Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#24741 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... yt-2100181" onclick="window.open(this.href);return false;

Chelsea: Villas-Boas kiosztotta a játékvezető Chris Foyt

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#24742 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Először is: a tetves utcalány anyját egy ilyen utolsó nagyképű, faszrágó mocskos román baromnak, akire ráadtak egy refferee feliratú ruhát, és beküldték, hogy fújkálj nyugodtan, a végén úgyis bevédi a segged a fasszopó FA.

Másodszor: A csapat előtt le a kalappal, akik ekkorát küzdenek a CSAPATÉRT, azokra egy kibaszott rossz szót nem vagyok hajlandó szólni. Mindegyikőjük megérdemli azt a mezt, azzal a címerrel, amit hord, mert harcoltak, at utolsó pillanatig. Hálás vagyok, hogy újra van egy ilyen csapatunk, és végre nem az érzelemmentes, sablonos CFC-t nézem hétről-hétre, amit sajnos CA alatt kellet, a regnálása vége felé. Köszönöm, srácok.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Premier League

#24743 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

http://www.facebook.com/pages/kill-chri ... 6423998222" onclick="window.open(this.href);return false;

én csak ennyit szolnék hozzá a tisztelt bíró úr mai teljesítményéhez :D :D :D

Niover
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 19:51
Kedvenc játékos: Cech
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#24744 Hozzászólás Szerző: Niover »

ezt ragadnám ki a korábbi beszélgetésetekből:

Alapvetoen, ha egy csapat hatranyban van, idegenben, akkor jol meggondolom, hogy mennyire szorjam a lapokat, mert ezzel csunyan befolyasolhatom a meccset...

Aztan van az, hogy ha egy csapat idegenben jatszik, emberhatranyban es meg szopnak is 1-0ra, akkor aztan krvamod atgondolom, hogy mennyire szorjam a lapokat, mert egyreszt kivegezhetem ezzel azt a csapatot, masreszt baromira elmergesithetem a meccset. Arrol nem is beszelve, hogy habar megadhato volt a piros, Drogba nem nyujtottlabal csuszott be, es abszolut labdara ment. Labdatvesztett majd gyorsan korrigalni akart... KOZEPPALYAN, a kapuktol fenyevnyire, egy abszolut artalmatlan szituacioban..

Niover
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 19:51
Kedvenc játékos: Cech
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#24745 Hozzászólás Szerző: Niover »

csatlakozok. a 11-est én nem adtam volna meg más csapat ellen se, pláne a chelsea ellen nem:D, de az egyik piros lap röhej, a drogba féle pedig jogos. örüljünk, hogy egy meccsen a szabálykönyv csak egy piros lapot enged kiosztani egyszerre:))))), és nincs fekete lap, ami egyből a temetőbe küldi, mint a kiskoromban mániaként üzemelő kártyajátékokban:)))) focis esetre amire nem elég a piros, mindig azt mondom: adjunk feketét, egyből a temetőbe:) a meg nem adott 11-est én sem láttam. többeiknek mi arról a véleménye? világosítsatok fel:)

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#24746 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Akkor én is értékelnék azok alapján amit láttam hisz a meccset nem tudtam végignézni így utólag jobb is.
A 11-est meg lehetett adni (még ha nem is mindenki adta volna meg) teljesen fölösleges volt meglökni a csatárt semmi értelme sem volt sajnos megint kijött luizból a heves vérmérséklete, meggondolatlansága :((
Bosingwa kiállítását én nem tartom jogosnak ha beinti szabadnak akkor szerintem sárga másrészt mindketten ráncigálták egymást.
Drogba belépőjéről nincs is értelme beszélni egyértelmű piros nem tudom mit akart ott páros lábbal. Örüljünk neki, hogy nem tört el senkinek a lába. Csatáraink buta belépői sajnos sokba kerülhetnek még idén hisz torres belépőjét másolta drogba és így ő is 3 meccses eltiltásra számíthat...
A be nem fújt tiziket nem láttam sajnos ezt a meccset le kell tudni egy katasztrofális játékvezetéssel és minél előbb el kell felejteni még ha a pirosak meg sárgák hatása még egy ideig éreztetni fogja magát...

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#24747 Hozzászólás Szerző: almos »

Ha valaki akaratból megüti a birót,akkor legalább 1 évet kap,ha nem többet.
LAMPARD#8

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Premier League

#24748 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Amúgy ha Luiz/Terry/Mikel megüti a bírót hány meccset kap? Mert Terrynek,Mikelnek és főleg Luiznak nem sok hiányzott, hogy neki menjen.

Niover
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 19:51
Kedvenc játékos: Cech
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Internetes meccsnézés (PPLive, Sopcast, stb...)

#24749 Hozzászólás Szerző: Niover »

sziasztok...biztos lesz aki vitatkozik ellenem, és nagyon jól teszitek, hisz a chelsea ellen nem létezik jogos piros lap:D, de Drogbáé az volt. ha én lettem volna ott, én is kiállítom...nyújtott páros láb...gyakorlatilag hátulról...én egyszerre 2 pirosat adtam volna...de az első piros és a tizi..az röhej volt...sztem a bunda sem kizárandó:) de sebaj! akkor is mi vagyunk a legjobbak!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Premier League

#24750 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Nah így lehiggadtan értékelem a meccset én is. Egyrészt nagyon felb.szott a bíró tevékenykedése, a tizenegyes szerintem nem volt jogos. Bosingwa piros lapját aláírom, megadható volt, ellentétben Drogbáéval, az max. sárga lett volna. De ami még jobban felidegesített hogy nekünk kettő tiszta tizenegyest nem adott meg.
Másrészt tetszett amit a csapatunk csinált, nem álltunk meg egész meccsen, hajtottunk, kettő emberhátrányban is támadtunk, harcolt mindenki, volt hogy Terry csatárként stb., de megtettük amit lehetett. Sajnos a 0 pont az 0 pont, de véleményem szerint emelt fővel távoztunk akkor is.
2012. 05. 19.

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Premier League

#24751 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

'I am very proud of the team,' said the 34-year-old. 'I don't have a problem with discipline, I have a problem with referees applying discipline. Penalties can be given or not given, but if he gives a soft penalty like that he has to give soft penalties in the box in our chances on the opposite side as well. I don't know what is the difference.

'If you give a penalty like that, if there is a shove or something like that, he has to concede a lot in the opposite box, so there is a difference of criteria there which doesn't [make] us happy. The judgment used was not the same.

'I have nothing to say about Didier's sending off because it seems fair to me, but it doesn't seem fair to me that Bosingwa was sent off because JT was in a position of cover and I think a yellow card should have been applied.

'Further to that I do not know, I cannot understand the difference of judgment from the referee, not only the major decisions but the fouls, the throw-ins. I just cannot understand it. Maybe I can be proven wrong but I have to share my disappointment from what I see.'

The manager explained that he had spoken to Mr Foy after the game.

'I was aggressive to him but I think I have to be,' he said. I don't care if he is okay or not, everybody can have a bad day, but this was not a bad day for us, it was a good day for us but it was a bad day for the referee.

'It is not a conspiracy theory, they take us into bands and [being called] cry babies. We are not cry babies; we are tough people like we showed today... but at the moment this pattern is happening. We are showing commitment and strength in depth to react to it and hopefully things will eventually go our way.

'On a normal situation with a normal referee with good judgement towards both games we win the game.'

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#24752 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chris22 írta:Megkockáztatok egy jó kis lehurrogást tőletek, de csak nyugodtan mondjátok a magatokét :D .
Szóval én csak arra lennék kovácsi, hogy mi volt olyan botrányos a bíró ténykedésében?
Mert a tizenegyes oké nem volt az, azt tényleg benézte, de ezt mégsem emelném Övrebo-i magasságokba. A két piros jogos volt, sőt ha szigorúbb még kaphattunk volna többet is.
A MEGADHATOSAGAVAL en nem vitatkozok, alairom, megadhatoak voltak. Bosi rafekudt + izombol tolta lefele a mezenel fogva Shaunt... Most vagy tovabbengedi (ha normalis, mert a labda Shaunnal maradt es siman beverte volna, 1:1ben a kapussal es igy utolag kioszt egy sargat.. Elonyszabaly), vagy lefujja es sargat ad, vagy ugyebar egybol pirosat. Tomoren: nem volt egyertelmu.

Alapvetoen, ha egy csapat hatranyban van, idegenben, akkor jol meggondolom, hogy mennyire szorjam a lapokat, mert ezzel csunyan befolyasolhatom a meccset...

Aztan van az, hogy ha egy csapat idegenben jatszik, emberhatranyban es meg szopnak is 1-0ra, akkor aztan krvamod atgondolom, hogy mennyire szorjam a lapokat, mert egyreszt kivegezhetem ezzel azt a csapatot, masreszt baromira elmergesithetem a meccset. Arrol nem is beszelve, hogy habar megadhato volt a piros, Drogba nem nyujtottlabal csuszott be, es abszolut labdara ment. Labdatvesztett majd gyorsan korrigalni akart... KOZEPPALYAN, a kapuktol fenyevnyire, egy abszolut artalmatlan szituacioban..

Es hat ha mar ezek megtortentek, es sikerult nekem, bironak elmergesiteni egy amugy is feszult hangulatu varosi rangadot, akkor azert csak nem vagyok mar akkora fereg, hogy meg utana nem adok meg nekik egy rohadt 11est sem, ha jogos akkorsem, es nem fujok le es fujok vissza olyan nevetseges dolgokat, hogy az ember csak nez ki a fejebol, es nem erti, hogy ez egyaltalan hogy tortenhet meg egy ilyen szinvonalu meccsen..

Abszurd
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#24753 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chris22 írta:Megkockáztatok egy jó kis lehurrogást tőletek, de csak nyugodtan mondjátok a magatokét :D .
Szóval én csak arra lennék kováncsi, hogy mi volt olyan botrányos a bíró ténykedésében?
Mert a tizenegyes oké nem volt az, azt tényleg benézte, de ezt mégsem emelném Övrebo-i magasságokba. A két piros jogos volt, sőt ha szigorúbb még kaphattunk volna többet is.
Amit egyszer benézett a QPR-nek azt nekünk 3-szor nem nézte be, legjobban ez zavar. A pirosakról lehetne vitatkozni, de az, hogy minimum 2 komolyabb titiszituációnk volt, mint a QPR-nek, na ez húz fel engem igazán.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#24754 Hozzászólás Szerző: redrum »

Chris22 írta:Megkockáztatok egy jó kis lehurrogást tőletek, de csak nyugodtan mondjátok a magatokét :D .
Szóval én csak arra lennék kovácsi, hogy mi volt olyan botrányos a bíró ténykedésében?
Mert a tizenegyes oké nem volt az, azt tényleg benézte, de ezt mégsem emelném Övrebo-i magasságokba. A két piros jogos volt, sőt ha szigorúbb még kaphattunk volna többet is.
A baj az, hogy ha mindenért amiért csak lehet (tehát ami a szabályzat alapján megindokolható) 11-est és piros lapot adnának a bírók, akkor minden meccsen lenne 2-3 kiállítás, és jó pár 11-es. Éppen ezért a bírók mérlegelik azt, hogy ha könnyű síppal befújok egy 11-est akkor nem fogok könnyű síppal befújni még egy kiállítást, pláne nem egy harmadikat is.
Mindössze annyi volt ma a baj Foyjal, hogy rendkívül egyoldalú módon mindent a legszigorúbban értékelt a Chelsea ellenében. És ezzel sikerült elb*sznia az egész meccset.
I'm goin' down down down down

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#24755 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

Chris22 írta:Megkockáztatok egy jó kis lehurrogást tőletek, de csak nyugodtan mondjátok a magatokét :D .
Szóval én csak arra lennék kovácsi, hogy mi volt olyan botrányos a bíró ténykedésében?
Mert a tizenegyes oké nem volt az, azt tényleg benézte, de ezt mégsem emelném Övrebo-i magasságokba. A két piros jogos volt, sőt ha szigorúbb még kaphattunk volna többet is.

már a jogtalan tizi is elég ehez(az döntötte el a meccset):D lampardal, luizzal ugyanazt megcsinálják, mi nem kapunk....
Keep the blue flag flying high

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#24756 Hozzászólás Szerző: artaence »

Chris22 írta:Megkockáztatok egy jó kis lehurrogást tőletek, de csak nyugodtan mondjátok a magatokét :D .
Szóval én csak arra lennék kovácsi, hogy mi volt olyan botrányos a bíró ténykedésében?
Mert a tizenegyes oké nem volt az, azt tényleg benézte, de ezt mégsem emelném Övrebo-i magasságokba. A két piros jogos volt, sőt ha szigorúbb még kaphattunk volna többet is.
Szerintem Bosingwa kiállítása botrány, SWP jobban szabálytalan volt, mint ő, de mondhatni, hogy mind a ketten húzták egymás mezét. Ha azt nézzük, hogy helyzetbe kerülhetett volna SWP, úgyis maximum sárgával kellett volna honorálni. Drogba kiállítása sajnos tényleg jogos volt... ja és ahogy mondtad a tizenegyes sem volt jogos, tehát már össze is jött az egész meccs forgatóképe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára artaence 2011. október 23., vasárnap 19:42-kor.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#24757 Hozzászólás Szerző: Buluska »

goal.com szerint Barton volt a MOTM

szerk: Drogba meg Shit Of The Match (szurkolók szerint is)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Buluska 2011. október 23., vasárnap 19:41-kor.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#24758 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Megkockáztatok egy jó kis lehurrogást tőletek, de csak nyugodtan mondjátok a magatokét :D .
Szóval én csak arra lennék kováncsi, hogy mi volt olyan botrányos a bíró ténykedésében?
Mert a tizenegyes oké nem volt az, azt tényleg benézte, de ezt mégsem emelném Övrebo-i magasságokba. A két piros jogos volt, sőt ha szigorúbb még kaphattunk volna többet is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chris22 2011. október 23., vasárnap 19:40-kor.

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#24759 Hozzászólás Szerző: artaence »

Egyébként érdemes megnézni F*y ezen az egy meccsen több pirosat osztott ki, mint az EGÉSZ (!) 2004-05-ös szezonban és csak eggyel kevesebbet, mint az egész 2008-09 és 2009-10-es szezonban. Szerintem az adatok magukról beszélnek.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#24760 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Zsolti írta:
koza írta:Amugy a magyar sportoldalak tuti nem azzal lesznek tele h jogtalan bírói döntések miatt kaptunk ki, hanem hogy a Buzsáky csapat megverte a Chelsea csapatát...-.-
Tessék: :twisted:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-b ... ea_t-56467" onclick="window.open(this.href);return false;
"Kékek hét sárga lapot szedtek össze, eközben Chris Foy játékvezető egyszer-egyszer érdekes ítélettel borzolta a látogatók kedélyeit."
Egyszer-egyszer mi? :D
One ball to rule them all!

Válasz küldése