Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4041 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
Chris22 írta: Valami gagyi FIFA19 újítás promó volt. Hazard és Loftus-Cheek instáján megtalálod a folytatást.
Bátor dolog volt kirakni egy ilyen videót az átigazolási ablak nyitánya előtt, tudva, hogy Morata a kezdő csatárunk.
Én azért csendben küldök nekik egy ilyet: ..i..
én is valami komoly névre számítottam vagy arra, hogy Hazard aláírta az új szerződését.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4042 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chris22 írta: Valami gagyi FIFA19 újítás promó volt. Hazard és Loftus-Cheek instáján megtalálod a folytatást.
Bátor dolog volt kirakni egy ilyen videót az átigazolási ablak nyitánya előtt, tudva, hogy Morata a kezdő csatárunk.
Én azért csendben küldök nekik egy ilyet: ..i..

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4043 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Dízel írta:
Megyó írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Ezzel amúgy mi lett? Úgy értem, ki az új sztár, aki play for áz?
Engem is érdekelne, ha már az official oldal így belengette. Olyan volt mintha egy giga igazolás lett volna, icardi vagy valaki. :D

Valami gagyi FIFA19 újítás promó volt. Hazard és Loftus-Cheek instáján megtalálod a folytatást.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4044 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Ezzel amúgy mi lett? Úgy értem, ki az új sztár, aki play for áz?
Engem is érdekelne, ha már az official oldal így belengette. Olyan volt mintha egy giga igazolás lett volna, icardi vagy valaki. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4045 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ezt a cityt képesnek érzem arra hogy veretlenül legyenek bajnokok, mint anno az arsenal. Talán a téli időszak vagy a BL terhelés bekavarhat, de látva tegnap is hogy domináltak végig, úgy hogy minimum 3 kulcsember (de bruyne, aguero, sterling) nem is játszott, kemény. Bitang egy keretük van.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4046 Hozzászólás Szerző: béla »

Megyó írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Ezzel amúgy mi lett? Úgy értem, ki az új sztár, aki play for áz?
Ha jól láttam, akkor valami versenyen lehet képviselni a klubot fifában,és arra keresnek most embereket:)))

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4047 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Ezzel amúgy mi lett? Úgy értem, ki az új sztár, aki play for áz?

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4048 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:2016 nyarán egy 16 éves portugál srác úgy döntött, hogy nálunk úgyse kapna lehetőséget, ezért elhagyta az akadémiát. Ma bemutatkozott a PL-ben is a Watford színeiben. Úgy látszik jól döntött
Egyertelmu, hogy a keretet, minoseget figyelembeveve hol van konyebb dolga. Tudsz egy olyat is mondani aki itt nevelkedett az akademian majd lelepett es egy komolyabb csapatba befutott? Nem PL resztvevo meg kis-kozep csapatra gondolok, hanem aki miatt sirnunk kene, hogy a mi fiunk?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4049 Hozzászólás Szerző: béla »

2016 nyarán egy 16 éves portugál srác úgy döntött, hogy nálunk úgyse kapna lehetőséget, ezért elhagyta az akadémiát. Ma bemutatkozott a PL-ben is a Watford színeiben. Úgy látszik jól döntött

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4050 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ol-2672629" onclick="window.open(this.href);return false;

Na kiváncsi vagyok, hogy ez mennyibe fog kerülni az arab sejkeknek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4051 Hozzászólás Szerző: Dante »

mikel12 írta:Hihetetlen, hogy akkoriban nem Aubameyangot hoztuk el, pedig tudni leheto volt, hogy a Dortmund felajanlotta nekunk. Na mindegy, kar ezen ragodni, csak rossz nezni, hogy mennyire megy neki.
Más a közeg, más a játék. Az, hogy ott megy neki, korántsem garancia, hogy máshol (legfőképp itt) vezetné a góllövő listát. Morata leigazolása óriási lutri volt, elég nyilvánvalónak tűnt, hogy megint mellélőttünk, aztán aztán olyan ütemben kezdte meg a gólgyártást, mint kevés támadó a csapat történetében. Mire elhittük, hogy jó lesz sikerült leépülnie, és a hozzáállását nézve ez már nem is fog változni.

