Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19761 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta:
Apinho írta:Felvettem a meccset, de amikor leállítottam megláttam a végeredményt. Lesujtott. Ezt a büdös életbe nem nézem meg! Akkor megvolt a Watford 2.0 . Gyönyörű, gratulálok! Már múlt héten megmondtam, minek nekünk BL. Ha lehetne az EL-ről is le kéne csúszni, mert jön egy Anderlecht, vagy Fenerbahce oszt belénk törli a lábát!
Persze szurkolunk tovább, mert mi mást tehetnénk. Hajrá Chelsea!
Azért túlzásba ne essünk. Nyilván nagy jövés menés lesz nyáron, meg amúgy is olyan messze van még a kövi szezon, azt se tudjuk ki lesz az edző szóval ez nagy hülyeség hogy El-be sincs keresni valónk. (Nyilván nem beleszarom foci lesz).

Egyébként csak én vagyok vele úgy, hogy az őszi meccsek sokkal jobbak és jobban érdekelnek engem, mint a tavaszi szezon? :D
lehet ennek köze ahhoz , hogy ősszel még van valami halvány esélyünk hogy elérjünk valami eredményt a szezonban, míg tavasszal már rég kiestünk a bl ből ( ha egyáltalán indulunk ) és a bajnokság is esélytelen :D :D ?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19762 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Apinho írta:Felvettem a meccset, de amikor leállítottam megláttam a végeredményt. Lesujtott. Ezt a büdös életbe nem nézem meg! Akkor megvolt a Watford 2.0 . Gyönyörű, gratulálok! Már múlt héten megmondtam, minek nekünk BL. Ha lehetne az EL-ről is le kéne csúszni, mert jön egy Anderlecht, vagy Fenerbahce oszt belénk törli a lábát!
Persze szurkolunk tovább, mert mi mást tehetnénk. Hajrá Chelsea!
Azért túlzásba ne essünk. Nyilván nagy jövés menés lesz nyáron, meg amúgy is olyan messze van még a kövi szezon, azt se tudjuk ki lesz az edző szóval ez nagy hülyeség hogy El-be sincs keresni valónk. (Nyilván nem beleszarom foci lesz).

Egyébként csak én vagyok vele úgy, hogy az őszi meccsek sokkal jobbak és jobban érdekelnek engem, mint a tavaszi szezon? :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19763 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Barkley a második félidőben már mutatott életjeleket, legalább ennyi pozitívuma volt a mai napnak. Az elsőben mondjuk tragikus volt, a másodikban pedig ha bepasszolja a ziccert, nem kapunk ki ennyire megsemmisítő módon, de ezt a mait kár lenne az ő nyakába varrni. Ő legalább a másik kilenc mezőnyjátékossal ellentétben helyzetbe tudott kerülni...
Ebbe a felállásba továbbra sem illik, testidegen, de a Sarri vagy Jardim által preferált négy védős szisztémában lehet helye a középpályán, persze csak mint keretember, mert kezdőnek iszonyat kevés - egy minimum BL-helyre pályázó gárdában persze, ha viszont az 5-6. hely a prioritás, akkor számításba jöhet.

Bakayoko iszonyat gáz volt, a második góljuk előtt annál a felszabadítási kísérletnél már akkor láttam, hogy baj lesz, mikor még el se rúgta a labdát. Drinkwater és Zappacosta keretbe se került, ez a hármas méltán került 100 millióba. :D

Lascelles pedig gondolom ma is följebb tornászta az értékét, lassacskán itt is mélyen a zsebbe kell nyúlni majd, ha szeretnénk leigazolni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19764 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Felvettem a meccset, de amikor leállítottam megláttam a végeredményt. Lesujtott. Ezt a büdös életbe nem nézem meg! Akkor megvolt a Watford 2.0 . Gyönyörű, gratulálok! Már múlt héten megmondtam, minek nekünk BL. Ha lehetne az EL-ről is le kéne csúszni, mert jön egy Anderlecht, vagy Fenerbahce oszt belénk törli a lábát!
Persze szurkolunk tovább, mert mi mást tehetnénk. Hajrá Chelsea!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#19765 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

frankieboy08 írta:
Norbertoo írta:
frankieboy08 írta: Ha Giroud és Hazard helyett Pedro, Willian és Morata játszana tovább nézted volna? Szerintem általában jobbak vagyunk 352-ben, bár ez a mai tényleg tragikus.
A 3-5-2-nél nem a támadósorral szokott a probléma lenni, hanem a középpályával. Kantén kívül nincsen egyetlen egy normális középpályás sem a pályán hozzá. És abban a pozícióban a kettős emberhátrány nem megengedhető, sem védekezésnél, sem pedig támadásépítésnél.
Mindkét formációnál megvan a két holding mid meg a két wing back. A 3-5-2-ben nem Williant nézzük a szélen hanem Fabregast vagy ma Barkleyt középen, emiatt nem kéne gyengébbnek lennie a középpályának.
3-5-2-nél elviekben - ahogy a szezon közben is működött a csapat - van egy holding midfielder/vkp általában Bakayoko vagy Drinkwater személyében, van egy box-to-box kp Kanté révén, illetve egy "játékmester" Fabregas, aki nagyjából felváltva - helyezkedés függvényében - látja el a Pirlo-féle deep passing midfileder és a támadó középpályás szerepét. Ehhez kapcsolódnak hozzá a szélen a wingbackek, illetve Hazard a second-striker pozíciójával középen/kicsit a bal oldalon + az egyik center.
Ehhez képest a 3-4-3-ban van egy box-to-box Kenté és egy holding midfielder, oldalukon a két wingback, akik előtt szélekről indulva a kreatív "törpék", valamint a csatár.

Mi következik a felállásokból? A 3-5-2 alapvetően a pálya közepére koncentrálva próbálná már a középpályán létrejövő emberfölénnyel megragadni a dominanciát, ezért húzódik sokkal közepebbre az általa megszokottól Hazard is. Ehhez viszont az kéne, hogy a középpálya labdát tudjon szerezni, illetve tudjon utána szabad pozíciókba passzolni és helyzetet kialakítani, sok esetben akár úgy, hogy 1 védőre 2 támadó jusson. De ez nem igazán sikeres annak fényében, hogy a holding midfielderek használhatatlan teljesítményt nyújtottak egész szezonban - Bakayoko például sokszor össze-vissza kóricál támadásnál és védekezésnél is -, illetve Fabregas, mint játékmester is nagyon megkopott a szezon végére. És nem csak a kiváló játékszervezési képessége tűnt el, de a tempója is, vagyis a 2-1-es szituációkhoz sem ér fel, ha esetleg nem nála van a labda. Azzal, hogy a pálya közepére koncentrálódik a csapat, egyben lemond a szélek dominálásáról is, a wingbackeken kívül sok esetben nincs senki sem a széleken.

A 3-4-3-as felállásunknál pedig a szélek megnyerése, és az ott kialakított egy védő-két támadó párosítások létrehozása a cél, ezért vannak a wingbackek és a szélekről induló kreatív, gyors játékosok. Itt a középen játszó btb és holding midfieldernek az első számú feladata, hogy megszerezzék a labdákat és azokat rakják ki a szélekre. Mivel csak két játékos van ennél a felállásnál ott, ezért a Bakayoko/Drinkwater és a Fabregas által okozott problémákból - itt egyébként még Fabregas hátrányának fel kell írni, hogy szar holding midfielder egyébként is - csak az egyik van jelen. Nem jelenik meg két játékos inkompetenciája egyszerre a középpályán. Más kérdés, hogy így sokkal nagyobb szerep hárul a két kreatív szélsőre, ami ebben az idényben eléggé látszott, hogy nem működik - Hazard formahanyatlása, illetve Pedro/Willian minőségbeli hiányosságainak kitűnése. Itt elvileg a deep-passer az egyik középső védő, de az előző szezonhoz képest itt is formahanyatlás illetve minőségbeli drop jött létre Luiz kiesésével.

Itt kell eldönteni, hogy melyik a rosszabb: az, hogy inkompetens és átjáróház a középpálya vagy az, hogy használhatatlanok a "kreatív" emberek, és sok esetben még a támadó-harmadban sem tudják fent tartani a labdát.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19766 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Norbertoo írta:
frankieboy08 írta:
Traxver írta:kb 5 percet néztem a meccset elég is volt, akkor még 0-0 volt utána eszembe jutott amit magamnak fogadtam meg a szezon alatt, hogy amikor 3-5-2be állunk fel nem nézzem a meccset így kinyomtam...ahogy látom jól tettem :roll:
Ha Giroud és Hazard helyett Pedro, Willian és Morata játszana tovább nézted volna? Szerintem általában jobbak vagyunk 352-ben, bár ez a mai tényleg tragikus.
A 3-5-2-nél nem a támadósorral szokott a probléma lenni, hanem a középpályával. Kantén kívül nincsen egyetlen egy normális középpályás sem a pályán hozzá. És abban a pozícióban a kettős emberhátrány nem megengedhető, sem védekezésnél, sem pedig támadásépítésnél.
Mindkét formációnál megvan a két holding mid meg a két wing back. A 3-5-2-ben nem Williant nézzük a szélen hanem Fabregast vagy ma Barkleyt középen, emiatt nem kéne gyengébbnek lennie a középpályának.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Aktuális meccsek

#19767 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Pityee írta:
Dízel írta:Elképesztő, ha a pool kikapott volna és mi nyerünk ott lehettünk volna a bl-be, de neeeem, mi még azt sem tesszük meg ami rajtunk múlik. Szégyen és gyalázat.
Minek ezeknek BL? Ilyen teljesítménnyel ha kapnánk egy komolyabb csoportot, még onnan se jutnánk tovább. Csak halkan jegyezném meg, hogy Mahrez ma is gól és gólpasszt jegyzett a csirkék ellen, de őt még véleletlenül se hozzuk el, mert talán még értelmes erősítést jelentene számunkra. Helyette, ilyen Barkley, Pedro meg Emerson féle középszerű sutyerákokat kell nézni.
Azért most megkérdezném Abramovicsot hogy ezt milyen érzés nézni?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19768 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Elképesztő, ha a pool kikapott volna és mi nyerünk ott lehettünk volna a bl-be, de neeeem, mi még azt sem tesszük meg ami rajtunk múlik. Szégyen és gyalázat.
Minek ezeknek BL? Ilyen teljesítménnyel ha kapnánk egy komolyabb csoportot, még onnan se jutnánk tovább. Csak halkan jegyezném meg, hogy Mahrez ma is gól és gólpasszt jegyzett a csirkék ellen, de őt még véleletlenül se hozzuk el, mert talán még értelmes erősítést jelentene számunkra. Helyette, ilyen Barkley, Pedro meg Emerson féle középszerű sutyerákokat kell nézni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#19769 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

frankieboy08 írta:
Traxver írta:kb 5 percet néztem a meccset elég is volt, akkor még 0-0 volt utána eszembe jutott amit magamnak fogadtam meg a szezon alatt, hogy amikor 3-5-2be állunk fel nem nézzem a meccset így kinyomtam...ahogy látom jól tettem :roll:
Ha Giroud és Hazard helyett Pedro, Willian és Morata játszana tovább nézted volna? Szerintem általában jobbak vagyunk 352-ben, bár ez a mai tényleg tragikus.
A 3-5-2-nél nem a támadósorral szokott a probléma lenni, hanem a középpályával. Kantén kívül nincsen egyetlen egy normális középpályás sem a pályán hozzá. És abban a pozícióban a kettős emberhátrány nem megengedhető, sem védekezésnél, sem pedig támadásépítésnél.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19770 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nézi még valaki? :lol:

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19771 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Traxver írta:kb 5 percet néztem a meccset elég is volt, akkor még 0-0 volt utána eszembe jutott amit magamnak fogadtam meg a szezon alatt, hogy amikor 3-5-2be állunk fel nem nézzem a meccset így kinyomtam...ahogy látom jól tettem :roll:
Ha Giroud és Hazard helyett Pedro, Willian és Morata játszana tovább nézted volna? Szerintem általában jobbak vagyunk 352-ben, bár ez a mai tényleg tragikus.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#19772 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kép

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19773 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

szégyen, sok köcsög szembe köpi a szurkolókat akik ma is elutaztak, hogy lássák őket.
szembe köpik azokat akik a nevükkel ellátott mezeket megveszik,hordják.
nagyon sajnálom, hogy ilyen játékosokból áll a kedvenc csapatom akik ennyire telibeszarnak mindent.
gondolom az FA kupában is hasonló teljesítményre kell számítani.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19774 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Elképesztő, ha a pool kikapott volna és mi nyerünk ott lehettünk volna a bl-be, de neeeem, mi még azt sem tesszük meg ami rajtunk múlik. Szégyen és gyalázat.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#19775 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kb 5 percet néztem a meccset elég is volt, akkor még 0-0 volt utána eszembe jutott amit magamnak fogadtam meg a szezon alatt, hogy amikor 3-5-2be állunk fel nem nézzem a meccset így kinyomtam...ahogy látom jól tettem :roll:

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19776 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Hú bazmeg, ezen tényleg már csak nevetni tudok. Szégyen. Nem is nézem tovább. De azoknak a legrosszabb, akik 400 kilométert vagy még többet utaztak, hogy ezt az értékelhetlen szart nézzék, én biztos, hogy visszakövetelném a pénzem.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19777 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem boldogan, tiszta lelkiismerettel fekszenek le aludni a srácok, a tudattal, hogy ők mindent megtettek. de nem rajtuk múlt már a bajnokság végén.

Szerencsétlen Barkley ki tudja hagyni 4-5 méterről is. :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19778 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Nekem amúgy ez tökmindegy, csak a teheneket verjük. Bár ilyen játékkal inkább szépen belénkrúgnak.
Ilyen játékkal három kapott gól alatt nem ússzuk meg ott. Az amúgy komoly, hogy a kapuralövések 11/4 - 0/0 a Newcastle javára, komolyan hajtanak a srácok.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19779 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ez most akkor MEGINT az edző hibája, hogy MEGINT elfelejtettek játszani a hetente több tízezer eurót kereső játékosok?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19780 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Már csak 1.5 meccs ebből a borzadályból :)

Válasz küldése