Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Frank

Re: Játékosok

#27361 Hozzászólás Szerző: Frank »

ToreAndre írta:Hajlamosak megfeledkezni róla, de CARLO CUDICINI a tizedik szezonját kezdi meg kékben. Egy legenda, egy hős, egy zseni! Örök kedvenc számomra!
Minden tiszteletem Cudicinié.Még sok évet kívánok neki kékben.Hajrá Carlo!!!!!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27362 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ugyanmár, ez picit durva lenne... Jó, nyilván nem szép dolog de biztos megérdemelte az a szemét bíró! :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27363 Hozzászólás Szerző: Anti »

Slobodan Rajkovic, a Chelsea szerb védője büntetést kapott a FIFA-tól: Egy évig nem játszhat, mivel a pekingi olimpia alatt az Argentina elleni meccsen leköpte a bírót Abdullah Al Hilal-t.
A szerb futballszövetség tiltakozik.
"Ha a döntés jogerős, Rajkovic munkaengedélye veszélyeztetve lesz. A játékos hibát követett el, de a döntés kicsit szigorú."-mondta a szövetség szóvivője.

(chelsea-portal.com)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27364 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hajlamosak megfeledkezni róla, de CARLO CUDICINI a tizedik szezonját kezdi meg kékben. Egy legenda, egy hős, egy zseni! Örök kedvenc számomra!
Only one Di Matteo!

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27365 Hozzászólás Szerző: Albinho »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=198102&" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27366 Hozzászólás Szerző: Anti »

Az éven viszont nem lesz ANK sem. az sokat számít. Tényleg olyan játékosokat adtunk el, akik alig-alig kapnak lehetőséget, és ez így jó.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27367 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

dunyha írta:Kevés, de mihez képest eladtuk azokat akik ugymond harmadhegedűsök voltak vagy nem ment nekik a játék....
Az a baj hogy a mostani keretben is maradtak olyanok ki halvány produkciókat nyujtanak...a keret még igy is bombaerős és sérülés hullám, nyúlhatunk a reservéhez, most néztem a meccsüket utcs 35 percet csak, és csak pozitívat mondhatok róluk
most már nem csodálkozom miért áradozik Tore Stochról,Sinclairről és a többiekről... :)

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#27368 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Kevés, de mihez képest eladtuk azokat akik ugymond harmadhegedűsök voltak vagy nem ment nekik a játék....
Az a baj hogy a mostani keretben is maradtak olyanok ki halvány produkciókat nyujtanak...a keret még igy is bombaerős és sérülés hullám, nyúlhatunk a reservéhez, most néztem a meccsüket utcs 35 percet csak, és csak pozitívat mondhatok róluk

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#27369 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:Nekem az a bajom ezzel a kerettel, hogy kevés (még mindig...) a jól cselező, pályán jól látó játékos. Robinho ezért lenne fontos.
Hát ezaz!Eladtuk akire nincs szükségünk,de abszulut nem erősődtünk tavaly óta!
A tavalyi keret is alig birta el a nagy sérüléshullámot,az idejinél akkor mi lesz?!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27370 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nekem az a bajom ezzel a kerettel, hogy kevés (még mindig...) a jól cselező, pályán jól látó játékos. Robinho ezért lenne fontos.

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#27371 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Helye van de nem annak a Drogbának ki játsza az agyát hanem annak ki megszakad a sikerért...
VAn erős kezdőnk, és a padunk is jó, az a baj , hogy aki bejött a paról az se tudott semmit hozzá teni a játékozhoz, lehet kéne egy, két támadó még, de fiatal és sikerre éhes...

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Játékosok

#27372 Hozzászólás Szerző: bence »

Egy Drogbának igenis helye van a csapatban, mert szerintem remek képességű játékos, miatta szerettem meg a klubot. Meg lehet nézni, hogy a Marseillben miket produkált a labdával. Valami elképesztő....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27373 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Drogba ma pályára lép a reserves meccsén az Arsenal ellen. Tehát a következő fordulóban, ami ugye 2 hét múlva lesz csak, szerintem simán kezdő lehet.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27374 Hozzászólás Szerző: kdako »

A mai meccs nekem azt igazolta, hogy van egy erős kezdőnk, de a padunk gyenge lett a nyári nagytakarítás után (6-an mentek el, ugye), és egy-egy sérülés esetén is alig van opció. Most Ballack, Mikel és Drogba sérült, ami a tavalyi, tavalyelőtti helyzethez képest még szerencsés, és egyszerűen nem volt kihez nyúlni: Malouda, Kalou, Di Santo.... ennyi volt a maximum.
Nem azt mondom, hogy Seva, vagy éppen Pizzaro többet csinált volna, mint Anelka, vagy di Santo, de karcsúnak érzem ezt. Sokat szidtuk SWP-t, de ma a két góljával igazolta, hogy nem felejtett el focizni, és kiegészítőembernek tökéletes lett volna továbbra is.
GO BLUES!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#27375 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Takee26 írta:Én Lampard díjával értek egyet, igaz hogy Terry és J. Cole a kedvencem de szerintem jelenleg van jobb védő Terrynél, Cech meg meglepetés nekem.
Ezzel akkor értek csak egyet ,ha Carvalhora gondolsz :wink: amugy nem :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Játékosok

#27376 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Én Lampard díjával értek egyet, igaz hogy Terry és J. Cole a kedvencem de szerintem jelenleg van jobb védő Terrynél, Cech meg meglepetés nekem.
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#27377 Hozzászólás Szerző: undertow »

whatever. ha mi nyertük volna a blt őszintén szólva pont leszarnám azt is, ha egy játékosunk se kapott volna ilyen egyéni díjat.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#27378 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Joey írta:Sztem Lampard azért kapta meg mert az anny meghalt és utána az elődöntőben és a döntőben is lőtt gólt.
ezzel én is egyet értek ,meg abban is van vmi amit Tore mond,de bízzunk benne hogy minden jobb lesz,Lamps a régi lesz,habár most se muzsikál rosszzul:)
agggyatok munkát!!!!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27379 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Sztem Lampard azért kapta meg mert az annya meghalt és utána az elődöntőben és a döntőben is lőtt gólt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norbbiii 2008. augusztus 29., péntek 13:06-kor.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27380 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Imádom Petr-t, de tényleg van der Sar jobban megérdemelte volna... Már csak azért is, mert lehet nem lesz alkalma rá többet. Petr-nek azért még lesz.
Terry okay, Lamps...hát, nem tudom...:S Az utóbbi évekhez viszonyítva az egyik leggyengébb volt tőle...szerintem.
Only one Di Matteo!

Válasz küldése