Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#5181 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Gabriel eleg sulyos serulest szedett ossze, igy o is kihagyja a jovoheti meccset.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#5182 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta:Koscielny-t kiállították az Everton ellen, így kihagyja az FA kupa döntőt.
Az is intelligens egy lény. Kivágta valamelyik Everton csatárt, mint egy fát.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#5183 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Koscielny-t kiállították az Everton ellen, így kihagyja az FA kupa döntőt.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#5184 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Николаевич írta: Kíváncsi vagyok hogy ha az ősze is ilyen jól sikerült akkor felül-e az UEFA is a vonatra és bekerül-e a hármas listára.
Hogyan működik most az Aranylabda/év játékosa rendszer? Ha jól tudom, akkor szétvált megint a France Football Aranylabda és a FIFA Év játékosa díj.
Ha a FIFA-nál maradt ugyanaz a rendszer, mint ami eddig volt (vagyis, hogy a szöv. kapitányok, a válogatott csk-i és egy választott újságíró szavaz), akkor Kanténak esélye sem lesz bekerülni a hármas listára, a France Football díjánál viszont sokkal több esélye lesz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5185 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kanté lett az év játékosa a Premier League-ben. Ez a harmadik nagy díja idén, a játékostársak(PFA player of the year) és a szakírók(Writers' player of the year) is őt látták a legjobbnak. Gondolom a klubbon belül is ő lesz az év embere.

Kíváncsi vagyok hogy ha az ősze is ilyen jól sikerült akkor felül-e az UEFA is a vonatra és bekerül-e a hármas listára.

Kép

Amúgy a volt játékosaink is taroltak: Romeu és Lukaku is player of the year lett a saját klubjánál, utóbbi az év gólja és az év egyéni performansza díjat is megkapta.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5186 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Conte lenyomta az utolsó PL-prematch sajtótájékoztatót.

- most is a győzelemért megyünk, fontos hogy meglegyen a 30.
- igyekszünk Courtois-nak megszerezni az aranykesztyűt (legrosszabb esetben megosztva kapja Llorris-szal)
- meglepetés hogy Terry kezd-e vagy nem (gyaníthatóan igen)
- nincs sérült, mindenki bevethető

Remélem hogy Conte nagyon világosan elmagyarázta a gyengébbeknek is hogy vasárnap nincs durva szabálytalanság, nincs utolsó emberként lerántás, nincs kakaskodás. Ha fojtogatnak tűrjük, ha lökdösnek tűrjük, ha nem fújnak be nekünk valamit nem pofázunk, kemény párharcokba nem megyünk bele. Szép lenne a 30W meg Terry győztes búcsúja, de az a legfontosabb hogy senki ne tiltassa el magát vagy sérüljön meg az FA-kupa döntő előtt. Remélhetőleg a Sunderland partner lesz ebben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5187 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
nemtudom írta: ha megnyeri beállítod hogy mekkora ász csak ennyit jelent, de lassan takarodjcosta is beéri annyira sokkal kiegyensúlyozottabb(ja mégse) az egész idénye a fehanak

Többször többen is írták már neked hogy kicsit faraghatnál a stílusodon, nagyon alja ahogy írsz. Nincs is kedvem rá reagálni.
Ilyen névvel, amivel regisztrált, nem tudom miért lepődsz meg. Ez az egész Lukaku elleni hadjárata nevetséges, komolytalan a tag, teljes mértékben. A rasszista megnyilvánulásai meg végképp nem hiányoznak ide a fórumra. "nemtudom" tegyél egy Lukaku posztert a faladra, aztán dobáld meg darts nyilakkal, talán megnyugszol, de nem hinném.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5188 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta:
Николаевич írta:
nemtudom írta:remélhetőleg mostmár kaneé az aranycipő így nincs egy plusz ok amiért felszopják lukakut

Igen, most hogy Kane rúgott három gólt egy tét nélküli meccsen Lukaku egész szezonja megy a kukába.
ha megnyeri beállítod hogy mekkora ász csak ennyit jelent, de lassan takarodjcosta is beéri annyira sokkal kiegyensúlyozottabb(ja mégse) az egész idénye a fehanak

Többször többen is írták már neked hogy kicsit faraghatnál a stílusodon, nagyon alja ahogy írsz. Nincs is kedvem rá reagálni.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Premier League

