban is fontos volt, hogy Florentino-val jól megértették, kiegeszítették egymást.
Ami negatívum, hogy megint csak egy ideiglenes megoldás lenne jó esetben.

Ha nem lenne ilyen sérülékeny James és Gusto is, akkor előbbit játszatnám 6-osként. Ha már ő lesz a csk nem árt ha a pálya közepén van, ki tudna segíteni Gusto-t, ki tudna sodródni a vonal mellé beadni, vagy Azpi-hoz hasonlóan osztogathatna a kezdőkör környékéről. A fizikuma is jól jönne a pálya közepén és a kapu elé is gyakrabban érne fel, mint ebben a 4-2-3-1-ben.
Csak Parades sem védekező kp az a baj ezzel. Meg teljesen középszer a pali. Kár, hogy Ugarte nem jött össze júniusban. Nem lenne miről beszélni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1272 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. augusztus 4., péntek 13:25 Bár teljesen Fernandez profil Paredes, szerintem nem lenne nagy baromság a leigazolása. Valószínűleg olcsó lenne, tapasztalt és ami fontos, hogy a kora miatt nem venne el helyet Santos és Casadei elől a jövőben.
Gondolom az is Enzo előnyére válna, hogy egy olyan játékos van mellette akit amúgy már ismer.
A Benfica-ban is fontos volt, hogy Florentino-val jól megértették, kiegeszítették egymást.
Ami negatívum, hogy megint csak egy ideiglenes megoldás lenne jó esetben.

Ha nem lenne ilyen sérülékeny James és Gusto is, akkor előbbit játszatnám 6-osként. Ha már ő lesz a csk nem árt ha a pálya közepén van, ki tudna segíteni Gusto-t, ki tudna sodródni a vonal mellé beadni, vagy Azpi-hoz hasonlóan osztogathatna a kezdőkör környékéről. A fizikuma is jól jönne a pálya közepén és a kapu elé is gyakrabban érne fel, mint ebben a 4-2-3-1-ben.
Régóta szorgalmazom ezt, mármint Jamest VKPnak, nagyon jó lehetne ott szemben az új rendszerrel. Ő vesztese lehet a 4 védős felállásnak. Viszont sajnos csak kettőnk szerint lenne ennek értelme, mert nem próbálta ki ott Poch és szerintem Caseido jönni fog...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1273 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bár teljesen Fernandez profil Paredes, szerintem nem lenne nagy baromság a leigazolása. Valószínűleg olcsó lenne, tapasztalt és ami fontos, hogy a kora miatt nem venne el helyet Santos és Casadei elől a jövőben.
Gondolom az is Enzo előnyére válna, hogy egy olyan játékos van mellette akit amúgy már ismer.
A Benfica-ban is fontos volt, hogy Florentino-val jól megértették, kiegeszítették egymást.
Ami negatívum, hogy megint csak egy ideiglenes megoldás lenne jó esetben.

Ha nem lenne ilyen sérülékeny James és Gusto is, akkor előbbit játszatnám 6-osként. Ha már ő lesz a csk nem árt ha a pálya közepén van, ki tudna segíteni Gusto-t, ki tudna sodródni a vonal mellé beadni, vagy Azpi-hoz hasonlóan osztogathatna a kezdőkör környékéről. A fizikuma is jól jönne a pálya közepén és a kapu elé is gyakrabban érne fel, mint ebben a 4-2-3-1-ben.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#1274 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. augusztus 4., péntek 11:32 #Chelsea are interested in Paris Saint-Germain midfielder Leandro Paredes after becoming frustrated by a lack of progress in their move for Moises Caicedo.

(@standardsport)

Na ilyen nevek várhatóak, ha Caicedo nem jön össze :D lehet szurkolni, hogy tegyük le a pénzt
Őszintén szólva nem tudom melyik a rosszabb. Középszert hozni vagy 1 szezonos Caicedo után 100 milliót kiadnia sokkal nagyobb bukta lehet mindenesetre, főleg hogy a Brightonból jön.

