Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2601 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BlueBlood1993 írta: 2023. május 17., szerda 20:20
kazomester írta: 2023. május 17., szerda 18:13 BREAKING: Ivan Toney has been suspended from all football and football-related activity with immediate effect for eight months, fined £50,000, and warned as to his future conduct for breaches of The FA’s Betting Rules.

Remélem azért januárban ramegyunk, szeretjük a problémás csatárokat, remekül illene hozzánk...
50 ezer :lol: :lol: jó hogy nem elvették tőle a cipőjét...az konkrétan 1 heti fizetése lol.
Igen, ez kb. olyan most, mintha agyonverték volna, meg még pluszba megpöckölték a fülét is :D

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2602 Hozzászólás Szerző: Bandi »

BlueBlood1993 írta: 2023. május 17., szerda 20:20
kazomester írta: 2023. május 17., szerda 18:13 BREAKING: Ivan Toney has been suspended from all football and football-related activity with immediate effect for eight months, fined £50,000, and warned as to his future conduct for breaches of The FA’s Betting Rules.

Remélem azért januárban ramegyunk, szeretjük a problémás csatárokat, remekül illene hozzánk...
50 ezer :lol: :lol: jó hogy nem elvették tőle a cipőjét...az konkrétan 1 heti fizetése lol.
Nyilván az az 50 ezer a legkisebb gondja most, nem attól fog csődbe menni, de azért az kemény büntetés hogy januárig el van tiltva még az edzésektől is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2603 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kazomester írta: 2023. május 17., szerda 18:13 BREAKING: Ivan Toney has been suspended from all football and football-related activity with immediate effect for eight months, fined £50,000, and warned as to his future conduct for breaches of The FA’s Betting Rules.

Remélem azért januárban ramegyunk, szeretjük a problémás csatárokat, remekül illene hozzánk...
50 ezer :lol: :lol: jó hogy nem elvették tőle a cipőjét...az konkrétan 1 heti fizetése lol.

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2604 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. május 17., szerda 18:28
kazomester írta: 2023. május 17., szerda 18:13 BREAKING: Ivan Toney has been suspended from all football and football-related activity with immediate effect for eight months, fined £50,000, and warned as to his future conduct for breaches of The FA’s Betting Rules.

Remélem azért januárban ramegyunk, szeretjük a problémás csatárokat, remekül illene hozzánk...
🚨 BREAKING: Mauricio Pochettino is open to working with Romelu Lukaku. Talks are delayed now until after the UEFA Champions League final. (@Matt_Law_DT)
Ki fogja sírni magának hogy maradhasson az Interben és fizethetjük majd továbbra is a fizetése nagy részét…

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2605 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mondom én.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2606 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2023. május 17., szerda 18:13 BREAKING: Ivan Toney has been suspended from all football and football-related activity with immediate effect for eight months, fined £50,000, and warned as to his future conduct for breaches of The FA’s Betting Rules.

Remélem azért januárban ramegyunk, szeretjük a problémás csatárokat, remekül illene hozzánk...
🚨 BREAKING: Mauricio Pochettino is open to working with Romelu Lukaku. Talks are delayed now until after the UEFA Champions League final. (@Matt_Law_DT)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#2607 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Ivan Toney has been suspended from all football and football-related activity with immediate effect for eight months, fined £50,000, and warned as to his future conduct for breaches of The FA’s Betting Rules.

Remélem azért januárban ramegyunk, szeretjük a problémás csatárokat, remekül illene hozzánk...

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2608 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

paliczandras írta: 2023. május 16., kedd 9:38
Bandi írta: 2023. május 16., kedd 9:18
Pityee írta: 2023. május 16., kedd 8:50

De minek? :D Ennél nagyobb esélyük úgy sem lesz PL győzelemre, mint idén. 8 pontos előnyt 8 fordulóval a vége előtt azért illik megtartani + Mégegyszer nem lesz a cityn kívül minden top csapat egyszerre ilyen szar. Leicester anno kitudta ezt használni, a szarzenál még ezt sem 8)
Csak nekem tűnik kicsit gáznak a jelenlegi helyzetünkben az Arsenal szidása? Értem hogy riválisok, én se örültem volna ha bajnokságot nyernek, de oltani őket úgy hogy kétszer annyi pontot szereztek mint mi és ezerszer inkább tűnnek jelenleg profi csapatnak mint mi kicsit indokolatlan szerintem.
Maradjunk annyiban, hogy az Arsenalt reálisan riválisnak már kb. 10 éve nem lehetett nevezni, volt egy jó évük, jövőre megint 6-7. hely lesz nekik.
És ezt a kommentet mire alapozod?:D
Pár ávvel ezelőtt a Liverpool is hasonló gödörben volt. Generációváltáson mentek kerersztül...évekig röhögött rajtuk mindenki. Azóta meg ők az egyetlenek kb. akik pariban vannak a cityvel.
Lehet az Arsenal nem lesz bajnok a következő 5 évben sem...de hogy nálunk jelenleg előrább járnak, az biztos.
Amúgy a 20/21-es mákos BL győzelmet meg a 18/19-es Európa Liga győzelmet leszámítva a bajnokságban nekünk sem termett sok babér konkrétan a 16/17 szezon óta...6-7 év...
És a kupákat leszámítva sem nagyon remekeltünk hozzájuk képest.

Előző évben 5, korábban 6, előtte 10, valamint 2 pont volt a különbség... úgy, hogy mi is majdnem mindig 20-30 pomtos hátrányban voltunk a city-pool duettől...

Minden csapatnak vannak mélypontjai. Nekünk is, nekik is...csak azért mert az utóbbi 10 évben mi általánosságban sikeresebbek voltunk nem írhatjuk le őket. Főleg erre hívatkozva...hiszen ezt 10 évet leszámítva, megelőzően a 2000-es évek közepét, mi nem voltunk tényezők...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2609 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bandi írta: 2023. május 16., kedd 9:48
paliczandras írta: 2023. május 16., kedd 9:38
Bandi írta: 2023. május 16., kedd 9:18 Csak nekem tűnik kicsit gáznak a jelenlegi helyzetünkben az Arsenal szidása? Értem hogy riválisok, én se örültem volna ha bajnokságot nyernek, de oltani őket úgy hogy kétszer annyi pontot szereztek mint mi és ezerszer inkább tűnnek jelenleg profi csapatnak mint mi kicsit indokolatlan szerintem.
Maradjunk annyiban, hogy az Arsenalt reálisan riválisnak már kb. 10 éve nem lehetett nevezni, volt egy jó évük, jövőre megint 6-7. hely lesz nekik.
Attól még városi riválisok és amúgy ha jól rémlik kétszer is elp*csáztak minket FA kupa döntőben az utóbbi években, szóval lenne mit törlesztenünk ellenük csak jelenleg ég és föld a különbség a két klub között. A 11. helyről, 600 millás költekezéssel meg nem igazán látom létjogosultságát annak hogy mi szidjuk őket, szerintem még nevetségesebbé tesszük magunkat ezzel (már ha ez lehetséges a jelenlegi helyzetünkben :D )
Egyetértek. Rivalizálás és egyes klubok nem kedvelése ide vagy oda, tudni kell, hogy mikor kell szerénynek lenni, az elért eredményeket pedig illik elismerni.

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2610 Hozzászólás Szerző: Bandi »

paliczandras írta: 2023. május 16., kedd 9:38
Bandi írta: 2023. május 16., kedd 9:18 Csak nekem tűnik kicsit gáznak a jelenlegi helyzetünkben az Arsenal szidása? Értem hogy riválisok, én se örültem volna ha bajnokságot nyernek, de oltani őket úgy hogy kétszer annyi pontot szereztek mint mi és ezerszer inkább tűnnek jelenleg profi csapatnak mint mi kicsit indokolatlan szerintem.
Maradjunk annyiban, hogy az Arsenalt reálisan riválisnak már kb. 10 éve nem lehetett nevezni, volt egy jó évük, jövőre megint 6-7. hely lesz nekik.
Attól még városi riválisok és amúgy ha jól rémlik kétszer is elp*csáztak minket FA kupa döntőben az utóbbi években, szóval lenne mit törlesztenünk ellenük csak jelenleg ég és föld a különbség a két klub között. A 11. helyről, 600 millás költekezéssel meg nem igazán látom létjogosultságát annak hogy mi szidjuk őket, szerintem még nevetségesebbé tesszük magunkat ezzel (már ha ez lehetséges a jelenlegi helyzetünkben :D )

paliczandras
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Átigazolási pletykák

#2611 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Bandi írta: 2023. május 16., kedd 9:18
Pityee írta: 2023. május 16., kedd 8:50
emsanya írta: 2023. május 16., kedd 8:35
Penzuk az van, Mudrykot is kifizették volna. Biztos rendesen beerősítenek.
De minek? :D Ennél nagyobb esélyük úgy sem lesz PL győzelemre, mint idén. 8 pontos előnyt 8 fordulóval a vége előtt azért illik megtartani + Mégegyszer nem lesz a cityn kívül minden top csapat egyszerre ilyen szar. Leicester anno kitudta ezt használni, a szarzenál még ezt sem 8)
Csak nekem tűnik kicsit gáznak a jelenlegi helyzetünkben az Arsenal szidása? Értem hogy riválisok, én se örültem volna ha bajnokságot nyernek, de oltani őket úgy hogy kétszer annyi pontot szereztek mint mi és ezerszer inkább tűnnek jelenleg profi csapatnak mint mi kicsit indokolatlan szerintem.
Maradjunk annyiban, hogy az Arsenalt reálisan riválisnak már kb. 10 éve nem lehetett nevezni, volt egy jó évük, jövőre megint 6-7. hely lesz nekik.

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#2612 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2023. május 16., kedd 8:50
emsanya írta: 2023. május 16., kedd 8:35
Penzuk az van, Mudrykot is kifizették volna. Biztos rendesen beerősítenek.
De minek? :D Ennél nagyobb esélyük úgy sem lesz PL győzelemre, mint idén. 8 pontos előnyt 8 fordulóval a vége előtt azért illik megtartani + Mégegyszer nem lesz a cityn kívül minden top csapat egyszerre ilyen szar. Leicester anno kitudta ezt használni, a szarzenál még ezt sem 8)
Csak nekem tűnik kicsit gáznak a jelenlegi helyzetünkben az Arsenal szidása? Értem hogy riválisok, én se örültem volna ha bajnokságot nyernek, de oltani őket úgy hogy kétszer annyi pontot szereztek mint mi és ezerszer inkább tűnnek jelenleg profi csapatnak mint mi kicsit indokolatlan szerintem.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#2613 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. május 16., kedd 8:50
emsanya írta: 2023. május 16., kedd 8:35
kecske01 írta: 2023. május 16., kedd 6:48 Arsenal have cleared Mikel Arteta to break the club’s spending record this summer in a splurge that may exceed £200 million.

Arteta wants to sign midfielders Declan Rice and Moisés Caicedo, who could cost a combined £170 million

- The Times


Ez mondjuk bebaszna :D
Penzuk az van, Mudrykot is kifizették volna. Biztos rendesen beerősítenek.
De minek? :D Ennél nagyobb esélyük úgy sem lesz PL győzelemre, mint idén. 8 pontos előnyt 8 fordulóval a vége előtt azért illik megtartani + Mégegyszer nem lesz a cityn kívül minden top csapat egyszerre ilyen szar. Leicester anno kitudta ezt használni, a szarzenál még ezt sem 8)
Nem állhatsz így hozzá. Ennyi erővel akkor a többi 15-16 csapat minek indul a bajnokságban?
Illetve, akkor tegyük fel magunknak a kérdést...mi minek tapsoltunk el 600 millát? Mert nekünk több esélyünk van odaérni a végén, mert mi top csapat vagyunk...az elmult pár évben nekünk sem sok babér termett...
Nem hiszem, hogy jelenleg olyan helyzetben vagyunk, hogy nekünk kéne az Arsenalon poénkodnunk csak mert nem sikerült bajnoknak lenniük. A korábbi évekhez képest fejlődtek. Építkeztek...ott lesznek a BL-ben, mi meg nem.
Fiatal, jól kialakított keretük van. HA minden évben sikerül +1 jó igazolást hozniuk, a jelenlegi csapatot egyben tartják plusz esetleg az akadémiáról beesik még egy-egy nagyobb tehetség, simán lehetnek bajnok aspiránsok minden szezonban 2-3 éven belül...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2614 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. május 16., kedd 8:35
kecske01 írta: 2023. május 16., kedd 6:48 Arsenal have cleared Mikel Arteta to break the club’s spending record this summer in a splurge that may exceed £200 million.

Arteta wants to sign midfielders Declan Rice and Moisés Caicedo, who could cost a combined £170 million

- The Times


Ez mondjuk bebaszna :D
Penzuk az van, Mudrykot is kifizették volna. Biztos rendesen beerősítenek.
De minek? :D Ennél nagyobb esélyük úgy sem lesz PL győzelemre, mint idén. 8 pontos előnyt 8 fordulóval a vége előtt azért illik megtartani + Mégegyszer nem lesz a cityn kívül minden top csapat egyszerre ilyen szar. Leicester anno kitudta ezt használni, a szarzenál még ezt sem 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2615 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. május 16., kedd 6:48 Arsenal have cleared Mikel Arteta to break the club’s spending record this summer in a splurge that may exceed £200 million.

