Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#14141 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

ChesterB írta:Holtby mi labdát adott?? :o :o Vezet a fülem a Trashfordon.
Tényleg gyönyörű volt, de a hatalmas teljesen üres terület is nagyon tetszett, ahová Sidwell teljesen zavartalanul befuthatott nulla MU-játékostól zavartatva :) Mondjuk kezdek aggódni, hogy ha esetleg nem nyernének, akkor Moyes repülne.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#14142 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Hihetetlen hogy Mataval is csak ívelgetni tudnak. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cfclegend2 2014. február 9., vasárnap 18:33-kor.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14143 Hozzászólás Szerző: Chester »

Holtby mi labdát adott?? :o :o Vezet a fülem a Trashfordon.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#14144 Hozzászólás Szerző: focimark »

Vezet a Fulham :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14145 Hozzászólás Szerző: Chester »

kdako írta:azt ne felejtsük el, hogy a magyar bajnokik nézettsége jobb, mint a külföldieké, bármit is gondolunk a színvonalról
Tudom mire gondolsz színvonal alatt, de sok múlik a felvezetésen is. Láttunk már olyat hogy a sz*rt nagyon jól el tudják adni, de van hogy egy jó meccsre rendkívül komolytalan és igénytelen felvezetést csinálnak. A magyar meccsekre azért NB1-hez mérve normális szakemberek elemeznek, nem egy Mourinho se Várhidi vagy Nyilasi, de a Harmadik Félidőbe bőven megfelelnek. A spanyol meccseket nem nézem, se az összefoglalókat, így a Fiesztát sem, de tudom hogy ott van farkas Norbert, aki nagyon profin képzett a spanyol fociból, szereti is csinálni, vele fel tudják vinni a színvonalat + ugye körbe van nekik nyalva a La Liga.

A Digin jók a PL műsorok, a magazin, a felvezető és az összefoglalók is, de nekem valahogy komolytalannak tűnnek a szakértők. Vannak jó meglátásaik, de a legtöbb mint egy birka úgy mondja vissza a szöveget, ugyanazt a sablon dolgokat halljuk, ami szerintem nem a sajátjuk. A Sallói nem egy lángész, de ő legalább tényleg tudja hogy mennek Angliában a dolgok, hiszen volt a Wolverhampton megfigyelője, így az ő szavaira sokszor odafigyelek. Az más dolog, hogy a műsoraik sokszor viccesek, zrikálják egymást folyton [főleg a Monoki-Salec-Dodó hármas], de én kicsit komolyabb szakértelmet várnék el a Digitől, nem sablonokat meg betanult mondatokat.

A Sportklubnak az az egy pechje volt hogy az olasz bajnokik manapság a lőtéri döglött kutyát nem érdeklik, aki nem nekik drukkol nem biztos hogy megnéz egy meccset ami nem rangadó [most nézem a Lazio-Roma-t és valami ordenáré sz*r meccs], viszont ők voltak a legszimpatikusabbak a felvezetés terén, hiszen sokszor alkalmazták az NST-s bloggereket, akik nem egy jó cikket szültek meg az olasz fociról, de annak a csatornának nincs sok jövője, és nem tudom hogy azóta alkalmazzák-e a bloggereket.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#14146 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Frankie1986 írta:Valaki tudja honnan tudom letölteni tegnapi meccset?
Ha csak megnézni akarod, akkor itt meg tudod: http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... tle-united" onclick="window.open(this.href);return false;
Az alján vannak download linkek is, de azokat még sose próbáltam ki.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#14147 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Valaki tudja honnan tudom letölteni tegnapi meccset?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14148 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kdako írta:
Николаевич írta:

Este pedig Monaco - PSG meccs lesz a Digi-n, tehát már francia bajnokságot is adnak. Nem lepne meg, ha nemsokára kijönne a digi 3.. Nagyon jól csinálják, pár év alatt teljesen kigolyózták a többi sportcsatornát, a Sport Tv csak az amerikai sportok miatt nézhető(a baseball azért hiányzik), a Sportklubon pedig már semmi nincs.
azt ne felejtsük el, hogy a magyar bajnokik nézettsége jobb, mint a külföldieké, bármit is gondolunk a színvonalról

Tényleg, azt hittem hogy az NBI már csak a M1-n, M2-n és Duna Tv-n van. Mondjuk nekem az egy nagy rejtély hogy hol bujkál az a rengeteg ember aki NBI-et néz, talán az idősebb korosztály viszi fel a nézettséget.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14149 Hozzászólás Szerző: kdako »

Николаевич írta:

Este pedig Monaco - PSG meccs lesz a Digi-n, tehát már francia bajnokságot is adnak. Nem lepne meg, ha nemsokára kijönne a digi 3.. Nagyon jól csinálják, pár év alatt teljesen kigolyózták a többi sportcsatornát, a Sport Tv csak az amerikai sportok miatt nézhető(a baseball azért hiányzik), a Sportklubon pedig már semmi nincs.
azt ne felejtsük el, hogy a magyar bajnokik nézettsége jobb, mint a külföldieké, bármit is gondolunk a színvonalról
GO BLUES!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14150 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

koza írta:Most néztem végig a tegnapi Liverpool - Arsenal meccs góljait és azt kell hogy mondjam hogy valami elképesztő gyors kontrákat tud vezetni a Pool,egy eladott labdából 1-2 passzal már ziccerbe hozták a csatárokat,valósággal tátva maradt a szám a játékuktól..szerintem ők lesznek majd az igazán nagy falat számunkra

Tegnap meccs közben is írtam, hogy mi ilyen gólokat nem kaptunk volna.. Wenger a saját sírjukat ásta meg azzal, hogy Wilshere-t és Arteta-t szánta védekező középpályásnak. Jó játékos mind a kettő, de egyikőjüknek sem a védekezés az erőssége. Nézd meg hétfőn mekkora munkát végzett Matic, Luiz és Ramires középen. A hátsó sorunk is sokkal stabilabb, idén 8 meccsünkön 1 gólt kaptunk, azt is az United ellen.

