Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#681 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben a pool szépen csendben visszaérkezett a BL helyekért folytatott küzdelembe. Pedig nemrégiben még ott voltak lent, ahol mi. Nos mi azóta visszaestünk egy helyet, ők meg előrementek kb 6-ot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#682 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. május 2., kedd 15:46
kecske01 írta: 2023. május 2., kedd 15:28
Szabi írta: 2023. május 2., kedd 15:00 Melyik meccsen kéne kezdetni Auba-t, ha nem az Arsenal ellen, az Emirates-ben? Utálom őt is, de szerintem adja magát a dolog, erre a meccsre tuti motiváltan futna ki, legalább egy ilyen ember lenne a kezdőben. Előző meccsen is akkor élénkült fel a játékunk 15 perc erejéig, miután beállt szünetben ő és Mudryk. Fel véltem fedezni néhány csatárokra emlékeztető (el)mozgást is a részéről, amit utoljára talán Lukaku első vagy második meccsén produkált bárki is a keretből (mivel azóta nem játszott azon a poszton center). Lampard egyetlen pozitív edzői erénye, hogy szerencsére cseppet sincs belebuzulva a húgy Havertz-be, mint az elődei, meg sérült is volt a német, talán nem kezdeti. Ha igen és szokás szerint sz@r lesz, lekapja majd a pályáról.
Mudrykot viszont lehet nem tenném ki annak a füttykoncertnek amit fog kapni ma Emiratesbe
Én meg pont hogy igen. Elég volt már ebből szerintem, hogy a drága kis játékosaink lelkivilágát védni kell mint egy himestojást. Hidd el hogy kibirna, rá is férne és semmi baja sem történne tőle.
Úgy legyen, bár elég galamblelkűnek tűnik.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#683 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2023. május 2., kedd 15:52 Lampard kapta az ívet a deffenzív felállások miatt, eljutottak hozzá is a kritikák, ahogy azt kifejtette a tegnapi sajtótájékoztatóján is. Nagyon a balanszot próbálta hangsúlyozni, szóval én arra tippelek, hogy megtartja ezt a 3-4-3-at, de az első hármas közül legalább kettő támadó lesz ezúttal. Mudryk szerintem kezdeni fog, és az Auiba/Havertz/Sterling trióból legalább az egyik.
Inkább azért kapta az ívet, mert úgy tett fel gyalázatos kezdőket, hogy nincs már nagyon veszíteni valója. Max megégünk nagyon... és akkor mi van?

Isteni lenne ma valami ilyesmi:

Kepa- Fofana - Silva- Badi- RLC- Kanté/Zakria - Enzo - Chilwell - Maudeke - Fofana - Mudryk

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#684 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lampard kapta az ívet a deffenzív felállások miatt, eljutottak hozzá is a kritikák, ahogy azt kifejtette a tegnapi sajtótájékoztatóján is. Nagyon a balanszot próbálta hangsúlyozni, szóval én arra tippelek, hogy megtartja ezt a 3-4-3-at, de az első hármas közül legalább kettő támadó lesz ezúttal. Mudryk szerintem kezdeni fog, és az Auiba/Havertz/Sterling trióból legalább az egyik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#685 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. május 2., kedd 15:28
Szabi írta: 2023. május 2., kedd 15:00 Melyik meccsen kéne kezdetni Auba-t, ha nem az Arsenal ellen, az Emirates-ben? Utálom őt is, de szerintem adja magát a dolog, erre a meccsre tuti motiváltan futna ki, legalább egy ilyen ember lenne a kezdőben. Előző meccsen is akkor élénkült fel a játékunk 15 perc erejéig, miután beállt szünetben ő és Mudryk. Fel véltem fedezni néhány csatárokra emlékeztető (el)mozgást is a részéről, amit utoljára talán Lukaku első vagy második meccsén produkált bárki is a keretből (mivel azóta nem játszott azon a poszton center). Lampard egyetlen pozitív edzői erénye, hogy szerencsére cseppet sincs belebuzulva a húgy Havertz-be, mint az elődei, meg sérült is volt a német, talán nem kezdeti. Ha igen és szokás szerint sz@r lesz, lekapja majd a pályáról.
Mudrykot viszont lehet nem tenném ki annak a füttykoncertnek amit fog kapni ma Emiratesbe
Én meg pont hogy igen. Elég volt már ebből szerintem, hogy a drága kis játékosaink lelkivilágát védni kell mint egy himestojást. Hidd el hogy kibirna, rá is férne és semmi baja sem történne tőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#686 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2023. május 2., kedd 15:00 Melyik meccsen kéne kezdetni Auba-t, ha nem az Arsenal ellen, az Emirates-ben? Utálom őt is, de szerintem adja magát a dolog, erre a meccsre tuti motiváltan futna ki, legalább egy ilyen ember lenne a kezdőben. Előző meccsen is akkor élénkült fel a játékunk 15 perc erejéig, miután beállt szünetben ő és Mudryk. Fel véltem fedezni néhány csatárokra emlékeztető (el)mozgást is a részéről, amit utoljára talán Lukaku első vagy második meccsén produkált bárki is a keretből (mivel azóta nem játszott azon a poszton center). Lampard egyetlen pozitív edzői erénye, hogy szerencsére cseppet sincs belebuzulva a húgy Havertz-be, mint az elődei, meg sérült is volt a német, talán nem kezdeti. Ha igen és szokás szerint sz@r lesz, lekapja majd a pályáról.
Mudrykot viszont lehet nem tenném ki annak a füttykoncertnek amit fog kapni ma Emiratesbe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#687 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Melyik meccsen kéne kezdetni Auba-t, ha nem az Arsenal ellen, az Emirates-ben? Utálom őt is, de szerintem adja magát a dolog, erre a meccsre tuti motiváltan futna ki, legalább egy ilyen ember lenne a kezdőben. Előző meccsen is akkor élénkült fel a játékunk 15 perc erejéig, miután beállt szünetben ő és Mudryk. Fel véltem fedezni néhány csatárokra emlékeztető (el)mozgást is a részéről, amit utoljára talán Lukaku első vagy második meccsén produkált bárki is a keretből (mivel azóta nem játszott azon a poszton center). Lampard egyetlen pozitív edzői erénye, hogy szerencsére cseppet sincs belebuzulva a húgy Havertz-be, mint az elődei, meg sérült is volt a német, talán nem kezdeti. Ha igen és szokás szerint sz@r lesz, lekapja majd a pályáról.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#688 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. május 2., kedd 11:39
paliczandras írta: 2023. május 2., kedd 9:06 Ahogy ismerem az ilyenkori formánkat, ma kivételesen nyerni fogunk és ki is ütjük a Szarzit a bajnoki címből. :D
Inkabb csak a vereseg nagysaga a kerdes.

Biztato, hogy most több tamado is ott lesz a keretben, persze lehet vegig padozni fognak, de hátha.
Ezért fog kezdeni elől a gólerös triónk Havertz-Gallagher-Kanté :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#689 Hozzászólás Szerző: emsanya »

paliczandras írta: 2023. május 2., kedd 9:06 Ahogy ismerem az ilyenkori formánkat, ma kivételesen nyerni fogunk és ki is ütjük a Szarzit a bajnoki címből. :D
Inkabb csak a vereseg nagysaga a kerdes.

Biztato, hogy most több tamado is ott lesz a keretben, persze lehet vegig padozni fognak, de hátha.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#690 Hozzászólás Szerző: Dízel »

paliczandras írta: 2023. május 2., kedd 9:06 Ahogy ismerem az ilyenkori formánkat, ma kivételesen nyerni fogunk és ki is ütjük a Szarzit a bajnoki címből. :D
Komolyan mondom imadnam! Leszarnam az egesz szezonunkat. :D
De en meg azt mondom a szarzi gurit nekunk egy 5-6gombocot…
Vagy elizguljak a veget, jo lenne.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#691 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Ahogy ismerem az ilyenkori formánkat, ma kivételesen nyerni fogunk és ki is ütjük a Szarzit a bajnoki címből. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#692 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. május 1., hétfő 10:58 Közben a tegnapi győzelmével beért minket a bournemouth!! is elért pontok (39) tekintetében :D
Jatszunk veluk jovoheten ott megvernek minket es akkor meg is előznek.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#693 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2023. május 1., hétfő 10:58 Közben a tegnapi győzelmével beért minket a bournemouth!! is elért pontok (39) tekintetében :D
kb a 13-14 hely lesz a reális vagyis amit eltudunk érni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#694 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben a tegnapi győzelmével beért minket a bournemouth!! is elért pontok (39) tekintetében :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#695 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. április 27., csütörtök 23:11 Amúgy az megvan, hogy ezzel a trágya csapattal a harmadik legkevesebb gólt kaptuk az egész PL-ben? :D
Az amúgy kemény:D:D:D:D
Csak a city és a Newcastle kapott kevesebb gólt. Még a végén kiderül, hogy acélos a védelmünk és igazából nem is volt annyira szar ez a szezon:D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#696 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amúgy az megvan, hogy ezzel a trágya csapattal a harmadik legkevesebb gólt kaptuk az egész PL-ben? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#697 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sima lett ahogy éreztem :D szarzi

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#698 Hozzászólás Szerző: Traxver »

City iskolázik
Nem gondoltam volna sima a meccs

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#699 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2023. április 26., szerda 11:03
emsanya írta: 2023. április 26., szerda 10:04
kecske01 írta: 2023. április 26., szerda 6:36 Na ki mit tippel a mai bajnoki döntőre? Szerintem 2 gólos siker lesz a Citynek.
Szerintem ez nem döntő lesz, az arsenal meg egy dontetlenre minimum jo lesz.

Erdekesebb lesz ma a Brentford ellen mit alkotunk, ők egy mini Brighton, jol mukodo rendszer, csak mas jatekstilus. Nagyon kellemetlen lesz, ujabb vereseg is benne van a pakliban.
Szerintem is sokkal érdekesebb lesz, tűkön ülve várom hogy mit alkotunk ma :D amúgy jó hogy írtátok, fingom nem volt hogy ma meccset játszunk :D
+1

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#700 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. április 26., szerda 10:04
kecske01 írta: 2023. április 26., szerda 6:36 Na ki mit tippel a mai bajnoki döntőre? Szerintem 2 gólos siker lesz a Citynek.
Szerintem ez nem döntő lesz, az arsenal meg egy dontetlenre minimum jo lesz.

Erdekesebb lesz ma a Brentford ellen mit alkotunk, ők egy mini Brighton, jol mukodo rendszer, csak mas jatekstilus. Nagyon kellemetlen lesz, ujabb vereseg is benne van a pakliban.
Szerintem is sokkal érdekesebb lesz, tűkön ülve várom hogy mit alkotunk ma :D amúgy jó hogy írtátok, fingom nem volt hogy ma meccset játszunk :D

Válasz küldése