Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2501 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Guardiola megerositette, hogy 5 jatekosa fog hianyozna vasarnap.

Lampard meg azt mondta Ziyech 2-3 napja mar a csapattal edz, vasarnap dol el, hogy fog e kezdeni.

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#2502 Hozzászólás Szerző: White »

Szerintem meg a legundorítóbb csapat az Everton az egész ligában
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2503 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én még mindig nem írnám le magunkat, amennyire felbolydult lesz ez a szezon is, úgy tűnik mindenkinek lesz több hullámvölgye és a végén a legkevesebb ilyennel rendelkező húzhatja be a címet. Ha nekünk nem jönne össze, akkor nyerje vagy a Villa, Terry miatt, vagy Ancsa Evertonja. Egyrészt az öregnek is kijár végre egy nevesebb cím és extra öröm lenne, ha a barlangjaikból előbújt pool szurkolók városi riválisa dörgölne az orruk alá.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2504 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2020. december 31., csütörtök 11:57 Mi a velemenyetek a liga jelenlegi allasarol? Az idei bajnoksag kiszamithatatlan es szinte eselytelen megjosolni az aranyermest. Ha a mu hozza az elmaradt meccset, akkor utoleri a l'poolt, de az Everton es az A. Villa is felzarkozhat mogejuk 1 pontra. Ki lehet a vegso befuto szerintetek? En nagyon drukkolok Ancelottinak, hatalmas siker lenne az aranyerem.

Boldogabb uj evet kivanok a forumlakoknak!
Egy-egy vereség rengetegbe kerülhet mindenkinek. Még a top4-hez is hozni kell a győzelmeket mert a kisebb csapatok is nagyon mennek és hiphop 10. hely körül találja magát az ember ahogy kb mi most.

Szerintem a MU-pool közül kerülhet ki. Leginkább a többi csapat közül ha választani kell José miatt a tottenhamnek örülnék ha megnyernék. De még mindig inkább a MU mint a pool/city ha ugy alakul.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2505 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2020. december 31., csütörtök 11:57 Mi a velemenyetek a liga jelenlegi allasarol? Az idei bajnoksag kiszamithatatlan es szinte eselytelen megjosolni az aranyermest. Ha a mu hozza az elmaradt meccset, akkor utoleri a l'poolt, de az Everton es az A. Villa is felzarkozhat mogejuk 1 pontra. Ki lehet a vegso befuto szerintetek? En nagyon drukkolok Ancelottinak, hatalmas siker lenne az aranyerem.

Boldogabb uj evet kivanok a forumlakoknak!
Nekem mindegy ki fogja nyerni csak ne Mu es Arsenal mondjuk az utobbi eselytelen. :D Jo lenne Ziyech nem dolne ki es akkor mi is odaerhetunk. De barki nyerheti kb. Az fog szamitani kinel van a legkevesebb serult.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2506 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mi a velemenyetek a liga jelenlegi allasarol? Az idei bajnoksag kiszamithatatlan es szinte eselytelen megjosolni az aranyermest. Ha a mu hozza az elmaradt meccset, akkor utoleri a l'poolt, de az Everton es az A. Villa is felzarkozhat mogejuk 1 pontra. Ki lehet a vegso befuto szerintetek? En nagyon drukkolok Ancelottinak, hatalmas siker lenne az aranyerem.

Boldogabb uj evet kivanok a forumlakoknak!

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2507 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta: 2020. december 31., csütörtök 11:03
cech19960320 írta: 2020. december 31., csütörtök 0:04
vigh92 írta: 2020. december 30., szerda 23:50 Elvileg a City-nél újból tesztelték a játékosokat és már nem covid-osok, edzésbe álltak. Érdekes....

nem tudom hol olvastad ezt a faszságot.
a megugrott fertőzésszám miatt maradt el az everton meccs. a fertőzöttek mentek karanténba (emlékeim szerint 4-5 ember) , a maradékot pedig kedden is újratesztelték, és több fertőzöttet eddig nem találtak, így ma újra edzésbeállhattak.

nem az a helyzet h hirtelen mindenki meggyógyult, csak annyi, hogy akik egészségesek, készülhetnek a meccsre... ettől függetlenül lesznek még tesztek a meccs előtt, és ha ott találnak még fertőzöttet, elmaradhat akár
Tegnap a román kommentátor mondta be élő adásba....Ha ő hazudik, akkor én is.
Sajnos túl nagy a hype e körül a szarság körül.
Hát akkor a román kommentátorod is egy fasz, és nem olvasta el csak a főcímet....Az ilyen hanyag szutykok miatt nézzük le egyre jobban az újságírókat, sajnos jogosan.. Mint amikor a spíleren hallom hogy Pulisicről van szó, aki szerintük horvát válogatott...

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2508 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

cech19960320 írta: 2020. december 31., csütörtök 0:04
vigh92 írta: 2020. december 30., szerda 23:50 Elvileg a City-nél újból tesztelték a játékosokat és már nem covid-osok, edzésbe álltak. Érdekes....

nem tudom hol olvastad ezt a faszságot.
a megugrott fertőzésszám miatt maradt el az everton meccs. a fertőzöttek mentek karanténba (emlékeim szerint 4-5 ember) , a maradékot pedig kedden is újratesztelték, és több fertőzöttet eddig nem találtak, így ma újra edzésbeállhattak.

nem az a helyzet h hirtelen mindenki meggyógyult, csak annyi, hogy akik egészségesek, készülhetnek a meccsre... ettől függetlenül lesznek még tesztek a meccs előtt, és ha ott találnak még fertőzöttet, elmaradhat akár
Tegnap a román kommentátor mondta be élő adásba....Ha ő hazudik, akkor én is.
Sajnos túl nagy a hype e körül a szarság körül.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2509 Hozzászólás Szerző: broduer »

koni0725 írta: 2020. december 31., csütörtök 10:24 Brutálisak a számok egész angliában, tegnap az ország nagyrészét a legszigorúbb kategóriába sorolták, szerintem csak idő kérdése egy szünet a PL-ben.
Az lenne a legkorrektebb, ha az egészet szüneteltetnék. Nem lesz fasza, ha egy-két csapat 4-5 meccsel többet játszott, mint a coviddal sújtottak. Egybe kellene azért nagyjából tartani a mezőnyt.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#2510 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Brutálisak a számok egész angliában, tegnap az ország nagyrészét a legszigorúbb kategóriába sorolták, szerintem csak idő kérdése egy szünet a PL-ben.
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2511 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Utana jatszunk fulhammel ahol meg 18 fertozott van. Lehet ebbol csak fa kupa meccs lesz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2512 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2020. december 31., csütörtök 8:49 Walker, Jesus, Ederson, Cancelo is a koronasok kozott van elvileg. Mondjuk igy mar lehet jo lenne ha lenne meccs. :D
Váo, ezek kik? :mrgreen:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2513 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Walker, Jesus, Ederson, Cancelo is a koronasok kozott van elvileg. Mondjuk igy mar lehet jo lenne ha lenne meccs. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2514 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta: 2020. december 30., szerda 23:50 Elvileg a City-nél újból tesztelték a játékosokat és már nem covid-osok, edzésbe álltak. Érdekes....

nem tudom hol olvastad ezt a faszságot.
a megugrott fertőzésszám miatt maradt el az everton meccs. a fertőzöttek mentek karanténba (emlékeim szerint 4-5 ember) , a maradékot pedig kedden is újratesztelték, és több fertőzöttet eddig nem találtak, így ma újra edzésbeállhattak.

nem az a helyzet h hirtelen mindenki meggyógyult, csak annyi, hogy akik egészségesek, készülhetnek a meccsre... ettől függetlenül lesznek még tesztek a meccs előtt, és ha ott találnak még fertőzöttet, elmaradhat akár

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2515 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Elvileg a City-nél újból tesztelték a játékosokat és már nem covid-osok, edzésbe álltak. Érdekes....

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2516 Hozzászólás Szerző: James Lee »

broduer írta: 2020. december 30., szerda 18:13 Nem tartom OGS-t feltétlenül jobb edzőnek, csak arra szerettem volna utalni, hogy míg OGS az elmúlt két évben mindenhol úgy volt számontartva, mint egy baklövés, akit minél hamarabb ki kell rúgni, addig Lampard az egekig lett fényezve, hogy mennyire tehetséges ifjú edző (az is). Holott az egymás elleni meccsekből szinte mindig a norvég jött ki jobban, tavaly azonos ponttal végzett velünk, idén pedig versenyben van a bajnoki címért a bombaerős Poollal, amíg mi a középmezőnyben senyvedünk. Indokolatlanul sok tizit kapnak, de a tizihez szükség van jó játékra és kialakított helyzetekre is.
Az meg, hogy nincs az edzőnek köze ahhoz, hogy egy-egy játékos mennyi löketet ad a csapatnak, az szerintem nettó hülyeség. Épp ez a probléma idén Lampssal, hogy nem tudja elhelyezni az új igazolásainkat.
Ámen, így egyetértek én is.
A második állítást akkor inkább úgy fogalmaznám, hogy egy játékos mentális adottságaihoz nincs sok köze az edzőnek. Úgy értem, hogy vannak olyan játékosok, mint pl ez a Bruno gyerek, de ilyen Cavani, Ibra és még a hőn szeretett törpe Messi is, akiknek van egy bizonyos karizmájuk, fellépésük, magával ragadó küzdeni akarásuk. Akiknek álmukból felkeltve is oda lehet adni akár a csapatkapitányi karszalagot is és képesek rá, hogy pusztán a jelenlétükkel motiválják a csapatot akár egy elvesztettnek tűnő meccs utolsó harmadában is. Az érzelmi hozzáállás nyilván függhet az edző személyétől, de most elsősorban nem erre gondolok.
Az persze megint más kérdés, hogy egy adott játékos milyen pozíción érzi jól magát, ezzel szemben az edzője hol játszatja.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2517 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hát igen Cavanit legutobb is mikor beküldte átállt két csatárra és Brunot bezuzta mögéjük, egy amolyan 4-4-2 váltás meccs közben. Én is azt gondoltam hogy Ole húzásai nem jönnek be, Lamps intelligensebb embermek tűnik. De jelenleg inkább csökönyös és ő nem váltogat annyit.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2518 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2020. december 30., szerda 17:21
Bubi írta: 2020. december 30., szerda 14:11 Az ő keretük egyben van évek óta. Szó nincs náluk csapatépítésről. Ez jelentős különbség.

Kanté az egyetlen aki kezdő és legalább 3 éve a csapat tagja. Az utóbbi másfél évben az egész kezdőcsapatunk lecserélődött, ezt ne felejtsük el.
Így van. Ezen kívül csak azért jobb edzőnek tartani OGS-t mert most éppen jó hullámuk van (a szezon kétharmadával ellentétben) ami nekünk is ugyanúgy volt és tavalyhoz hasonlóan orrba-szájba kapják a büntetőket, erős túlzásnak érzem.
Rég rossz, ha a csapatot egy játékos viszi a hátán (Fernandes). Cavani is óriási löket. Ehhez az edzőnek semmi köze nincs.
Nem tartom OGS-t feltétlenül jobb edzőnek, csak arra szerettem volna utalni, hogy míg OGS az elmúlt két évben mindenhol úgy volt számontartva, mint egy baklövés, akit minél hamarabb ki kell rúgni, addig Lampard az egekig lett fényezve, hogy mennyire tehetséges ifjú edző (az is). Holott az egymás elleni meccsekből szinte mindig a norvég jött ki jobban, tavaly azonos ponttal végzett velünk, idén pedig versenyben van a bajnoki címért a bombaerős Poollal, amíg mi a középmezőnyben senyvedünk. Indokolatlanul sok tizit kapnak, de a tizihez szükség van jó játékra és kialakított helyzetekre is.
Az meg, hogy nincs az edzőnek köze ahhoz, hogy egy-egy játékos mennyi löketet ad a csapatnak, az szerintem nettó hülyeség. Épp ez a probléma idén Lampssal, hogy nem tudja elhelyezni az új igazolásainkat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2519 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jött azért oda is egy van de Beek, Cavani, Telles, Henderson és Bruno is tavaly év közben. Elég sok a variácios lehetőségük van, bátran használják őket.

Nálunk meg lassan kb. ugyanazok játszanak mint másfél éve. Legutobbi meccsen is Chilwell volt az egyetlen uj játékos a mezőnyök közül, a kezdő többi tagja mind itt volt már.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2520 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2020. december 30., szerda 14:11 Az ő keretük egyben van évek óta. Szó nincs náluk csapatépítésről. Ez jelentős különbség.

Kanté az egyetlen aki kezdő és legalább 3 éve a csapat tagja. Az utóbbi másfél évben az egész kezdőcsapatunk lecserélődött, ezt ne felejtsük el.
Így van. Ezen kívül csak azért jobb edzőnek tartani OGS-t mert most éppen jó hullámuk van (a szezon kétharmadával ellentétben) ami nekünk is ugyanúgy volt és tavalyhoz hasonlóan orrba-szájba kapják a büntetőket, erős túlzásnak érzem.
Rég rossz, ha a csapatot egy játékos viszi a hátán (Fernandes). Cavani is óriási löket. Ehhez az edzőnek semmi köze nincs.

Válasz küldése