Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15021 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ez mi volt? Te jó ég... Védelem 0
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#15022 Hozzászólás Szerző: béla »

na,ha valaki fantasy-csapatában benne van Hazard meg Suarez is... :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15023 Hozzászólás Szerző: Chester »

AVB az állásával játszik vajon?

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#15024 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
cech19960320 írta:A barca elbújhat a soton mellett labdabirtoklásban....XDD

Ugyan annyit is érnek vele mint a Barca ellenünk.. 2-1-re vezet a Villa.
igen... ez a legnagyobb poén benne... ennyit ér a mezőnyfölény, jó helyzetkihasználás nélkül.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15025 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:A barca elbújhat a soton mellett labdabirtoklásban....XDD

Ugyan annyit is érnek vele mint a Barca ellenünk.. 2-1-re vezet a Villa.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#15026 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

A barca elbújhat a soton mellett labdabirtoklásban....XDD

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#15027 Hozzászólás Szerző: béla »

California Max írta:Hú, Hazard nagyot alakított. Egy gól és egy assist. Zseniálisan játszik, szerencse hogy Mou nem hallgatott sok kommentelőre hogy pihentesse. :)

Torres helyzete meg... hát... én bírom a régi idők fénye miatt, de ezt egy van Persie vagy Ibra simán bevarrta volna.

Mata is nagyon jól játszik, hihetetlenül érzi a pályát.
Azért nehéz helyzetben volt,két védő között,pont rosszkor pattant le a labda. DE tény,hogy Persie biztos megoldaná legalább 10-ből ötször

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#15028 Hozzászólás Szerző: California Max »

Hú, Hazard nagyot alakított. Egy gól és egy assist. Zseniálisan játszik, szerencse hogy Mou nem hallgatott sok kommentelőre hogy pihentesse. :)

Torres helyzete meg... hát... én bírom a régi idők fénye miatt, de ezt egy van Persie vagy Ibra simán bevarrta volna.

Mata is nagyon jól játszik, hihetetlenül érzi a pályát.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15029 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

alpar08 írta:Esetleg valaki feldob egy linket ahol az esti meccset lehetne nézni? :)

http://banok.myfreeforum.org/Premier_Le ... bout8.html" onclick="window.open(this.href);return false;

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15030 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Esetleg valaki feldob egy linket ahol az esti meccset lehetne nézni? :)
-=Kék vér=-

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15031 Hozzászólás Szerző: bela2 »

ChesterB írta:
bela2 írta:Sajnos az évtizedes hagyományunk ilyen. nem csak Lamp, az egész védelem.. Ez veri ki nálam a biztosítékot. Egy Stoke kulturáltabban hozza fel a labdát mint mi. Tegnap legalább kétszer volt olyan helyzet, amikor a védő, nyugodtan indíthatta volna a kontrát, helyette amerre állt arra rúgta. Rami egyébként törekszik a gyors előre játékra, de nem ez az erőssége.
Ez azért érdekes, mert talán BL szinten nekünk vannak a legtechnikásabb középhátvédjeink. Terry nem labdazsonglőr, viszont jobbal-ballal is tud pontosan passzolni, hosszabb és rövidebb távra egyaránt, Cahill inkább csak a jobbal tud indítani, viszont azt nagyon pontosan, Luiz szintén jobbal adja legtöbbször a hosszú labdákat, bár ő túlzásokba esik, neki inkább a gyorsaság az erőssége, valamint nagyon jóban van a labdával, dehát egy braziltól nem vár mást az ember.

Persze bosszantó, hogy inkább az egyszerűbb bazdkialelátóra megoldást választják a labdakihozatal helyett, de így sem lehet panaszunk szerintem a középhátvédjeinkre, igazolták már nem egyszer hogy igenis tudnak támadást indítani, sőt befejezni is. Én nem látom annyira tragikusnak a helyzetet, az összjáték még Ivanovicnak is megy aki talán a legügyetlenebb játékos a kezdőből [már aki ilyen szinten ügyetlennek számít], szóval itt tényleg az a gond hogy nincs még elképzelése Mourinhonak hogy mit játszasson. Tegnap láthattuk hogy az elkezdett Mazacar-t érdemes lenne tovább folytatni és erőltetni mert nagyon jól működik, annyiból változtatnék hogy Oscart egy sorral hátrébb, és a helyére egy szélsőt, Sch vagy Willian, nekem mindegy, mindkettővel elégedettek lehetünk.

Jelenleg sajnos csakis Mourinho felelős azért hogy 4 pont hátrányunk van egy Arsenalhoz képest, vagy hogy egy Basel oda-vissza lenullázott minket, de nagyon remélem hogy megkapja a türelmet amit ígértek neki, valamint ő is belátja a hibáit, e kettő nélkül nem lesz korszakos csapat ebből a mostaniból, pedig ilyen játékosanyag mellett bőven azzá kéne válni.
Ha ők a legtechnikásabbak , akkor jól titkolják. Az tény, hogy több van bennük, de pont tegnap írtam le, hogy mit csinálnak. Régebben jó volt, mert ott volt Drogba. Ő megoldotta. Most más a játékos állomány, és a játék is más, mint 7-8 éve.
A labda megszerzése több energiával jár, mint a járatása. Ebből indulok ki. Ez alap. Innentől a labda előre bikázása, Hazardra egy taktikai balfaszság. minden labda mint a rúgófalról jön vissza. Persze, hogy elfáradnak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15032 Hozzászólás Szerző: Chester »

bela2 írta:Sajnos az évtizedes hagyományunk ilyen. nem csak Lamp, az egész védelem.. Ez veri ki nálam a biztosítékot. Egy Stoke kulturáltabban hozza fel a labdát mint mi. Tegnap legalább kétszer volt olyan helyzet, amikor a védő, nyugodtan indíthatta volna a kontrát, helyette amerre állt arra rúgta. Rami egyébként törekszik a gyors előre játékra, de nem ez az erőssége.
Ez azért érdekes, mert talán BL szinten nekünk vannak a legtechnikásabb középhátvédjeink. Terry nem labdazsonglőr, viszont jobbal-ballal is tud pontosan passzolni, hosszabb és rövidebb távra egyaránt, Cahill inkább csak a jobbal tud indítani, viszont azt nagyon pontosan, Luiz szintén jobbal adja legtöbbször a hosszú labdákat, bár ő túlzásokba esik, neki inkább a gyorsaság az erőssége, valamint nagyon jóban van a labdával, dehát egy braziltól nem vár mást az ember.

Persze bosszantó, hogy inkább az egyszerűbb bazdkialelátóra megoldást választják a labdakihozatal helyett, de így sem lehet panaszunk szerintem a középhátvédjeinkre, igazolták már nem egyszer hogy igenis tudnak támadást indítani, sőt befejezni is. Én nem látom annyira tragikusnak a helyzetet, az összjáték még Ivanovicnak is megy aki talán a legügyetlenebb játékos a kezdőből [már aki ilyen szinten ügyetlennek számít], szóval itt tényleg az a gond hogy nincs még elképzelése Mourinhonak hogy mit játszasson. Tegnap láthattuk hogy az elkezdett Mazacar-t érdemes lenne tovább folytatni és erőltetni mert nagyon jól működik, annyiból változtatnék hogy Oscart egy sorral hátrébb, és a helyére egy szélsőt, Sch vagy Willian, nekem mindegy, mindkettővel elégedettek lehetünk.

Jelenleg sajnos csakis Mourinho felelős azért hogy 4 pont hátrányunk van egy Arsenalhoz képest, vagy hogy egy Basel oda-vissza lenullázott minket, de nagyon remélem hogy megkapja a türelmet amit ígértek neki, valamint ő is belátja a hibáit, e kettő nélkül nem lesz korszakos csapat ebből a mostaniból, pedig ilyen játékosanyag mellett bőven azzá kéne válni.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15033 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Daniel írta:
jkopfner írta:
Daniel írta:Pogba, Vidal, nem tudom, de egy ilyen szintű kp-val sokkal erősebbek lennénk. Több labdát kapnának a csatárok és eredményesebbek lehetnének. Remélem (egyszer) feltűnik Mou-nak...
Azért vettük meg Oscar-t, Mata-t, Hazard-t, Willian-t, Schürrle-t, hogy a csatáraink több labdát kapjanak. Mounak szerinted nem tűnik fel, ha valami gond van? Ő nem egy eladó az Obiból, akit leültettek a kispadra.
Eddig úgy néz ki, hogy nem tűnik fel neki... Édes kevés, hogy milyen emberek játszanak elől, ha mögöttük a középpálya képtelen kiszolgálni őket... És itt nem Matáékra gondolok... Minden támadás hátulról indul, ha Lamps és Ramires képtelen gyorsan megjátszani a labdát és jól kihozni, akkor mire Mata, Oscar, stb megkapja már 5-en körbeveszik őket...
Sajnos az évtizedes hagyományunk ilyen. nem csak Lamp, az egész védelem.. Ez veri ki nálam a biztosítékot. Egy Stoke kulturáltabban hozza fel a labdát mint mi. Tegnap legalább kétszer volt olyan helyzet, amikor a védő, nyugodtan indíthatta volna a kontrát, helyette amerre állt arra rúgta. Rami egyébként törekszik a gyors előre játékra, de nem ez az erőssége.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15034 Hozzászólás Szerző: Daniel »

jkopfner írta:
Daniel írta:Pogba, Vidal, nem tudom, de egy ilyen szintű kp-val sokkal erősebbek lennénk. Több labdát kapnának a csatárok és eredményesebbek lehetnének. Remélem (egyszer) feltűnik Mou-nak...
Azért vettük meg Oscar-t, Mata-t, Hazard-t, Willian-t, Schürrle-t, hogy a csatáraink több labdát kapjanak. Mounak szerinted nem tűnik fel, ha valami gond van? Ő nem egy eladó az Obiból, akit leültettek a kispadra.
Eddig úgy néz ki, hogy nem tűnik fel neki... Édes kevés, hogy milyen emberek játszanak elől, ha mögöttük a középpálya képtelen kiszolgálni őket... És itt nem Matáékra gondolok... Minden támadás hátulról indul, ha Lamps és Ramires képtelen gyorsan megjátszani a labdát és jól kihozni, akkor mire Mata, Oscar, stb megkapja már 5-en körbeveszik őket...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#15035 Hozzászólás Szerző: galferenc »

MOUnak volt 1 elképzelése,szezon előtt,ami nem jött be olyan %-ban ahogy várta.Szerintem is látja a bibit,meg fogja oldani.A játékosok is partnerek ebben, a 2. félidő ezt bizonyitja. Ilyen hozzáállás hiányzott eddig igazándiból. Jó lesz az!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15036 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Daniel írta:Pogba, Vidal, nem tudom, de egy ilyen szintű kp-val sokkal erősebbek lennénk. Több labdát kapnának a csatárok és eredményesebbek lehetnének. Remélem (egyszer) feltűnik Mou-nak...
Azért vettük meg Oscar-t, Mata-t, Hazard-t, Willian-t, Schürrle-t, hogy a csatáraink több labdát kapjanak. Mounak szerinted nem tűnik fel, ha valami gond van? Ő nem egy eladó az Obiból, akit leültettek a kispadra.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15037 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Végre játszott Mata, simán van helye a kezdőben szerintem. (Torres és Ba is jól mozgott

Ma tökéletesen bebizonyosodott, hogy az erőnléttel nincs gond, és a lélekkel se. Azt kéne elérni, hogy 0-0-nál 1-0-ás vezetésnél is így menjünk... Miért kell mindig egy gól, ahhoz hogy focizzunk? Nem értem... Most szerencsére a lehető legkorábban jött a pofon, nem olyankor, amikor már képtelenek vagyunk felállni belőle. Mondanám, hogy kapjunk mindig egyet az első 10 percben, mert akkor kb. garantált, hogy nyerünk, de ne ez legyen már a cél ilyen szinten...

Az első 50 perc után azt hittem sose rúgunk gólt, de szerencsére fizikailag bedaráltuk őket és nem bírták az iramot. A középpályánk iszonyatosan gyenge. Schneiderlin, Wanyama simán elférnének nálunk... Ramires iszonyatosat melózik és fontos szerepe van a csapatban, de jó lenne, ha Mikel/Essien/Lampard hármas helyett vagy hátrébb rakná Oscar-t, a könnyebb meccsekre vagy igazolnánk végre valakit oda.. Pogba, Vidal, nem tudom, de egy ilyen szintű kp-val sokkal erősebbek lennénk. Több labdát kapnának a csatárok és eredményesebbek lehetnének. Remélem (egyszer) feltűnik Mou-nak...
*knock, and it shall be opened unto you*

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15038 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Sheenka írta:
bela2 írta:
Anti írta:Hat mivel ma meg csak egy honapos inkabb csak fekudt mellettem :-) a mult heten velem nezte a WHU elleni 3-0 as sikert :-)
akkor még 45 évig nyerünk. utána úgyis lekoccoltat. Az enyém úgy csinálta. Az egyik nap még a kezem fogta az utcán, másnap elhajtott.
45 évesen?
15. már módosítottam. :D annyira vén nem vagyok.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15039 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

bela2 írta:
Anti írta:Hat mivel ma meg csak egy honapos inkabb csak fekudt mellettem :-) a mult heten velem nezte a WHU elleni 3-0 as sikert :-)
akkor még 45 évig nyerünk. utána úgyis lekoccoltat. Az enyém úgy csinálta. Az egyik nap még a kezem fogta az utcán, másnap elhajtott.
45 évesen?

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15040 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Anti írta:Hat mivel ma meg csak egy honapos inkabb csak fekudt mellettem :-) a mult heten velem nezte a WHU elleni 3-0 as sikert :-)
akkor még 15 évig nyerünk. utána úgyis lekoccoltat. Az enyém úgy csinálta. Az egyik nap még a kezem fogta az utcán, másnap elhajtott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bela2 2013. december 1., vasárnap 21:04-kor.

Válasz küldése