Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4541 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Mourinho believes the negativity directed towards Chelsea and Conte has been ‘unfair’.

‘Honestly, I know what you are writing as a consequence of yesterday,’ Mourinho said after Manchester United’s 3-2 win over Crystal Palace on Monday evening.
‘But Chelsea is a fantastic team and, I know it looks a bit strange because you know we had problems in the past, but it’s quite ridiculous that I have to say how unfair it is to speak the way people are speaking about the English champion.
‘They are still the English champion. Chelsea was strong against us. They started very strong and created difficulty in that initial part of the game.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4542 Hozzászólás Szerző: Dante »

Megyó írta:Csak a vezetőség/befektetők perspektíváján múlik. Az Arsenal konstansan ezt tudja 10 éve. Ott vannak mindig, de mindenre esélytelenek igazából. Igazi top 2-4 csapat.
Ha kitalálják, hogy bajnokok akarnak lenni, Wengerrel is menni fog, csak pénzt kell költeni. Bárkit hozhatnak a helyére, nem fognak nyerni, ha a City/MU kerete sokkal jobb (lesz).
Wenger jó edző, jó szakember. Amikor volt megfelelő keret tudott eredményt hozni. Ettől persze nyilván vannak rossz döntései, de nem egy tehetségtelen kutyaütő. Sokszor játszott az Arsenal olyan focit, amit az egész PL irigyelt (látványosságra) és rengeteg játékost adott a világfocinak, akiknek a nagy része gyakorlatilag a semmiből jött.
Amennyire előny Wenger (rutinja), annyira akadály is, nem csak a pénzen műlik ez. Ebben a szezonban vették a klub két legdrágább játékosát is. (Az előzőben pedig a negyedik és hatodik legdrágábbat)
Egy új edző nagy előrelépés lenne a számukra és ha meg tudnak vásárolni két ~50 milliós csatárt egy évben, akkor később is hajlandóak lesznek erősíteni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4543 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:Az angol sajto amugy szinte biztosra veszi Wenger tavozasat a szezon vegen. Szerintetek? Legalabb az utolso 3-4 evben ujra meg ujra ez a tema, de megis maradt.
Remélem marad 8)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4544 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:Az angol sajto amugy szinte biztosra veszi Wenger tavozasat a szezon vegen. Szerintetek? Legalabb az utolso 3-4 evben ujra meg ujra ez a tema, de megis maradt.
Csak a vezetőség/befektetők perspektíváján múlik. Az Arsenal konstansan ezt tudja 10 éve. Ott vannak mindig, de mindenre esélytelenek igazából. Igazi top 2-4 csapat.
Ha kitalálják, hogy bajnokok akarnak lenni, Wengerrel is menni fog, csak pénzt kell költeni. Bárkit hozhatnak a helyére, nem fognak nyerni, ha a City/MU kerete sokkal jobb (lesz).
Wenger jó edző, jó szakember. Amikor volt megfelelő keret tudott eredményt hozni. Ettől persze nyilván vannak rossz döntései, de nem egy tehetségtelen kutyaütő. Sokszor játszott az Arsenal olyan focit, amit az egész PL irigyelt (látványosságra) és rengeteg játékost adott a világfocinak, akiknek a nagy része gyakorlatilag a semmiből jött.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#4545 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az angol sajto amugy szinte biztosra veszi Wenger tavozasat a szezon vegen. Szerintetek? Legalabb az utolso 3-4 evben ujra meg ujra ez a tema, de megis maradt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4546 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:Ki kell nyitni a pénztárcát. Bl nem számít annyira, ha van pénz. Lásd: Pogba
Igen, de nincs olyan nevünk (Barca, Bayern, Mu) marketing szempontból.
Én, ha most lennék 20 éves játékos, nem jönnék a Chelseabe...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4547 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ki kell nyitni a pénztárcát. Bl nem számít annyira, ha van pénz. Lásd: Pogba

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4548 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
kazomester írta:Én besokalltam ettől.
Én csak nagyon félek, amit már írtam, ha nem lesz meg a Bl indulás, akkor az lavina lesz. Nem fogja elfogadni sem a szurkolók nagy része, sem a top játékosaink, hogy 3 éven belül 2× nincs meg a Bl. Egyszer elment (valahogy... azért elég szenvedős volt, ha a bajnoki cím nem lett volna, akkor sírtunk volna rendesen), de még egyszer képtelenség. Nyilván nem azt mondom, hogy másnap átregisztrálok a City, vagy a Bayern honlapjára, de, hogy Hazard nélkül + a nyáron meghiúsult lehetséges top igazolások miatt (mert nem indulunk a Bl-ben) nem leszünk a bajnoki cím közelében, az fix. És még ez sem lenne baj, de abban is biztos vagyok és ezért nem feltétlenül fogok meccset nézni, mert nem tudom elképzelni, hogy a focink élvezhetőség szempontból (eredményektől függetlenül) mennyivel lenne jobb. Őszintén, mi lesz a középpályánk? Barkley + Drinkwater?
Őszintén remélem a vezetőség nem hiszi azt, egy percig sem, hogy a mostani, vagy a VB-n majd előtérbe kerülő jól csengő nevek közül bárki is jönni akar majd hozzánk. Én sem jönnék. Új edzőnk lesz, ki tudja mennyire ismert és elismert, szerintem Hazard megy, ha nincs Bl, bármennyire is szereti a csapatot, illetve a várost.

Jaj, de nem szeretem, amikor ilyen apokaliptikus jóslatok kerítenek hatalmukba.
Nem mintha már most jönne bárki, egy kicsit is komolyabb név hozzánk. Persze lehet csak mi nem akarjuk ugye, de a végeredmény ugyanaz: Brexit Fc. Ezzel a bánásmóddal Hazard-nak egyenes az út Madridba, a focink nem lesz nézhető amíg nem veszünk legalább 4-5-6 komoly kvalitású játékost (tehát nem lesz) vagy nem jön egy támadó focit preferáló edző. Nyáron legkésőbb drasztikus változás kell a vezetőségben, különben megszületik az új Everton.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4549 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
kazomester írta:
Megyó írta:Nem tudom Conte kirúgása mit eredményezne. Ki veszi át a csapatot? :)
Amúgy meg kb azzal meglenne a 4. hely, ha a bevetésre alkalmas, épp rendelkezésre álló legjobb 11 játékost (poszt szerint) felpakolná a pályára Conte. Ezért lehet hozni új edzőt..., én is mehetnék ... Tennék fel csatárt, Hazardot a helyére, a 3 legjobb védő fel, a "kapitányt" a lelátóra, stb. Ez lesz az új edző feladata, mert más nem lehet. Csak a 4. hely lehet a cél, a Bl-t hagyjuk, igazolni nem lehet már.
Eddig mindig Conte mellett álltam, de ez amit idén művelünk (2018) az hányingerkeltő. Ezt az okádék focit/taktikát amit hétről hétre letol a torkunkon már nem bírom, a játékosok szenvednek, olyanok játszanak akiknek a keret közelében nem kéne lenniük, az edző meg nyár óta megállás nélkül rinyál. Én sem hiszem, hogy varázsütésre megoldódna minden egy ideiglenes edzővel, és begyalogolnánk a top 4be, de veszíteni valónk már nincs sztem. Én besokalltam ettől.
itt az a baj, hogy Fabregas 2 évente elfelejt jó labdákat osztani, David Luiz tavaly tanár volt, idén egy Norwich ellen nem tudott jó meccset lehozni.
aki tartja a formáját az Hazard, Kante, Azpilicueta és Courtois.
Christensen-nek még fejlődnie kéne és nem kéne végig nyomnia szinte pihenés nélkül egy teljes szezont 1. PL idényében, de nincs más sajnos.
Cahill kiöregedett ebből a csapatból (én őt küldtem volna el és Terry-t tartottam volna meg).
középpályára kéne valaki Kante mellé aki tud védekezni de a támadásépítésben sem impotens ilyen játékosunk nincs és kitudja lesz-e.
elől pedig nagy a baj, mert látszólag Morata-ban és Giroud-ban sem bízik annyira, hogy a nagy meccseken valamelyikükkel álljon fel (és ez az ő hibája mert mind a kettőt ő akarta).
szerintem nem megoldás elküldeni Conte-t mert ebből a keretből senki nem hozna ki többet főleg nem olyan edző aki ideiglenesen lenne csak.
hosszútávra kéne egy edzőt találni, de jelenleg olyan edzőt nem tudnék mondani aki hosszú időre elkötelezné magát a Chelsea-nek mert azok az edzők akik jók, de nem top edzők azok max ugródeszkának használnák a klubot, top edző meg már szinte mindenki volt :( aki meg nem annak esze ágában sincs szerintem látva/hallva azt, hogy mi megy itt, hogy a party szervező felelős az átigazolásokért és a játékosok szeretnek az edző alá tenni plusz nem az edző dönt arról, hogy kit vegyen meg a csapat, hogy jobb legyen.
ez egy nehéz év, de ki kell tartani és ha nem jön össze a BL hely akkor ez van ezzel a kerettel ott úgysem lenne esélyünk semmire ez EL-ben meg kilehetne próbálni akár pár fiatalt (edző függő).
Fabregas az utolso meccsen is adott egy golpasszal felero passzt Mosesnek, kar, hogy pont ra jott ki a ziccer es nem Willian/Hazard volt ott.
Tavaly mikor valami nem mukodott valtoztatott, most van 2 taktikank, vagy Morata kezd elol vagy Hazard.
Emerson minek vettuk ha soha ki nem probalja? Marcos nem teszi tul magasra a lecet mostansag, lehetne probalkozni. Amikor ilyen nyomorult ivelgetos focit jatszunk miert nem Giroud van ekbe, hogy esetleg tobb labdat fent tudjunk tartani esetleg leutkozik, ott tudunk lenni az ellenfel terfelen, a tobbbiek tudnak kicsit fujni? Miert nem valtoztat idoben az olyan meccseken, ahol latszolag nem mukodik amit kigondolt?
Apro valtozasok, megis sokat lendithetnenek a jatekon, ha lenne bal szelen is egy gyorsabb es technikasabb jatekos es a felpasszolt labdakat meg tudnank tartani es konyebben vezetnenk tamadasokat. Csak hogy konkret otletekkel is szolgaljak es ne az legyen, hogy okoskodok meg a levegobe beszelek.
Ez a keret nem az 5. helyre valo 5 ponttal lemaradva errol nem fog tudni senki meggyozni. Es ez az edzo felelossege.
A masik, hogy telen kapott ket olyan embert is akiket kert, mert hogy tudjanak pihenni a tobbiek meg tobb variacios lehetosege legyen. Mindket ember mas tipusu jatekos, mint a posztrivalisaik, mas tipusu jatekot lehetne jatszani. A ket ember osszesen hany percet jatszott eddig?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4550 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:Én besokalltam ettől.
Én csak nagyon félek, amit már írtam, ha nem lesz meg a Bl indulás, akkor az lavina lesz. Nem fogja elfogadni sem a szurkolók nagy része, sem a top játékosaink, hogy 3 éven belül 2× nincs meg a Bl. Egyszer elment (valahogy... azért elég szenvedős volt, ha a bajnoki cím nem lett volna, akkor sírtunk volna rendesen), de még egyszer képtelenség. Nyilván nem azt mondom, hogy másnap átregisztrálok a City, vagy a Bayern honlapjára, de, hogy Hazard nélkül + a nyáron meghiúsult lehetséges top igazolások miatt (mert nem indulunk a Bl-ben) nem leszünk a bajnoki cím közelében, az fix. És még ez sem lenne baj, de abban is biztos vagyok és ezért nem feltétlenül fogok meccset nézni, mert nem tudom elképzelni, hogy a focink élvezhetőség szempontból (eredményektől függetlenül) mennyivel lenne jobb. Őszintén, mi lesz a középpályánk? Barkley + Drinkwater?
Őszintén remélem a vezetőség nem hiszi azt, egy percig sem, hogy a mostani, vagy a VB-n majd előtérbe kerülő jól csengő nevek közül bárki is jönni akar majd hozzánk. Én sem jönnék. Új edzőnk lesz, ki tudja mennyire ismert és elismert, szerintem Hazard megy, ha nincs Bl, bármennyire is szereti a csapatot, illetve a várost.

Jaj, de nem szeretem, amikor ilyen apokaliptikus jóslatok kerítenek hatalmukba.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4551 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
Megyó írta:Nem tudom Conte kirúgása mit eredményezne. Ki veszi át a csapatot? :)
Amúgy meg kb azzal meglenne a 4. hely, ha a bevetésre alkalmas, épp rendelkezésre álló legjobb 11 játékost (poszt szerint) felpakolná a pályára Conte. Ezért lehet hozni új edzőt..., én is mehetnék ... Tennék fel csatárt, Hazardot a helyére, a 3 legjobb védő fel, a "kapitányt" a lelátóra, stb. Ez lesz az új edző feladata, mert más nem lehet. Csak a 4. hely lehet a cél, a Bl-t hagyjuk, igazolni nem lehet már.