#5189 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Николаевич írta:
nemtudom írta:remélhetőleg mostmár kaneé az aranycipő így nincs egy plusz ok amiért felszopják lukakut

Igen, most hogy Kane rúgott három gólt egy tét nélküli meccsen Lukaku egész szezonja megy a kukába.
ha megnyeri beállítod hogy mekkora ász csak ennyit jelent, de lassan takarodjcosta is beéri annyira sokkal kiegyensúlyozottabb(ja mégse) az egész idénye a fehanak

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5190 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta:remélhetőleg mostmár kaneé az aranycipő így nincs egy plusz ok amiért felszopják lukakut

Igen, most hogy Kane rúgott három gólt egy tét nélküli meccsen Lukaku egész szezonja megy a kukába.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Premier League

#5191 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

remélhetőleg mostmár kaneé az aranycipő így nincs egy plusz ok amiért felszopják lukakut

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Premier League

#5192 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Igaz Costa is ilyen igazolás volt, hiszen ha éppen focizni van kedve, akkor top5 csatár, és mielőtt idejött, már akkor benne volt a top10 átigazolhatóba az biztos.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#5193 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Megyó írta:Ezzel az egész átigazolási eszmefuttatással csak az a bajom, hogy 2004 óta ezen mindig végigmegyünk és a valóság meg kanyarba sincs ehhez képest. Egész egyszerűen alig alig volt olyan játékos, aki épp a top 5-10 legkeresettebb játékos volt az adott átigazolási ablakban és nálunk kötött ki. Most nem a nagyon ígéretes játékosokról beszélek, hanem olyanokról, mint amilyen most Griezmann, James Rodrigez, vagy Sanchez. Egész egyszerűen az A+ kaliberű játékosok, karrierjük csúcsán nem nálunk kötnek ki... Torres volt nálam az utolsó ilyen. Hazarddal, ha bárki jönn, ő nem ilyen. Itt lett gigasztár, nem akként érkezett. Más kérdés szükségünk van-e ilyen kaliberű igazolásra, nem tudom, de hátrány tuti nem lenne 2 évente legalább 1 ...
Azért nem is panaszkodhatunk az elmúlt évek átigazolásaira. Igaz volt pár értelmetlen igazolás, de ez Mourinho sara is. Mai napig hihetetlen, hogy egy Fabregast, David Luizt vagy éppen egy Diego Costat sikerült leigazolnunk 30 millió fontért, amikor 18 éves "csodagyereknél" repkednek 40 milliók.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Premier League

#5194 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Megyó írta:Ezzel az egész átigazolási eszmefuttatással csak az a bajom, hogy 2004 óta ezen mindig végigmegyünk és a valóság meg kanyarba sincs ehhez képest. Egész egyszerűen alig alig volt olyan játékos, aki épp a top 5-10 legkeresettebb játékos volt az adott átigazolási ablakban és nálunk kötött ki. Most nem a nagyon ígéretes játékosokról beszélek, hanem olyanokról, mint amilyen most Griezmann, James Rodrigez, vagy Sanchez. Egész egyszerűen az A+ kaliberű játékosok, karrierjük csúcsán nem nálunk kötnek ki... Torres volt nálam az utolsó ilyen. Hazarddal, ha bárki jönn, ő nem ilyen. Itt lett gigasztár, nem akként érkezett. Más kérdés szükségünk van-e ilyen kaliberű igazolásra, nem tudom, de hátrány tuti nem lenne 2 évente legalább 1 ...
Igazából egyetértek, de valahogy Kanté leigazolása számomra annak számított. A középpálya tavaly nagyon instabil volt, és kellett oda egy ember, viszont ezerszer szívesebben láttam volna Kantét a csapatban, mint az agyonhypolt Pogbát. Csak azért, mert Kanté nem volt 100m+, és nem akkora a marketingértéke, mint Mr. Haj Pogbának, akinél egyértelműen a pályán jobb Kanté, és sokkal jobban bevált, mint Pogba a unitedbe, és a leicesteri szezonjából azért látni lehetett, h nem egy zsákbamacska. Bár lehet csak a személyes elfogultságom miatt mondom ezt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5195 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ezzel az egész átigazolási eszmefuttatással csak az a bajom, hogy 2004 óta ezen mindig végigmegyünk és a valóság meg kanyarba sincs ehhez képest. Egész egyszerűen alig alig volt olyan játékos, aki épp a top 5-10 legkeresettebb játékos volt az adott átigazolási ablakban és nálunk kötött ki. Most nem a nagyon ígéretes játékosokról beszélek, hanem olyanokról, mint amilyen most Griezmann, James Rodrigez, vagy Sanchez. Egész egyszerűen az A+ kaliberű játékosok, karrierjük csúcsán nem nálunk kötnek ki... Torres volt nálam az utolsó ilyen. Hazarddal, ha bárki jönn, ő nem ilyen. Itt lett gigasztár, nem akként érkezett. Más kérdés szükségünk van-e ilyen kaliberű igazolásra, nem tudom, de hátrány tuti nem lenne 2 évente legalább 1 ...

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Premier League

#5196 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:
Dízel írta:
Megyó írta:
Én nem akarom, hogy Costa itt maradjon.
Aláírom, én sem... akkor dobjunk be még egy csatárt a bevásárló listára. Ha ő megy, az érte kapott pénzből (na meg oscar) meg még ha egy kicsit hozzárakunk, bőven lehet venni 2-3 minőségi játékost.
nem kell aggódni szerintem Lukaku 90%, hogy jön, de sok embernek az sem jó.
én is jobban örülnék egy Lewandowskinak de ő nem fogja otthagyni a Bayern-t.
persze hogy nem jó mert akkor felesleges elengedni ha egy lukakuval akarják pótolni, costa azért már bizonyított. tavaly is úgy volt hogy el akar húzni mégis szezon háromnegyedében klasszis volt. ellenben lukaku meg egy iparos, agyontömik labdával rá van építve a csapat kis túlzással senkivel nem osztozik a gólhelyzetekben(statisztika igazolja is ezt)
ha csak egy ilyen bohócot képesek hozni a kezdőbe akkor inkább tartsák meg costat és a padra hozzanak olyan embert akiben conte jobban bízik

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5197 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:
Megyó írta:
Dízel írta: Sanchez,és pl niangolang és a jelenlegi jatékosok megtartásával ellenfelünk nem lenne...
Én nem akarom, hogy Costa itt maradjon.
Aláírom, én sem... akkor dobjunk be még egy csatárt a bevásárló listára. Ha ő megy, az érte kapott pénzből (na meg oscar) meg még ha egy kicsit hozzárakunk, bőven lehet venni 2-3 minőségi játékost.
nem kell aggódni szerintem Lukaku 90%, hogy jön, de sok embernek az sem jó.
én is jobban örülnék egy Lewandowskinak de ő nem fogja otthagyni a Bayern-t.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#5198 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:
Dízel írta: Sanchez,és pl niangolang és a jelenlegi jatékosok megtartásával ellenfelünk nem lenne...
Én nem akarom, hogy Costa itt maradjon.
Aláírom, én sem... akkor dobjunk be még egy csatárt a bevásárló listára. Ha ő megy, az érte kapott pénzből (na meg oscar) meg még ha egy kicsit hozzárakunk, bőven lehet venni 2-3 minőségi játékost.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5199 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dízel írta: Sanchez,és pl niangolang és a jelenlegi jatékosok megtartásával ellenfelünk nem lenne...
Én nem akarom, hogy Costa itt maradjon.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#5200 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta:
nemtudom írta:ha BL-t akarunk ezt a sanchezt meg kell venni kerül amibe kerül
Sajnos nem latok ra eselyt. Wenger kb 3 hete mondta el, hogy nem engedik el Sanchezt nyaron es az sem erdekli ha ingyen tavozik a kovetkezo evbe.
Ennek a felfogasnak az arsenal tulajok biztos örülhetnek... :D Akiknek latszolag nem az eredményesség csak a profit szamít. A sok drágán eladott kinevelt tehetség és a smucig játékos vásárlások erre következtetnek. ja, meghogy évek óta egy FA kupan kivül semmit se nyertek, jövőre meg még a bl-be se játszhatnak, igy a bl indulásért kapott pénzt nem kapjak meg.
Remélem Sanchez hoz egy jó döntést és hozzánk igazol. Bár tény én sem latok rá sok esélyt, tudja wanger is ha ő hozzánk igazol mi leszünk az egyik legerősebb csapat europaban. Sanchez,és pl niangolang és a jelenlegi jatékosok megtartásával ellenfelünk nem lenne...

Válasz küldése