Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39461 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

a manure-t nem csak croni, hanem rio, vidic, evra, tevez, anderson is elég rendesen viszik, de a többiek sem lógnak ki.
sajnos, mondom, sajnos, nagyon rendben vannak. most. éppen.
talán májusban ez senkit nem fog érdekelni, ha minden kék szinbe öltözik.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39462 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelközi: már miért ne számítana.
Ellenben azt nem értem, miért írtad le kiemelten a másik oldalnak (amihez én magamat számítom), hogy a ManUtd milyen jó formának örvend, mennyire szépen és meggyőzően játszik, hiszen ezt nem vitatta senki. Mindössze azt, hogy ezzel automatikusan nekik jár a bajnoki cím... Céroninak minden összejön? Igen. Tavaly nekünk is volt egy ilyen Drogbánk, mégsem lettünk bajnokok... hiába játszott tavaly Drogba nálunk, Tore következetesen ragaszkodott a ManU megkoronázásához akkor is, hiszen nálunk "csak Drogba és Essien" vitte a hátán a csapatot, és az úgy szar. Ha Roni viszi a csapatot, akkor az királyság. Ez legalább annyira belemagyarázás, mintha ismét elővennénk azt, amivel szintén lehet érvelni, csak vajmi kevés eredménnyel, hogy nálunk a fél keret gyakorlatilag kihagyta az idény felét-kétharmadát, volt egy edzőváltásunk, ennek ellenére itt vagyunk --> tehát mi nagyobb küzdők vagyunk, ide nekünk a PL serleget. 1 hónapja, másfél hónapja mindenki odaadta volna a PL trófeát az Arsenalnak, mert fiatalok és lendületesek és verhetetlenek, és szépen játszanak, és... etc. Most ez elfogyott, most a ManU a király, én viszont ettől a Chelseanek szurkolok, és igenis méltatni fogom a csapat erényeit, szurkolok nekik, az antipatikus játékosokkal teli ManU-t meg nem fogom kedvelni továbbra sem, és méltatni sem fogom. Ha megnyerik a PL-t, akkor biccentek egyet elismerően, de ennyi. Nyilván nem állok neki a/egy Chelsea fórumon vörös s*gget nyalni. És nem, nem vagyok oda Grantért, egyes játékosainkért, akiket itt "belül" tőlem telhető finomsággal kenek be barna színanyaggal, de nálam ez nem egyenlő a másik csapat magasztalásával.

(CR-ről meg csak annyit, hogy nagy kár, hogy egy ilyen játékos a világ legjobb formában lévő játékosa)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39463 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szeretnék fogadatlan prókátor lenni, és békebíró, ha egyáltalán számít a véleményem.

Chelsea szurkolók vagyunk, és azért izgulunk hétről hétre, hogy a csapat minden meccset és minden kupát megnyerjen.
Ha ez még szép játékkal is párosul, akkor elégedetten csettintünk, hogy ez igen (Citeh, WHU, Olympiakosz, Arsenal meccsek például...).
Ha "csak" nyerünk, akkor is örülünk, mégha nem is szépen, vagy éppen mákkal... (pl. most Boro...)
Ha vesztünk, akkor mindegy, hogy szépen, vagy csúnyán, az senkit nem érdekel.

Ettől (is) szurkoló egy szurkoló.
Tore: első az eredmény, ezt ne tagadd te se. Marha jó érzés lehet úgy végigszurkolni egy meccset, hogy "de szépen játszunk, kár hogy megint kikaptunk...". Azért ezt szerintem te sem gondolhatod komolyan.
És jelen helyzetben szerintem itt a többségünk hallgatólagosan kiegyezik abban, hogy csúnyán nyerjük meg ezt a bajnokságot, meg a BL-t, esetleg vagy-vagy...

Most pedig a másik oldal: Toréval egyet kell értenem abban, hogy a manure szépen, meggyőzően, ellentmondást nem tűrően veri szét, főleg otthon, az ellenfeleit, de nem ritkán idegenben is. Tény: nem mindig, nekik is van rossz napjuk, amikor el lehet őket kapni, de alapvetően félelmetesen tolják (lásd. a Villa ellen, pl.).
A másik: akármennyire utáljuk, aki kis portugál színészpalántának miden sikerül idén, a Villa elleni az egyértelműen Evrának szánt sarkazása Rooney gólpassz lett. Ez van. Én is utálom emberileg azt a gyereket, mert szánalmas a mentalitása, a focihoz való morális hozzállása, az alázat hiánya, az ellenfél lenézése...
De nem tudnak vele mit kezdeni, szarja a gólokat, általában el is dönti a nehéz meccseket.

A legjobb angol csapat most a manure. Ha mi valamilyen csoda folytán bajnokok leszünk, akkor mi leszünk a legjobb angol csapat. Kicsi mostmár rá az esély, de még van.

Ezt a sportot gólra játszák, nem pontozásra, és ha a végén a manure alulmarad, az igen nevetséges vígasz lesz számukra, hogy ők szebben fociznak.

(Megjegyzem, mostanában a mi játékunk is szépült...).

Hajrá Chelsea!

Peace!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#39464 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a mu 1 c.ronaldóval jobb mint mi ! eddig ! :!: 1 bajnokságot az érdemli meg aki a legtöbb pontot gyüjti ! remélem az a chelsea lesz ! :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39465 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megint belemegyünk egy elméleti vitába, de ezt akkor sem fogom fel: miért érdemel a MU jobban bajnoki címet, mint mi? Abszolút teljesítményt mérünk, az számít ki a jobb, ki vezet, nem az, hogy ki mennyi fiatalt játszat, mennyi pénzből gazdálkodik. A futballt - végső soron - 11 ember játssza másik 11 ellen, és a dollár (euró, font, etc) milliók a pályán alig számítanak többet, mint fing a szélben. Sokkal inkább a tizedmásodperceken múló döntések, az aktuális forma, egy-egy csel, etc, etc. A múlt nem döntő érv, mint ahogy az sem, hogy "mekkora csapat" valaki. Múlik a gerincességen (gondolok itt arra, hogy a MU nyert 4-0-ra a Villa ellen. A 4 gólhoz kinek volt köze? Aszongya volt valami Céroni, 1 gól 3 gólpasszal, aki valahogy elfelejtett elmenni a válogatott mérkőzésre, mert nagyon sérült volt, hát ahhoz képest igen mozgékony volt).
A ManU jó formában van, ez kétségtelen. És igen, vezetik a bajnokságot, mégha nem is oly rég. És igen, ha a végén is ők állnak ott, akkor megérdemelten lesznek elsők. Legalább annyira, mint ha mi leszünk az első helyen a végén...
Azt meg nem tudom, hogy várod el egy feltörekvő klubtól, hogy olyan legyen, mint a MU. Jó hogy már számon nem kéred rajtunk, hogy miért nincs annyi bajnoki címünk, mint nekik. Kicsit még "újgazdagok" vagyunk az angol elitben, de egyik napról a másikra nem fog kialakulni egy futballkultúra adott csapatban.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39466 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Könyörgöm, hagyjátok már ezt abba!!! Azért dícsérem agyon a ManU-t mert, megérdemlik! Én a jó focit szeretem és jelenleg ők játszák azt, nem mi. Mi a második helyre jók vagyunk, ha megverjük otthon az Arsenal-t! De bajnokságot nem érdemlünk, mert minden egyes ponton jobb a Manchester, lássátok már be!
Talán úgy kéne igazolni, talán úgy kéne irányítani a Chelsea-t is, mint őket! Talán a mi tulajunknak sem szabadna beleszólni!!
Ami az előnyük:
-20 éve ugyanaz az edző, akit akkor sem köveznek meg, ha kikap vagy nem nyer bajnokságot
-Fiatalokat igazolnakés sose többet 3-4nél, a sokat letett, idősebb játékosaikat nem adják el egy rosszabb szezon után, amit azok később meghálálnak! (G.Neville, Scholes, Giggs)
-Vannak vízhordók, akik nem panaszkodnak.
-Mernek ifi játékosokat is használni, nem csak a kupákban, hanem a bajnokságban is...