Koscielny és Mertesacker nagyon jók a levegőben, ezért a kiscsapatok ívelgetős focija ellen hatékonyan védekeznek, de a gyors játékosok szétszedik őket(hatot kaptak a City-től Navas, Agüero és Silva játékának köszönhetően, és tegnap is a Sturridge-Sterling-Suarez trió okozott gondokat). Monreal és Sagna is igen körülményes, egy komolyabb szélső megeszi őket vacsorára.

A Liverpool-t mi úgy vertük meg otthon, hogy alig volt helyzetük(az elején ugyan bekapartak egy szerencsés gólt). A stabil védősor és a Mikel-Luiz szűrőpáros gondoskodott arról, hogy Suarez-ék ne tudjanak gyorsan támadásokat vezetni, ezáltal meg is voltak lőve.

Ennek ellenére nem lesz könnyű az Anfield-en játszani, de ha behúzzuk a sok kötelező meccsünket akkor a 36. fordulóra összekaparhatunk egy kis előnyt, hogy egy x is elég legyen.
Shady60 írta:elég szégyen h ezt a putris szar bundás olasz bajnokságot kell lesni a jó Angol helyett telhetetlen zsidó digi

ja és jöhet akkor a digi 3


Este pedig Monaco - PSG meccs lesz a Digi-n, tehát már francia bajnokságot is adnak. Nem lepne meg, ha nemsokára kijönne a digi 3.. Nagyon jól csinálják, pár év alatt teljesen kigolyózták a többi sportcsatornát, a Sport Tv csak az amerikai sportok miatt nézhető(a baseball azért hiányzik), a Sportklubon pedig már semmi nincs.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#14151 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

elég szégyen h ezt a putris szar bundás olasz bajnokságot kell lesni a jó Angol helyett telhetetlen zsidó digi

ja és jöhet akkor a digi 3
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#14152 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

koza írta:Most néztem végig a tegnapi Liverpool - Arsenal meccs góljait és azt kell hogy mondjam hogy valami elképesztő gyors kontrákat tud vezetni a Pool,egy eladott labdából 1-2 passzal már ziccerbe hozták a csatárokat,valósággal tátva maradt a szám a játékuktól..szerintem ők lesznek majd az igazán nagy falat számunkra
Hát azért nem hiszem hogy nehezebb lenne mint a City volt

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#14153 Hozzászólás Szerző: koza »

Most néztem végig a tegnapi Liverpool - Arsenal meccs góljait és azt kell hogy mondjam hogy valami elképesztő gyors kontrákat tud vezetni a Pool,egy eladott labdából 1-2 passzal már ziccerbe hozták a csatárokat,valósággal tátva maradt a szám a játékuktól..szerintem ők lesznek majd az igazán nagy falat számunkra

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14154 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

cfclegend2 írta:
Sheenka írta:
Didier90 írta:Most nézem nem adja a digi a tham evertont a lazio roma " rangadó" miatt?!!!! Wtf?
Mostantól ez lesz a tendencia vagy mi? Az egyetlen dolog amit nézek a retkes tv-be az a Pl meg a Bl. Qrva anyátokatpot kívánok kedves digisport
Nemtom miről beszélsz, természetesen adja a Digi.
Igen, felvételről. Úgy meg már semleges szurkolóknak nem az igazi.
Bocs tényleg, benéztem. Eredmenyek.com még mindig azt írja h adja:(

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#14155 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Sheenka írta:
Didier90 írta:Most nézem nem adja a digi a tham evertont a lazio roma " rangadó" miatt?!!!! Wtf?
Mostantól ez lesz a tendencia vagy mi? Az egyetlen dolog amit nézek a retkes tv-be az a Pl meg a Bl. Qrva anyátokatpot kívánok kedves digisport
Nemtom miről beszélsz, természetesen adja a Digi.
Igen, felvételről. Úgy meg már semleges szurkolóknak nem az igazi.
Why always me?

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14156 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Jó az olasz ligát is.
2 jónak ígérkező meccsből választani kellett, ők a rangadót választották. Ez van.
Amúgy meg általában nem nagyon üti egymást a PL meg a Seria A.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14157 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Didier90 írta:Most nézem nem adja a digi a tham evertont a lazio roma " rangadó" miatt?!!!! Wtf?
Mostantól ez lesz a tendencia vagy mi? Az egyetlen dolog amit nézek a retkes tv-be az a Pl meg a Bl. Qrva anyátokatpot kívánok kedves digisport
Nemtom miről beszélsz, természetesen adja a Digi.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14158 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért egy Roma-Laziot én bármikor megnéznék ha nem a Chelsea meccsel ütközik. :D Mondjuk nem tudom miért kellett megint visszavenniük az olasz meccseket, utolsó legalja fos bajnokság lett, remélem csak a rangadókat adják majd.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#14159 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Most nézem nem adja a digi a tham evertont a lazio roma " rangadó" miatt?!!!! Wtf?
Mostantól ez lesz a tendencia vagy mi? Az egyetlen dolog amit nézek a retkes tv-be az a Pl meg a Bl. Qrva anyátokatpot kívánok kedves digisport
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#14160 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Didier90 írta:Yaya Toure méregből belerúgott a földönfekvő ellenfelébe. Remélem eltiltják érte pár meccsre
Maticba nem mert volna 8)
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése