Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10941 Hozzászólás Szerző: Chester »

mateja írta:az elfogulatlanságodat előadhatnád már egyszer tömegben is, ne csak a fotelből játszd az okost.
amit ott kapnál már igencsak kijárna neked te különcke :lol:
Te meg leszagértőzől mindenkit aki elégedett egy MU vagy City elleni idegenbeli 1-1 után, erre egy hazai pontvesztés után meg nekiugrasz annak, aki kritizálja a csapat játékát, és szidod az aktuális bűnbakot a csapatból, ez mitől jobb? Folyton az "eredeti" Chelsea szurkolókkal példálózol Londonból, hogy ők ezért meg azért már összevertek volna, hát inkább ne hasonlíts innen senkit hozzájuk a párizsi attrakciójuk után.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10942 Hozzászólás Szerző: putthelime »

rafanadal írta:
putthelime írta:
ChesterB írta:Vagy végre focizzanak 1-0-ás vezetés után is, és ne a f*szt verjék?
1) Ezen analógia szerint akkor 2009-ben is inkább Drogba kihagyott ziccere miatt kellett volna dühösnek lennünk, mert akkor már nem számított volna Övrebö hányadék teljesítménye és Iniesta gólja.

2) Értem mit akarsz mondani, meg azokat is, akik veled értenek egyet, de hétközi Párizs után pont le kéne tojni, hogy milyen játékkal jövünk ki, mert egy ideális utopisztikus Premier Leagueben az 1-0 is 3 pontot ér és nem vezetnek ilyen Atkinson-féle fogalmatlanok meccseket.

3) Igen, Matics hatalmas marha volt és igen, jobban is nyomhattunk volna a másodikért, hiába kaphattunk volna 1 (2?) büntetőt, de mindezekről elég lenne zárójelben beszélni, ha a játékvezető teszi a dolgát.
1) Azért tudtommal akkor a Barcelona volt az ellenfél és most a Burnley. A kettő között azért van egy kis különbség.
2) De mivel nincs ideális PL (sőt, játékvezetésre kitérve) hiába élünk egy álomvilágban. A legjobb amit tehetünk ellene az az, hogy bebiztosítjuk magunkat az ilyen esetekre. Nem kell minden meccsen, de amikor látod, hogy egy ilyen csapat az ellenfél és egy ilyen bíró van (aki már híres a mi köreinkben) és amikor látod a napi tevékenységét, akkor meg ne haragudj, de te vagy egy oltári nagy f*sz, hogy ne reagálj erre és ne próbáld meg bebiztosítani magad. Olyan mintha egy cigány aki egyszer már leszúrt sétálna melletted bicskával a kezében és te nem is sejtenéd, hogy másodjára is baj lehet belőle.
3) Ez az egyik nézőpont, ha a bíró, de mi van ha 2-0? Esélye nincs elfújni a meccset és a 2-0 legalább tőlünk függött volna és nem más kezében lett volna a sorsunk.
Most visszakódoltad Chester mondanivalójára a hasonlatomat. Nem érted a lényegét annak, amit mondok.

Egy olyan meccsen, amin potenciálisan több gólt is lőhetnénk, mint egy, de végül a bíró ámokfutása miatt nem lesz elég az az egy, akkor ki a nagyobb ludas? A csapat vagy a játékvezető?

Szerintem a játékvezető, szerintetek a csapat. Elfogadom, hogy így gondolkodtok, de ezen analógia szerint pont mindegy, hogy a Burnley vagy a Barca az ellenfél, mert mindkét meccsen vezethettünk volna hárommal a 80. percben.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10943 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Szerintem a kiállításig abszolút kézben tartottuk a meccset, emberhátrányban pedig más csapat is adta már le a vezetést, Mourinho jól érezte hogy Cahillt be kell küldeni, mert levegőben megverhetnek, sajna akkor már késő volt...
Nem azzal volt a baj, hogy lekapta az értékelhetetlen Oscart és beküldte Ramirest, ilyen helyzetben már nincs más dolga mint őrizni az 1-0-t. De a kiállítás után ki sem tudtunk jönni, az annak az érdeme, hogy a Burnley megérezte a vérszagot, és pontot akart szerezni, sikerült is egyenlíteniük, a gól után meg fejetlen csirke lett a csapat, teljesen összetörve, ami érthető, de kis részben Mourinhonak köszönhetik, akármennyire antikrisztusi gondolatok ezek.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#10944 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Ami majdnem annyira felidegesít, mint a mai játékvezetés az a pár úgymond "szurkolónk" hozzászólásai. Igen rájuk gondolok :D Sajnos a legtöbb esetben az ő böfögésüket lehet itt olvasni mert észt osztani azt nagyon tudnak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10945 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

nadal:

http://wordsmithk.hubpages.com/hub/Foot ... Parked-Bus" onclick="window.open(this.href);return false;

'Method Two

The second method is to be patient and begin your attacks with a deeper line. Instead of compressing the space by pushing up , you are doing the opposite.

By playing with a deeper line and passing and probing from deeper, you are creating the space behind of the opposition defence by luring them out from deeper positions. Additionally, if it is not the players who are in deeper positions that are being lured out , it is players such as the midfielders that are being lured out. The midfielders are paramount to the Park the Bus system because they protect the defence, stay tight and prevent the killer passes from being played. If these players are lured out of the deeper positions, this allows for more space in the midfield to make a dangerous pass or dribble.'

Ezt játszodtuk ma, és eredményes is lett volna...

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#10946 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

marknagy írta:
chelseafan01 írta:Egy olyan csapat ellen ahol a legjobban kereső játékos annyit kap mint nálunk a pályamunkások, ott egy ge.i bíró ne tudja már eldönteni a meccset egy pár rossz ítélettel... Kellene rúgni 4-5 egyértelmű gólt ,amit nem lehet elcsalni a legrosszabb indulatú bírónak se, aztán konkrétan le..rom h hány 11-est nem ad meg.
De ez a Premier League. A TV-s pénzeknek köszönhetően minden csapatnak magas költségvetése van szemben más bajnokságok csapataival, ergo tudnak hozni jó játékosokat már egy Burnley-be is. Ezáltal közelebb lesznek egymáshoz a csapatok, nagyobb a versengés, sokkal nehezebb győzni, sőt konkrétan vért kell hugyozni egy gőzelemért. Ebben a szezonban azért nem sok igazi gálát látsz a nagy csapatoktól (tőlünk év elején + Swansea meccs és így is mi lőttük a legtöbb gólt), sokszor meg a nagy különbség amit az eredményjelző mutat csalóka, mert játékban meg nem volt ekkora különbség.
Fizetés terén a játékosoknál kb. 10X-es, edzőknél 15-20X-ös a különbség CFC javára. Nagy elvárás, hogy hazai pályán realizálódjon egy 2-3 gólos győzelem a kiesőjelölt ellen, egy pártos bíró ellenére is?

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#10947 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

emsanya írta:1. perc, tizenegyes a city-nek. Nagyon sok múlik a mai világban a játékvezetőkön, és ezt mindenki tudja...
Most miért mondod ezt, semmi nem múlik rajtuk, mert mindegy hogy befúják vagy sem, ugyanis a focit érzelem nélküli robotok játszák, akik mindig betartják a taktikát és nem ismerik a fáradságot sem. :lol:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#10948 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:
marknagy írta:De ez a Premier League. A TV-s pénzeknek köszönhetően minden csapatnak magas költségvetése van szemben más bajnokságok csapataival, ergo tudnak hozni jó játékosokat már egy Burnley-be is. Ezáltal közelebb lesznek egymáshoz a csapatok, nagyobb a versengés, sokkal nehezebb győzni, sőt konkrétan vért kell hugyozni egy gőzelemért. Ebben a szezonban azért nem sok igazi gálát látsz a nagy csapatoktól (tőlünk év elején + Swansea meccs és így is mi lőttük a legtöbb gólt), sokszor meg a nagy különbség amit az eredményjelző mutat csalóka, mert játékban meg nem volt ekkora különbség.
Lesz*rtam volna ma a gálát, az sem érdekelt volna ha marad az 1-0, csak húzzák be ezt a fos meccset. Csak legalább a látszatát ne láttam volna annak, hogy tökéletes az 1-0, mert támadgattak ugyan a második félidőben, de ettől nem éreztem azt, hogy ez a meccs zsebben van. A Burnley látványosan nem akart támadni, hiába TV-s pénz, nincs benne komoly játékos, az edzőjük is egy átlagos fószer, úgy kellett volna odanyomni őket a kapuhoz ahogy ők tették a kiállítás után, és akkor az esélyt sem adják meg nekik egy egyenlítésre a srácok. Én az ilyeneket hiányolom, még ha gól nem is születik belőle. Imádom az 1-0-ákat, de azokat, amik kézben vannak, a mostani meccseinkre meg ez nagyon ritkán mondható el sajnos.
Szerintem a kiállításig abszolút kézben tartottuk a meccset, emberhátrányban pedig más csapat is adta már le a vezetést, Mourinho jól érezte hogy Cahillt be kell küldeni, mert levegőben megverhetnek, sajna akkor már késő volt...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10949 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Na nee :D Hazaérek, bekapcsolom a tévèt erre a 27. másodpercben tizi.. Jogosnak tűnt elsőre.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10950 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:De ez a Premier League. A TV-s pénzeknek köszönhetően minden csapatnak magas költségvetése van szemben más bajnokságok csapataival, ergo tudnak hozni jó játékosokat már egy Burnley-be is. Ezáltal közelebb lesznek egymáshoz a csapatok, nagyobb a versengés, sokkal nehezebb győzni, sőt konkrétan vért kell hugyozni egy gőzelemért. Ebben a szezonban azért nem sok igazi gálát látsz a nagy csapatoktól (tőlünk év elején + Swansea meccs és így is mi lőttük a legtöbb gólt), sokszor meg a nagy különbség amit az eredményjelző mutat csalóka, mert játékban meg nem volt ekkora különbség.
Lesz*rtam volna ma a gálát, az sem érdekelt volna ha marad az 1-0, csak húzzák be ezt a fos meccset. Csak legalább a látszatát ne láttam volna annak, hogy tökéletes az 1-0, mert támadgattak ugyan a második félidőben, de ettől nem éreztem azt, hogy ez a meccs zsebben van. A Burnley látványosan nem akart támadni, hiába TV-s pénz, nincs benne komoly játékos, az edzőjük is egy átlagos fószer, úgy kellett volna odanyomni őket a kapuhoz ahogy ők tették a kiállítás után, és akkor az esélyt sem adják meg nekik egy egyenlítésre a srácok. Én az ilyeneket hiányolom, még ha gól nem is születik belőle. Imádom az 1-0-ákat, de azokat, amik kézben vannak, a mostani meccseinkre meg ez nagyon ritkán mondható el sajnos.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#10951 Hozzászólás Szerző: mateja »

rafanadal írta:
Nóbádi írta:Inkább menjetek szurkolni a Newcastle-nek, de most tényleg :wink:
Akkor már megyek a Real Madridnak, ők sikeres klub. Úgyis divatszurkoló vagyok, csak mert nem állok be a sorba a véleményemmel és a csapatot nem istenítem minden alkalommal. Szerintem templom helyett is egy külön Chelsea szentélybe kellene járnia az embereknek vasárnap és akit kritizálni hallanak egy Chelsea játékost vagy csapatot, azt kivégezni, mint azt tették a Charlie Hebdo szerkesztőségével ...
az elfogulatlanságodat előadhatnád már egyszer tömegben is, ne csak a fotelből játszd az okost.
amit ott kapnál már igencsak kijárna neked te különcke :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#10952 Hozzászólás Szerző: emsanya »

1. perc, tizenegyes a city-nek. Nagyon sok múlik a mai világban a játékvezetőkön, és ezt mindenki tudja...

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#10953 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

ChesterB írta:
s_bala30 írta:A sok károgónak csak annyit, hogy pl a Barca ma kikapott hazai pályán. A bl utáni forduló minden csapat számára sokkal nehezebb, nem is vártam sok gólos győzelmet, ha nincs Matic piros lapja legrosszabb esetben maradt volna az 1 fa. Nem tudom az aki azt írta, hogy nem játszottunk támadóan, melyik meccset nézte. Megvoltak a helyzeteink, azt vártam hogy a bekapott gól után majd a Börnli kinyílik de maradtak sünállásban és végül is megérte nekik.
Ki nem sz*rja itt le a Barcelonat?
Csak az első mondatig jutottál kicsihuszár? Fuss neki még egyszer.

Zalán

Re: Premier League

#10954 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Hát persze egyből tizi a city javára nehogy már ellenük is fújjanak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zalán 2015. február 21., szombat 19:31-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10955 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:
AwayRoller írta:
rafanadal írta:Ha nem vagyunk képesek első létére az utolsónak hazai pályán 2 gólt lőni, akkor azért magunkra vessünk szerintem. Tipikusan az a meccs ahol Mourinho beszari taktikája és a bíró csodálatos működése túl sok volt a csapatnak. Én inkább így fejezném ki magam, mert mindkét fél magasan benne van ebben a pontvesztésben.
Meg lett volna az a 2 de akár 3 gól is, szépen, nyugisan felfalva az ellenfelet. Ebben nem volt semmi beszariság, a pirosig a kezünkben tartottuk a meccset. Az jobb lenne, hogy nekik szaladunk és szétkontráznak?

Ebben a maiban Mou nincs benne. PSG ellen benne volt, Citeh ellen benne volt, talán még a MU ellen is, de ezt most nem lehet rávarrni.
Nem kell nekik futnak eszetlenül. Egyáltalán nem ezt kérem, mert az ahogy te is mondod veszélyes. Az már a másik véglet. Csak annyira támadjunk, hogy a biztonság megmaradjon és hamar eldöntsük. Érdekes módon veszélyesebbek voltunk addig amíg 0-0 volt, mint utána.
Épp ezt csináltuk a pirosig :lol: ...sün ellen nincs olyan, hogy hamar...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2015. február 21., szombat 19:32-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10956 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:
Nóbádi írta:Inkább menjetek szurkolni a Newcastle-nek, de most tényleg :wink:
Akkor már megyek a Real Madridnak, ők sikeres klub. Úgyis divatszurkoló vagyok, csak mert nem állok be a sorba a véleményemmel és a csapatot nem istenítem minden alkalommal. Szerintem templom helyett is egy külön Chelsea szentélybe kellene járnia az embereknek vasárnap és akit kritizálni hallanak egy Chelsea játékost vagy csapatot, azt kivégezni, mint azt tették a Charlie Hebdo szerkesztőségével ...
Elég rossz példa, mert azoknak a f*szkalapoknak már épp kijárt egy seggberúgás... kicsit durvára sikerült, de kijárt...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10957 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:
rafanadal írta:Ha nem vagyunk képesek első létére az utolsónak hazai pályán 2 gólt lőni, akkor azért magunkra vessünk szerintem. Tipikusan az a meccs ahol Mourinho beszari taktikája és a bíró csodálatos működése túl sok volt a csapatnak. Én inkább így fejezném ki magam, mert mindkét fél magasan benne van ebben a pontvesztésben.
Meg lett volna az a 2 de akár 3 gól is, szépen, nyugisan felfalva az ellenfelet. Ebben nem volt semmi beszariság, a pirosig a kezünkben tartottuk a meccset. Az jobb lenne, hogy nekik szaladunk és szétkontráznak?

Ebben a maiban Mou nincs benne. PSG ellen benne volt, Citeh ellen benne volt, talán még a MU ellen is, de ezt most nem lehet rávarrni.
Nem kell nekik futnak eszetlenül. Egyáltalán nem ezt kérem, mert az ahogy te is mondod veszélyes. Az már a másik véglet. Csak annyira támadjunk, hogy a biztonság megmaradjon és hamar eldöntsük. Érdekes módon veszélyesebbek voltunk addig amíg 0-0 volt, mint utána.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10958 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nóbádi írta:Inkább menjetek szurkolni a Newcastle-nek, de most tényleg :wink:
Akkor már megyek a Real Madridnak, ők sikeres klub. Úgyis divatszurkoló vagyok, csak mert nem állok be a sorba a véleményemmel és a csapatot nem istenítem minden alkalommal. Szerintem templom helyett is egy külön Chelsea szentélybe kellene járnia az embereknek vasárnap és akit kritizálni hallanak egy Chelsea játékost vagy csapatot, azt kivégezni, mint azt tették a Charlie Hebdo szerkesztőségével ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#10959 Hozzászólás Szerző: marknagy »

chelseafan01 írta:Egy olyan csapat ellen ahol a legjobban kereső játékos annyit kap mint nálunk a pályamunkások, ott egy ge.i bíró ne tudja már eldönteni a meccset egy pár rossz ítélettel... Kellene rúgni 4-5 egyértelmű gólt ,amit nem lehet elcsalni a legrosszabb indulatú bírónak se, aztán konkrétan le..rom h hány 11-est nem ad meg.
De ez a Premier League. A TV-s pénzeknek köszönhetően minden csapatnak magas költségvetése van szemben más bajnokságok csapataival, ergo tudnak hozni jó játékosokat már egy Burnley-be is. Ezáltal közelebb lesznek egymáshoz a csapatok, nagyobb a versengés, sokkal nehezebb győzni, sőt konkrétan vért kell hugyozni egy gőzelemért. Ebben a szezonban azért nem sok igazi gálát látsz a nagy csapatoktól (tőlünk év elején + Swansea meccs és így is mi lőttük a legtöbb gólt), sokszor meg a nagy különbség amit az eredményjelző mutat csalóka, mert játékban meg nem volt ekkora különbség.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10960 Hozzászólás Szerző: Chester »

s_bala30 írta:A sok károgónak csak annyit, hogy pl a Barca ma kikapott hazai pályán. A bl utáni forduló minden csapat számára sokkal nehezebb, nem is vártam sok gólos győzelmet, ha nincs Matic piros lapja legrosszabb esetben maradt volna az 1 fa. Nem tudom az aki azt írta, hogy nem játszottunk támadóan, melyik meccset nézte. Megvoltak a helyzeteink, azt vártam hogy a bekapott gól után majd a Börnli kinyílik de maradtak sünállásban és végül is megérte nekik.
Ki nem sz*rja itt le a Barcelonat?

Válasz küldése