Van pár dolog, amiben utól kéne őket érni...Komolyan tisztelem a csapatot!
De, mint klub, a Chelsea-t szeretem, ezt már elmondtam. Igaz lecserélném az egész vezetést, de mindegy!:)
Tore...te nem a chelsea-t szereted, mert akkor egy kicsit is érdekelne a felnött csapat:)...amúgy meg miylen fiatalokról beszélsz a MU-ban?:)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39467 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Geri! Ez azért durva! Nem szeretem a "mindegy, hogy hogy, de nyerjünk" felfogást...
Mindegy, teljesen biztos, hogy a ManU nyeri, teljesen megérdemelten! Tegyétek a szívetekre a kezeteket és valljátok be! Szurkoljunk inkább az ifiknek, hogy megnyerjék az FA kupát!
Képzeld Tore én annak drukkolok hogy nyerjük meg a bajnokságot, majd ha elúszik végleg akkor kap a MU-s cimborám egy sallert és egy gratulálok mondatot ennyi...
Azt is leszarom hogy hogy, ez nem műúszás vagy torna ahol a zsűri pontoz minket...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39468 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Könyörgöm, hagyjátok már ezt abba!!! Azért dícsérem agyon a ManU-t mert, megérdemlik! Én a jó focit szeretem és jelenleg ők játszák azt, nem mi. Mi a második helyre jók vagyunk, ha megverjük otthon az Arsenal-t! De bajnokságot nem érdemlünk, mert minden egyes ponton jobb a Manchester, lássátok már be!
Talán úgy kéne igazolni, talán úgy kéne irányítani a Chelsea-t is, mint őket! Talán a mi tulajunknak sem szabadna beleszólni!!
Ami az előnyük:
-20 éve ugyanaz az edző, akit akkor sem köveznek meg, ha kikap vagy nem nyer bajnokságot
-Fiatalokat igazolnakés sose többet 3-4nél, a sokat letett, idősebb játékosaikat nem adják el egy rosszabb szezon után, amit azok később meghálálnak! (G.Neville, Scholes, Giggs)
-Vannak vízhordók, akik nem panaszkodnak.
-Mernek ifi játékosokat is használni, nem csak a kupákban, hanem a bajnokságban is...

Van pár dolog, amiben utól kéne őket érni...Komolyan tisztelem a csapatot!
De, mint klub, a Chelsea-t szeretem, ezt már elmondtam. Igaz lecserélném az egész vezetést, de mindegy!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39469 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Geri! Ez azért durva! Nem szeretem a "mindegy, hogy hogy, de nyerjünk" felfogást...
Mindegy, teljesen biztos, hogy a ManU nyeri, teljesen megérdemelten! Tegyétek a szívetekre a kezeteket és valljátok be! Szurkoljunk inkább az ifiknek, hogy megnyerjék az FA kupát!
Ez a ManU agyondícsérés, nekik szurkolás már a durva Tore. A fiataloknak persze szorítok, hogy legyen meg az FA, biztosan megérdemelnék. Mint ahogy a nagy csapat is, ha megveri a MU-t...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39470 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Geri! Ez azért durva! Nem szeretem a "mindegy, hogy hogy, de nyerjünk" felfogást...
Mindegy, teljesen biztos, hogy a ManU nyeri, teljesen megérdemelten! Tegyétek a szívetekre a kezeteket és valljátok be! Szurkoljunk inkább az ifiknek, hogy megnyerjék az FA kupát!
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39471 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nagy felháborodást váltott ki, hogy az Everton elleni meccs csütörtökre került szombatról - a tévé miatt. Grant nagyon kiakadt, hogy hétfő (Wigan) után három nappal megint játszani kell. A szurkolókkal csesznek ki, hiszen aki szombat délután el tud utazni Liverpoolba, az lehet, hogy csütörtök este már nem...

Az ok egyébként az, hogy meg van határozva egy maximum szám, ahány meccset a tévék adhatnak egy évben. A szombati és vasárnapi időpontokkal azonban ez nem érhető el, és ahhoz, hogy ez meglegyen, kell bevezetni új időpontokat - kellemetlen, hogy először rajtunk próbáljék ki ezt. Csütörtök este - több mint érdekes!
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39472 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

A meccsel semmi baj nem volt, ahogy a mutatott játékkal sekm. Uraltuk a meccset és vagy 4-5- góllal kellett volna nyerni. Mindent kihagytunk, ennyi. A kapufáknál a védők aludtak el. Az első kapufa meg az igazi carlo volt. Orbitális hiba, a normális játék után. Szóval nem értem...nyerünk az arsenal ellen az a baj, biztosan begyűjtöttük a 3 pontot de csak 1 góllal az is baj. Felőlem a amradék 6 meccset is nyerhetjük 1-0-ra, leszarom...legyünk bajnokok ennyi.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39473 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

DjNeo92 írta:
8Lampard8 írta:Sp*rs-Newcastle 1-4 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jó kis meccs lehetett! :) Bent góljával még vezetett a Tottenham a 25.percben, aztán Butt, Owen, Geremi és Martins góljaival fordított a Newcastle.
Ha jól tudom játszunk még a Newcastle-lel... :cry:
Könnyű meccs lesz az, a Sp*rs a Ligkupa győzelem óta azt hiszi, hogy most minekit le fogn ak győzni....

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39474 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

8Lampard8 írta:Sp*rs-Newcastle 1-4 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jó kis meccs lehetett! :) Bent góljával még vezetett a Tottenham a 25.percben, aztán Butt, Owen, Geremi és Martins góljaival fordított a Newcastle.
Ha jól tudom játszunk még a Newcastle-lel... :cry:

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39475 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Sp*rs-Newcastle 1-4 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jó kis meccs lehetett! :) Bent góljával még vezetett a Tottenham a 25.percben, aztán Butt, Owen, Geremi és Martins góljaival fordított a Newcastle.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39476 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem hiszem el,hogy az ellenfél beadásaiból mindig életveszély alakul ki a kapunk előtt!ezen változtatni kéne mert ebből kapjuk góljaink felét!
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39477 Hozzászólás Szerző: kdako »

bules írta:Ilyen játékkal akarunk mi bajnokok lenni? :cry:

A boronak volt 3 kapufája, az utolsó percekre nagyon beszorultunk, a körmeimet már tövig lerágtam...
Igen, az a bosszantó, hogy 60-70 percig nagyon jók voltunk, lehetett volna 3-4 gól is. SWP egymaga három helyzetet hagyott ki. Kivégezhetük volna a Borót, ehelyett esélyt adtunk nekik. A riválisaink (az őszi-téli Arse volt ilyen, a Manure meg egész évben) az ilyen meccseket egy félidő alatt eldöntötték, úgy hogy rúgtak 3 gólt. Mi magunknak tettük nehézzé...

Támadásban voltak szép megoldások, remek akciók, jól ment a rövid, gyors passzos játék, a beívelések is veszélyesek voltak, szóval ezért nagy dicséret.
Hátul sem volt nagy gond, a Boro mégis elért három kapufát. Az első komikus volt (szegény Carlo), a szögletnél meg óriási mákunk volt.
GO BLUES!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#39478 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

hogyne..hát persze ilyen játékkal mi vagyunk a legnagyobb bajnokesélyesek:D ááá nagyon rusnya egy meccs volt:D kiváncsi vagyok mit kezdünk majd Manutdvel itthon....ha igy foyltatjuk és ők is akkor kb kapunk egy 4-est....
agggyatok munkát!!!!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#39479 Hozzászólás Szerző: bules »

Ilyen játékkal akarunk mi bajnokok lenni? :cry:

A boronak volt 3 kapufája, az utolsó percekre nagyon beszorultunk, a körmeimet már tövig lerágtam...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39480 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

A lényeg, hogy megvan a 3 pont! :)

Válasz küldése