Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41781 Hozzászólás Szerző: twopac »

ja nekünk upc dierct van és itt bejön
mindörökké chelsea!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41782 Hozzászólás Szerző: undertow »

na, megtalaltam a pontos verziot:

Premier League matches staged on Saturday or Sunday are embargoed until Monday morning (00:01 GMT). Monday games are embargoed until Tuesday morning (00:01 GMT). Midweek matches and UEFA Champion's League games can be shown the following day. All other interviews, news and analysis etc. will be available to subscribers upon publication within Chelsea TV Online.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41783 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Undertow: mennyivel csúsztatja a Chelsea tv a meccseket? mert nekem úgy látszik, az marad. Valamint a már leadott műsorok később elérhetőek amolyan videotéka-szerűen? Mert ha nem, az felvet egy újabb problémát, mégpedig ha nem vagyok itthon, hogyan lehet rögzíteni a meccseket?
valahogy ugy van a dolog, hogy a sky kizarolagossaga vasarnap ejfelig el a hetvegi fordulo meccseire. hetkozben meg talan a kovetkezo reggelig. utana szabad a palya. a hataridokben nem vagyok biztos, de a rendszer igy van/

az online verzioban csak meccsosszefoglalok, interjuk es egyeb rovidebb klipek erhetoek el, teljes musorokat nem lehet letolteni.

a sajatkezu rogzites elvileg lehetseges, gyakorlatilag egyszerubb torrentrol letolteni a kovetkezo nap.
es hat a csusztatas miatt a pplive is inkabb hasznalhato. a pre-season meccseket eloben adjak, igy lattam ertelmet befizetni, de nem fogom meghosszabbitani ha lejart.

az antenna digitalt meg szerintem hivd fel es kerdezd meg oket. szerintem lesz naluk es2.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#41784 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

nekem is ez a kocsog upc van. nem értem mibe fájna nekik ez az egy csatorna :roll:

Úgy tudom a direct-nél van Eu2, csak hát azt is beköttetni...
szoval fasság az egész

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41785 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:A UPC egy szar, mi másfél éve hagytuk ott.
A T-Com-mal mi a helyzet? Nekünk az van.
Én most végigszaladtam a szolgáltatókon, ami nálunk elérhető lenne, nálunk a PR van alapból, (helyi), az van most, ott nem lesz. UPC, T-com, Digitv, sehol nem találtam. Egyedül az Antenna Digital kínálatában szerepel, de jelenleg nincs olyan csomag, amiben benne lenne, sőt, még extraként sem választható. Az Al Jazeera-t bekötik b@zdmeg 190 Ft-ért, a E2 meg semmi. :evil: Undertow: mennyivel csúsztatja a Chelsea tv a meccseket? mert nekem úgy látszik, az marad. Valamint a már leadott műsorok később elérhetőek amolyan videotéka-szerűen? Mert ha nem, az felvet egy újabb problémát, mégpedig ha nem vagyok itthon, hogyan lehet rögzíteni a meccseket?
Tényleg, a skynak van online tv-je?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41786 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szegény csapatot az ág is húzza: nem elég a WHU-nak ez a Tevez ügy, az új igazolás, Faubert fél évre kidőlt Achilles ín szakadás miatt...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41787 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A UPC egy szar, mi másfél éve hagytuk ott.
A T-Com-mal mi a helyzet? Nekünk az van.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41788 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:Valakinek nincs új infoja arról hogy mikor lesz a UPC csomagokban eurosport2?? 3 hét és kezdődik a bajnokság. Én halott vagy Chelsea és PL meccsek nélkül... :(
augusztus vegen valtoztatnak a csatornakiosztason, mar fent van az oldalukon az uj, az es2 nincs benne...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41789 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

manchester nem fogadta el a poo heinzeért tett ajánlatott..:)....nem is értem miért..:)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41790 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Zsoca87 írta:Valakinek nincs új infoja arról hogy mikor lesz a UPC csomagokban eurosport2?? 3 hét és kezdődik a bajnokság. Én halott vagy Chelsea és PL meccsek nélkül... :(
valószínűleg nem lesz....jó lesz...szerintem fognak kapni pár levelet...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41791 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Valakinek nincs új infoja arról hogy mikor lesz a UPC csomagokban eurosport2?? 3 hét és kezdődik a bajnokság. Én halott vagy Chelsea és PL meccsek nélkül... :(

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41792 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta:
ZenZo írta:A The Times szerint a Man. City kész lenne 10M fontért elvinni a Copa egyik ászát, Nery Castillot az Olympiakos-tól. Jó kis játékos különben, csak hisztis.
no?...nem is mondtad hogy új paisd/csajid van (nem tudom a pontos megfogalmazást)..:)...amúgy a mexikói válogatott szerintem most elég kellendős lett...igazolt már valakit a city svenen kívül?
Ugyan a pontos megfogalmazás sem a paisd sem a csajid kifejezéssel nem egyeztethető össze tényleg, :) (egyébként a feltételezésre meg háhá :lol: - (egyébként meg hogy a zárójelnek is legyen zárójele, mert az jó: a pontos megfogalmazás alatt most az nem tudtad eldönteni, hogy Castillo F/N, vagy hogy én melet lettem e mostanság?!?! :lol: )

