Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#2261 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Conte a meccs után egyből bement az öltözőbe, gondolom nem esti mesét olvasott fel a srácoknak... Milyen meglepő, hogy azok a témák jönnek elő amikről egész nyáron papoltunk többed magammal, aztán most imádkozhatunk, hogy a 2 jómadár intézzen majd vmit januárban. :roll: Conte sem véletlenül célozgat már-már zavaróan sokszor a keret vékonyságára (a héten mondta, hogy ha nem tudsz rotálni, akkor kockáztatnod kell, és ez sérülésekkel járhat, ergo senkit nem szívesen dob be a fix kb. 13 ember helyére). Nem vitatom Conte hibáit tegnapról sem, vmi most nem kóser nála, de a board megbaszhatja magát. Annyiszor átéltük már ezt, remélem a mester talál ki újabb megoldásokat és felrázza a csapatot, mert most nagyon rossz formában vagyunk. Engem az sem zavar, ha nem jönnek úgy az eredmények, de ha valaki nem teljesít, meg kell próbálni mást a helyére.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2262 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nyilván a végeredmény nem lett olyan szörnyű az Atleti botlásának köszönhetően, de szerintem a teljesítmény miatt bőven van mit szégyenkezni. Jóideje piszkálja az agyam a kérdés, és valószínűnek tartom, hogy nem vagyok egyedül vele: az én hozzáállásom változott a sporthoz/csapathoz, a játékosok mentalitása változott, a sport alakult át vagy mind3 egyszerre?

Az este nemhogy 2 gólos előnyt dobtunk le, sőt a végén mi örülhettünk az iksznek, hanem két szitiselejt intézett el minket!!! Ezek az emberek a feltörni kívánó, de rendre elbukó sziteh mintapéldányai voltak, sőt Dzeko egész PL karrierje során nem tudott betalálni ellenünk...

A védelmi bakikat és Conte taktikai hibáit félretéve(Azpi hibája belelkesítette őket, a Luiz-Pedro csere teret is adott nekik) a BL és a többfrontos terhelés kihozza a csapat gyengéit, remélem legkésőbb nyáron orvosolva lesznek, de egy gyors foltozás télen se ártana. Mellesleg jól látszott, hogy miért is egy Morata típusú csatárra van szükségünk. Bats a nyomába se érhet annak a dinamizmusnak amit a spanyol produkál, ő egyszerűen túl statikus ehhez a játékfelfogáshoz. De gondolom Lukaku is hasonlóan teljesítene, mint a belga.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9440
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2263 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ilyen hatással van ránk a feltolt védekezés és a letámadás. A karcsú labdabirtoklás ellenére is szépen látszott a tetemes minőségbeli különbség amikor nálunk volt a labda. Nagyon tetszetős ahogy 3 mp alatt a kapu elött vagyunk egy labdaszerzés után.

Nem így festett volna a meccs ha játszik Kanté, vele szerintem letaroltuk volna a romát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#2264 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Egyébként egy semleges nézőnek kifejezetten élvezhető meccs volt, ennek nagyon örültem - az utóbbi időben kicsit elment a kedvem azoktól a meccsektől, ahol a taktikai harc nagyobb, mint a játék élvezete és élménye, így minden látványosság ki van ölve.

Aki esetleg nem látta volna:
Courtois, amit kötelező volt fogni azt fogta, de egy-két középre adott lapos passz kikotrása kivételével igazán nagyot nem alkotott ma. A védelemből nekem ma Azpi nagyon nem tűnt fel - ez védőként nem feltétlen hátrány -, Christensen szerintem jól teljesített, Cahill pedig - én nem tartozom a gyűlölői vagy folyamatosan kritizálói közé - szimplán fogalmatlan volt sokszor. Tényleg kezdhetne Rüdiger helyette... WB-knél nincs említésre méltó dolog.
Luiz megint hozta a régi önmagát, hullámzó volt, de még így is sokkal jobb volt vele a csapat, mint nélküle. Egyébként nem lehetetlen, hogy valamiféle sérülés miatt hozták le, mert az első félidőben kapott egyet a vádlijára/bokájára. Fabregas megint nem tudott kb. semmit sem hozzátenni a játékunkhoz sajnos, nem tudom miért. Bakayoko főleg az első félidőben volt zseniális, a másodikban sajnos ő is visszaesett a csapattal együtt, de még így is az egyik legjobbunk volt - talán hiányzott mellőle Luiz/Kanté. A bekapott gólt a szabálytalansága után nem írnám a nyakába. Benne van, egy rögzített szituációt meg tudni kéne levédekeznünk.
Hazard és Morata már az első félidőben eldönthették volna a meccset, Moratának az istenért nem akart összejönni egy gól. Voltak jobb és gyengébb próbálkozásai is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2265 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez valami egészen kiábrándítóan pocsék teljesítmény volt ismét, nagyon szomorú, hogy Kanté nélkül ennyire vagyunk képesek. Ez a Roma nagy jóindulattal is nagyjából a negyedik olasz erő jelenleg (Juve, Napoli egyértelműen előttük van, de szerintem az idei Inter is), simán kellett volna őket verni, ehhez képest még az x-nek is örülhetünk. Conte is jó sokáig nézze majd a tükröt holnap, ezek a mai húzásai kritikán aluliak voltak. Már azt se értettem, hogy Rüdiger miért nem kezd, mikor egyrészt a fejjátéka nem ártott volna Dzeko ellen, másrészt testközelből ismeri az ellenfelet, DL levételét se tudtam mire vélni 2-1-nél (vagy ha már variál, visszaküldhette volna hátra rendet tenni), a hab a tortán meg a faszpöcsű Willian behozatala volt (a kétgólos Hazard helyett !), akinél már lassan szerintem Caballero is hasznosabb lenne mezőnyben.

Atletico betlije nem jött rosszul, de ha komoly céljaink vannak, ezt a közepes Roma-t ütni kell az Olimpico-ban. A Napoli és az Inter is megtette ezt nemrég, nem egy óriási feladat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2266 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: Arról pedig még szó sem esett, hogy bevethető a középpályán is, láthatóan Conte gondolataiban is megvan ez az opció állástól függően. Nagy érvágás, hogy hétvégén még nem lesz, de remélhetőleg Christensen tud úgy játszani, ahogy azt kékben láttuk tőle eddig.
Bezony, a Kanté-Bakayoko-Luiz belsőkp trió felérne a kínai nagy fallal, Christensen meg nyugisan mehetne be hátra 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2267 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta:
GereZsolt írta:Luiz módszeresen kezd visszavedleni a régi önmagává...
Volt 2 meccse ahol volt 2 hibája, ennek ellenére amit védekezés címszóval nyújt az világklasszis. Én régen is imádtam és most is. Néha csinal baromságokat, de ő legalább odateszi magát, nem úgy, mint matic és willian paros.
Egyetértek. És ez a két hiba is olyan, amibe azért bele lehet kötni, ha nagyon akarunk. A piros teljesen jogos volt az Arsenal ellen, eldurrant az agya, de előtte nyugodtan kaphattunk volna szabadrúgást, mert Sanchez kedvére rángathatta, tulajdonképpen le nem fújt egyértelmű szabálytalanság(ok) volt(ak) ennek a durva belépőnek a kiváltó oka. A tegnapi lerántás pedig szintén adható volt, de láttam már nem egyszer olyat, hogy ilyenért nem ítéltek semmit.

Arról pedig még szó sem esett, hogy bevethető a középpályán is, láthatóan Conte gondolataiban is megvan ez az opció állástól függően. Nagy érvágás, hogy hétvégén még nem lesz, de remélhetőleg Christensen tud úgy játszani, ahogy azt kékben láttuk tőle eddig.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2268 Hozzászólás Szerző: Dízel »

GereZsolt írta:Luiz módszeresen kezd visszavedleni a régi önmagává...
Volt 2 meccse ahol volt 2 hibája, ennek ellenére amit védekezés címszóval nyújt az világklasszis. Én régen is imádtam és most is. Néha csinal baromságokat, de ő legalább odateszi magát, nem úgy, mint matic és willian paros.

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#2269 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Srácok valaki tudna adni linket (ha már van) a tegnapi Atleti elleni teljes meccsről?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2270 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Luiz módszeresen kezd visszavedleni a régi önmagává...

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2271 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Most néztem, a Roma csak 2-1-re nyert. Biztos izzadtak érte.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2272 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
laczze írta:Ma végre egy igazi erőfelmérő kb 2 éve vártam/tunk erre hogy a BL himnusz nekünk szóljon. Majdnem olyan izgatott vagyok mint ha a döntőt játszanánk :D
Ki mit vár a meccstől?

Szerintem mi nyugodtan fogunk játszani, nincs sok veszteni valónk. A W és az X jó lenne, de a vereség se katasztrófa. Ha oda-vissza verjük a Romát és a Qarabagot akkor az Atleti meccsektől függetlenül tovàbbjutunk.

Engem nem annyira érdekel a mai meccs, a City elleni hétvégi derbi sokkal fontosabb, azt szem előtt kell tartani ma. A City tegnap hazai pályán letudta a meccsét, mi meg ma megyünk idegenbe, persze a hétvégi meccs szombaton lesz vasárnap helyett és szintén mi megyünk idegenbe, úgyhogy kicsit se basztak ki velünk az FA-nél.

Mindenesetre egy önbizalomnövelő győzelem jó lenne. Nem várok sok gólos meccset, 1-2-3 gól és sok birkózás. Azt olvastam twitteren hogy a harmadik mezünk debütál ma.

Meg most nézem hogy a Qarabag-Roma este hatkor lesz, eddig ebbe bele se gondoltam, novemberben akkor nekünk is lesz egy korai meccsünk.
Nekem mondjuk ilyenben nincs különbség, ugyanúgy várom a mai meccset is mint a hétvégi sziti elleni derbyt. Szerintem mindkettő ugyanolyan fontos, viszont mivel a BL tavaly kimaradt, nem csoda hogy ki vannak rá éhezve a játékosaink és a szurkolók is nagyon. Főleg ilyen komoly ellenfél ellen. Meg ugye a legtöbb játékosunk már PL győztes, de BL még nem. Szóval a mai meccshez csak annyit, hogy jó lenne valahogy egy pontot elhozni legalább, hiszen korán sem mindegy, hogy az első vagy második helyen megyünk majd tovább a csoportból. (vagy h egyáltalán továbbmegyünk-e)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2273 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

White írta:Николаевич, otthon játszunk hétvégén..
Igaz, rosszul emlékeztem. Mondjuk ez lett volna a legkevesebb, de furcsa hogy szerdai idegenbeli meccs után miért szombaton kell bajnokit játszanunk.. Gondolom a City se bánta voltna a +1 nap pihit, nekünk meg kifejezetten jó lenne.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2274 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

White írta:Николаевич, otthon játszunk hétvégén..
Николаевич=Nikolayevich :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#2275 Hozzászólás Szerző: White »

Николаевич, otthon játszunk hétvégén..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2276 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Ma végre egy igazi erőfelmérő kb 2 éve vártam/tunk erre hogy a BL himnusz nekünk szóljon. Majdnem olyan izgatott vagyok mint ha a döntőt játszanánk :D
Ki mit vár a meccstől?

Szerintem mi nyugodtan fogunk játszani, nincs sok veszteni valónk. A W és az X jó lenne, de a vereség se katasztrófa. Ha oda-vissza verjük a Romát és a Qarabagot akkor az Atleti meccsektől függetlenül tovàbbjutunk.

Engem nem annyira érdekel a mai meccs, a City elleni hétvégi derbi sokkal fontosabb, azt szem előtt kell tartani ma. A City tegnap hazai pályán letudta a meccsét, mi meg ma megyünk idegenbe, persze a hétvégi meccs szombaton lesz vasárnap helyett és szintén mi megyünk idegenbe, úgyhogy kicsit se basztak ki velünk az FA-nél.

Mindenesetre egy önbizalomnövelő győzelem jó lenne. Nem várok sok gólos meccset, 1-2-3 gól és sok birkózás. Azt olvastam twitteren hogy a harmadik mezünk debütál ma.

Meg most nézem hogy a Qarabag-Roma este hatkor lesz, eddig ebbe bele se gondoltam, novemberben akkor nekünk is lesz egy korai meccsünk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2277 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ma végre egy igazi erőfelmérő kb 2 éve vártam/tunk erre hogy a BL himnusz nekünk szóljon. Majdnem olyan izgatott vagyok mint ha a döntőt játszanánk :D
Ki mit vár a meccstől?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2278 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:OFF.: Prime-ból egyébként csak SD csatorna van, vagy létezik HD is?
Egyelőre csak SD.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2279 Hozzászólás Szerző: Dante »

OFF.: Prime-ból egyébként csak SD csatorna van, vagy létezik HD is?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2280 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kozben hivatalos, hogy a Sport TV-rol atkerulnek a jogok jovore a TV2 csoporthoz. En nem banom akkor, ha nem csak a Spiler, hanem a Prime is ad mindket nap meccset. A Sport TV-sek annyira elvakult spanyol buzik, hogy egy Sevillat barmelyik angoltol erosebbnek tartanak. Addig volt jo, mig a Diginel volt a PL es a BL is.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése