Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18261 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
Bubi írta:
emsanya írta:Sancho kezdö volt a BL-ben dortmundban, Vinicius Junior meg a realban szintén BL. Mi meg itt összehugyozzuk magunkat egy Malmö ellen. És nem Messi játszik a posztján, hanem olyan emberek akik ketten együtt nem lőnek 10 gólt.
A legszomorúbb ebben az, hogy teljesen racionális döntés összehugyoznunk magunkat a Malmötől mert nem sokkal járunk előrébb.
Hát ha a malmötöl nem sokkal járunk előrébb, akkor van gond :lol: :lol: Visszaestünk az európai top szinten nem kérdés, lassan kiszorolunk az angol top szintből is, de azért ne túlozzunk már :D
Hát pedig a játékot nézve nem sok különbség volt... 2 meccsen simán partiban lehetnek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18262 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
emsanya írta:Sancho kezdö volt a BL-ben dortmundban, Vinicius Junior meg a realban szintén BL. Mi meg itt összehugyozzuk magunkat egy Malmö ellen. És nem Messi játszik a posztján, hanem olyan emberek akik ketten együtt nem lőnek 10 gólt.
A legszomorúbb ebben az, hogy teljesen racionális döntés összehugyoznunk magunkat a Malmötől mert nem sokkal járunk előrébb.
Hát ha a malmötöl nem sokkal járunk előrébb, akkor van gond :lol: :lol: Visszaestünk az európai top szinten nem kérdés, lassan kiszorolunk az angol top szintből is, de azért ne túlozzunk már :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18263 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Sancho kezdö volt a BL-ben dortmundban, Vinicius Junior meg a realban szintén BL. Mi meg itt összehugyozzuk magunkat egy Malmö ellen. És nem Messi játszik a posztján, hanem olyan emberek akik ketten együtt nem lőnek 10 gólt.
A legszomorúbb ebben az, hogy teljesen racionális döntés összehugyoznunk magunkat a Malmötől mert nem sokkal járunk előrébb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18264 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sancho kezdö volt a BL-ben dortmundban, Vinicius Junior meg a realban szintén BL. Mi meg itt összehugyozzuk magunkat egy Malmö ellen. És nem Messi játszik a posztján, hanem olyan emberek akik ketten együtt nem lőnek 10 gólt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18265 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:
Bubi írta:Szerintem a felismerés már megtörtént, tudjuk, hogy mi lakozik a srácban. A probléma inkább az, hogy már csak papíron a mi játékosunk, nyáron valszeg pattan. Kiváncsi leszek mennyit fog játszani a bajoroknál...
Ha ez tényleg így van akkor kibasznám a tartalékokba. Persze majd mi tartsuk formába a bayernnak mi? Pulisic meg a dortmundba meg leélpül addig. Meg nem kell még egy feszültség a palyara, marad nem marad, odarakja e magát vagy beleszarik az uccsó fél évébe itt.
Ez az év már ilyen marad, meg kell nyerni az EL-t bár jelen pillanatban nekem ez elképzelhetetlen. Semmi győzni akarás nincs ezekbe.
A MU-tól, ha nem is 6ot, de egy 5öst siman bekapunk, ha ugyan ezt a raklap fost hozzuk le.
Nyugi, ezekkel az 5 percekkel biztosan nem lendül formába :D Inkább szemeljünk ki egy másik áldozatot, mondjuk Gilmour-t vagy Anjorin-t, legyen ott a padon mindig, de sose álljon be és ne játsszon az ifikkel sem 8) Mókás lenne.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18266 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:Szerintem a felismerés már megtörtént, tudjuk, hogy mi lakozik a srácban. A probléma inkább az, hogy már csak papíron a mi játékosunk, nyáron valszeg pattan. Kiváncsi leszek mennyit fog játszani a bajoroknál...
Ha ez tényleg így van akkor kibasznám a tartalékokba. Persze majd mi tartsuk formába a bayernnak mi? Pulisic meg a dortmundba meg leélpül addig. Meg nem kell még egy feszültség a palyara, marad nem marad, odarakja e magát vagy beleszarik az uccsó fél évébe itt.
Ez az év már ilyen marad, meg kell nyerni az EL-t bár jelen pillanatban nekem ez elképzelhetetlen. Semmi győzni akarás nincs ezekbe.
A MU-tól, ha nem is 6ot, de egy 5öst siman bekapunk, ha ugyan ezt a raklap fost hozzuk le.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18267 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem a felismerés már megtörtént, tudjuk, hogy mi lakozik a srácban. A probléma inkább az, hogy már csak papíron a mi játékosunk, nyáron valszeg pattan. Kiváncsi leszek mennyit fog játszani a bajoroknál...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18268 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sajnos benne van hogy Pulisic már helyette érkezik a nyáron. De az a baj hogy ha Hazard távozik, akkor se kerül elörébb mert Pedro-Willian kirobbanthatatlan és ott lesz az amerikai is. De ez meg a világ szégyene lesz ha képesek vagyunk fizetni egy fiatalért és egyet meg elengedünk.

Más, egy jo kis stat tegnaprol: az első félidőben 78 százalékban birtokoltuk a labdát és 1 kaput eltaláló lövésünk volt a Malmö ellen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18269 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Lehet, hogy le van tisztázva. Sarri azt nyilatkozta, hogy nyárig mindenféleképp marad. Ha megfigyelted, amikor elkezdődött ez a bayernes mizéria, egyre több lehetőséget kapott, majd miután Sarri ezt lenyilatkozta már csak alig-alig kap valamit. Szerintem nem véletlen.
Az meg a másik, simán hazudott a közvéleménynek amikor azt mondta, hogy Willian és Pedro szintjén számol vele. Atyaég mekkora kamu volt...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18270 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Bubi írta:Jelenleg nekünk egy Malmö sem fix győzelem. Látod, kaptunk is egy gólt. Egy jó formájú chelsea ennek a malmönek 5öt ver tartalékosan, idegenben. Viszont az előző eredmények után gondolom Sarri egyáltalán nem bízik a csapatban.

Szerintem is több játéklehetőséget érdemelne, de már meg kellett volna kapnia elöbb, nem most kéne elkezdeni beépíteni. Szerintem fix, hogy közrejátszik a szerződése körüli bizonytalanság.
Az ő pozíciója legkevésbé befolyásolja, hogy hány gólt kapunk egy meccsen, abban azért egyetérthetünk. Miféle menedzselés az, hogy meg sem próbáljuk meggyőzni a távozóban lévő játékost arról, hogy itt jobb helye lenne? Az efféle 5 perccel a vége előtt behozom viselkedés meg egyenesen az ellenkezőjét válthatja ki a játékosnál. Csak akkor van értelme ennek az egésznek, ha a háttérben már le van tisztázva, hogy nyáron lép. Másképp ezt nem lehet kimagyarázni Bubi. Értelmetlen és logikátlan.
Lehet, hogy le van tisztázva. Sarri azt nyilatkozta, hogy nyárig mindenféleképp marad. Ha megfigyelted, amikor elkezdődött ez a bayernes mizéria, egyre több lehetőséget kapott, majd miután Sarri ezt lenyilatkozta már csak alig-alig kap valamit. Szerintem nem véletlen.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18271 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Jelenleg nekünk egy Malmö sem fix győzelem. Látod, kaptunk is egy gólt. Egy jó formájú chelsea ennek a malmönek 5öt ver tartalékosan, idegenben. Viszont az előző eredmények után gondolom Sarri egyáltalán nem bízik a csapatban.

Szerintem is több játéklehetőséget érdemelne, de már meg kellett volna kapnia elöbb, nem most kéne elkezdeni beépíteni. Szerintem fix, hogy közrejátszik a szerződése körüli bizonytalanság.
Az ő pozíciója legkevésbé befolyásolja, hogy hány gólt kapunk egy meccsen, abban azért egyetérthetünk. Miféle menedzselés az, hogy meg sem próbáljuk meggyőzni a távozóban lévő játékost arról, hogy itt jobb helye lenne? Az efféle 5 perccel a vége előtt behozom viselkedés meg egyenesen az ellenkezőjét válthatja ki a játékosnál. Csak akkor van értelme ennek az egésznek, ha a háttérben már le van tisztázva, hogy nyáron lép. Másképp ezt nem lehet kimagyarázni Bubi. Értelmetlen és logikátlan.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18272 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Bubi írta:Ha a szívemre teszem a kezem és úgy mérlegelem CHO-t, akkor azt kell hogy mondjam, perpillanat Pedro és Willian jobb nála, hasznosabbak, tapasztaltabbak (ha nem is sokkal). Viszont azt gondolom, hogy CHO 5-10 meccs után kezdőként, zsinórban már jobb lenne náluk.

Én megértem amiért nem bízta a véletlenre a tegnapi meccset. Ezek képesek kapni egy gólt ilyen alig felforgatott csapattal is, akár a 90. percben is, még egy malmötöl is.
Malmö. Egy skandináv csapat akik november óta nem játszottak tétmérkőzést. Igyekszem nem kritizálni Sarri-t (bár egyre nehezebb), de ebben az esetben képtelen vagyok magamban tartani. Meg se tudod állapítani, hogy melyikük jobb, ugyanis CHO nem játszik sose. Ha mégis, akkor rendszerint mire bejön már mindenki szarik a meccsre. Kifogás.txt ez az egész, ahogy Sanya is írja, mindig van/lesz vmi indok amiért nem játszhat... A későbbiekben vélhetően csak nehezebb ellenfelek jönnek majd, és a prioritás addigra kb. 100%, hogy az EL lesz. Na de valójában lényegtelen, hisz biztosan nem fog új szerződést aláírni, de ez egyszerűen zsigeri szinten bassza a csőröm, a vénáimban érzem a fájdalmat.
Jelenleg nekünk egy Malmö sem fix győzelem. Látod, kaptunk is egy gólt. Egy jó formájú chelsea ennek a malmönek 5öt ver tartalékosan, idegenben. Viszont az előző eredmények után gondolom Sarri egyáltalán nem bízik a csapatban.

Szerintem is több játéklehetőséget érdemelne, de már meg kellett volna kapnia elöbb, nem most kéne elkezdeni beépíteni. Szerintem fix, hogy közrejátszik a szerződése körüli bizonytalanság.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18273 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Ha a szívemre teszem a kezem és úgy mérlegelem CHO-t, akkor azt kell hogy mondjam, perpillanat Pedro és Willian jobb nála, hasznosabbak, tapasztaltabbak (ha nem is sokkal). Viszont azt gondolom, hogy CHO 5-10 meccs után kezdőként, zsinórban már jobb lenne náluk.

Én megértem amiért nem bízta a véletlenre a tegnapi meccset. Ezek képesek kapni egy gólt ilyen alig felforgatott csapattal is, akár a 90. percben is, még egy malmötöl is.
Malmö. Egy skandináv csapat akik november óta nem játszottak tétmérkőzést. Igyekszem nem kritizálni Sarri-t (bár egyre nehezebb), de ebben az esetben képtelen vagyok magamban tartani. Meg se tudod állapítani, hogy melyikük jobb, ugyanis CHO nem játszik sose. Ha mégis, akkor rendszerint mire bejön már mindenki szarik a meccsre. Kifogás.txt ez az egész, ahogy Sanya is írja, mindig van/lesz vmi indok amiért nem játszhat... A későbbiekben vélhetően csak nehezebb ellenfelek jönnek majd, és a prioritás addigra kb. 100%, hogy az EL lesz. Na de valójában lényegtelen, hisz biztosan nem fog új szerződést aláírni, de ez egyszerűen zsigeri szinten bassza a csőröm, a vénáimban érzem a fájdalmat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18274 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:De akkor legalább a bajnokságban játszana, ha a kupák ilyen rohadt fontosak. De ott se játszik. Komolyan nem tudom kik vagyunk mi hogy fosunk berakni egy fiatalt. Vagy a másik verzio, hogy már a háttérben lehet tudni hogy távozik, ezért már leszarják.
Valószínüleg benne van a pakliban az is, hogy még nem dölt el a sorsa.

Szerintem sem lógna ki a csapatból, nem hiszem, hogy rajta múlna a győzelem, maximum ha beveri a győztes gólt. Viszont mi nem látjuk edzésen mit mutat, valószínüleg egy Willianhez képest gyengének hathat, más kérdés, hogy ebből Willian élesben semmit sem mutat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2019. február 15., péntek 11:01-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18275 Hozzászólás Szerző: emsanya »

De akkor legalább a bajnokságban játszana, ha a kupák ilyen rohadt fontosak. De ott se játszik. Komolyan nem tudom kik vagyunk mi hogy fosunk berakni egy fiatalt. Vagy a másik verzio, hogy már a háttérben lehet tudni hogy távozik, ezért már leszarják.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18276 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Bubi írta:
emsanya írta:Mindig lesz valami kifogás. Most jön a MU elleni meccs, juj fontos, csak Willian és Pedro játszhat jujuj. Náluk meg játszik majd Rashford, McTominay ugy hogy jobb a keretük.

Én legalább 5-10 meccset várnék el most már abbol kiderülne mi potenciál van a srácban. Sarrinak kéne tartania a hátát és bátornak lenni de inkább berakja a rutinos fosokat.
Túl fontos az Europaliga és a manu elleni meccs is ahhoz, hogy most próbálgassa Hudsont sajnos.

Egyébként amíg nem hosszabbít és nem nyilatkozza le, hogy maradni szeretne, nem is tudom, hogy érdemes-e játszatni.

Attól függetlenül, hogy megértem a távozási szándékát valahol, máshol csalódást okoz. Csak mi vagyunk a nevelőeggyüttese és ahhoz képest, hogy most töltötte a 18at, rendszerint ott van a padunkon és kapott is már játékidőt. Látván a rémgyenge játékosainkat, most nagy lehetősége van (jövőre) könnyedén kezdőjátékossá válni, nagyon sok meccsen játszhatna a következő évben.

Szerintem nem probalgatasrol lenne szo, ha jatszana. Nalunk jelenleg joval jobb csapatok kezdetnek legalabb minden masodik meccsen, ahol nagyobb a konkurencia mint egy kiegett Willian-Pedro kettos. Szegenynek annyi a bune, hogy nalunk nevelkedett, mert a TOP6-bol talan csak a City nem jatszatna, de azt meg is lehetne erteni. Minden megmozdulasabol latszik, hogy egy klasszis valhat belole.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18277 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Mindig lesz valami kifogás. Most jön a MU elleni meccs, juj fontos, csak Willian és Pedro játszhat jujuj. Náluk meg játszik majd Rashford, McTominay ugy hogy jobb a keretük.

Én legalább 5-10 meccset várnék el most már abbol kiderülne mi potenciál van a srácban. Sarrinak kéne tartania a hátát és bátornak lenni de inkább berakja a rutinos fosokat.
Túl fontos az Europaliga és a manu elleni meccs is ahhoz, hogy most próbálgassa Hudsont sajnos.

Egyébként amíg nem hosszabbít és nem nyilatkozza le, hogy maradni szeretne, nem is tudom, hogy érdemes-e játszatni.

Attól függetlenül, hogy megértem a távozási szándékát valahol, máshol csalódást okoz. Csak mi vagyunk a nevelőeggyüttese és ahhoz képest, hogy most töltötte a 18at, rendszerint ott van a padunkon és kapott is már játékidőt. Látván a rémgyenge játékosainkat, most nagy lehetősége van (jövőre) könnyedén kezdőjátékossá válni, nagyon sok meccsen játszhatna a következő évben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18278 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mindig lesz valami kifogás. Most jön a MU elleni meccs, juj fontos, csak Willian és Pedro játszhat jujuj. Náluk meg játszik majd Rashford, McTominay ugy hogy jobb a keretük.

Én legalább 5-10 meccset várnék el most már abbol kiderülne mi potenciál van a srácban. Sarrinak kéne tartania a hátát és bátornak lenni de inkább berakja a rutinos fosokat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18279 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha a szívemre teszem a kezem és úgy mérlegelem CHO-t, akkor azt kell hogy mondjam, perpillanat Pedro és Willian jobb nála, hasznosabbak, tapasztaltabbak (ha nem is sokkal). Viszont azt gondolom, hogy CHO 5-10 meccs után kezdőként, zsinórban már jobb lenne náluk.

Én megértem amiért nem bízta a véletlenre a tegnapi meccset. Ezek képesek kapni egy gólt ilyen alig felforgatott csapattal is, akár a 90. percben is, még egy malmötöl is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#18280 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

tegnap végig néztem a meccset, nagyon nagy csalódás volt több okból is.
az első az, hogy CHO csak 8 percet kapott nálam ez kibaszta a biztosítékot, mert mindenki tegye a szívére a kezét CHO többre képes mint Willian és Pedro, plusz ezek a pár percek nem fogják őt meggyőzni a maradásról.
a másik amit nem értettem, hogy 0:2-nél miért Hazard és Kante állt be megkockáztatva egy sérülést egy olyan meccsen ami már lefutott volt plusz a beállásuk semmi extrát nem hozott szerintem.
de ami nagyon fájt az a hozzáállás így nem lehet megint az látszott szinte mindenkin, hogy a fasz kivan már megint focizni kell és ez nagyon szomorú.
a mu ellen ez nagyon kevés lesz.

Válasz küldése