Eddig mindig Conte mellett álltam, de ez amit idén művelünk (2018) az hányingerkeltő. Ezt az okádék focit/taktikát amit hétről hétre letol a torkunkon már nem bírom, a játékosok szenvednek, olyanok játszanak akiknek a keret közelében nem kéne lenniük, az edző meg nyár óta megállás nélkül rinyál. Én sem hiszem, hogy varázsütésre megoldódna minden egy ideiglenes edzővel, és begyalogolnánk a top 4be, de veszíteni valónk már nincs sztem. Én besokalltam ettől.
itt az a baj, hogy Fabregas 2 évente elfelejt jó labdákat osztani, David Luiz tavaly tanár volt, idén egy Norwich ellen nem tudott jó meccset lehozni.
aki tartja a formáját az Hazard, Kante, Azpilicueta és Courtois.
Christensen-nek még fejlődnie kéne és nem kéne végig nyomnia szinte pihenés nélkül egy teljes szezont 1. PL idényében, de nincs más sajnos.
Cahill kiöregedett ebből a csapatból (én őt küldtem volna el és Terry-t tartottam volna meg).
középpályára kéne valaki Kante mellé aki tud védekezni de a támadásépítésben sem impotens ilyen játékosunk nincs és kitudja lesz-e.
elől pedig nagy a baj, mert látszólag Morata-ban és Giroud-ban sem bízik annyira, hogy a nagy meccseken valamelyikükkel álljon fel (és ez az ő hibája mert mind a kettőt ő akarta).
szerintem nem megoldás elküldeni Conte-t mert ebből a keretből senki nem hozna ki többet főleg nem olyan edző aki ideiglenesen lenne csak.
hosszútávra kéne egy edzőt találni, de jelenleg olyan edzőt nem tudnék mondani aki hosszú időre elkötelezné magát a Chelsea-nek mert azok az edzők akik jók, de nem top edzők azok max ugródeszkának használnák a klubot, top edző meg már szinte mindenki volt :( aki meg nem annak esze ágában sincs szerintem látva/hallva azt, hogy mi megy itt, hogy a party szervező felelős az átigazolásokért és a játékosok szeretnek az edző alá tenni plusz nem az edző dönt arról, hogy kit vegyen meg a csapat, hogy jobb legyen.
ez egy nehéz év, de ki kell tartani és ha nem jön össze a BL hely akkor ez van ezzel a kerettel ott úgysem lenne esélyünk semmire ez EL-ben meg kilehetne próbálni akár pár fiatalt (edző függő).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4552 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Nem tudom Conte kirúgása mit eredményezne. Ki veszi át a csapatot? :)
Amúgy meg kb azzal meglenne a 4. hely, ha a bevetésre alkalmas, épp rendelkezésre álló legjobb 11 játékost (poszt szerint) felpakolná a pályára Conte. Ezért lehet hozni új edzőt..., én is mehetnék ... Tennék fel csatárt, Hazardot a helyére, a 3 legjobb védő fel, a "kapitányt" a lelátóra, stb. Ez lesz az új edző feladata, mert más nem lehet. Csak a 4. hely lehet a cél, a Bl-t hagyjuk, igazolni nem lehet már.
Eddig mindig Conte mellett álltam, de ez amit idén művelünk (2018) az hányingerkeltő. Ezt az okádék focit/taktikát amit hétről hétre letol a torkunkon már nem bírom, a játékosok szenvednek, olyanok játszanak akiknek a keret közelében nem kéne lenniük, az edző meg nyár óta megállás nélkül rinyál. Én sem hiszem, hogy varázsütésre megoldódna minden egy ideiglenes edzővel, és begyalogolnánk a top 4be, de veszíteni valónk már nincs sztem. Én besokalltam ettől.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4553 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyó írta:Nem tudom Conte kirúgása mit eredményezne. Ki veszi át a csapatot? :)
Amúgy meg kb azzal meglenne a 4. hely, ha a bevetésre alkalmas, épp rendelkezésre álló legjobb 11 játékost (poszt szerint) felpakolná a pályára Conte. Ezért lehet hozni új edzőt..., én is mehetnék ... Tennék fel csatárt, Hazardot a helyére, a 3 legjobb védő fel, a "kapitányt" a lelátóra, stb. Ez lesz az új edző feladata, mert más nem lehet. Csak a 4. hely lehet a cél, a Bl-t hagyjuk, igazolni nem lehet már.