A tavalyi nyár sláger középpályása, olasz liga legjobb kp-ja stb. stb. Franck Kessiét most adta el a Barca amúgy 15 millióért. Ennyire fogalmatlan volt a csávó, vagy mi történt vele nem is tudom. Én mondjuk sohasem szívleltem azt hogy ide jöjjön. Mindig ormotlanul csak a labdát nézte már a Milanban is, miközbe azt vezette vagy valamit kellet vele csinálnia.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1275 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

#Chelsea are interested in Paris Saint-Germain midfielder Leandro Paredes after becoming frustrated by a lack of progress in their move for Moises Caicedo.

(@standardsport)

Na ilyen nevek várhatóak, ha Caicedo nem jön össze :D lehet szurkolni, hogy tegyük le a pénzt

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1276 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Crap írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 16:31 Ergo vagy megint beszopatott minket a Brighton valamilyen szinten és mindenáron tőlük akarunk rohadt sok pénzért igazolni vaagy... volt annyi gógyija a vezetőségnek meg a Brightonnak, hogy azért fizetünk túl, hogy így Caicedoért ne kelljen 100 milliót fizetni.
Szerintem te is tudod hogy melyik forgatókönyv fog megvalósulni :D úgy szopatja a hiper-szuper vezetőségünket a Brighton ahogy akarja. Szépen le fogjuk rakni a 100 millát, úgy ahogy leraktuk Cucu-ért is a 60-at meg a cserekapusukért a 25-öt. Találtak egy balek klubot, szerintem dörzsölik a tenyerüket minden alkalommal amikor mi hívjuk őket :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1277 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 17:11
Crap írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 16:44 Egy kis ajándék még Marinatól úgy néz ki érkezik.

Livramentot a Newcastle 40 millió fontért viszi a Sotontól. Marina belerakott egy hatalmas eladási feltételt, ami szerint mi a 40% kapjuk az érte érkező összegnek. :D

Ben Jacobs
@JacobsBen
Newcastle have agreed a package of around £40m with Southampton for Tino Livramento, as
@SkySportsLyall
revealed.

Chelsea have a big sell on clause based on profit made – anything above the £4m Saints paid. Chelsea entitled to over 40% of total profit/close to £15m.🤝
Van mit tanulnia a bolyhos dream teamnek Marinatol. :)
Hát tőle inkább ne :lol: annyi szar üzletet kötött ő is

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1278 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Well-placed sources have suggested #Chelsea’s desperation to sign Moises Caicedo will lead them to pay close to £100M.

[via @JacobSteinberg]

Ennyi erővel már Júliusban is le lehetett volna rakni a 100-at :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1279 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta: 2023. augusztus 3., csütörtök 16:44 Egy kis ajándék még Marinatól úgy néz ki érkezik.

Livramentot a Newcastle 40 millió fontért viszi a Sotontól. Marina belerakott egy hatalmas eladási feltételt, ami szerint mi a 40% kapjuk az érte érkező összegnek. :D

Ben Jacobs
@JacobsBen
Newcastle have agreed a package of around £40m with Southampton for Tino Livramento, as
@SkySportsLyall
revealed.

Chelsea have a big sell on clause based on profit made – anything above the £4m Saints paid. Chelsea entitled to over 40% of total profit/close to £15m.🤝
Van mit tanulnia a bolyhos dream teamnek Marinatol. :)

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#1280 Hozzászólás Szerző: Crap »

Egy kis ajándék még Marinatól úgy néz ki érkezik.

Livramentot a Newcastle 40 millió fontért viszi a Sotontól. Marina belerakott egy hatalmas eladási feltételt, ami szerint mi a 40% kapjuk az érte érkező összegnek. :D

Ben Jacobs
@JacobsBen
Newcastle have agreed a package of around £40m with Southampton for Tino Livramento, as
@SkySportsLyall
revealed.

Chelsea have a big sell on clause based on profit made – anything above the £4m Saints paid. Chelsea entitled to over 40% of total profit/close to £15m.🤝

Válasz küldése