Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 1037
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#3801 Hozzászólás Szerző: Crap »

Camavinga talppal egy kicsit elkaszálta, de a PL-ben azért elég sok ilyen van. Jobb ha már szokja előre, ha tényleg ide jön.

Amúgy én vagyok az egyetlen aki nincs felhypolva Nkunku miatt ? Bevallom kb. ha egy meccset néztem, ahol ő játszott meg pár mixet, de én semmit nem látok benne, amitől ő olyan jó lenne majd itt. Inkább tűnik tipikusan annak a játékosnak aki nagy területeket jól tud használni meg baromi jól tud elfutni, de ezekre itt meg úgy a PL-ben kb. negyed annyi lehetősége lesz. A PL-hez mérten nem túl erős, nem túl magas, nem nyom őrült sok 1-1 elleni játékot. Kb. ennyi jött le belőle.
Előbb tudom elképzelni őt a következő floppnak aki 2 hónap alatt lesüllyed a többi támadónk szintjére, óriási árcédulával rajta, mint megváltónak.

Őszintén szólva, Leaon kívül az összes jelenleg (elég kevés) felhypolt nevet elfelejteném akik elérhetők a piacon. (köztük Trossardot is, aki egy óriási középszer, atya ég.....)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#3802 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. november 16., szerda 9:02 Nkunku megsérült a franciák edzésén és kihagyja a vbt. Szegény még ide se igazolt de már ül rajta a Chelsea átok :D
Nevetseges. Veszunk egy serult tesco gazdasagos nkunkut. :D Milyen serules amugy?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3803 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2022. november 15., kedd 18:23
BlueBlood1993 írta: 2022. november 15., kedd 18:16
emsanya írta: 2022. november 15., kedd 18:02 Edouard Mendy considering Chelsea future. It’s understood Potter is interested in raiding Brighton for his former Goalkeeper Robert Sanchez. (@SamiMokbel81_DM)

Trossard mellett a Brighton kapusat is elhoznank Mendy helyett.
Minek, ott van Kepa. Nem akarjuk az egész birghtont megvenni? :lol: vicc komolyan

Amúgy meg Bellingham-Rice helyett amit mindig mondok körül kéne nézni kisebb bajnokságokban, ne ámítsuk már magunkat ilyen nevekkel, kozepcsapat lettünk, a középső polcról vásárolhatunk, onnan is lehetne okosan
Ha már Brighton és olcsóbb opció meg kisebb nevek akkor Caicedo, nagyon jó az a srác és 21 éves. De egyébként, csomagban jöhetne vele Lamptey és Trossard.
Caicedo is benne van a pakliban, hogy atveszik őt is csomagban, írtak rola is. Lamptey sztem mar nincs képben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3804 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nkunku megsérült a franciák edzésén és kihagyja a vbt. Szegény még ide se igazolt de már ül rajta a Chelsea átok :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9440
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3805 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2022. november 15., kedd 18:16
emsanya írta: 2022. november 15., kedd 18:02 Edouard Mendy considering Chelsea future. It’s understood Potter is interested in raiding Brighton for his former Goalkeeper Robert Sanchez. (@SamiMokbel81_DM)

Trossard mellett a Brighton kapusat is elhoznank Mendy helyett.
Minek, ott van Kepa. Nem akarjuk az egész birghtont megvenni? :lol: vicc komolyan

Amúgy meg Bellingham-Rice helyett amit mindig mondok körül kéne nézni kisebb bajnokságokban, ne ámítsuk már magunkat ilyen nevekkel, kozepcsapat lettünk, a középső polcról vásárolhatunk, onnan is lehetne okosan
Ha már Brighton és olcsóbb opció meg kisebb nevek akkor Caicedo, nagyon jó az a srác és 21 éves. De egyébként, csomagban jöhetne vele Lamptey és Trossard.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3806 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. november 15., kedd 18:02 Edouard Mendy considering Chelsea future. It’s understood Potter is interested in raiding Brighton for his former Goalkeeper Robert Sanchez. (@SamiMokbel81_DM)

Trossard mellett a Brighton kapusat is elhoznank Mendy helyett.
Minek, ott van Kepa. Nem akarjuk az egész birghtont megvenni? :lol: vicc komolyan

Amúgy meg Bellingham-Rice helyett amit mindig mondok körül kéne nézni kisebb bajnokságokban, ne ámítsuk már magunkat ilyen nevekkel, kozepcsapat lettünk, a középső polcról vásárolhatunk, onnan is lehetne okosan

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7052
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3807 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. november 15., kedd 18:02 Edouard Mendy considering Chelsea future. It’s understood Potter is interested in raiding Brighton for his former Goalkeeper Robert Sanchez. (@SamiMokbel81_DM)

Trossard mellett a Brighton kapusat is elhoznank Mendy helyett.
nagyon fognak minket kedvelni Brightonban :D de adom ezeket a saját arcokat, kicsit lehet könnyebben tud a csapat is adaptálódni majd ha van 1-2 olyan arc aki ismeri már Pottert.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3808 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Edouard Mendy considering Chelsea future. It’s understood Potter is interested in raiding Brighton for his former Goalkeeper Robert Sanchez. (@SamiMokbel81_DM)

Trossard mellett a Brighton kapusat is elhoznank Mendy helyett.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3809 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2022. november 15., kedd 14:16 Bellinghamet az egész világ akarja, szerintem rá nincs esély. Pár hónapja én is vele példálóztam, de azóta felrobbant körülötte a piac mert szarja a gólokat.
Egyetértek. Jelen esetben sztem nem számítunk első számú opciónak egy olyan tehetség számára akit az egész világ szeretne. Még Riceban sem lennék olyan biztos, hogy lecserélné a WHUt a mi csapatunkra. BLt ott sem játszhat és 99% hogy jövőre itt sem fog. Max ha kiesnek PLből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9440
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#3810 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bellinghamet az egész világ akarja, szerintem rá nincs esély. Pár hónapja én is vele példálóztam, de azóta felrobbant körülötte a piac mert szarja a gólokat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3811 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. november 15., kedd 13:54
emsanya írta: 2022. november 15., kedd 13:23 Chelsea are confident they will be able to lure Rafael Leao away from AC Milan, with the Portugal forward yet to agree a contract extension at San Siro.

- @GraemeBailey


Nkunku + Rafael Leao + Endrick, kibaszott pusztito osztag lenne!
Kp meg még mindig nincs :D Trossardot is nagyon írják, ha Ziyech lép télen
Trossard johetne mogéjuk, az is megy kapu elé mint allat meg tüzel mint a barom.

Kozeppalyara Bellingham vagy Rice jonni fog, de muszaj lenne mindkettő. Vagy B opcionak ha csak egyik jon ossze, mellé de Jong.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7052
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3812 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. november 15., kedd 13:23 Chelsea are confident they will be able to lure Rafael Leao away from AC Milan, with the Portugal forward yet to agree a contract extension at San Siro.

- @GraemeBailey


Nkunku + Rafael Leao + Endrick, kibaszott pusztito osztag lenne!
Kp meg még mindig nincs :D Trossardot is nagyon írják, ha Ziyech lép télen

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#3813 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are confident they will be able to lure Rafael Leao away from AC Milan, with the Portugal forward yet to agree a contract extension at San Siro.

- @GraemeBailey


Nkunku + Rafael Leao + Endrick, kibaszott pusztito osztag lenne!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#3814 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. november 14., hétfő 14:56
Bandi írta: 2022. november 14., hétfő 14:04 Ez a szezon már úgyis kuka, szóval akár jöhet is, sokat nem veszíthetünk vele :D
Egyetértek, már csak for fun is elhoznám :D Tehén szurkolók arcát is megnézném szívesen, ha esetleg ide igazolna :mrgreen: Mi szezonunk pedig ennél gyatrább már úgy sem lehet nagyon, remélhetőleg kiesni nem fogunk a PL-ből.
Ronaldo nem fog ide igazolni, szarban van a klubbunk, ő meg karrierista, még mindig szeretne nyerni cimeket.
Sajnos neki kb semmi lehetősége nincs mar, én a helyébe beletörődnék és mennék az amcsikhoz levezetni. Tárt karokkal várnák.
Ha meg ide igazolna még nagyobb utálat övezné a klubot, hogy nagyobb jatékostemető lennénk, mint eddig voltunk. Ő sem nyerne itt mar semmit.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3815 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2022. november 14., hétfő 14:04 Ez a szezon már úgyis kuka, szóval akár jöhet is, sokat nem veszíthetünk vele :D
Egyetértek, már csak for fun is elhoznám :D Tehén szurkolók arcát is megnézném szívesen, ha esetleg ide igazolna :mrgreen: Mi szezonunk pedig ennél gyatrább már úgy sem lehet nagyon, remélhetőleg kiesni nem fogunk a PL-ből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2756
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#3816 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ez a szezon már úgyis kuka, szóval akár jöhet is, sokat nem veszíthetünk vele :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#3817 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2022. november 14., hétfő 11:48 Ez már túl sok lenne nekem. Lehet, hogy csak engem zavar ennyire, hogy Aubán, Sterlingen és belegondolni is gyomorforgató, hogy még kiken látom a korábban Drogbán és Lampardon feszítő kék mezt, de ez újabb gyomros lenne a klub egyre kevésbé létező identitásának.
Ha Boelhy idehozza ezt az emberi csődöt, én végeztem sok ideig a csapattal.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#3818 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Na ha ez bekövetkezik sztem erre a szezonra én kinyomom a meccseket

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3819 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez már túl sok lenne nekem. Lehet, hogy csak engem zavar ennyire, hogy Aubán, Sterlingen és belegondolni is gyomorforgató, hogy még kiken látom a korábban Drogbán és Lampardon feszítő kék mezt, de ez újabb gyomros lenne a klub egyre kevésbé létező identitásának.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7052
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#3820 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. november 14., hétfő 10:43 Cristiano Ronaldo next club: Chelsea favourites to sign in January after Manchester United accusations.

Forrás: Standard Sport
auba mellé nagyon kéne

Válasz küldése