Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#5201 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

nemtudom írta:ha BL-t akarunk ezt a sanchezt meg kell venni kerül amibe kerül
Sajnos nem latok ra eselyt. Wenger kb 3 hete mondta el, hogy nem engedik el Sanchezt nyaron es az sem erdekli ha ingyen tavozik a kovetkezo evbe.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5202 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
mikel12 írta:Walter Mazzarri matol nem a Watford edzoje. Ha van eszuk, egybol megegyeznek Marco Silvaval.

Nem értem ezt.. Jokanovic repült a feljutás itàm, Kike Flores egy 45 pontos újonc szezon után, Mazzari is a sima bennmaradàs után. Mi az elvárás?
Szerintem az volt a probléma, hogy a tuti bentmaradás után már nem igazán tudta motiválni a játékosokat. Majdnem mindenki aki szembejött kb. ellenállás nélkül letolta a torkukon. Florest valóban meg kellett volna tartaniuk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5203 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Walter Mazzarri matol nem a Watford edzoje. Ha van eszuk, egybol megegyeznek Marco Silvaval.

Nem értem ezt.. Jokanovic repült a feljutás itàm, Kike Flores egy 45 pontos újonc szezon után, Mazzari is a sima bennmaradàs után. Mi az elvárás?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#5204 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Walter Mazzarri matol nem a Watford edzoje. Ha van eszuk, egybol megegyeznek Marco Silvaval.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5205 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
adrian1989 írta:
nemtudom írta:ha BL-t akarunk ezt a sanchezt meg kell venni kerül amibe kerül
szerintem Sanchez vagy a Bayern-be megy vagy nem megy sehova.
Bayern és City a két legesélyesebb a hírek alapján.
jó lenne, ha mi kapnánk, de az 4rsenal inkább a City-nek adná mint nekünk pedig ők még nem adtak játékost nekik, nem úgy mint a Chelsea aki odaadta nekik a liga egyik legjobb kapusát.
Az a kérdés, hogy amit mondott Sanchez, hogy a városban akar maradni (London) az igaz-e, és hogy az 4rsenal ezt figyelembe veszi-e, mert ha igen akkor a pénz nem lesz akadály szerintem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5206 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
nemtudom írta:ha BL-t akarunk ezt a sanchezt meg kell venni kerül amibe kerül
szerintem Sanchez vagy a Bayern-be megy vagy nem megy sehova.
Bayern és City a két legesélyesebb a hírek alapján.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5207 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:ha BL-t akarunk ezt a sanchezt meg kell venni kerül amibe kerül
szerintem Sanchez vagy a Bayern-be megy vagy nem megy sehova.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#5208 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Matics-ot divat savazni ezen a fórumon nem igazán,vagyok személy szerint Én sem a rajongója de mégis az esetek nagy többségében kiszorította Conténál
Cesc-et akkor valamire csak jó.A Csapatkéntet pedig elsősorban arra értettem meg lehet nézni padról hány gólt szereztünk,és ha valaki lehetőséget kapott az nem lógott ki lefelé a sorból.Tehát bárkire lehetett számítani.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#5209 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ricco írta:
Frankie1986 írta:Idén "CSAPATKÉNT" nőttünk a mezőny fölé. Aki csak pályára került hozzátett a játékhoz.
A matics mit tett hozzá? Hát ivanovics?

Ha nincs Kanténak ez az emberfeletti formája, akkor a csirkék a bajnokok.
Ja meg ha Costa nem hozza a formajat foleg az elso felevben, ha Hazard nem elete szezonjat futja, ha nincs egy ilyen magabiztos David Luiz, ha nincs a padon egy Cesc aki ha beall golt lo vagy golpasszt ad, ha nincs egy Pedro es Moses a ket szelen, elobbi golok golpasszok, utobbi hatalmas mezonymunka stb.
Szoval azert Kante nagyon bomba igazolas volt, de ugyanugy rajta kivul is jo paran eletuk szezonjat futottak kb Chelsea mezben. Ez egy gyonyoru csapatmunka volt, ahol joparan kiemelkedot nyujtottak, de lefele nem logott ki senki.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Premier League

#5210 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Pityee írta: Kicsit unalmas már ez a Matic szidás. Lehet mondani, hogy sokszor semmit sem játszott (mert igaz), de azért ő is hozzátette a magáét a csapat sikereihez. Konkrétan Maticnak van a harmadik legtöbb gólpassza a csapatból, szám szerint 7, csak a PL-ben. Ja és mielőtt valaki beleélné magát, azt nem vitatom, hogy bármikor lecserélném őt egy Nainggolanra.
érthető ha mindenki szidja folyamatosan, mert nem rosszabb képességű mint 2 éve csak magasról szarik a focira. annyira látszik hogy a hozzáállása 0

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5211 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ricco írta:
Frankie1986 írta:Idén "CSAPATKÉNT" nőttünk a mezőny fölé. Aki csak pályára került hozzátett a játékhoz.
A matics mit tett hozzá? Hát ivanovics?

Ha nincs Kanténak ez az emberfeletti formája, akkor a csirkék a bajnokok.
Kicsit unalmas már ez a Matic szidás. Lehet mondani, hogy sokszor semmit sem játszott (mert igaz), de azért ő is hozzátette a magáét a csapat sikereihez. Konkrétan Maticnak van a harmadik legtöbb gólpassza a csapatból, szám szerint 7, csak a PL-ben. Ja és mielőtt valaki beleélné magát, azt nem vitatom, hogy bármikor lecserélném őt egy Nainggolanra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#5212 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Frankie1986 írta:Idén "CSAPATKÉNT" nőttünk a mezőny fölé. Aki csak pályára került hozzátett a játékhoz.
A matics mit tett hozzá? Hát ivanovics?

Ha nincs Kanténak ez az emberfeletti formája, akkor a csirkék a bajnokok.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5213 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nemtudom írta:ha BL-t akarunk ezt a sanchezt meg kell venni kerül amibe kerül
Szerintem nem az árán fog múlni, hogy idejön-e, vagy sem. Hanem, hogy hol akar játszani, meg legfőképpen, hogy kinek adja el az Arsenal...
De tény, ha egy potensebb csapat megszerzi, az Bl döntőre esélyes klubbá lép elő :)

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Premier League

#5214 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

ha BL-t akarunk ezt a sanchezt meg kell venni kerül amibe kerül

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#5215 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Idén "CSAPATKÉNT" nőttünk a mezőny fölé. Aki csak pályára került hozzátett a játékhoz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5216 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Allitolag a FIFA kivizsgalja a Pogba transzfert. Reszleteket nem lehet tudni, de a fizuval es Raiolaval kapcsolatban lehet valami.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5217 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Csóri Hullt jól megtréfálta a Sunderland, ráadásul idegenben nem semmi :D De talán inkább a Swansea maradjon bent, mint a Hull.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5218 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:
Atthilleus írta:A Swansea győzelme miatt most már amennyiben legyőzzük a Middlesbrough-t, akkor el is búcsúztatjuk őket a Premier League-ből... Épp emiatt szerintem nem lesz annyira könnyű meccs, mert a Middlesbrough játékosai a kiesés elkerülése érdekében még Suárezhez képest is jobban fognak harapni :P
Azok szerintem mar beletorodtek a sorsukba.
Szerintem is.
Minden meccsüket hozniuk kéne és akkor reménykedni, hogy a Hull (CP i, Sp*rs o) és a Swansea (Sun i, WBA o) nem nyer egy meccset sem a hátralévő két körben. Látva a Swansea formáját (utóbbi három bajnokin 7 pont) és sorsolását, illetve a sajátjukét, kizárt dolog, hogy ők ebben még hisznek bármennyire is. Most hozzánk jönnek, utolsó körben pedig a 'Poolhoz mennek, akiknek a BL-csoportkör vagy playoff miatt az vélhetően egy roppant fontos meccs lesz. Tök fölösleges ezt boncolgatni, sansztalanok a bennmaradásra, hétfőn szépen kipottyannak. 26 rúgott góllal egyébként se tudom, hogy mit szeretnének.

Én örültem, hogy följutottak, végre ismerősen, jól csengő név és nem ilyen Bournemouth féle libalegelővel operáló csapat jött fel, de nagyon színtelen-szagtalan gárda benyomását keltették, többet vártam tőlük.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5219 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Atthilleus írta:A Swansea győzelme miatt most már amennyiben legyőzzük a Middlesbrough-t, akkor el is búcsúztatjuk őket a Premier League-ből... Épp emiatt szerintem nem lesz annyira könnyű meccs, mert a Middlesbrough játékosai a kiesés elkerülése érdekében még Suárezhez képest is jobban fognak harapni :P
Olyan szempontból viszont jól jön ez a helyzet nekünk hogy a Boro-nak nyerni kell. Hiába Stamford Bridge, az 1 pont nem ér nekik semmit, a mi játékunknak pedig kedvezhet ha ők is támadnak. Azt nem hiszem hogy beletörődtek volna a sorsukba, mindent meg fognak próbálni, de hát nekünk se mindegy a végeredmény, be kell húzni.

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#5220 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

mikel12 írta:
Atthilleus írta:A Swansea győzelme miatt most már amennyiben legyőzzük a Middlesbrough-t, akkor el is búcsúztatjuk őket a Premier League-ből... Épp emiatt szerintem nem lesz annyira könnyű meccs, mert a Middlesbrough játékosai a kiesés elkerülése érdekében még Suárezhez képest is jobban fognak harapni :P
Azok szerintem mar beletorodtek a sorsukba.
Én nem vagyok ebben olyan biztos, a Leicester is csodával határos módon maradt benn 2 évvel ezelőtt, annak ellenére, hogy nagyon sokáig kieső helyen álltak... Ráadásul a Middlesbrough múlt héten pontot szerzett a Manchester City ellen, és a győzelmük is csak 5 percen múlt, úgy, hogy 2-szer is vezettek :wink:

Válasz küldése