Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40641 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyébként wenger nyilatkozata szerint Flamini visszatérhet ellenünk, míg van persie talán a keretben lesz. A többiek nem.

Nálunk: Drogba talán 3 hét múlva játszhat...

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 87,00.html

De jó lenne!
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40642 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://www.chelsea.vitalfootball.co.uk/ ... p?a=502744

Egy érdekes javaslat egy szurkolótól az arse elleni taktikára. Támadó szellemű 4-4-2-t javasol...
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40643 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

na ashton 1 igazi tajparaszt ! mit müvelt ellenünk :) játszott kb 10 percet és vagy 20x-or szabálytalankodott,de aztán alex leredukálta a gyereket rendesen ! :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#40644 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:szerintem csak provokalni akarsz... :lol:
Lehet, de ez nem zárja ki az állításom igazságát.:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40645 Hozzászólás Szerző: undertow »

szerintem csak provokalni akarsz... :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#40646 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sőőt! Rájöttem valamire. Imádom a West Ham-et is! Végülis izlandi a tulaj, a kedvenc angol edzőm a menedzser, tele van általam szeretett játékosokkal (Green, McCartney, Neill, Carlton, Ashton, Upson, Parker, Etherington...) szimpatikus kis csapat...
Szurkolok nekik, hogy legyenek minnél feljebb a tabellán...
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40647 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Azért arra kiváncsi vagyok hogy mennyire Grant műve ez a teljesítmény... Ki tudja mi lenne Ten Cate meg Clarke nélkül.

A másik, hogy én nem temetem az ágyusokat, de van egy olyan érzésem, hogy az ő lendületük kezd nagyon megtörni, és lehet h nagyon szarul jönnek majd ki ebből a karácsonyból. A Jézuska pár zakót hoz nekik talán. :D :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40648 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:ha a pool megnyeri az elmaradt meccsét akkor is előttük vagyunk 1 ponttal!
ja, de ettől még csak harmadikok vagyunk
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40649 Hozzászólás Szerző: twopac »

ha a pool megnyeri az elmaradt meccsét akkor is előttük vagyunk 1 ponttal!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40650 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Huh, most visszaolvastam itt egy kicsit, azt hiszem tán előreszaladtunk :) Egyelőre maradjunk annyiban, hogy ha - igen, ha - verjük a hét végén az ágyúsokat, jól állunk, csak ne felejtsük el, hogy ha kikapnánk, akkor meg megint nem vagyunk sehol. Azért talán eltemetni még nem kéne őket :wink: k*rva boldog lennék, ha nyerni tudnánk. Most nekünk megy a szekér, de ki tudja, meddig. A karácsonyi szezonból ritkán jöttünk ki jól az utóbbi időben, és lesz néhány kulcs hiányzónk is. De van még hátra vagy 22 forduló. A 4 nagy együtt van, nem kicsit. A többiek (Citeh, Pompey) kezdenek lemorzsolódni, de a négy nagy 4 pontra van egymástól, ha a Pool nyeri az elmaradt meccsét, és nem mi állunk elöl.

Egyébként az eredményeket nézve Grant tőlem is haladékot kap. Mondjuk úgy, élt a lehetőséggel :) nemigen érzem összességében JM hiányát, s ez egyrészről jó, másrészről meg nagyon nem. Bővebben nem hiszem, hogy magyarázni kéne.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40651 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ÉN azért örürök legjobban az arse buktának, mert így a csapat lelkéről is levettek egy kis nyomást, mert most már az x sem rossz eredmény, bőven belefér, persze jó volna nyerni, de ilyen meccseken nem lehet jósolni, a bíró sok mindent elkúrhat..

A Pool idén se lesz bajnok, szerintem nem tudnak stabilan jók lenni, és az arsenalnak a decembere dönti el h van-e eséylük...

Olyan érzésem van, hogy manure vagy mi leszünk a befutók.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40652 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta: vki meg tudná keresni hogy az utolso 5 arse golt ki rugta nekünk?
Silva büntetőből (1-1 az Emiratesben), Flamini (1-1 a Stamford Bridge-en), Henry 2 (2-2 a Highbury-ben), Vieira és Edu (1-2 a Bridge, 2004. február 21., ez az utolsó vereségünk hazai pályán, a bajnokságban) A többi Arsenal elleni meccsen nem kaptunk gólt.
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40653 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sztem a lpool elleni kupa meccs nem fontos... talán jo lenne kiesni... de az arsenal elleni sokkalta.
ha emlékeim nem csalnak az utobbi időben az arsenal játékosai közül igazán csak Hery volt veszéles ránk nézve(Ő most nem áll rendelkezésre :twisted: ).



vki meg tudná keresni hogy az utolso 5 arse golt ki rugta nekünk?

