Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11381 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon sajnálom, hogy a City-be igazolt, kedvelem a játékát és komoly erősítés nekik.
Kép

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#11382 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

galferenc írta:
andrewm93 írta:A Manu fő baja, hogy a védelem értékelhetetlen náluk, ezt egy top PL csapat sem engedheti meg magának, itt nem megy az a taktika, hogy csak eggyel többet rúgjunk, mint ahányat kapunk. Evans, Smalling-okkal nem lehet ennél jobb eredményt elérni, mint ahol jelenleg vannak, vastagon benne volt ez a védelem a Leicester-i cumiban. Amíg nem vesznek egy-két értékelhető védőt hátulra, garantálom, hogy a 4. hely lesz nekik a legjobb, amit elérnek.
Értem én. Manu védelem értékelhetetlen. A Chelsea és a City védelmét milyen jelzővel illetnéd? Kapott gólók:Chelsea 19, MC 20, MU 21. :mrgreen:
Nekünk is lenne hova fejlődnünk, de amíg nem Evans és Smalling a két Cb nálunk, addig nyugodtan hajtom álomra a fejemet :D Volt ha jól emlékszem max 3-4 meccsünk, ami rontja a gólkülönbségünket(Evertontól 3, NCastletól 3, Spurstől 5, ha jól emlékszem).

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#11383 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Sheenka írta:
gerawba írta:Szerintem meg nem teljesen értelmetlenül vásárolnak, már a szezon előtt is mondtam, hogy krva jók lesznek 1-2 éven belül, és egyre világosabb, hogy ez így is lesz, és igen kemény ellenfeleink lesznek a jövőben.
Talán télen elkezdenek a védelembe is vásárolni (de nyáron mindenképpen), onnantól mindenhol kegyetlen jó játékosaik lesznek, van Gaal meg jövőre olyan szint környékére hozza őket, ahol mi vagyunk.

Úgyhogy aki a MU-ról szeret lenézően meg röhögve beszélni mostanában az használja ki még ezt a pici időt ami ebből van a korszakukból, mert utána fel kell kötni a gatyánkat komolyan. Bár már idén is BL helyen fognak végezni... 3.hely meglesz nekik.
Azthiszem most nincs igazad. Az igazolásaik bőven megkérdőjelezhetőek, a lyukak nem lettek betömve, és középszerű játékosokért adtak nagyon sok pénzt. Rvp már nem olyan mint 2 éve volt, és ez már nem fog változni, ahogy Rooney is egyre gyengébb (a 19 éves Rooney sokkal jobban játszott mint a mostani). Ha kirakunk egy ideális kezdőt akkor egy poszton erősebbek mint mi, és kettőn mint a City.
Ugyan így látom. Falcao-tól én nem is vártam többet, a sérülése után várható volt, hogy nem lesz az igazi. De talán még ezt is sikerül alulmúlnia. Di Maria nem lenne rossz, de vicces összehasonlítani, hogy az Arsenal kb fele annyiért vett egy komplexebb játékost hasonló posztra, Alexis személyében. Mata szintén nem vált be, nem is illik bele a csapatba. Rooney és Van Persie pedig jelenleg nincs azon a szinten, amit egyesek emlegetnek velük kapcsolatban. Fellaini, Valencia, Young, Januzaj, és Herrera még akik segíthetnék a támadásokat, de ők meg a középszernél semmivel sem számítanak jobbnak, de az első négy még annak is kevés. Szóval a támadó felhozatallal is vannak náluk gondok, egy klasszis csatárt (Falcao helyett), és egy klasszis szélsőt mindenképp kell venniük (Mata helyett), hogy egyáltalán esélyesek legyenek a bajnoki címre. És akkor még a védelemről nem is beszéltünk.
Why always me?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11384 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Csak annyit fűznék hozza, hogy jelenlegi pletykák szerint Schneiderlinért adnának kb. Bony mennyiségű összeget :roll: *flies away*

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11385 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Sheenka írta:
gerawba írta:Szerintem meg nem teljesen értelmetlenül vásárolnak, már a szezon előtt is mondtam, hogy krva jók lesznek 1-2 éven belül, és egyre világosabb, hogy ez így is lesz, és igen kemény ellenfeleink lesznek a jövőben.
Talán télen elkezdenek a védelembe is vásárolni (de nyáron mindenképpen), onnantól mindenhol kegyetlen jó játékosaik lesznek, van Gaal meg jövőre olyan szint környékére hozza őket, ahol mi vagyunk.

Úgyhogy aki a MU-ról szeret lenézően meg röhögve beszélni mostanában az használja ki még ezt a pici időt ami ebből van a korszakukból, mert utána fel kell kötni a gatyánkat komolyan. Bár már idén is BL helyen fognak végezni... 3.hely meglesz nekik.
Azthiszem most nincs igazad. Az igazolásaik bőven megkérdőjelezhetőek, a lyukak nem lettek betömve, és középszerű játékosokért adtak nagyon sok pénzt. Rvp már nem olyan mint 2 éve volt, és ez már nem fog változni, ahogy Rooney is egyre gyengébb (a 19 éves Rooney sokkal jobban játszott mint a mostani). Ha kirakunk egy ideális kezdőt akkor egy poszton erősebbek mint mi, és kettőn mint a City.
Elfogadom a véleményed, van benne sok igazság (mint ahogyan írtam is, hogy nem a jelenlegi MU-ra gondoltam, hanem ami majd őszre összeáll, néhány új emberrel), majd meglátjuk.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#11386 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Max. annyiban lehet ez, hogy mivel kidobálnak majd pár száz milliót játékosokra, a nagy számok törvénye alapján 1-2 beválik. Amúgy van Gaal-tól sem kell félni, a bayern utána lett jó, miután eljött, a taktikai húzásai meg semmit se igazoltak (3 védős rendszer), sokszor azt se lehet tudni mit akar játszani a csapatával, ötletettelen az egész...

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#11387 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

gerawba írta:Szerintem meg nem teljesen értelmetlenül vásárolnak, már a szezon előtt is mondtam, hogy krva jók lesznek 1-2 éven belül, és egyre világosabb, hogy ez így is lesz, és igen kemény ellenfeleink lesznek a jövőben.
Talán télen elkezdenek a védelembe is vásárolni (de nyáron mindenképpen), onnantól mindenhol kegyetlen jó játékosaik lesznek, van Gaal meg jövőre olyan szint környékére hozza őket, ahol mi vagyunk.

Úgyhogy aki a MU-ról szeret lenézően meg röhögve beszélni mostanában az használja ki még ezt a pici időt ami ebből van a korszakukból, mert utána fel kell kötni a gatyánkat komolyan. Bár már idén is BL helyen fognak végezni... 3.hely meglesz nekik.
Azthiszem most nincs igazad. Az igazolásaik bőven megkérdőjelezhetőek, a lyukak nem lettek betömve, és középszerű játékosokért adtak nagyon sok pénzt. Rvp már nem olyan mint 2 éve volt, és ez már nem fog változni, ahogy Rooney is egyre gyengébb (a 19 éves Rooney sokkal jobban játszott mint a mostani). Ha kirakunk egy ideális kezdőt akkor egy poszton erősebbek mint mi, és kettőn mint a City.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11388 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

gerawba írta:Szerintem meg nem teljesen értelmetlenül vásárolnak, már a szezon előtt is mondtam, hogy krva jók lesznek 1-2 éven belül, és egyre világosabb, hogy ez így is lesz, és igen kemény ellenfeleink lesznek a jövőben.
Talán télen elkezdenek a védelembe is vásárolni (de nyáron mindenképpen), onnantól mindenhol kegyetlen jó játékosaik lesznek, van Gaal meg jövőre olyan szint környékére hozza őket, ahol mi vagyunk.

Úgyhogy aki a MU-ról szeret lenézően meg röhögve beszélni mostanában az használja ki még ezt a pici időt ami ebből van a korszakukból, mert utána fel kell kötni a gatyánkat komolyan. Bár már idén is BL helyen fognak végezni... 3.hely meglesz nekik.
Hát igen, mostantól költhetnek bármennyit... előbb-utóbb biztos számolni kell velük. De amit eddig láttunk tőlük attól nem kell hanyatt esni. 200 millióért azért többet várnának szerintem az Mu szurkolók is. Moyes teljesítményével birkóznak pedig nekik csak a bajnokságra kell figyelni. Nem játszanak semmivel szebben, nem rúgnak több gólt. A Liverpool meg az Arsenal is visszaesett tavalyhoz képest ez a szerencséjük. Szerintem az Arsenal lenyomhatja még az Mu-t de a 4. hely azért valószínű meg lesz nekik. Én biztos annak szurkolok, hogy ne legyen meg nekik a Bl :evil: :mrgreen:
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#11389 Hozzászólás Szerző: galferenc »

andrewm93 írta:A Manu fő baja, hogy a védelem értékelhetetlen náluk, ezt egy top PL csapat sem engedheti meg magának, itt nem megy az a taktika, hogy csak eggyel többet rúgjunk, mint ahányat kapunk. Evans, Smalling-okkal nem lehet ennél jobb eredményt elérni, mint ahol jelenleg vannak, vastagon benne volt ez a védelem a Leicester-i cumiban. Amíg nem vesznek egy-két értékelhető védőt hátulra, garantálom, hogy a 4. hely lesz nekik a legjobb, amit elérnek.
Értem én. Manu védelem értékelhetetlen. A Chelsea és a City védelmét milyen jelzővel illetnéd? Kapott gólók:Chelsea 19, MC 20, MU 21. :mrgreen:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11390 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szerintem meg nem teljesen értelmetlenül vásárolnak, már a szezon előtt is mondtam, hogy krva jók lesznek 1-2 éven belül, és egyre világosabb, hogy ez így is lesz, és igen kemény ellenfeleink lesznek a jövőben.
Talán télen elkezdenek a védelembe is vásárolni (de nyáron mindenképpen), onnantól mindenhol kegyetlen jó játékosaik lesznek, van Gaal meg jövőre olyan szint környékére hozza őket, ahol mi vagyunk.

Úgyhogy aki a MU-ról szeret lenézően meg röhögve beszélni mostanában az használja ki még ezt a pici időt ami ebből van a korszakukból, mert utána fel kell kötni a gatyánkat komolyan. Bár már idén is BL helyen fognak végezni... 3.hely meglesz nekik.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11391 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

andrewm93 írta:A Manu fő baja, hogy a védelem értékelhetetlen náluk, ezt egy top PL csapat sem engedheti meg magának, itt nem megy az a taktika, hogy csak eggyel többet rúgjunk, mint ahányat kapunk. Evans, Smalling-okkal nem lehet ennél jobb eredményt elérni, mint ahol jelenleg vannak, vastagon benne volt ez a védelem a Leicester-i cumiban. Amíg nem vesznek egy-két értékelhető védőt hátulra, garantálom, hogy a 4. hely lesz nekik a legjobb, amit elérnek.
És akkor mivel magyarázod, hogy kevesebb gólt rúgtak mint Moyesal? Kell klasszis CB nekik az tény de nagyobb bajok vannak annál. Szerintem se LvG se az új igazolások nem váltak be eddig. Főleg LvG-nek gáz, hogy játékban se tudtak fejlődni 200 millió elköltött euro után. Eddig hivatkozhatott a sérültekre. Majd most meglátjuk mire mennek Di Mariaval meg Blindel. Ha most se lesz jobb akkor már tényleg elfogynak a kifogások... letelt a 3 hónap, a 6 hónap, nincsenek sérültek.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#11392 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

A Manu fő baja, hogy a védelem értékelhetetlen náluk, ezt egy top PL csapat sem engedheti meg magának, itt nem megy az a taktika, hogy csak eggyel többet rúgjunk, mint ahányat kapunk. Evans, Smalling-okkal nem lehet ennél jobb eredményt elérni, mint ahol jelenleg vannak, vastagon benne volt ez a védelem a Leicester-i cumiban. Amíg nem vesznek egy-két értékelhető védőt hátulra, garantálom, hogy a 4. hely lesz nekik a legjobb, amit elérnek.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#11393 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

A gáz az, hogy van Gaal össze-vissza vásárol. Aki épp elhozható és sztár arra lecsapnak. Megvette ezt a szerencsétlen Falcaot, minden második meccsen sérült. Ott van Mata, ő se tud kibontakozni...
Érdekes volt latni Sir Alex arcat a Soton ellen, mindent elmondott... ő biztos nem vágna neki a szezonnak egy Blind-el.
Kíváncsi vagyok meddig marad...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11394 Hozzászólás Szerző: Chester »

Be fog indulni ez a MU, van Gaal lerakhat hosszú távra egy alapot, lásd Bayern. Csak amíg a Bayern kb ha sz*rul játszik is legrosszabb esetben 2. ilyen Timoscsuk és társai féle gárdával, addig ez a MU ennyi klasszissal is a 3. helyért küzd, szó szerint. Megvárnám ezt az összehasonlítást a szezon végével, az is biztos, hogy egy Moyes kedvéért ilyen Di Maria féle igazolások nem jöttek volna, legalább is ő szinte biztos nem tudott volna mit kezdeni a sztárokkal, semmi tekintélye nincs.

Amiért én hepciás lennék van Gaalra a helyükben, az a mutatott játék, mert azt Moyes is hozta ennél sz*rabb emberekkel, ha nem szebbet. De az, hogy 10 meccset hoztak veretlenül tingli-tangli fos produkcióval, ilyen körülmények mellett, az eléggé röhejes, ennél még Wenger is szebbet hozott ki rosszabb játékosokból és ennyi sérülttel.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Premier League

#11395 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

marknagy írta:Kép
Abba a 200 millióba nem fért bele egy új nyakkendő? Vagy azt már nem fizette az Adidas?

Gery94
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011. december 12., hétfő 21:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: William Gallas

Re: Premier League

#11396 Hozzászólás Szerző: Gery94 »

marknagy írta:
Николаевич írta:
marknagy írta:KÉP

És ebből nem derül ki hogy Van Gaal kapott pár klasszist (Mata, Falcao, Herrera, Shaw, Blind, Di Maria) majd' 200 millióért, Moyes meg egy rakat kiégett (Giggs, Nani, Evra, Vidic, Rio) és gyenge(Büttner, Welbeck, Kagawa, Chicharito, Clev) játékossal hozta ezt a teljesítményt.
A Unitedesek azzal magyarázzák, hogy Moyes egy bajnok keretet kapott és a játékuk teljesen kilátástalan volt, vicc :D
Mondhatnak a Unitedesek amit akarnak,Ferguson nélkül meghaltak,mehet hozzájuk bármilyen edző,őket már senki nem fogja olyan szintre hozni mint az aki 27 évig irányította a csapatot,jobb ha mihamarabb beismerik.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11397 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Talmaszabi írta: Nem is kell messze menni, elég megnézni a Soton elleni cseréket: Herrera RvP helyett, Blackett Shaw helyett, FELLAINI Di Maria helyett...
Na most ebből mi volt posztra csere (igen, átvariálta, és Rooney ment fel RvP helyett), mi volt minőségi változtatás, és mit várt ettől?

A Stoke ellen is ütős cserék jöttek.. 1-1-nél kellett volna a gól ezért jött Herrera Falcao, Januzaj Shaw és Rafael Valencia helyett.. A Sp*rs ellen meg három védőt(Shaw, Rafael, Smalling) álltak be a padról.

Kíváncsi vagyok, kik érnek oda a 3-4. helyre, de vicces lenne, ha a Liverpool és az United lemaradnának a nagy költekezés ellenére.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#11398 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Николаевич írta:
marknagy írta:KÉP

És ebből nem derül ki hogy Van Gaal kapott pár klasszist (Mata, Falcao, Herrera, Shaw, Blind, Di Maria) majd' 200 millióért, Moyes meg egy rakat kiégett (Giggs, Nani, Evra, Vidic, Rio) és gyenge(Büttner, Welbeck, Kagawa, Chicharito, Clev) játékossal hozta ezt a teljesítményt.
A Unitedesek azzal magyarázzák, hogy Moyes egy bajnok keretet kapott és a játékuk teljesen kilátástalan volt, vicc :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#11399 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

http://www.football.co.uk/chelsea/chels ... uT9aTtW.97" onclick="window.open(this.href);return false; 8)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#11400 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
marknagy írta:KÉP

És ebből nem derül ki hogy Van Gaal kapott pár klasszist (Mata, Falcao, Herrera, Shaw, Blind, Di Maria) majd' 200 millióért, Moyes meg egy rakat kiégett (Giggs, Nani, Evra, Vidic, Rio) és gyenge(Büttner, Welbeck, Kagawa, Chicharito, Clev) játékossal hozta ezt a teljesítményt.
Totál egyetértek a leírtakkal, és nyilván nem ez a mondanivalója, de azért Shaw és Herrera messze van a klasszis szinttől (és ugye csak ketten együtt kerültek közel 65-70 millába...)

Amúgy LvG-nél a legszembetűnőbb, hogy mekkora balfasz cseréket húz mindig, össze-vissza cserél, sosem posztra, van hogy a jobbakat kapja le (vagy fogalmazhatok úgy is, hogy azokat a klasszisokat (Falcao, Di Maria), akikben bármikor benne van a gól, és ilyen Wilsonok jönnek helyettük).
Nem is kell messze menni, elég megnézni a Soton elleni cseréket: Herrera RvP helyett, Blackett Shaw helyett, FELLAINI Di Maria helyett...
Na most ebből mi volt posztra csere (igen, átvariálta, és Rooney ment fel RvP helyett), mi volt minőségi változtatás, és mit várt ettől?
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése