Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#9461 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

rafanadal írta:Varom mar Mourinho nyilatkozatat amiben majd a birot okolja es elmondja, hogy tavaly megnyertuk, de iden mindent meg fognak tenni ellenunk ...
És valszeg igaza igaza lesz úgy értem, Shelvey sárga birtokában szabálytalankodott, Costát faragták rendesen satöbbi szóval legalább nekünk a saját oldalunkon kéne állni!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#9462 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Varom mar Mourinho nyilatkozatat amiben majd a birot okolja es elmondja, hogy tavaly megnyertuk, de iden mindent meg fognak tenni ellenunk ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#9463 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Skacok túl sokat nézitek a másik kedvenc csapataitok meccseit (Bayern, Real, Barca). Tudom, hogy nehéz utána leülni Chelsea meccset nézni, és még fórumon is muszáj leírni aktuálisan miden meccs után, hogy mekkora szarok vagyunk/voltunk, de ez már rohadtul unalmas.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#9464 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Egészen elkeserítő ez a teljesítmény.

Már az első félidőben is a napnál is világosabb volt, hogy óriási gondok vannak a védekezéssel, hihetetlen, hogy jelenleg ilyen szinten van ez a szekció. Terry és Cahill is baromi gyenge volt, de a prímet Ivanovics vitte... Willian persze egy idióta volt, de nem tudom, hogy egy régi Mourinho csapatnál (előző Chelsea, Inter...) hányszor fordult elő ilyen fegyelmezetlenség... Maradjunk annyiban, hogy nem tűnünk éppenséggel túlságosan kiélezett formában lévő csapatnak, sem fejben, sem máshogyan.

Hazai pályán, bajnokként lefocizott minket egy Swansea, egy középcsapat, rommá lőtték a kapunkat, nekünk meg egy-két momentumom kívül megint nem volt támadójátékunk. 3 bazmeg, HÁROM kapura menő lövést sikerült produkálunk full kerettel, itthon, szánalmas... A gólokat persze nem kell megmagyarázni, de azért sokatmondó, hogy milyen gólokat szereztünk, és emellé hány kidolgozott helyzetünk volt.


Ez a meccs mondjuk még szerencsére nem számít, hiszen a szezon a jövőhéten kezdődik. Ja nem, mégsem, az a múlt heti produktumra volt a kifogás. Persze amíg emsanya szerint nincs gond, addig én sem izgulok és elhiszem, hogy jó úton járunk, és a fejlődés megkérdőjelezhetetlen.
Te, a lenyeg az, hogy nem kaptunk ki. 38 dontetlennel es veretlenul mekkora szezonunk lesz mar ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#9465 Hozzászólás Szerző: béla »

gerawba írta: Persze amíg emsanya szerint nincs gond, addig én sem izgulok és elhiszem, hogy jó úton járunk, és a fejlődés megkérdőjelezhetetlen.
Miért,kikaptunk vagy nem kaptunk ki? Ennyi.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9466 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Egészen elkeserítő ez a teljesítmény.

Már az első félidőben is a napnál is világosabb volt, hogy óriási gondok vannak a védekezéssel, hihetetlen, hogy jelenleg ilyen szinten van ez a szekció. Terry és Cahill is baromi gyenge volt, de a prímet Ivanovics vitte... Willian persze egy idióta volt, de nem tudom, hogy egy régi Mourinho csapatnál (előző Chelsea, Inter...) hányszor fordult elő ilyen fegyelmezetlenség... Maradjunk annyiban, hogy nem tűnünk éppenséggel túlságosan kiélezett formában lévő csapatnak, sem fejben, sem máshogyan.

Hazai pályán, bajnokként lefocizott minket egy Swansea, egy középcsapat, rommá lőtték a kapunkat, nekünk meg egy-két momentumom kívül megint nem volt támadójátékunk. 3 bazmeg, HÁROM kapura menő lövést sikerült produkálunk full kerettel, itthon, szánalmas... A gólokat persze nem kell megmagyarázni, de azért sokatmondó, hogy milyen gólokat szereztünk, és emellé hány kidolgozott helyzetünk volt.


Ez a meccs mondjuk még szerencsére nem számít, hiszen a szezon a jövőhéten kezdődik. Ja nem, mégsem, az a múlt heti produktumra volt a kifogás. Persze amíg emsanya szerint nincs gond, addig én sem izgulok és elhiszem, hogy jó úton járunk, és a fejlődés megkérdőjelezhetetlen.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#9467 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Nézzük a jó oldalát a Leichester vezet a bajnokságban :O
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#9468 Hozzászólás Szerző: béla »

moldviii írta:Nézzük a jó dolgokat. Hazard idén jobb lesz, mint tavaly volt.
Nem biztos. Csak az utolsó 20 percben volt jó,előtte semmit nem mutatott.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#9469 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nézzük a jó dolgokat. Hazard idén jobb lesz, mint tavaly volt.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9470 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Kár Kürtő forrófejűségéért. Tudom, hogy ilyenkor tizedmásodpercek alatt kell dönteni, de ilyen nyilvánvalóan csak 16-oson kívül lett volna szabad akasztani (még ha az a puma(?) dobta is magát), mert akkor van értelme az önfeláldozásnak. Így ha elengedi, legalább egy emberrel előrébb vagyunk, sőt JT is ott volt.
They do now.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#9471 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Azért Mounak igaza van abban, hogy jobban kéne védeni Hazardot. A kertitörpének bezzeg a spori kikövezi az utat...

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#9472 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Eredmény ellenére, rohadtul tetszett az akarásunk. Végre!!! Ez hiányzott leginkább az idei év meccseiből. Így City előtt pont jókor jött egy ilyen pörgős meccs.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Premier League

#9473 Hozzászólás Szerző: Fox »

Összetehetjük a kezünket, hogy van egy ilyen cserekapusunk.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#9474 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Wili beragadt a lestaktikánál, így Gomis egyedül vitte Kurtira, aki lábbal kicsit hozzáért.. Az vitatott hogy a vonalon vagy a tizenhatoson belül történt-e az eset.
Zala0821 írta:Lemaradtam a második félidőről eddig és csak most kapcsolódtam be vki eltudná mondani, h mi miatt lett piros mert látom h Courtois piros és büntető de ez hogy alakult ki, ki hibázott???

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#9475 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Zala0821 írta:Lemaradtam a második félidőről eddig és csak most kapcsolódtam be vki eltudná mondani, h mi miatt lett piros mert látom h Courtois piros és büntető de ez hogy alakult ki, ki hibázott???
Shelvey beívelte a védelem mögé, miközben Willian szotyizgatott és így nem volt lesen Gomis, Courtois meg szabálytalankodott Gomissal a 16-os vonalon, kiállítás büntető. Röviden ennyi.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9476 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Zala0821 írta:Lemaradtam a második félidőről eddig és csak most kapcsolódtam be vki eltudná mondani, h mi miatt lett piros mert látom h Courtois piros és büntető de ez hogy alakult ki, ki hibázott???
Gomis-t kiugratták, a védelem rendesen kilépett, így Gomis méteres lesen lett volna, ha Willian nem ácsorog a védelmünk mögött méterekkel. Gomis eltolta Courtois mellett, aki a 16-os vonalán felrúgta. Piros+tizi.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Zalán

Re: Premier League

#9477 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Lemaradtam a második félidőről eddig és csak most kapcsolódtam be vki eltudná mondani, h mi miatt lett piros mert látom h Courtois piros és büntető de ez hogy alakult ki, ki hibázott???

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9478 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Willian, hogy rakjon madár fészket a hajadba....Szépen elbasztad a lestaktikát.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9479 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kiskacsa08 írta:
gerawba írta:Egyszerűen csak most ez a 25 meg 30 millás szappanopera kicsit megdobta a gyerek marketingjét, azt páran azt hitték, hogy valami világklasszisról van szó, aztán a Watford ellen jött a valóság.
És a valóság valahol a kettő között van. Nem világklasszis (még), de igen ígéretes, és a nemzetisége is nagyot dob rajta.
Nem azt mondtam, hogy szar játékos. Jó kis védő lehet belőle, de túl nagy a hype, és közel sem ér 30 millát jelenleg.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9480 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

gerawba írta:Egyszerűen csak most ez a 25 meg 30 millás szappanopera kicsit megdobta a gyerek marketingjét, azt páran azt hitték, hogy valami világklasszisról van szó, aztán a Watford ellen jött a valóság.
És a valóság valahol a kettő között van. Nem világklasszis (még), de igen ígéretes, és a nemzetisége is nagyot dob rajta.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése