Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3634
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24921 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Speedie írta:
BlueBlood1993 írta:
És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Aanholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).
Több tisztelet már emberek Paulo egy remek védő..az utolsó meccsén nem ment neki..ennyi de amíg nyertük a meccseket és berakta CA akkor senki nem szólt rá egy büdös szót sem.. :evil: most volt egy kis hullámvölgy neki sem ment a játék de ezért nem kell eladni..és azért azt sem kell elfelejteni h mit tett ő(is) a csapatért..az tény h már nem a régi Paulo de még mindig 1-2 meccs erejéig kiváló csere ember lehet.. :roll:
A Fiatalok elől veszi el a lehetőséget. itt van mostmár PvA, 1-2 meccs erejéig ő is tökéletes cserember lehet (nem tudom elképzelni, hogy ligakupa meccsen ne tudna lehozni akár ő, akár Bertrand egy meccset P.F. szinten)! Nekem ez a bajom, hogy a fiatalokhoz képest óriási fizetéssel vannak itt játékosok, pedig semmivel sem tudnak többet mint a kevés fizetést kapó, tehetséges ifik.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24922 Hozzászólás Szerző: Daniel »

gerawba írta:
Dani1905 írta:
Norbertoo írta: és ráadásul neki köszönhettük, hogy kihúztuk a Ligakupában a tizenegyesekig
Sokat értünk vele :D :lol:
Jó, hát akkor ennyi erővel teljesen értéktelen minden teljesítmény, amivel nem nyertünk kupát vagy bajnokságot, azokkal is ,,sokat érünk''...
Így van, jól mondod,sőt külön bosszantó jó játékkal, jó teljesítménnyel veszíteni. Ott a barca elleni meccs, jobbak voltunk, megérdemeltük volna, stbstb, mégse nyertünk, szóval nem értünk a jó játékkal semmit...Vagy igen?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24923 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Dani1905 írta:
Norbertoo írta: és ráadásul neki köszönhettük, hogy kihúztuk a Ligakupában a tizenegyesekig
Sokat értünk vele :D :lol:
Jó, hát akkor ennyi erővel teljesen értéktelen minden teljesítmény, amivel nem nyertünk kupát vagy bajnokságot, azokkal is ,,sokat érünk''...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24924 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Norbertoo írta: és ráadásul neki köszönhettük, hogy kihúztuk a Ligakupában a tizenegyesekig
Sokat értünk vele :D :lol: , BlueBlood-al értek egyet, semmi szükség rá, még akkor se ha nem igazolhatunk. Kapásból van 4 ember, akit szívesebben látok azon a poszton mint őt, de balon is van előtte legalább 3 ember
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#24925 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Cserének még tökéletes, arra az 1-2 meccsre, az már más kérdés, hogy helyette a fiataloknak is lehetne lehetőséget adni, de ő azért sokat tett már a csapatért.
2012. 05. 19.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#24926 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Speedie írta:
BlueBlood1993 írta:
És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Aanholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).
Több tisztelet már emberek Paulo egy remek védő..az utolsó meccsén nem ment neki..ennyi de amíg nyertük a meccseket és berakta CA akkor senki nem szólt rá egy büdös szót sem.. :evil: most volt egy kis hullámvölgy neki sem ment a játék de ezért nem kell eladni..és azért azt sem kell elfelejteni h mit tett ő(is) a csapatért..az tény h már nem a régi Paulo de még mindig 1-2 meccs erejéig kiváló csere ember lehet.. :roll:
és ráadásul neki köszönhettük, hogy kihúztuk a Ligakupában a tizenegyesekig

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#24927 Hozzászólás Szerző: Pöri »

BlueBlood1993 írta:
És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Aanholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).
Több tisztelet már emberek Paulo egy remek védő..az utolsó meccsén nem ment neki..ennyi de amíg nyertük a meccseket és berakta CA akkor senki nem szólt rá egy büdös szót sem.. :evil: most volt egy kis hullámvölgy neki sem ment a játék de ezért nem kell eladni..és azért azt sem kell elfelejteni h mit tett ő(is) a csapatért..az tény h már nem a régi Paulo de még mindig 1-2 meccs erejéig kiváló csere ember lehet.. :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3634
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24928 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

1: Iva
2: Drogba
3: Terry

Szóval ugyanaz, de Drogba nálam első lenne, ha olyan szimpatikusan játszana mint Iva. Ő sohasem fetreng a pályán, (igaz nem is aprítják annyit), higgadt marad bármi a szitu, nagyon hajt mindig, és megkockáztatom, hogy az egyik legtöbbet futja minden meccsen fel s alá a csapatban. Rengeteget fejlődött, rá igazán büszke vagyok, hogy nem horribilis összegért vettük és a világ egyik legjobb jobbhátvédjét faragtuk belőle. Az viszont a csapat többi tagjának kritikája, hogy nem hogy további kettőt, de egyet sem tudok megnevezni. Kevés meccsen játszott de akkor jól: Alex, Zhirkov (és még talán Sturridge).

Viszont bűnrossz teljesítményekből több is akad szerintem. Az első helyre egyértelműen Ballackot raknám a másodikra viszont megosztva Deco, Joey, aztán a harmadikon Malouda (azért főleg a szezon elején rúgott fontos gólokat, amióta rinyál viszont szar) és a negyediken főleg a PL-ben nyújtott játéka miatt Kalou (és sajnos Lampard is csak épphogy nem ebbe a kategóriába tartozik).

És akinek kevés meccsen is sikerült szarul játszani: P.F. (mért nem adjuk már el a francba, a bal oldalon ott lehetne végre csereként Bertrand vagy van Anholt a jobbon pedig ott van Belletti és Bosingwa előtte).

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#24929 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

ToreAndre írta:Nálatok ki eddig a Man of the Season? (ergo: Man of the Halfseason)
Nálam:
1. Iva
2. Drogba
3. Terry
Drogba, Ivanovic egyértelmű, hogy idáig a legjobbak, de vannak még akik kimagasló teljesítményt mutatnak, például Cech, A.Cole.
2012. 05. 19.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24930 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nálatok ki eddig a Man of the Season? (ergo: Man of the Halfseason)
Nálam:
1. Iva
2. Drogba
3. Terry
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24931 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem nagyon hasonló játékosok. Amolyan Ashley Cole ivadék mindkettő...:-) Kíváncsi vagyok, hogy "ki győz?":-) Már, ha győz valaki...
Only one Di Matteo!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3634
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24932 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

PvA vagy Bertrand a tehetségesebb? Mindkettőnek balbekk a posztja, de előbbi tud belső védőt is játszani, nem? ráadásul majdnem egy idősek van Anholt 19, Bertrand 20.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24933 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lefordítottam a PvA interjút, ha valakinek van kedve, dobja ki a főoldalra, ha jó...

Patrick van Aanholt sikeres kölcsön után tért vissza a Stamford Bridge-re

Bár szomorú, hogy búcsút kellett mondani a Coventry játékosainak, Patrick van Aanholt izgatottan várja az új időszakát a Chelsea-nél és reméli, hogy bizonyíthat Carlon Ancelotti-nak.

Mint az egyetlen igazi balhátvéd az alapember Ashley Cole mögött reméli, hogy komoly szerep juthat neki a Stamford Bridge-en.

„A kölcsönszerződésem véget ért a Notthingham elleni meccsen és ők (a Chelsea) vissza akartak engem hozni.” – mondta a játékos, aki szerint javult a játéka a City-nél eltöltött fél éve alatt.

„Ez az ő döntésük volt és remélhetőleg jól teljesítek majd és lesz alkalmam játszani az első csapatnál. Ez egy remek alkalom a számomra, de továbbra is folyamatosan játszani akarok és, ha itt nem játszhatok, akkor szeretnék visszatérni kölcsönbe. Ashley Cole van előttem a sorban illetve a Chelsea próbálkozik Zsirkovval, de én nem hinném, hogy Ő védő lenne. Ő középpályás, úgyhogy remélem csak mi vagyunk ketten Ashley-vel, így bizakodom benne, hogy legalább a padon helyet kapok és a pályán tudok tölteni néhány percet, hogy bizonyíthassak a menedzsernek. Immáron 3 éve vagyok a klubnál, ismernek már engem szóval remélem jól alakulnak majd a dolgaim. Magabiztos vagyok, megfogom ragadni az alkalmat, de ez nem csak rajtam múlik. A dolgom, hogy jól dolgozzak az edzéseken és megmutassam a menedzsernek, hogy mire is vagyok képes. Ha ezt megtudom tenni, akkor minden rendben lesz."

Miután 5 hónap után elhagyta a Ricoh Arénát, van Aanholt vegyes érzésekkel távozik, ahol nagyon jól érezte magát, mind a pályán, mind azon kívül.

„Szomorú vagyok, hogy távoznom kellett, pár új jó barátra tettem ott szert. Clinton (Morrison), Besty (Leon Best), Sammy (Clingan), Corky és a fiúk a csapatom voltak. Clinton olyan volt, mint az apám, vigyázott rám, szóval nehéz őket 4-5 hónap után otthagyni. De szem előtt kell tartanom a jövőmet és túlesni ezen.”

A szélső védő remek időszakon van túl az elmúlt hetekben pazarul játszott, részese volt a City győzelmi sorozatának, ahol rendre remekül teljesített.

„Mindig a legjobbat próbálom magamból kihozni, hétről hétre új tapasztalatokat szerzek. Úgy gondolom az itt eltöltött idő alatt jobb játékos lettem. Mindennap tanultam valami újat. Szerintem jobban bánok a labdával, a fejpárbajok is jobban mennek, többet védekeztem az itt eltöltött idő alatt. Nagyon élveztem az elmúlt fél évet és biztos vagyok benne, hogy a Coventry jól fog szerepelni a szezon hátralévő részében.”

Jack Cork, csapatunk másik játékosa az év végéig maradt a SkyBlues-nál, hamarosan ünnepli a 100. felnőtt bajnoki meccsét. (98 meccs, ebből 7 a League 1-ben)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24934 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 20,00.html

Di Santo marad szezonvégéig a Blackburnben. Remélem összeszedi magát, a 15 meccsen 1 gól nem túl acélos...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3634
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24935 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ne-2011683" onclick="window.open(this.href);return false;
Na ez igen jó hír, mondjuk ne a Watford ellen térjen vissza, ott játsszon a Borini-Sturridge kettős.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24936 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

BlueBlood1993 írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=12&
Várható volt, hogy elviszik Essient, csak rá ne sérüljön.
Ha jól tudom ment vele egy Chelsea orvos is, hogyha ő nem találja egészségesnek akkor a ghánai szövetség nem erőltetheti a játékát. Reméljük a legjobbakat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3634
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24937 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=12&" onclick="window.open(this.href);return false;
Várható volt, hogy elviszik Essient, csak rá ne sérüljön.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24938 Hozzászólás Szerző: misakd »

"Még soha nem gondoltam arra, hogy abbahaggyam a futballt, sem a klubbomban, sem a válogatottban. Még mindig vannak ambícióim." Ballack
csak látnánk vmit abbol az ambiciózus focibol...

edeskeves
Hozzászólások: 3142
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#24939 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ahogy nézem az első félidőt digisporton én nem lepődök meg,hogy Drogba annyiszor lent maradt..nemsemmi milyeneket kapott,főleg mikor Pantsil a 16oson belül rátartott a lábára.Szóval én megvédem eddig Drogbát,igaz még a 2. félidőt nem láttam,így nem tudom,ott mit csinált.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3634
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24940 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

gerawba írta:
Spring írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... et-2011584

Így már érthető, mért játszik így, a 2012-es EB-re tartalékol! :D :wink:
Tőlem maradhat ha a fizetését megtizedeljük.
„Úgy gondolom, hogy a következő két szezonban is a legmagasabb szinten tudnék játszani a Chelsea-ben"
Nem egy kritikus fazon magával, az biztos.
Itt egy hozzászólás, amiben akár lehet ráció:
"Az a baj vele talán, hogy ingyen jött. Így se ő se a csapat nem érzi az áron az értékét és talán nem is hajtja annyira-e miatt a bizonyítási vágy. No meg az edzőt se annak idején, hogy feltétlen erőltesse a beépítését és hogy a legjobbat hozza ki belőle."

Válasz küldése