Nem tudom, hogy a Madrid-ból távozva mire számított, de az biztos, hogy nem kiemelkedő játékos alapanyag ilyen gyenge személyiséggel. Kepa kisebb névvel, nagyobb összegért, hasonló nyomással a vállán gond nélkül be tudott illeszkedni. Igaz, hogy nem gólokat kell lőnie, de a kötelezőt a kezdettől fogva hozza és minden alkalommal jobb teljesítményt nyújt.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4052 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hihetetlen, hogy akkoriban nem Aubameyangot hoztuk el, pedig tudni leheto volt, hogy a Dortmund felajanlotta nekunk. Na mindegy, kar ezen ragodni, csak rossz nezni, hogy mennyire megy neki.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4053 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Nem néztem utána,hogy volt-e már valami, de meglepődnék, ha nem valami jelentéktelen szponzor lenne. Mondjuk hivatalos zsebkendőszálíltó, vagy valami hasonló :D
Meg egy gumiabroncs gyártó is kellene.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4054 Hozzászólás Szerző: béla »

Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Nem néztem utána,hogy volt-e már valami, de meglepődnék, ha nem valami jelentéktelen szponzor lenne. Mondjuk hivatalos zsebkendőszálíltó, vagy valami hasonló :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4055 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4056 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azert azt is nezzetek, hogy most egy Utd, Everton, Sp*rs harmassal jatszottunk. Arsenal is fog boven pontot hullatni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4057 Hozzászólás Szerző: laczze »

Átigazolásra költött összegek és megnyert trófeák a Premier League hat nagy klubjaitól 2008 óta (10 éve):

Manchester City: 1.65 milliárd euró (9
Chelsea: 1.27 milliárd euró (11
Liverpool: 1.11 milliárd euró (1
Manchester United: 1.10 milliárd euró (14
Tottenham: 738 millió euró (0
Arsenal: 696 millió euró (6
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4058 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Pityee írta:mert a védelmet bőven meglehet erősíteni a kölcsönből visszahívott játékosainkkal is, mint pl. Zouma vagy Aké.
Aké-t leigazolta a Bournemoth tavaly nyáron.
De úgy tudom van rá visszavásárlási opciónk nem?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4059 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Sorozatban a masodik fordulo, aminek mi voltunk a vesztesei. Par hete meg ket ponton belul volt a City, es hol mi voltunk a masodikak, hol a Pool. Engem nem is igazan a vereseg bosszant, mert elmondta Pochettino, hogy ket hetig erre a meccsre keszultek, gondolom azt is megtudta ez ido alatt, hogy mikor nagy wc-zik Sarri. DE ezt mi is csinalhattuk volna, mert boven van gyengepontja ennek a Tottenhamnek. Valoszinuleg jokor jott a pofon, de mar kozel sem latom azt a sok passzos jatekot mint augusztusban vagy szeptemberben, szimplan dominalunk nulla meglepetessel, ugy vagyunk vele, hogy majd az egyik beakad. Hat az Everton ellen nem akadt be egy sem, es a Sp*rs felmosta velunk a padlot. Az Arsenal meccsrol meccsre jobb ket kivalo centerrel, a Tottenham mostanaban mindig BL-resztvevo. Nem lesz konnyu dolgunk korantsem. Majd az ido haladtaval kiderul, hogy melyik sorozatra kell a hangsulyt fektetni, ez egy jo dolog viszont. Februarig meg sok minden fog tortenni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4060 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyébként megszületett a Brexit megállapodás, szóval akár már kövi szezontól bevezethetik a kevesebb non-hg játékos szabályt. Így lehet se Cahill se DW nem megy sehova. De jó lenne 8) Csak spekuláció, nem olvastam semmit erről.

Válasz küldése