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40654 Hozzászólás Szerző: twopac »

ha megverjük az arsenalt akkor szerintem az arsenal kiszáll a bajnokságból mert nekik is kemény meccseik lesznek hátra a hajtós decemberből,és szerintem nem fogják birni szellemileg!
én csak azért aggódok mert arsenal után jön a favágó blackburn ami egy tipikus 0-0ás meccs lesz szerintem,hazain verni kell astonvillát bármi áron,szint ugy a newcastlet is ezután pihi és fulham tottenham!
a mancseszter játszik a liverpoolal,szerintem miniumum x de behuzza a pool,ezután man u everton kemény mecss szintén,és utána egy levezető sunderland!
az arsenal utánunk játszik a tottenhammel,portsmouthal,és evertonnal,szerintem ezt ők nem fogják birni!
minden rajtunk mulik ha hozzuk a meccseinket az uj évet a tabella elején kezdhetjük,pluszban még a jézuskától is azt kértem hogy a chelsea legyen az első az ujévre,akkor nem lehet baj
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40655 Hozzászólás Szerző: kdako »

kdako írta:Sokan mondtátok, hogy adjunk időt Grantnak, bár még többen, hogy ne.

Szóval csináltak egy kis számolást:
december 15-én lesz a következő rangadónk, az Arsenal ellen. addig van kilenc meccs, van közte közepes, gyengébb, nehezebbnek tűnő (Everton, whu), de olyanok, amit a Chelsea-nek szinte kivétel nélkül hoznia kell - legalábbis az utóbbi évek elkényeztetése után.
Ha ebből a 9 meccsből hoz minimum 23 pontot (tehát 7 győzelem, 2 döntetlen fér bele), akkor tőlem "haladékot" kap.
Ezt szept 24-én, a manure elleni zakó után írtam.
Akkor legszívesebben azt írtam volna, hogy 9-ből 9et kell nyerni, mert ez az elvárás, de tudtam, hogy nem így lesz. A 23 pont meglett, pont annyi lett, mert 7 győzelem mellett két döntetlen csúszott be, a Fulham és az Everton ellen, bár mindkét meccs nyerhető volt. Az egyiken végigtámadtunk, a másikon az utcsó percben kaptunk gólt. Tehát Grant megtette, amit lehet, ilyen téren.
Ha nem ragadunk le az eredménynél, hanem a játékot is nézzük: nos, azzal sincs gond. Voltak gyengébb darabok (schalke idegenben, vagy a derby), de a magabiztosság végig megvolt, helyenként szórakoztató, attraktív focival nyertünk. és úgy, hogy kiestek kulcsemberek (Cech, Terry, Riccy, Essien, Drogba) hetekre, de belejöttünk, megy a szekér - szerencsére (és most ezt nagyon lekopogom...)
Itt vagyunk egy rangadó és egy sűrűnek ígérkező 3 hét előtt. A Valencia ellen nincsenek elvárásim, a továbbjutás már megvan, egy döntetlen is lehet. ne sérüljen meg senki, ne legyen eltiltva senki a nyolcaddöntőre.
Az Arse talán megborul most, jó lenne élni a lehetőséggel. Aztán a Pool a Ligakupában - kérdés, a két csapat közül melyik veszi komolyabban a meccset. És a karácsonyi rohanásról ne is beszéljünk még...
Az igazi erőfelmérő ez a 2-3 hét lesz, Grantnak is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kdako 2007. december 10., hétfő 12:47-kor.
GO BLUES!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#40656 Hozzászólás Szerző: findex »

Gyeszti írta:
findex írta:
Gyeszti írta:Én ma délután megnéztem az Arsenal meccsét, és hát a Boro akár 4-1-re is megnyerhette volna a meccset. Tuncay-nak gyönyörű volt a gólja, de korábban már kihagyott egy 100%-os helyzetet, a kapu előtt keresztbe sikerült ellőnie a labdát. Az Arsenal semmit sem csinált, a 60. percben Wenger már kihasználta mindhárom cseréjét, az utolsó 20 percben meg már fel sem állt a padról, tudta, hogy semmi esélyük. Ez az Arsenal nagyon is verhető, azt azonban meg kell említeni, hogy nem volt három meghatározó játékosuk: Flamini, Fabregas, Hleb és van Persie. A középpályájuk nulla volt, elöl meg Adebayor mindig lesen állt. Remélem egy hét múlva nekünk is sikerül, ami ma a Boronak.
hogy -hogy nem játszottak a középpályások?pihentették őket vagy sérültek és akkor valószínű h ellenünk se játszanak!
Gyeszti láttad a pénteki Kisalföldben a Kisvadföldet?
A középpályások állítólag sérültek, van Persie-ről nem tudok semmit.
Nem járatok ilyen szennylapokat, mint a Kisalföld!:-) Miért mi volt benne?
J.M-ról volt 1 jó kép a viccrovatban!de akkor mind1
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40657 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ennél már csak akkor alakulhatott volna jobban a hétvégénk, ha (látom a meccsünket :) , és) a ManU is kikap. Kikapott az összes rivális: Arsenal, Pool, Citeh, (a Bolton ezúttal a Wigant kapta el, kezdenek éledezni, de ez minket rohadtul nem érint) --> három pontra az Arsenal, kettőre a ManU. És tényleg: ha a rangadón nyerünk, a Pool pedig ne adj' isten elveri otthon a ManU-t, már csak gk miatt első az Arsenal, ha véletlenül 4 góllal nyernénk, vinnék a tabellát... :) na ehhez persze már kell néhány 'ha'-nak teljesülni. De ez így már elég korrekt helyzet.

Paranoid: a Boro a nagy csapatok mumusa, mi is belebuktunk már párszor :wink: egyébként a PR-telecomnál vagyok. De sajnos az túlzás, hogy van E2-m. Mondjuk úgy, hogy néha bejön. Azóta egyébként már kitudtam a szolgáltatótól, hogy ilyen van, majdhogynem közölték velem, hogy ez így normális (ehhh), szóval ilyen esetekben fel kell őket hívni, küldenek ki valami frissítő jelet, és jó óra-másfél óra múlva bejön az adás... ez azért jó, mert ha bekapcsolom azt a sz@rt a meccs előtt és nincs kép, ha betelefonálok, a lefújást talán még láthatom :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40658 Hozzászólás Szerző: kdako »

Sérültek mind, van Persie már másfél hónapja. A többiek nem tudom meddig, lehet, hogy Fabregas ellenünk már játszhat. Mindegy, így is nyerni kell!

Wap-on néztem meg az eredményt a karácsonyi vásárlás közben, kicsit furcsán néztek, hogy minek örülök a bolt közepén... 8)
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#40659 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

findex írta:
Gyeszti írta:Én ma délután megnéztem az Arsenal meccsét, és hát a Boro akár 4-1-re is megnyerhette volna a meccset. Tuncay-nak gyönyörű volt a gólja, de korábban már kihagyott egy 100%-os helyzetet, a kapu előtt keresztbe sikerült ellőnie a labdát. Az Arsenal semmit sem csinált, a 60. percben Wenger már kihasználta mindhárom cseréjét, az utolsó 20 percben meg már fel sem állt a padról, tudta, hogy semmi esélyük. Ez az Arsenal nagyon is verhető, azt azonban meg kell említeni, hogy nem volt három meghatározó játékosuk: Flamini, Fabregas, Hleb és van Persie. A középpályájuk nulla volt, elöl meg Adebayor mindig lesen állt. Remélem egy hét múlva nekünk is sikerül, ami ma a Boronak.
hogy -hogy nem játszottak a középpályások?pihentették őket vagy sérültek és akkor valószínű h ellenünk se játszanak!
Gyeszti láttad a pénteki Kisalföldben a Kisvadföldet?
A középpályások állítólag sérültek, van Persie-ről nem tudok semmit.
Nem járatok ilyen szennylapokat, mint a Kisalföld!:-) Miért mi volt benne?

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#40660 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Yeah!!!Middlesbrough-Arsenal 2-1 A jövő héten győzni kell!!! :)

Válasz küldése