Arteta wants to sign midfielders Declan Rice and Moisés Caicedo, who could cost a combined £170 million

- The Times


Ez mondjuk bebaszna :D
Penzuk az van, Mudrykot is kifizették volna. Biztos rendesen beerősítenek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#2616 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Arsenal have cleared Mikel Arteta to break the club’s spending record this summer in a splurge that may exceed £200 million.

Arteta wants to sign midfielders Declan Rice and Moisés Caicedo, who could cost a combined £170 million

- The Times


Ez mondjuk bebaszna :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2617 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Michael Jordan is fogadott mindenre, ezeknek az embereknek ez szórakozás, nem a pénzért csinálják. Ugyanaz mint a kaszinó, oda is járnak gazdag emberek.

Amugy továbbra se értem, miért baj ha fogad mások meccseire. Tudom ez a szabály, de semmi értelme. Mindegy hogy ő rakja meg a meccseket vagy az anyósa, semmi se fog történni.

Az alvilági megkeresés meg ezen a szinten kizárt, nem az ilyenekre utaznak akik hetente több 10 ezer fontot keresnek.

Nagyobb baj hogy valoszinüleg egy jo Abraham szintet hozna a pályán, azzal meg nagyon nem lépnénk előre.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#2618 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. május 15., hétfő 21:23 Osimhen ha beválik lehetne a tökéletes megoldás, fizikálisan és agresszivitásban is passzolna a PL-be, sokoldalu támadó. Csak az ára nem piskota, sztem ki is fizetnénk érte, csak hát ott lesz a nyomás meg a szokásos átok hogy nálunk minden 9-es elfelejt focizni.

Toney amúgy saját meccseikre sose fogadott, sztem is ezért nem fogják elmeszelni hosszu időre. Amugyis egy faszság, hogy miért baj ha fogad egy mezőkövesd-kisvárda meccsre, sose értettem. Bundázni meg ugyse fog, olyan szinten játszik hogy nem érdeke, szorakozásbol játszik. Amugy ő valoszinüleg B vagy C opcio, kevés középcsatár van a piacon, azért is kerülhet szóba.
Nyilván kicsike szarkazmussal és túlzásokat nem nélkülözve írtam meg az előző kommentem, viszont, ha lenne egy kis agya, akkor vígan és feltünésmentesen hódolhatna a szenvedélyének, meg lehet kérni bármelyik haverjának a testvérét, csaját, anyósát, hogy a borítékban kézben odanyomott összeget töltse fel az adott fogadóirodánál, és meg is van oldva a probléma, annyi pénzzel játszatha, amennyit nem szégyell. Viszont ehhez túl ostoba, és mivel ennyi gógyi se szorult belé, honnan tudhatjuk, hogy egy alvilági megkeresésre fixen nemet mondana-e.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#2619 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. május 15., hétfő 21:23 Osimhen ha beválik lehetne a tökéletes megoldás, fizikálisan és agresszivitásban is passzolna a PL-be, sokoldalu támadó. Csak az ára nem piskota, sztem ki is fizetnénk érte, csak hát ott lesz a nyomás meg a szokásos átok hogy nálunk minden 9-es elfelejt focizni.

Toney amúgy saját meccseikre sose fogadott, sztem is ezért nem fogják elmeszelni hosszu időre. Amugyis egy faszság, hogy miért baj ha fogad egy mezőkövesd-kisvárda meccsre, sose értettem. Bundázni meg ugyse fog, olyan szinten játszik hogy nem érdeke, szorakozásbol játszik. Amugy ő valoszinüleg B vagy C opcio, kevés középcsatár van a piacon, azért is kerülhet szóba.
Én meg azt nem értem, hogy minek egy olyan profi futbalistának fogadni, aki eurókat szarik a wcn, mindene megvan, nincs szüksége rá. Ezekszerint nincs sok esze a csókának.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#2620 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Osimhen ha beválik lehetne a tökéletes megoldás, fizikálisan és agresszivitásban is passzolna a PL-be, sokoldalu támadó. Csak az ára nem piskota, sztem ki is fizetnénk érte, csak hát ott lesz a nyomás meg a szokásos átok hogy nálunk minden 9-es elfelejt focizni.

Toney amúgy saját meccseikre sose fogadott, sztem is ezért nem fogják elmeszelni hosszu időre. Amugyis egy faszság, hogy miért baj ha fogad egy mezőkövesd-kisvárda meccsre, sose értettem. Bundázni meg ugyse fog, olyan szinten játszik hogy nem érdeke, szorakozásbol játszik. Amugy ő valoszinüleg B vagy C opcio, kevés középcsatár van a piacon, azért is kerülhet szóba.

Válasz küldése