Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2161 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem mindenképp a kontrákra kell rádolgozni.
Csak úgy van esélyünk. Messi Suarez kegyetlenek lesznek, minden lehetőséget ki fognak használni. Labdabirtoklás helyzetek biztos fölényben lesznek.
Először a védelmet kell rendbe rakni, a 0-0 nem rossz nekünk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2162 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Szerintem kizárt hogy Luiz kezdő legyen kedden, se hátul, se középpályán.
Sajnos szerintem is te jársz a legközelebb az igazsághoz...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#2163 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:Kifutna egy ilyen kezdő 11: Courtois - Rüdiger, Christensen, Cahill - Azpi, Kanté, Luiz, Drinkwater, Alonso - Hazard, Morata :D

Mondjuk Moses pihent tegnap, de ha Conte nagyon deffenzívre veszi a figurát, a vicctől eltekintve azt el tudom képzelni, hogy Azpi kihúzódik jobbra.
Szerintem is benne van Azpi a szélen,de nem biztos hogy jó döntés lenne. Sokkal többet nyernénk hátul Azpi kitartásával és pióca stílusával,mint Rüdiger fizikumával.

Luiz is fasza lenne közepén,de nála nem lehet tudni, hogy melyik arcát fogja mutatni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2164 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem kizárt hogy Luiz kezdő legyen kedden, se hátul, se középpályán.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2165 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kifutna egy ilyen kezdő 11: Courtois - Rüdiger, Christensen, Cahill - Azpi, Kanté, Luiz, Drinkwater, Alonso - Hazard, Morata :D

Mondjuk Moses pihent tegnap, de ha Conte nagyon deffenzívre veszi a figurát, a vicctől eltekintve azt el tudom képzelni, hogy Azpi kihúzódik jobbra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2166 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Remélhetőleg Conte nem megy át Mou-ba és nem adja fel a játékunk egy defenzívebb formációért. Szerintem a Roma elleni szopóroller épp elég tanulság volt. Mivel Pedro és Fabre elég idejében lejöhetett, ezért én az ő kezdetésükre számítok, Fabre Kanté párjaként, míg Pedro Hazard-Morata mellett 3.-ként.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#2167 Hozzászólás Szerző: broduer »

almos írta:Bakayoko kezdése életveszély lenne számunkra, én is inkább Luizt támogatnám ott.
Luiz szerintem rendszeresen túlpörög és túltolja a középpályán, ahogy azt a Roma ellen is tette. Fel-le rohangál néha ész nélkül, és mindenkit letarol, mindenhova odacsúszik. Ami a barca és a törpéi ellen nem biztos, hogy egy életbiztosítás, mivel van egy olyan érzésem, hogy a bíró nem lesz szívbajos lapokat osztani és az tényleg a vég lenne ha emberhátrányba kerülnénk. Más kérdés persze, hogy Bakayoko valószínűleg még gyengébb lenne. Nem lennék Conte helyében.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#2168 Hozzászólás Szerző: almos »

Bakayoko kezdése életveszély lenne számunkra, én is inkább Luizt támogatnám ott.
LAMPARD#8

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2169 Hozzászólás Szerző: laczze »

focimark írta:
Pityee írta:
focimark írta:Conte on Alonso and Bakayoko: "Alonso is ready but Bakayoko I don’t think will be ready(to play against Barcelona)" #CFC
Ebben az esetben viszont érdekes lesz ha Conte továbbra is kitart a 3-5-2 mellett. Valszeg Drinkwater megy be akkor Bakayoko helyett.
Vagy Luiz, mivel valoszinuleg nem akar 3 viszonylag alacsony emberrel kiallni Conte a kozeppalyan.
Luiz a kp n nagy húzas lenne. Szerintem ez lenne a legjobb opcio, de Conte meglepne ha meghúzná ezt.
Drogba,Lampard,Terry <3

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2170 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Bakayokot kiállították nem?
Megsérült utána, vagy mi? Lemaradtam, hogy miert nem bevethető..
Lehet Conte fejben keresendő problémákra gondol.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2171 Hozzászólás Szerző: Dízel »

focimark írta:Conte on Alonso and Bakayoko: "Alonso is ready but Bakayoko I don’t think will be ready(to play against Barcelona)" #CFC
Nagy jó hír mindkettő.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bajnokok Ligája

#2172 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pityee írta:
focimark írta:Conte on Alonso and Bakayoko: "Alonso is ready but Bakayoko I don’t think will be ready(to play against Barcelona)" #CFC
Ebben az esetben viszont érdekes lesz ha Conte továbbra is kitart a 3-5-2 mellett. Valszeg Drinkwater megy be akkor Bakayoko helyett.
Vagy Luiz, mivel valoszinuleg nem akar 3 viszonylag alacsony emberrel kiallni Conte a kozeppalyan.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2173 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Conte on Alonso and Bakayoko: "Alonso is ready but Bakayoko I don’t think will be ready(to play against Barcelona)" #CFC
Ebben az esetben viszont érdekes lesz ha Conte továbbra is kitart a 3-5-2 mellett. Valszeg Drinkwater megy be akkor Bakayoko helyett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bajnokok Ligája

#2174 Hozzászólás Szerző: focimark »

Conte on Alonso and Bakayoko: "Alonso is ready but Bakayoko I don’t think will be ready(to play against Barcelona)" #CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2175 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Sokkal jobban örültem volna ha a PSG nyer, de azért az poen hogy nem csinált semmi nagyot a Real, végülis nem, csak 3-1 re verte azt a PSG t akinek szinte mindenki letérdel. Ha a Real nem csinált semmot ( csak vert 3 gólt most mind1 hogyan ) akkor a Paris mit csinált? Totál amatőrök, szerintem edző szinten is emelniük kellene a szintet.
Tavaly a BL döntőben sem csinált semmi nagyot a Real csak 4 et vert annak a Juvénak aki összvissz kapott a BL ben 2 gólt.
Lehet utállni a Realt ahogy sokszor teszem én is, de megállítani őket nem lesz könnyű senkinek.
Ennek a mozgassérült PSG nek meg szvsz nem fog sikerülni.
Pedig bár úgylenne....
Érdemes azért megnézni a PSG tegnapi kezdőjét, ez bőven nem a legerősebb a támadósoron kívül, amit ugye a vadbarom Emery megbontott elég hama. Ez mellett számomra teljesen érthetetlen, hogy Thiago Silva, Di Maria, Pastore, Draxler vagy épp Lassana Diarra helyett hogy kezdhetett Lo Celso és Kimpembe. Jaj és Kurzawa helyett is vészmegoldásként Yuri Berchiche nyomatta, úgyh azért lesz még variációs lehetősége a PSGnek, de mindenestre jól elszarta Emery ezzel a béna kezdővel.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2176 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dízel írta:
fst200 írta:
laczze írta:Sokkal jobban örültem volna ha a PSG nyer, de azért az poen hogy nem csinált semmi nagyot a Real, végülis nem, csak 3-1 re verte azt a PSG t akinek szinte mindenki letérdel. Ha a Real nem csinált semmot ( csak vert 3 gólt most mind1 hogyan ) akkor a Paris mit csinált? Totál amatőrök, szerintem edző szinten is emelniük kellene a szintet.
Tavaly a BL döntőben sem csinált semmi nagyot a Real csak 4 et vert annak a Juvénak aki összvissz kapott a BL ben 2 gólt.
Lehet utállni a Realt ahogy sokszor teszem én is, de megállítani őket nem lesz könnyű senkinek.
Ennek a mozgassérült PSG nek meg szvsz nem fog sikerülni.
Pedig bár úgylenne....
Meg azért az is beteg, hogy csereként behoznak egy Balet,Asensiot ,Vazquezt , szóval ez még nekk a nagy erejük,durva a keretük ,nem 11 emberből áll ,és emiatt is volt, hogy a Juve kifulladt második félidőre,reál pedig újult erővel simán lefoczta
Még mielött valaki habzószájjal leoltana, én kérlek meg olvasd át mégegyszer a hozzászólásod. Biztos csak teloról írtad azért sikerült "így". ;)
Köszi!igen teló , plusz nem is nagyon látok most , úgyhogy bocsi :/

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2177 Hozzászólás Szerző: Dízel »

fst200 írta:
laczze írta:Sokkal jobban örültem volna ha a PSG nyer, de azért az poen hogy nem csinált semmi nagyot a Real, végülis nem, csak 3-1 re verte azt a PSG t akinek szinte mindenki letérdel. Ha a Real nem csinált semmot ( csak vert 3 gólt most mind1 hogyan ) akkor a Paris mit csinált? Totál amatőrök, szerintem edző szinten is emelniük kellene a szintet.
Tavaly a BL döntőben sem csinált semmi nagyot a Real csak 4 et vert annak a Juvénak aki összvissz kapott a BL ben 2 gólt.
Lehet utállni a Realt ahogy sokszor teszem én is, de megállítani őket nem lesz könnyű senkinek.
Ennek a mozgassérült PSG nek meg szvsz nem fog sikerülni.
Pedig bár úgylenne....
Meg azért az is beteg, hogy csereként behoznak egy Balet,Asensiot ,Vazquezt , szóval ez még nekk a nagy erejük,durva a keretük ,nem 11 emberből áll ,és emiatt is volt, hogy a Juve kifulladt második félidőre,reál pedig újult erővel simán lefoczta
Még mielött valaki habzószájjal leoltana, én kérlek meg olvasd át mégegyszer a hozzászólásod. Biztos csak teloról írtad azért sikerült "így". ;)

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2178 Hozzászólás Szerző: fst200 »

laczze írta:Sokkal jobban örültem volna ha a PSG nyer, de azért az poen hogy nem csinált semmi nagyot a Real, végülis nem, csak 3-1 re verte azt a PSG t akinek szinte mindenki letérdel. Ha a Real nem csinált semmot ( csak vert 3 gólt most mind1 hogyan ) akkor a Paris mit csinált? Totál amatőrök, szerintem edző szinten is emelniük kellene a szintet.
Tavaly a BL döntőben sem csinált semmi nagyot a Real csak 4 et vert annak a Juvénak aki összvissz kapott a BL ben 2 gólt.
Lehet utállni a Realt ahogy sokszor teszem én is, de megállítani őket nem lesz könnyű senkinek.
Ennek a mozgassérült PSG nek meg szvsz nem fog sikerülni.
Pedig bár úgylenne....
Meg azért az is beteg, hogy csereként behoznak egy Balet,Asensiot ,Vazquezt , szóval ez még nekik a nagy erejük,durva a keretük ,nem 11 emberből áll ,és emiatt is volt, hogy a Juve kifulladt második félidőre,reál pedig újult erővel simán lefocizta
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fst200 2018. február 15., csütörtök 15:41-kor.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2179 Hozzászólás Szerző: laczze »

Sokkal jobban örültem volna ha a PSG nyer, de azért az poen hogy nem csinált semmi nagyot a Real, végülis nem, csak 3-1 re verte azt a PSG t akinek szinte mindenki letérdel. Ha a Real nem csinált semmot ( csak vert 3 gólt most mind1 hogyan ) akkor a Paris mit csinált? Totál amatőrök, szerintem edző szinten is emelniük kellene a szintet.
Tavaly a BL döntőben sem csinált semmi nagyot a Real csak 4 et vert annak a Juvénak aki összvissz kapott a BL ben 2 gólt.
Lehet utállni a Realt ahogy sokszor teszem én is, de megállítani őket nem lesz könnyű senkinek.
Ennek a mozgassérült PSG nek meg szvsz nem fog sikerülni.
Pedig bár úgylenne....
Drogba,Lampard,Terry <3

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2180 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta:Szerintem a PSG is összeszedi magát a visszavágóra. Elég balszerencsések, pont egy Realt kapni...

Visszatérve az angol csapatokra, Én nagyon drukkolok mindegyiknek, jó lenne egy Angol döntőt látni. Az, ha bármelyik hazai csapat ha eljut a döntőig, az az egész Angol labdarúgásra jó hatással lesz. Az utóbbi 15 évben csak ritkán állt össze olyan Angol együttes, amelyik elhitte volna magáról, hogy képes rá, de ez most változott és még tovább változhat.

Cavanit lecseréni a 66 percben... akkor tudtam ,hogy végük van.. Real ilyen bl rutinnal nem fogja kiadni ezt a továbbjutást a kezéből
Kedden rajtunk a sor, mint angol csapat ,hogy kicist megtépázzuk a Barcat, muszáj lenne kapott gól nélkül megnyerni a mecset
Én úgy vagyok vele hogy ha mi nem nyerjük meg , akkor bárki behúzhatja, Gárdióla kivételével , a barca után az általam legjobban utált csapat a city , nah meg Pep et is rühellem :D remélem eltakarodik a pl ből

Válasz küldése