Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Premier League

#9421 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Fostalicska szar volt az egész és tudom ez a hangnem nem ide illik, de torkig vagyok már ezzel az önelégült, beképzelt fa..fe..l. Az Arsenal ellen meccsen kaptunk egy gólt az elején és úgy játszott az egész csapat, mint 3 gólos előnyben! A mostani meccsen is nem tudom feltűnt-e nektek két gólt lőttünk, mindkettőt gyakorlatilag pontrúgásból. Az első szabadrúgás a másodiknál, meg Wily meglőtte úgy, hogy szinte mindenki állt a labda felpördült és bepattant. Normális helyzet nem is volt. A kiállítás után nem cserélt, csak kapust persze. A végén meg behozza Zoumát. Mégis mi a bánatos francnak. Lassú körülményes, csak össze vissza szaladgált. A védelem meg tényleg egy nagy rakás sz.. rendben ma Ivanovic nagyon gyenge volt, de ez benne van mert állandóan fent van, erre azért meg kell legyen a rendszer mi van ha fent ragad. A baj az hogy Acipicula fejjel egy nagy 0 és ez már az előző idényben is számtalanszor kiderült és a szélső munkája sem olyan fenomenális mint korábban volt..Terry sem túl fényes és ki ül a padon Zouma. Mondhatom remek és ez a lángelme senkit sem igazolt a védelembe sőt Felipe Luist is elengedte. Van vagy egy tucat középpályásunk, de csak 4 nagyjából normális védőnk. Miért kell több, mint 8-9 amikor úgy is csak max 5 játszik egyszerre? Így BL nyolcaddöntő lesz PL második hely meg FA kupa zakó és behúzzuk a Ligakupát és ez a barom, majd megmagyarázza, hogy nem zártuk trófea nélkül az idényt.



chaoskid18 írta:
rafanadal írta:Varom mar Mourinho nyilatkozatat amiben majd a birot okolja es elmondja, hogy tavaly megnyertuk, de iden mindent meg fognak tenni ellenunk ...
És valszeg igaza igaza lesz úgy értem, Shelvey sárga birtokában szabálytalankodott, Costát faragták rendesen satöbbi szóval legalább nekünk a saját oldalunkon kéne állni!

emazohun
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014. augusztus 23., szombat 20:53
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#9422 Hozzászólás Szerző: emazohun »

35 percig játszott a csapat emberhátrányban, így annyira nem néz ki rosszul az eredmény. Hát igen, az Iva melletti elmenések csak Montero gyorsaságának voltak köszönhetőek.
Begovic egész jól mutatkozott be, Costa semmi említésre méltót nem csinált Falcaoval egyetemben. Tibi jó hülye volt, de néha megesik ilyen. Oscar egész jó volt. Willian gólja szerencsés volt.
Nem érzem annyira, hogy rossz lett volna ez meccs. Jól indult,de vannak ilyen napok.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9423 Hozzászólás Szerző: putthelime »

almos írta:
chaoskid18 írta:
almos írta:Valahol meg tudom nézni az egész meccset, vagy letölteni? Vagy nem éri meg, egy hosszabb összefoglaló elég?
Attól függ mennyire bírod az idegbajt :D
Jó meccs volt?
Holnapra felkerül ide: http://www.fullmatchesandshows.com/

De nem veszítesz semmit, ha a full match helyett a MOTD Highlightot nézed meg (fent lesz az is).
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9424 Hozzászólás Szerző: Chester »

almos írta:Valahol meg tudom nézni az egész meccset, vagy letölteni? Vagy nem éri meg, egy hosszabb összefoglaló elég?
Ha a hibáinkra vagy kíváncsi, elég az összefoglaló, de a meccset is ajánlom, mert volt jó pár pofás akciónk, csak sajnos megint nem lövéssel, hanem egy elb*szott passzal végződtek, így azok nem valószínű, hogy benne lennének egy ÖF-ban.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#9425 Hozzászólás Szerző: almos »

chaoskid18 írta:
almos írta:Valahol meg tudom nézni az egész meccset, vagy letölteni? Vagy nem éri meg, egy hosszabb összefoglaló elég?
Attól függ mennyire bírod az idegbajt :D
Jó meccs volt?
LAMPARD#8

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#9426 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

almos írta:Valahol meg tudom nézni az egész meccset, vagy letölteni? Vagy nem éri meg, egy hosszabb összefoglaló elég?
Attól függ mennyire bírod az idegbajt :D
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#9427 Hozzászólás Szerző: almos »

Valahol meg tudom nézni az egész meccset, vagy letölteni? Vagy nem éri meg, egy hosszabb összefoglaló elég?
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9428 Hozzászólás Szerző: Chester »

Csalódott vagyok, mert most a támadásokkal nem voltak gondok. Valószínűleg sokat segített az, hogy a Swansea nem állt be bekkelni, így meg nekünk is muszáj volt támadni ha előnyhöz akartunk jutni. Nem jött össze, de most a játékunkkal tényleg nem volt gond, Hazard meg emberhátrányban végre elkezdett játszani. Amiért max basztatnám Mourinhot, hogy miért hozta be Falcaot, mikor nagyon jó passzok mentek a Willian-Fabregas-Hazard hármas között, a brazil lecserélése után ez meg is szűnt.

Amiért viszont konkrétan zokogok, az a védelem. Imádom mindegyiket, de ez így nem mehet tovább. Ivanovic nem való már a szélre, egy középkategóriás szélső is megveri, pusztán mert gyorsabb nála, nem hogy egy klasszis játékos esetleg egy rangadón vagy a BL-ben. Teljes össze-visszaság volt emiatt, az első gólnál is azért maradt Azpira Gomis, mert Cahillnek ki kellett lépnie Ivanovic helyére, mert 50. alkalommal is megverte őt Montero. Nagyon nem lesz ez így jó, mert támadásban ma nem adott hozzá annyit, hogy ezt a rizikót (mert ez most már egyértelműen az) be kelljen vállalni.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#9429 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pethy írta:Skacok túl sokat nézitek a másik kedvenc csapataitok meccseit (Bayern, Real, Barca). Tudom, hogy nehéz utána leülni Chelsea meccset nézni, és még fórumon is muszáj leírni aktuálisan miden meccs után, hogy mekkora szarok vagyunk/voltunk, de ez már rohadtul unalmas.
Sokkal jobb volt a játék, mint a felkészülési meccseken és az Arsenal ellen, csak hát volt egy Ivanovicsunk akiből valami Montero egész meccsen bohócot csinált és egy fegyelmezetlen Willian (aki előre felé is egy nulla volt), magyarul volt egy szar jobboldalunk akik sikeresen elbaszták a meccset. Az a szomorú, hogy jövőhéten is kezdeni fognak mindketten és nem egy középcsapat lesz az ellenfél.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#9430 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

rafanadal írta:Varom mar Mourinho nyilatkozatat amiben majd a birot okolja es elmondja, hogy tavaly megnyertuk, de iden mindent meg fognak tenni ellenunk ...
És valszeg igaza igaza lesz úgy értem, Shelvey sárga birtokában szabálytalankodott, Costát faragták rendesen satöbbi szóval legalább nekünk a saját oldalunkon kéne állni!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#9431 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Varom mar Mourinho nyilatkozatat amiben majd a birot okolja es elmondja, hogy tavaly megnyertuk, de iden mindent meg fognak tenni ellenunk ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#9432 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Skacok túl sokat nézitek a másik kedvenc csapataitok meccseit (Bayern, Real, Barca). Tudom, hogy nehéz utána leülni Chelsea meccset nézni, és még fórumon is muszáj leírni aktuálisan miden meccs után, hogy mekkora szarok vagyunk/voltunk, de ez már rohadtul unalmas.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#9433 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Egészen elkeserítő ez a teljesítmény.

Már az első félidőben is a napnál is világosabb volt, hogy óriási gondok vannak a védekezéssel, hihetetlen, hogy jelenleg ilyen szinten van ez a szekció. Terry és Cahill is baromi gyenge volt, de a prímet Ivanovics vitte... Willian persze egy idióta volt, de nem tudom, hogy egy régi Mourinho csapatnál (előző Chelsea, Inter...) hányszor fordult elő ilyen fegyelmezetlenség... Maradjunk annyiban, hogy nem tűnünk éppenséggel túlságosan kiélezett formában lévő csapatnak, sem fejben, sem máshogyan.

Hazai pályán, bajnokként lefocizott minket egy Swansea, egy középcsapat, rommá lőtték a kapunkat, nekünk meg egy-két momentumom kívül megint nem volt támadójátékunk. 3 bazmeg, HÁROM kapura menő lövést sikerült produkálunk full kerettel, itthon, szánalmas... A gólokat persze nem kell megmagyarázni, de azért sokatmondó, hogy milyen gólokat szereztünk, és emellé hány kidolgozott helyzetünk volt.


Ez a meccs mondjuk még szerencsére nem számít, hiszen a szezon a jövőhéten kezdődik. Ja nem, mégsem, az a múlt heti produktumra volt a kifogás. Persze amíg emsanya szerint nincs gond, addig én sem izgulok és elhiszem, hogy jó úton járunk, és a fejlődés megkérdőjelezhetetlen.
Te, a lenyeg az, hogy nem kaptunk ki. 38 dontetlennel es veretlenul mekkora szezonunk lesz mar ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#9434 Hozzászólás Szerző: béla »

gerawba írta: Persze amíg emsanya szerint nincs gond, addig én sem izgulok és elhiszem, hogy jó úton járunk, és a fejlődés megkérdőjelezhetetlen.
Miért,kikaptunk vagy nem kaptunk ki? Ennyi.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9435 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Egészen elkeserítő ez a teljesítmény.

Már az első félidőben is a napnál is világosabb volt, hogy óriási gondok vannak a védekezéssel, hihetetlen, hogy jelenleg ilyen szinten van ez a szekció. Terry és Cahill is baromi gyenge volt, de a prímet Ivanovics vitte... Willian persze egy idióta volt, de nem tudom, hogy egy régi Mourinho csapatnál (előző Chelsea, Inter...) hányszor fordult elő ilyen fegyelmezetlenség... Maradjunk annyiban, hogy nem tűnünk éppenséggel túlságosan kiélezett formában lévő csapatnak, sem fejben, sem máshogyan.

Hazai pályán, bajnokként lefocizott minket egy Swansea, egy középcsapat, rommá lőtték a kapunkat, nekünk meg egy-két momentumom kívül megint nem volt támadójátékunk. 3 bazmeg, HÁROM kapura menő lövést sikerült produkálunk full kerettel, itthon, szánalmas... A gólokat persze nem kell megmagyarázni, de azért sokatmondó, hogy milyen gólokat szereztünk, és emellé hány kidolgozott helyzetünk volt.


Ez a meccs mondjuk még szerencsére nem számít, hiszen a szezon a jövőhéten kezdődik. Ja nem, mégsem, az a múlt heti produktumra volt a kifogás. Persze amíg emsanya szerint nincs gond, addig én sem izgulok és elhiszem, hogy jó úton járunk, és a fejlődés megkérdőjelezhetetlen.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#9436 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Nézzük a jó oldalát a Leichester vezet a bajnokságban :O
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#9437 Hozzászólás Szerző: béla »

moldviii írta:Nézzük a jó dolgokat. Hazard idén jobb lesz, mint tavaly volt.
Nem biztos. Csak az utolsó 20 percben volt jó,előtte semmit nem mutatott.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#9438 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nézzük a jó dolgokat. Hazard idén jobb lesz, mint tavaly volt.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9439 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Kár Kürtő forrófejűségéért. Tudom, hogy ilyenkor tizedmásodpercek alatt kell dönteni, de ilyen nyilvánvalóan csak 16-oson kívül lett volna szabad akasztani (még ha az a puma(?) dobta is magát), mert akkor van értelme az önfeláldozásnak. Így ha elengedi, legalább egy emberrel előrébb vagyunk, sőt JT is ott volt.
They do now.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#9440 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Azért Mounak igaza van abban, hogy jobban kéne védeni Hazardot. A kertitörpének bezzeg a spori kikövezi az utat...

Válasz küldése