No és a komoly részére tévedve a dolgoknak: a Citeh jelenleg 3 igazolással büszkélkedhet, mindhárom amolyan SGE-s változat: Rolando Bianchi - 8.8M fontot fizetett ki a Reggina-nak; aztán itt van Gelson Fernandez, aki az FC Sion-ból érkezett meg nem nevezett összegért, a harmadik igazolás pedig a brazil Geovanni (27), ő talán ismerősebb név, egykor a Barcaban is nyomta 2001 környékén, free transzfer keretében jött ő is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41793 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:A The Times szerint a Man. City kész lenne 10M fontért elvinni a Copa egyik ászát, Nery Castillot az Olympiakos-tól. Jó kis játékos különben, csak hisztis.
no?...nem is mondtad hogy új paisd/csajid van (nem tudom a pontos megfogalmazást)..:)...amúgy a mexikói válogatott szerintem most elég kellendős lett...igazolt már valakit a city svenen kívül?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41794 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A The Times szerint a Man. City kész lenne 10M fontért elvinni a Copa egyik ászát, Nery Castillot az Olympiakos-tól. Jó kis játékos különben, csak hisztis.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41795 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:
bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=147405
láttátok? sztem nem voltak rosszak, sőt..
nem hittem volna hogy az Ukrán ennyire gyorsan fog beilleszkedni. mondjuk nem nagy a recept... küzdeni kell és meg van az...
a két ukrán között 120 db vagy 130 osztálybeli különbségvan de bezzeg a Lpoolosnak már a prebe is megy :D
Torrest viszonylag keveset láttam játszani idáig 15-20 meccsen összesen, de ahhoz képest hogy gyengének tartják sokan tegnap azért elég jo kis fizikummal jött ki a pályára.. (sérülten)
Babel viszont csalodás lehet egyelőre a szurkoloknak, na nem is a technikai tudása miatt azt tudjuk milyen, de milyen nevetségesen játszott...
önzö kis dög volt :) ha hozzákerült a labda addig szerencsétlenkedett amig el nem vesztette :D istenért nem adta volna tovább sose :D nah majd meglátjuk de nem nyujtottak rossz teljesitményt a poolosok és ez még csak az első meccs volt. (a Werder ellen...)
egy felkészülési mérkőzésből semmit sem lehet leszűrni...voronin lőtt két gólt..abból az egyik potya...ennyi erővel malouda-t is eleht mondani az évszázad igazolásának...ja...és tavaly seva hogy kezdte az idényt?...aztán mi lett belőle...persze szép ez a 3-2...de úgy is lehet nézni, hogy a pool védelme 3 gólt kapott...
a Werder kapott 3 golt nem a pool... és a gyözelmük végig a kezükben volt. félre ne értsd nem akarom sztárolni a Poolt de Ők a Werder ellen játszottak mi nem...
A Werdert meg jól lealázta a Basel :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#41796 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ugyan, nincs mit. :wink: Amúgy meg ez az igazság, szóval nem lett volna mit vádolni rajtad. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41797 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dandeer írta:..Ami les volt. :wink:
már nem akartam leirni mert megvádolnak hogy nem csak tárgyilagos vagyok HANEM egyenesen a lpoolnak drukkolok :D szal köszönöm sokat segitettél :lol:


(azért vagyok amugy egésznap gép előtt mert könyvelői irodán vagyok -.-
szal tudnék magammal mit kezdeni igy a nyár közepén a forum "uralása" helyett, de valahogy korlátozva vannak a lehetőségeim :D )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2007. július 18., szerda 13:19-kor.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#41798 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

..Ami les volt. :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41799 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:
bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=147405
láttátok? sztem nem voltak rosszak, sőt..
nem hittem volna hogy az Ukrán ennyire gyorsan fog beilleszkedni. mondjuk nem nagy a recept... küzdeni kell és meg van az...
a két ukrán között 120 db vagy 130 osztálybeli különbségvan de bezzeg a Lpoolosnak már a prebe is megy :D
Torrest viszonylag keveset láttam játszani idáig 15-20 meccsen összesen, de ahhoz képest hogy gyengének tartják sokan tegnap azért elég jo kis fizikummal jött ki a pályára.. (sérülten)
Babel viszont csalodás lehet egyelőre a szurkoloknak, na nem is a technikai tudása miatt azt tudjuk milyen, de milyen nevetségesen játszott...
önzö kis dög volt :) ha hozzákerült a labda addig szerencsétlenkedett amig el nem vesztette :D istenért nem adta volna tovább sose :D nah majd meglátjuk de nem nyujtottak rossz teljesitményt a poolosok és ez még csak az első meccs volt. (a Werder ellen...)
egy felkészülési mérkőzésből semmit sem lehet leszűrni...voronin lőtt két gólt..abból az egyik potya...ennyi erővel malouda-t is eleht mondani az évszázad igazolásának...ja...és tavaly seva hogy kezdte az idényt?...aztán mi lett belőle...persze szép ez a 3-2...de úgy is lehet nézni, hogy a pool védelme 3 gólt kapott...
a Werder kapott 3 golt nem a pool... és a gyözelmük végig a kezükben volt. félre ne értsd nem akarom sztárolni a Poolt de Ők a Werder ellen játszottak mi nem...
a pool is...csak egy gólt a pool játékosok tiltakozása miatt visszavont a bíró..:)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41800 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:
Chelseafan írta: Mi meg Amerikában játszottunk, nem Svájcban.
ok :D nem tom mi elönye származna ebből a poolnak :) talán nincs olyan meleg. jah, vszinü erre gondolsz vagy nem tom :)
Hát kb. Egy kicsit más az éghajlat és a páratartalom. :wink:

Válasz küldése