Na de ha ilyen egyszeru lenne akkor miert nem teszi ugyanezt Conte? Mert akkor nem lenne 5/4 vereseg meg nem lennenk 5 ponttal lemaradva a BL helyektol.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4554 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nem tudom Conte kirúgása mit eredményezne. Ki veszi át a csapatot? :)
Amúgy meg kb azzal meglenne a 4. hely, ha a bevetésre alkalmas, épp rendelkezésre álló legjobb 11 játékost (poszt szerint) felpakolná a pályára Conte. Ezért lehet hozni új edzőt..., én is mehetnék ... Tennék fel csatárt, Hazardot a helyére, a 3 legjobb védő fel, a "kapitányt" a lelátóra, stb. Ez lesz az új edző feladata, mert más nem lehet. Csak a 4. hely lehet a cél, a Bl-t hagyjuk, igazolni nem lehet már.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4555 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Gyakorlatilag a Crystal B csapata játszott tegnap is, annyi sérültjük van, de mennek mint az állatok, küzdenek. Végére elfáradtak, meg a MU beszoritotta őket, Matic papa meg a végén bebombázott egyet.
Ha nem verjuk meg oket a barca elleni kieses utannyilegyenesen repul Conte ebben szinte biztos vagyok, a kutyat nem erdekli ebben a helyzetben, hogy 10-0 vagy 1-0 de nyerni kell. Nem lehet alibi, hogy pihentet a barca ellen stb, mert ott kizugunk latva az idegenbeli rangadokon nyujtott remek teljesitmenyt.
Eleg 1-2 hiba amit Christensen garantaltan hoz is mostmar meccsek ota es gyonyoruen uszik is a tovabbjutas.
De igazabol mostmar a Palace elleni meccs legyen a mervado, ebben a csapatban ugysincs annyi, hogy ha veletlen most tovabb is jutnank a vegen megnyerjuk. Szoval koncentraljunk csak a PL-re szepen, ha nem sikerul johet egy tuzolto, olyankor altalaban osszekapjak magukat es befutnak a top4-be.
En is sajnalnam egyebkent, hogy ha Contet kirugnak, marmint a tavalyi Contet, az ideit nem, mert a minimum elvarast se hozza ebben a szezonban, ugy meg nehez hosszutavon gondolkozni, ha bajnokcsapatbol europa liga indulova fejlodtunk..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4556 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gyakorlatilag a Crystal B csapata játszott tegnap is, annyi sérültjük van, de mennek mint az állatok, küzdenek. Végére elfáradtak, meg a MU beszoritotta őket, Matic papa meg a végén bebombázott egyet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4557 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Hetvegi meccs lesz a legfontosabb a szezonban. Nyerni kell minden aron.
Észrevetted már, hogy minden meccs előtt leírja ezt valaki? :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4558 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hetvegi meccs lesz a legfontosabb a szezonban. Nyerni kell minden aron.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4559 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Tegnap nézegettem a tabellát. Vannak oldalak, ahol mutatják a "formát", az utolsó 5 mérkőzés eredménye színekkel jelölve. A zöld a győzelem, sárga X, piros a vereség. Biztos látott már ilyet mindenki. Amiért ezt felhoztam: 3 olyan csapat van, aki az utolsó 5 mérkőzéséből min. 4-et elvesztett. Ebből 2 az első 10-ben van: Chelsea és Arsenal. A 3. csapatért a tabella legaljáig kell menni: WBA.
Szóval szép teljesítmény! A szarzi-nál a hétvégén már egyre több Wenger Out tábla jelent meg.
Nem tudom nálunk is meddig fog az "Antonio" felhangzani? Elnézve a Crystal tegnapi játékát (csak az első gólig néztem) nem lennék biztos benne, hogy nem fognak átmenni rajtunk. Egyszer már amúgy is megtették!

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4560 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:
edeskeves írta:Elnezve Alexist most a Palace ellen meg ellenunk is, ugy tunik megusztunk egy jo nagy egest, hogy nem ide jott. Mintha egy teljesen lebutitott verzio lenne miota ott jatszik, marmint arra gondolok, amikor lattam jatszani egy par meccsen. Nem tudom pontosan a mutatoit, de nem hallottam, hogy szorna a golokat is.
Jo nagy fizu mellett, jo gyenge teljesitmeny, de hat ki tudta ezt elore, nem tudom mi lehet a problema, de rossz nezni csorit. En szerettem volna kekben latni, amig a fizuja ki nem derult, mit kapna most itt a forumon, meg kulonbozo forumokon tuti rajtunk rohognenek megint. :D
Gondolom a José taktika ölte meg a játékát :)
Nem tudom de rossz passzok, cselei se jonnek be meg ugy igazabol semmi. Ahogy tolta az Arsenalban ahhoz kepest nagyon visszaesett itt, mintha onbizalma se nagyon lenne. Nyilvan minden meccsen kezdeti Jose, de ha nem ilyen fizuja lenne szerintem Mataval jol meglennenek a padon.

Válasz küldése