Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

Re: Játékosok

#27581 Hozzászólás Szerző: Festa »

Sidwellnél még mindig jobb volt,persze az nem volt nehéz :lol:
Jelenleg,Drogba,Seva,Anelka és Kalou mögött nem sok lehetőséget kapna.
Tehát pénzt csinálni belőle a legjobb megoldás.
Egyébként ezzel az erővel Maloudát és eladhatnánk a Romának mert ő relatív lényegesen nagyobb csalódás volt.
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27582 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Festa írta:Zenzo:azért valamenyit tett a fizetésért ha nem is sokat.
Rúgott kb 2-3 gólt a bajnokságban.
Nézd, persze, anno én is üdvözöltem az érkezését, mert úgy gondoltam, csatárpótlékank tökéletes. Ingyen jött, nem ügyetlen, tapasztalt játékos, kár, hogy úgy fordul meg, mint egy csuklósbusz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

Re: Játékosok

#27583 Hozzászólás Szerző: Festa »

Zenzo:azért valamenyit tett a fizetésért ha nem is sokat.
Rúgott kb 2-3 gólt a bajnokságban.
Pzzaro a Bayernben nagy sztár volt,de ez a Chelsea :lol:
A Betis-sel jól fog járni. :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#27584 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Joey írta:Nem is tudtam h a Chengdu Baldes, a következő ellenfél a Sheffield United testvércsapata. Rem jövőre a másik testvércsapathoz is jönnek. :wink:
OFF:
mint ahogy a Sao Paulo, meg valami belga kiscsapat is Kevin McCabe-ek ala tartozik...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27585 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Pizarro távozása körül konkretizálódnak a dolgok, már az ár is körvonalazódik, állítólag 1,5M font. Ami tekintve, hogy ingyen jött, annyira nem is volt nagy ráfizetés a klubnak, (már annak is örülnünk kell, hogy pénzért távozik), de csak ha 60.000 fontot keresett hetente, még akkor is:
60.000*4*12=2.880.000 azaz kb. a felét hozza vissza
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27586 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Egyébként ami nekem lejött a különböző hírekből, az az, hogy Lampsnak leginkább a szerződés hosszával volt problémája. A klub csak 4et akart adni, ő 5 évet akart. Ezen nem tudtak megegyezni. Elég szomorú mondjuk.
Igen, volt már szó ilyenről is, hogy a hossz a nézőpontok ütközése. Csak nem értem ilyen szempontból Lampardot sem, ha tényleg jó itt és maradni akar, hogy miért nem ír alá 4 évre, úgyis évenként újraértékelik a szerződéseket. Akire szükség van, azt meghosszabbítják idő közben... ha meg két év után sem hosszabbítanak vele, lelép és kész. Ha a pénz a lényeg, el lehet játszani bárhol, Amerikában, az üzbégeknél, bárhol...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27587 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Nem is tudtam h a Chengdu Baldes, a következő ellenfél a Sheffield United testvércsapata. Rem jövőre a másik testvércsapathoz is jönnek. :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27588 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egyébként ami nekem lejött a különböző hírekből, az az, hogy Lampsnak leginkább a szerződés hosszával volt problémája. A klub csak 4et akart adni, ő 5 évet akart. Ezen nem tudtak megegyezni. Elég szomorú mondjuk.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#27589 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

ez télleg jo hír...bár sztem résézről gáz hogy csak akkor ha ekkora gázsit kap...eddig is ki volt nyalva a segge...nemhiszem hogy az eddigi fizujábol nem futotta új LV táskára az asszonynak...meg nemhiszem akkora szüksége volna a pénzre hogy csak giga fizu mellett maradjon itt...
bár örülök hogy marad!
agggyatok munkát!!!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27590 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Zsoca87 írta:"Various papers, but in particular The Daily Express, claim this morn that Chelsea will bow to Frank Lampard's demands for the extra year on that contract extension.

Apparently, after 'weeks of wrangling', Lampard has been offered the five-year deal worth around �150,000-a-week that he's been sulking over, which will both commit him to Stamford Bridge for the rest of his career, and make him the highest paid player in the Premier League.

That will apparently end any prospect of a move to join up with old boss Jose Mourinho at Inter Milan, who had hoped to sign Lampard either this summer or next, when his present deal runs out. "

Remélem ez igaz, nagyon király lenne... :)

(magyarul annyi, hogy a klub kész megadni Lampardnak amit kér, és állítólag már elé is tették az új szerződést)
Hát akkor úgy néz ki sikerül megtartani a legnagyobb ászokat! :) Essien,Cech,Bridge most Lampi... csak így tovább! :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27591 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Various papers, but in particular The Daily Express, claim this morn that Chelsea will bow to Frank Lampard's demands for the extra year on that contract extension.

Apparently, after 'weeks of wrangling', Lampard has been offered the five-year deal worth around �150,000-a-week that he's been sulking over, which will both commit him to Stamford Bridge for the rest of his career, and make him the highest paid player in the Premier League.

That will apparently end any prospect of a move to join up with old boss Jose Mourinho at Inter Milan, who had hoped to sign Lampard either this summer or next, when his present deal runs out. "

Remélem ez igaz, nagyon király lenne... :)

(magyarul annyi, hogy a klub kész megadni Lampardnak amit kér, és állítólag már elé is tették az új szerződést)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27592 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Főleg úgy, hogy Robinho valószínű nem jön... én már ott tartok, hogy a nagy négyesből akár mindegyiket hajlandó lennék elengedni. Csak az a baj, hogy a vételi értékük alapján kb. 4-5, míg mostani eladási áruk alapján durván 1 használható csatárt tudnánk venni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27593 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

emsanya írta:
Speedie93 írta: tom h ez sok mindenkit idegesít de sztem Anelka is.... már minden honnan kipi**zták ment neki a boltonba megvettük 1ből..Bellettit sztem nem kéne eladni eredményesebb mint az előbb említett csatár..
Lehet Belletti eredményesebb, mint Anelka, de ő jobbhátvéd, inkább azt nézzük, hogy nem tudott egyenletes teljesítményt nyújtani, 32 éves, és a posztjára igazoltunk, ahol már 3-an vannak...
Ha meg Anelka is elmenne, még egy csatárral kevesebb, Drogba se biztos még, Pizarro-t is hívogatják(ő ráadásul legtöbbszür tavaly a padra se fért fel).
Maradna Sheva, mint biztos pont(?), gólfelelős...
Igazolni meg már nem fogunk éket, Kenyon nyilatkozata szerint...
ha az Anelka,Seva,Drogba trióból valaki eligazolna(+ Pizzaro aki biztos eligazol) akkor nem hiszem hogy ne igazolnánk csatár posztra!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27594 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Speedie93 írta:
Dani1905 írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... rward.html

Ha ez igaz (remélem hogy igen), akkor Pizza is otthon maradt :D (igaz hogy sérült). TBH,Belletti és az ő távozásával + az 1 valószínűsíthető érkezőnek köszönhetően meg is van a 25fős létszám, habár Bilhához csatlakozva Malouda és SWP is hozzácsapódhat a távozó garnitúrához.
tom h ez sok mindenkit idegesít de sztem Anelka is.... már minden honnan kipi**zták ment neki a boltonba megvettük 1ből..Bellettit sztem nem kéne eladni eredményesebb mint az előbb említett csatár..
Lehet Belletti eredményesebb, mint Anelka, de ő jobbhátvéd, inkább azt nézzük, hogy nem tudott egyenletes teljesítményt nyújtani, 32 éves, és a posztjára igazoltunk, ahol már 3-an vannak...
Ha meg Anelka is elmenne, még egy csatárral kevesebb, Drogba se biztos még, Pizarro-t is hívogatják(ő ráadásul legtöbbszür tavaly a padra se fért fel).
Maradna Sheva, mint biztos pont(?), gólfelelős...
Igazolni meg már nem fogunk éket, Kenyon nyilatkozata szerint...

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#27595 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Dani1905 írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... rward.html

Ha ez igaz (remélem hogy igen), akkor Pizza is otthon maradt :D (igaz hogy sérült). TBH,Belletti és az ő távozásával + az 1 valószínűsíthető érkezőnek köszönhetően meg is van a 25fős létszám, habár Bilhához csatlakozva Malouda és SWP is hozzácsapódhat a távozó garnitúrához.
tom h ez sok mindenkit idegesít de sztem Anelka is.... már minden honnan kipi**zták ment neki a boltonba megvettük 1ből..Bellettit sztem nem kéne eladni eredményesebb mint az előbb említett csatár..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27596 Hozzászólás Szerző: Daniel »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... rward.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha ez igaz (remélem hogy igen), akkor Pizza is otthon maradt :D (igaz hogy sérült). TBH,Belletti és az ő távozásával + az 1 valószínűsíthető érkezőnek köszönhetően meg is van a 25fős létszám, habár Bilhához csatlakozva Malouda és SWP is hozzácsapódhat a távozó garnitúrához.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27597 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Dani1905 írta:
ZenZo írta:Jah, jó belehúztak most a klubnál: PF, Bridge, (4-4) Cech, Essien (5-5 éves szerződés).
Márcsak Lampi kell,meg Ballack habár kiváncsi leszek hogy ki fog padozni...Lampi ha marad ő nem hiszem; Scolari áradozik róla és győzködi, Essien tuti hogy nem, gondolom Deco nem azért jött.Mi lesz Ballackkal?én ettől tartok...Nem létezik ugyanis hogy wingbackkel toljuk, vagy talán mégis?
Ballack nemrég azt nyilatkozta a BBC-nek, hogy szretné meghosszabítani, de még ráér vele. Jövőre jár le neki.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27598 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZenZo írta:Jah, jó belehúztak most a klubnál: PF, Bridge, (4-4) Cech, Essien (5-5 éves szerződés).
Márcsak Lampi kell,meg Ballack habár kiváncsi leszek hogy ki fog padozni...Lampi ha marad ő nem hiszem; Scolari áradozik róla és győzködi, Essien tuti hogy nem, gondolom Deco nem azért jött.Mi lesz Ballackkal?én ettől tartok...Nem létezik ugyanis hogy wingbackkel toljuk, vagy talán mégis?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27599 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jah, jó belehúztak most a klubnál: PF, Bridge, (4-4) Cech, Essien (5-5 éves szerződés).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27600 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZenZo írta:Újabb jó hír: Cech után Essien is újabb 5 éves kontraktust írt alá 2013-ig :) (máris írom a cikket a főoldalra)
Ez viszont szenzációs!!!!!!!!!! :D :D :D :D a csapat "szinte" két legfontosabb tagja,akiknek nem volt még új szerződésük és akiik nem is idősek :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése