Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#15541 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Dante írta:
Hawaii írta:Faszom, nem igaz, hogy 10 meccs után már elküldenétek Mourinho-t. Egyszerűen hihetetlenek vagytok. Már én szégyellem magam amiatt, hogy ilyenek, mint itt néhányan, komolyan Chelsea szurkolónak nevezik magukat. Egész egyszerűen szánalmasak vagytok, persze akinek nem inge...
Szerintem eddig csak egy ember küldené el, neki pedig torres a nickneve. Komolytalan...
Aki 99,9% hogy csak azért lett Chelsea szurkoló, mert Torrest leigazoltuk.
Why always me?

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15542 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hawaii írta:Faszom, nem igaz, hogy 10 meccs után már elküldenétek Mourinho-t. Egyszerűen hihetetlenek vagytok. Már én szégyellem magam amiatt, hogy ilyenek, mint itt néhányan, komolyan Chelsea szurkolónak nevezik magukat. Egész egyszerűen szánalmasak vagytok, persze akinek nem inge...
Én nem küldeném el, de ez minősíthetetlen... Régen minden húzása bevált, most eddig semmi, bár hozzáteszem, hogy laikusként sem húznám meg ezeket. Ramires szélsőként? Sose volt jó... mit akarunk ezzel, mért védekezve megyünk ki egy párharcra, ha Mou is elmondja HOGY EZZEL A KERETTEL NEM LEHET.

A Sp*rs-be sokkal több az új játékos szóval még arra se lehet fogni, hogy egy összeszokott csapat ellen vagyunk szarok, ja és a keretük is jóval gyengébb.

Kicsit az az érzésem van, hogy túl sokat várunk tőle, és ő is úgy jött ide, mint a megváltó. Elmondja, hogy ennyit sose dolgozott, stb...

Az a probléma, hogy bármit is akartunk játszani idén két játékos kellett volna, illetve két posztra kellett volna igazolni... Na ez nem történt meg. De Rossi és egy csatár (azért voltam elégedett Eto'o-val, mert azt hittem Lukaku lesz az első számú emberünk, de így, hogy kölcsönadtuk, Eto'o nem megoldás....)

Miért kellett a Mata-Oscar-Hazard hármast szétbombázni??? Áááááá komolyan siralmas az egész. És nem látom, hogy haladnánk bármilyen irányba is...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#15543 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:Faszom, nem igaz, hogy 10 meccs után már elküldenétek Mourinho-t. Egyszerűen hihetetlenek vagytok. Már én szégyellem magam amiatt, hogy ilyenek, mint itt néhányan, komolyan Chelsea szurkolónak nevezik magukat. Egész egyszerűen szánalmasak vagytok, persze akinek nem inge...
Szerintem eddig csak egy ember küldené el, neki pedig torres a nickneve. Komolytalan...

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Premier League

#15544 Hozzászólás Szerző: kikó »

Torres 9 írta:Beni gyere vissza. Mourinhonak már csak neve van. Lefocizz minket bárki aki csak akar. Mourinho meg már soha sem lesz Special One csak egy beképzelt kaki.
Torres meg a világ legjobb csatára nem ? :lol:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15545 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Faszom, nem igaz, hogy 10 meccs után már elküldenétek Mourinho-t. Egyszerűen hihetetlenek vagytok. Már én szégyellem magam amiatt, hogy ilyenek, mint itt néhányan, komolyan Chelsea szurkolónak nevezik magukat. Egész egyszerűen szánalmasak vagytok, persze akinek nem inge...

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Premier League

#15546 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Beni gyere vissza. Mourinhonak már csak neve van. Lefocizz minket bárki aki csak akar. Mourinho meg már soha sem lesz Special One csak egy beképzelt kaki.
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15547 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BrollySSJ4 írta:Na ez az.......Mi a faszomért van az, hogy felíveli és nem cselez? nem tartja meg, nem sok passzozik, hanem íveli a f*sz tudja honnan és kinek, amit persze a s*purs játékosok kapnak...........
Nem tudnak vagy José mondja ezeknek hogy íveld fel a csatárnak? WTF....ezt kb akkor csináljuk, ha szorít az idő és muszáj gólt lőni, ezek meg.......
hát fuck..................................

Tudnám hogy ki mondja ezt nekik, maguktól csinálják? vagy José hülyült meg...............
Igyál egy sört és nyugodj meg!

Avatar
BrollySSJ4
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 7:20
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Drogba
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15548 Hozzászólás Szerző: BrollySSJ4 »

Na ez az.......Mi a faszomért van az, hogy felíveli és nem cselez? nem tartja meg, nem sok passzozik, hanem íveli a f*sz tudja honnan és kinek, amit persze a s*purs játékosok kapnak...........
Nem tudnak vagy José mondja ezeknek hogy íveld fel a csatárnak? WTF....ezt kb akkor csináljuk, ha szorít az idő és muszáj gólt lőni, ezek meg.......
hát fuck..................................

Tudnám hogy ki mondja ezt nekik, maguktól csinálják? vagy José hülyült meg...............

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15549 Hozzászólás Szerző: dacultras »

bela2 írta:
dacultras írta:
Anti írta:Jó hír a felvidéki tányéros Digi-s tulajdonosoknak, bekerült a programba a Slovak Sport 1,2,3 is, ugyhogy fordulónként 7 meccset is láthatunk élőbe, és további 1-2 felvételről. Ráadásul a Ligakupát is adják, továbbá bekerült a Digi LM1, DigiLM2 (bajnokok ligája) ami csak kedd/szerdán közvetít BL meccseket, a Digi LM pont a Steaua-Chelsea meccsel indít. Király!!! 8) 8) 8)
nekem még csak slovak sport 2-őm van, de az már kb 2 hete vagy több
Az megy? Kiírni nekem is kiírja, de nincs adás.
aha megy

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15550 Hozzászólás Szerző: bela2 »

dacultras írta:
Anti írta:Jó hír a felvidéki tányéros Digi-s tulajdonosoknak, bekerült a programba a Slovak Sport 1,2,3 is, ugyhogy fordulónként 7 meccset is láthatunk élőbe, és további 1-2 felvételről. Ráadásul a Ligakupát is adják, továbbá bekerült a Digi LM1, DigiLM2 (bajnokok ligája) ami csak kedd/szerdán közvetít BL meccseket, a Digi LM pont a Steaua-Chelsea meccsel indít. Király!!! 8) 8) 8)
nekem még csak slovak sport 2-őm van, de az már kb 2 hete vagy több
Az megy? Kiírni nekem is kiírja, de nincs adás.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15551 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Anti írta:Jó hír a felvidéki tányéros Digi-s tulajdonosoknak, bekerült a programba a Slovak Sport 1,2,3 is, ugyhogy fordulónként 7 meccset is láthatunk élőbe, és további 1-2 felvételről. Ráadásul a Ligakupát is adják, továbbá bekerült a Digi LM1, DigiLM2 (bajnokok ligája) ami csak kedd/szerdán közvetít BL meccseket, a Digi LM pont a Steaua-Chelsea meccsel indít. Király!!! 8) 8) 8)
nekem még csak slovak sport 2-őm van, de az már kb 2 hete vagy több

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15552 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Anti írta:Jó hír a felvidéki tányéros Digi-s tulajdonosoknak, bekerült a programba a Slovak Sport 1,2,3 is, ugyhogy fordulónként 7 meccset is láthatunk élőbe, és további 1-2 felvételről. Ráadásul a Ligakupát is adják, továbbá bekerült a Digi LM1, DigiLM2 (bajnokok ligája) ami csak kedd/szerdán közvetít BL meccseket, a Digi LM pont a Steaua-Chelsea meccsel indít. Király!!! 8) 8) 8)
Az fasza.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15553 Hozzászólás Szerző: Anti »

Jó hír a felvidéki tányéros Digi-s tulajdonosoknak, bekerült a programba a Slovak Sport 1,2,3 is, ugyhogy fordulónként 7 meccset is láthatunk élőbe, és további 1-2 felvételről. Ráadásul a Ligakupát is adják, továbbá bekerült a Digi LM1, DigiLM2 (bajnokok ligája) ami csak kedd/szerdán közvetít BL meccseket, a Digi LM pont a Steaua-Chelsea meccsel indít. Király!!! 8) 8) 8)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15554 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

ChesterB írta:
emsanya írta:
ChesterB írta:José adhat magának egy pacsit, ezt a United-et minden rangadón elkeni az aki mer ellenük támadni... :roll:
Se a city, se a pool nem támadott volna így ellenük idegenben, mint ahoyg senki sem. Hazai pálya előnye...
Én viszont kinézem azt a jelenlegi csapatból, hogy hazai pályán sem támadtak volna, és ez a legrosszabb. Mostmár mindegy, az egy pont sem rossz, de nem tettünk semmit azért, hogy három legyen az az egy, holott a Rooney-ügy kellős közepén játszottunk ellenük.
Es en attol felek, hogy a Tottenham ellen is ilyen felfogasban fogunk jatszani.
One life, one love, one club!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15555 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:
ChesterB írta:José adhat magának egy pacsit, ezt a United-et minden rangadón elkeni az aki mer ellenük támadni... :roll:
Se a city, se a pool nem támadott volna így ellenük idegenben, mint ahoyg senki sem. Hazai pálya előnye...
Én viszont kinézem azt a jelenlegi csapatból, hogy hazai pályán sem támadtak volna, és ez a legrosszabb. Mostmár mindegy, az egy pont sem rossz, de nem tettünk semmit azért, hogy három legyen az az egy, holott a Rooney-ügy kellős közepén játszottunk ellenük.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15556 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Blueflag írta:Di Canio-t menesztette a Szunderland. Ilyen eredmények után mondjuk nem csodálom.
A pletykák szerint Di Matteo lesz a Sunderland edzője
WE ARE ALL CHELSEA

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15557 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:
ChesterB írta:José adhat magának egy pacsit, ezt a United-et minden rangadón elkeni az aki mer ellenük támadni... :roll:
Se a city, se a pool nem támadott volna így ellenük idegenben, mint ahoyg senki sem. Hazai pálya előnye...
Plusz azt se felejtsük el, hogy nem kis előny, hogy RVP nem volt a City ellen, mert akkor egészen biztos, hogy nem 4-1 lett volna. Akkor azért 3 esélyes lett volna a meccs, viszont így már az elején borítékolható volt a City sikere.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#15558 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:José adhat magának egy pacsit, ezt a United-et minden rangadón elkeni az aki mer ellenük támadni... :roll:
Se a city, se a pool nem támadott volna így ellenük idegenben, mint ahoyg senki sem. Hazai pálya előnye...

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15559 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Blueflag írta:Di Canio-t menesztette a Szunderland. Ilyen eredmények után mondjuk nem csodálom.
Nem tudom van-e olyan játékos aki siratja.. :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15560 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Blueflag írta:Di Canio-t menesztette a Szunderland. Ilyen eredmények után mondjuk nem csodálom.

Fogadtam ra, orulok. Fogalmatlan...
Nyugodj bekeben Mister !

Válasz küldése