Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#11121 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Chester B A folyamatos nyavajgása már kezd k*rvára idegesítő lenni. Gyűjtsünk már a tagnak pénzt és küldjük ki Mou-hoz, hogy világosítsa fel hogy állítsa össze a csapatot és milyen taktikával küldje őket ki a gyepre. Hiszen teljesen nyilvánvaló hogy sokkal jobban ért hozzá.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11122 Hozzászólás Szerző: Chester »

putthelime írta:Szerintem pont ilyen faék egyszerű most a dolog. Hiányzott az a két kulcsigazolásunk (Fabre és Costa), akiket azért hoztunk, hogy ne játsszunk ötlettelenül és tompán a betömörülő csapatok ellen. Nem voltak itt, csak Drogba és Courtois személyében (Torres és Cech kárára) különbözött a kezdőcsapatunk a tavaly itt becsődölő 11-től és ennek megfelelően csapnivalóak voltunk. Kijön a matek, mintha csak egy előző szezon-béli meccset láttam volna.
De nem értem, azért van egy valag méregdrága, piszokjó játékosunk a keretben, hogy ne egyemberes csapat legyünk. Én nem tudom elfogadni azt a véleményt, hogy azért nem támadunk mert nincs Fabregas, ilyen egyszerűen nincs egy ilyen szintű klubnál. Nem kell senkinek sem 50-et dekázva támadni, de ne kelljen már beállni bekkelni ahogy megvan a vezetés, főleg hogy az utóbbi idők leggyengébb Villája az idei, még a 8-0-ás csapatuk is jobb volt ennél. Ráadásul annak tudatában sikerült majdnem elszórakozni ezt a meccset, hogy a Hull végig vezetett a City ellen.

Mindig vannak nehéz meccsek, amiknél csak várod hogy fújják már le, de ez már elég tendenciózus nálunk, gyakorlatilag a Swansea elleni meccsen és a Liverpool elleni hazai második félidőn + hosszabbításon kívül nem volt normális találkozónk 2015-ben, és ez nekem nem tetszik, akármennyire is vagyok emiatt plasztik, arsenalos, észkombájn vagy aminek hívnak, és pont azért van a fórum, hogy ennek hangot adjak.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11123 Hozzászólás Szerző: béla »

White írta: hiszem én oldalamról befejeztem a fórumozást,mert van itt pár nagyon nagy ész ,nem is értem miért nem ChesterB vagy bárki a Chelsea jelenlegi trénere.
Na aki ilyen hülyeségeket ír,az nem fogsz hiányozni,szia.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11124 Hozzászólás Szerző: Chester »

White írta:nem is értem miért nem ChesterB vagy bárki a Chelsea jelenlegi trénere.
Úgy imádom az ilyen kommenteket. :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#11125 Hozzászólás Szerző: White »

Azt hittem hogy most felnézek ide,és mindenki 100%-os elégedett és boldog,erre megint megy az oltogatás...Gyerekek ez a Premier League,mivan akkor ha idegenbe okosan lehozva nem gáláztunk? 7 pont difi-vel szerintem már senki se veszi el ezt. Szép focit lehetne játszani minden meccsen,de akkor kb márciusra kirugnák magukat a fiúk . Lásd : Arsenal évek óta.
Arról még nem is beszéltem hogy Diego és Fabre nem játszik. Nem értem az embereket de tényleg..Azt hiszem én oldalamról befejeztem a fórumozást,mert van itt pár nagyon nagy ész ,nem is értem miért nem ChesterB vagy bárki a Chelsea jelenlegi trénere.
7 pont a bajnokságba,hazai kupa finálé,esélyként várunk egy BL meccset.

Mélységes érthetetlenséggel , White.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11126 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:ugyan olyan sz*rul játszunk, egy irdatlan gyenge Villa ellen, egyszerűen nem lehet kifogás sem Fabregas hiánya, sem az, hogy ide Mouirnho nem nyerni jár.
Szerintem pont ilyen faék egyszerű most a dolog. Hiányzott az a két kulcsigazolásunk (Fabre és Costa), akiket azért hoztunk, hogy ne játsszunk ötlettelenül és tompán a betömörülő csapatok ellen. Nem voltak itt, csak Drogba és Courtois személyében (Torres és Cech kárára) különbözött a kezdőcsapatunk a tavaly itt becsődölő 11-től és ennek megfelelően csapnivalóak voltunk. Kijön a matek, mintha csak egy előző szezon-béli meccset láttam volna.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11127 Hozzászólás Szerző: Chester »

Úgy nézek ki mint aki nem örül annak, hogy 7 pont előnyünk van? A City és a Liverpool ellen ki volt magyarázva, hogy mekkora taktikai zseni Mourinho, most volt egy hét pihenője, erre ugyan olyan sz*rul játszunk, egy irdatlan gyenge Villa ellen, egyszerűen nem lehet kifogás sem Fabregas hiánya, sem az, hogy ide Mouirnho nem nyerni jár.
dacultras írta:lehet én vagyok a vak, de én ugyanolyan gyengének látom Williant
Meccsről meccsre javul, abszolút jó hatással van rá eddig a Cuadrado biznisz.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#11128 Hozzászólás Szerző: Pethy »

ChesterB írta:
Pethy írta:De értem én, én is ki vagyok miért nem játszunk jól és az eredmény másodlagos, sőt szerintem el is kezdek az arsenalnak drukkolni.
Itt mindenki csak végeletkben gondolkodik? :shock: Olyan nem lehet, hogy nem balf*szul játszunk egy 11 gólt szerző csapat ellen, és adunk nekik egy ajándék gólt ahogy átjönnek a félpályánkon?
Olyan nem lehet hogy egy meccs után nem kezdjük el kritizálni a játékosokat, a csapatot, Mourinhot, a labdát és EGYSZERŰEN csak örülünk a 3 pontnak. Villa ellen alig szoktunk idegenben pontot szerezni, lehet akármekkora trágya idén a Villa, örüljünk már ennek a 3 kiszenvedett pontnak.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

dacultras
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#11129 Hozzászólás Szerző: dacultras »

lehet én vagyok a vak, de én ugyanolyan gyengének látom Williant

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#11130 Hozzászólás Szerző: becus3 »

gerawba írta:
Pethy írta:
ChesterB írta:Hogy ez a nyomorult Milner is sorra lövi a 90+ perces góljait... :evil:

Okádék egy meccs volt, felháborító, hogy egy Villa ellen sem akarunk focizni. Willian viszont meccsek óta MOTM szinten játszik, végre.
Vagy mert talán lehet nem tudunk és vagy talán lehet Fabregas kvra hiányzik. :wink:
Régen rossz lenne, ha egy játékostól függene ennyire a játékunk.
és mégis

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11131 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pethy írta:De értem én, én is ki vagyok miért nem játszunk jól és az eredmény másodlagos, sőt szerintem el is kezdek az arsenalnak drukkolni.
Itt mindenki csak végeletkben gondolkodik? :shock: Olyan nem lehet, hogy nem balf*szul játszunk egy 11 gólt szerző csapat ellen, és adunk nekik egy ajándék gólt ahogy átjönnek a félpályánkon?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11132 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Pethy írta:
ChesterB írta:Hogy ez a nyomorult Milner is sorra lövi a 90+ perces góljait... :evil:

Okádék egy meccs volt, felháborító, hogy egy Villa ellen sem akarunk focizni. Willian viszont meccsek óta MOTM szinten játszik, végre.
Vagy mert talán lehet nem tudunk és vagy talán lehet Fabregas kvra hiányzik. :wink:
Régen rossz lenne, ha egy játékostól függene ennyire a játékunk.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#11133 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Willian viszont meccsek óta MOTM szinten játszik, végre.
Azért a MOTM-től nagyon messze van. Sokat javult az utóbbi időben a formája, de még időnként így is komoly labdakezelési és gondolkodásbeli hiányosságai vannak.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#11134 Hozzászólás Szerző: Pethy »

ChesterB írta:Hogy ez a nyomorult Milner is sorra lövi a 90+ perces góljait... :evil:

Okádék egy meccs volt, felháborító, hogy egy Villa ellen sem akarunk focizni. Willian viszont meccsek óta MOTM szinten játszik, végre.
Vagy mert talán lehet nem tudunk és vagy talán lehet Fabregas kvra hiányzik. :wink:

De értem én, én is ki vagyok miért nem játszunk jól és az eredmény másodlagos, sőt szerintem el is kezdek az arsenalnak drukkolni.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11135 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hogy ez a nyomorult Milner is sorra lövi a 90+ perces góljait... :evil:

Okádék egy meccs volt, felháborító, hogy egy Villa ellen sem akarunk focizni. Willian viszont meccsek óta MOTM szinten játszik, végre.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#11136 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

A City a legvégén kiegyenlített. :/

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#11137 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

putthelime írta:
andrewm93 írta:szerk: a lényeget meg elfelejtettem leírni. Egy jó kommentátor maradjon pártatlan. Ki nem állhatom, de szerintem más sem, ha egy kommentátor éppen a csapatomat szidja. És ezt nem csak a mostani beszólása miatt mondom, neki ez nem az első.

Teljesen igazad van. Mindneki más fázisában jár a beismerésnek, te még a dühben, kiskacsa már az elfogadásban :D

Amúgy azt ajánlom kezdd el az angol (főleg SkySports) közvetítéseket kövezni. Pártatlanok, értelmesek, felkészültek, ráadásul ők maguk is ebből a közegből érkeztek, tudják hogyan mennek a dolgok. Gary Neville előtt amúgy egyenesen le a kalappal.

Ők türelmesek és tudják a nézőikről, hogy ugyanúgy követik az eseményeket fordulóról fordulóra, ahogy ők. A magyarokkal az a baj, hogy egy meccsen akarnak mindent elérni. Felkészíteni téged, pletykákat benyomni és a játékosok karrierjét is meghatározni :D

Pont a Sp*rs meccset néztem valamiért Digin és nevetséges volt, ahogy Haraszti a meccs elején még ígéretes tehetségnek nevezte Kane, a távoli gólja után meg üvöltözte, hogy ezzel a mozdulattal klasszissá érett :D Ezt tálplálja a kocanézőbe is, hogy fél év kiemelkedő szereplés már klasszissá tesz valakit. Ezért (is) ül le például az átlag magyar ember hatalmas elvárásokkal válogatott meccset nézni. No mindegy, ez már egy másik probléma igazából.
Ha esetleg az jött le, hogy dühös volnék, akkor elnézést kérek, csupán nem értem, hogy miért nem tudja valaki más kommentálni az ilyen meccseket, ha Haraszti úr nem képes rá :D

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#11138 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Hull gólja: http://gfycat.com/DirectDecentDingo" onclick="window.open(this.href);return false;

Must see! :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#11139 Hozzászólás Szerző: Chester »

Willian úgy játszik mint egy labdarúgó, már megérte idehozni Cuadradot.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11140 Hozzászólás Szerző: putthelime »

andrewm93 írta:szerk: a lényeget meg elfelejtettem leírni. Egy jó kommentátor maradjon pártatlan. Ki nem állhatom, de szerintem más sem, ha egy kommentátor éppen a csapatomat szidja. És ezt nem csak a mostani beszólása miatt mondom, neki ez nem az első.

Teljesen igazad van. Mindneki más fázisában jár a beismerésnek, te még a dühben, kiskacsa már az elfogadásban :D

Amúgy azt ajánlom kezdd el az angol (főleg SkySports) közvetítéseket kövezni. Pártatlanok, értelmesek, felkészültek, ráadásul ők maguk is ebből a közegből érkeztek, tudják hogyan mennek a dolgok. Gary Neville előtt amúgy egyenesen le a kalappal.

Ők türelmesek és tudják a nézőikről, hogy ugyanúgy követik az eseményeket fordulóról fordulóra, ahogy ők. A magyarokkal az a baj, hogy egy meccsen akarnak mindent elérni. Felkészíteni téged, pletykákat benyomni és a játékosok karrierjét is meghatározni :D

Pont a Sp*rs meccset néztem valamiért Digin és nevetséges volt, ahogy Haraszti a meccs elején még ígéretes tehetségnek nevezte Kane, a távoli gólja után meg üvöltözte, hogy ezzel a mozdulattal klasszissá érett :D Ezt tálplálja a kocanézőbe is, hogy fél év kiemelkedő szereplés már klasszissá tesz valakit. Ezért (is) ül le például az átlag magyar ember hatalmas elvárásokkal válogatott meccset nézni. No mindegy, ez már egy másik probléma igazából.
They do now.

Válasz küldése