Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok ligája

#20041 Hozzászólás Szerző: undertow »

pelyva andrás írta:MINDENKI megmondta!A BARCA az egggggyetlen csapat ami megtudja állitani a chelsea-t!Tehát legyetek szivesek visszavenni az arcból és ha tovább jut a csapatotok:"emelem a kalapom"Amúgy nagyon eredményesek vagytok de nem lehet élvezni a meccseteket!3-4 gólokat kell lőnni 1 meccsen,nem 1-et bekinozni!Ha hiszitek,ha nem nagyon szeretem a chelsea-t,de ez már nekem nem jön be!VIVA BARCA!!!!!!!! :shock:
hat, en spec a juvetol jobban tartottam.
az meg, hogy 'mindenki' megmondta nem vmi komoly erv, nem gondolod? :)

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#20042 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Barcafan írta:Akár én is mondhatnék egy olyat, hogy ti meg Lampard nélkül nem érnétek semmit...

de ilyeneket felesleges írni hiszen nálunk ottvan Dinho nálatok meg Lampard...
Azért ez annyira nem igaz. A Chelsea-ben több emberben benne van a gól, mint a Barca játékosaiban. Az tény, hogy Ronaldinho remek játékos, de mondjuk Eto-nak elég sok lepke gólja volt az idén is. Meg sokszor segítenek a bírók is a Barcának, akár csak tavaly.

Remélem idén is lemossuk őket!!!
Hajrá Kékek!

pelyva andrás
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 31., szombat 18:35

Bajnokok ligája

#20043 Hozzászólás Szerző: pelyva andrás »

Arra gondoltam,hogy a "drága"ellenfelünk nehogy vásároljon valami hasonló képeségü középpályást mint essien vagy makke!Mert essien nem lessz!Ha makke megsérül akkor lampard kifuthatja a belét is!Plussz szeretném ha nem vásárolnánk valami szerencsétlent!Talán egy profi védő kellene!Szerinted? :D

Barcafan

#20044 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

téli igazolások???? nem úgy nézel ki mint aki ért a focihoz, de abban egyetértünk hogy barca továbbjutás lesz :wink:

pelyva andrás
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 31., szombat 18:35

Bajnokok ligája

#20045 Hozzászólás Szerző: pelyva andrás »

Sziasztok!Semmi rosszat nem irtam amiért haragudnotok kellene!Azért mert a barcelonát szeretem?15 éve nyomon követem a focit vmit csak tudok!Nem okoskodni jöttem csak folyamatosan olyan dolgokrol beszéltek,hogy be kaka! Te meg Barcafan,hát tölled nem vártam!Amugy szerintem az edzöi húzások fognak dönteni,meg téli átigazolások! :evil: :lol:

Barcafan

#20046 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Akár én is mondhatnék egy olyat, hogy ti meg Lampard nélkül nem érnétek semmit...

de ilyeneket felesleges írni hiszen nálunk ottvan Dinho nálatok meg Lampard...

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#20047 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

Szerintem a Barca-nak ugyanannyi esélye van mint a Chelsea-nek... de szerintem is kapafogú emberük nélkül nem érnek semmit :P
Forever Blues!!!

Barcafan

#20048 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Ez jó vicc volt:))))

Csak szólok, hogy ennek a gyenge bajnokságnak az 1-2 fordulóval ezelőtti utolsó helyezettje(Betis) elverte a nagyszerű cselszkiteket... :lol: :lol:

Az meg hogy Ronaldihno nélkül nem érünk semmit az is nagy csacsiság:))) Vszeg akkor nem lennénk ennyire jók, de megoldanánk... De erről felesleges is beszélni mivel nálunk játszik, és az ő segítségével minden esély megvan arra, hogy továbbjussunk ellenetek... legalább annyi esélyünk van mint nektek.

Kár, hogy most idejöttek ezek a nagytudású szurkolók mint pelyva is meg az előző hozzászóló és elrontják az eddigi párbeszédeket 8)

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#20049 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Hát Pelyva én csak aszt üzenem 3-4 gól meccsenként az az iszonyat erős Premier Divisionba biztos sikerül, még az EVERTON is dobogós lenne ott.....Ja meg a Barca ide vagy oda lehet hogy jó csapat de piszok szerencsés is meg ha nem lenne ott Ronaldinho még a Real is megverné!!!! :P

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

Re: Bajnokok ligája

#20050 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

pelyva andrás írta:MINDENKI megmondta!A BARCA az egggggyetlen csapat ami megtudja állitani a chelsea-t!Tehát legyetek szivesek visszavenni az arcból és ha tovább jut a csapatotok:"emelem a kalapom"Amúgy nagyon eredményesek vagytok de nem lehet élvezni a meccseteket!3-4 gólokat kell lőnni 1 meccsen,nem 1-et bekinozni!Ha hiszitek,ha nem nagyon szeretem a chelsea-t,de ez már nekem nem jön be!VIVA BARCA!!!!!!!! :shock:
Tudomasul vettuk, es koszonjuk!!!
Majd ertesitunk. :)

Zoli
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 20:17
Tartózkodási hely: a földön:D

#20051 Hozzászólás Szerző: Zoli »

ekkora fszt mit ez a pelyva :lol:

pelyva andrás
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 31., szombat 18:35

Bajnokok ligája

#20052 Hozzászólás Szerző: pelyva andrás »

MINDENKI megmondta!A BARCA az egggggyetlen csapat ami megtudja állitani a chelsea-t!Tehát legyetek szivesek visszavenni az arcból és ha tovább jut a csapatotok:"emelem a kalapom"Amúgy nagyon eredményesek vagytok de nem lehet élvezni a meccseteket!3-4 gólokat kell lőnni 1 meccsen,nem 1-et bekinozni!Ha hiszitek,ha nem nagyon szeretem a chelsea-t,de ez már nekem nem jön be!VIVA BARCA!!!!!!!! :shock:

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#20053 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Gyeszti írta:Nagy örömömre Johnson végigjátszotta a meccset aug. 24-én a WBA ellen, és szerintem nem volt rossz. Azóta talán egyszer lépett pályára kezdőként, de ha jól emlékszem lecserélték. :cry:
igen, utána a Newcastle ellen játszott 60 perce tés aennyi az idei teljesítménye.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#20054 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Nagy örömömre Johnson végigjátszotta a meccset aug. 24-én a WBA ellen, és szerintem nem volt rossz. Azóta talán egyszer lépett pályára kezdőként, de ha jól emlékszem lecserélték. :cry:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#20055 Hozzászólás Szerző: Robi »

andyslacker írta:Azért a védelmet ne vegyük olyan biztosra. Ferreirában mindig benne van egy végzetes hiba, Huth-ról nem is beszélve. Félő, hogy ahogy közeledik a VB, José több lehetőséget ad a germánnak, hogy bekerüljön a válogatottba.
ettől én is félek,Klinsmann nem véletlenül beszélt Joséval.Adjuk el a p*csába,mármint Huthot.A másik: Ferreiran és Huthon kívül még johnsonba is benne van a hiba (ha játszik).Bár róla utoljára a tavalyi szezonban hallottam :oops:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#20056 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Ailton írta:szerintem nyerünk, mert:
hasonlítsuk össze a posztonként a csaptot:
-kapus 1-0 ide : Valdez bizonytalan, egész mecsen rágózik kap egy gólt, köp egyet, rágózik, kap egy újabbat rá se bagózik....
-védelem: 2-0 ide: a Barca védelmének több gyenge pontja is van, a Chelseaé szinte tökéletes.
középpálya: marad 2-0, itt ugyanolyan jó képességű labdarúgók vannak mindkét csapatban.
-csatársor 2-1: a Barca csatársora jobb, mert Eto'o-nak jobb a helyzetkihasználása, mint Drogbának.

Tehát összetettben:
2-1[/u]
Azért a védelmet ne vegyük olyan biztosra. Ferreirában mindig benne van egy végzetes hiba, Huth-ról nem is beszélve. Félő, hogy ahogy közeledik a VB, José több lehetőséget ad a germánnak, hogy bekerüljön a válogatottba.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#20057 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem simán megoldható, hogy ne kapjunk gólt otthon. Tavaly (illetve még idén, ugye:)) nagyon leültünk 3-0 után, ami érthető. Jöt a két portugál hibája és máris 3-2 volt...
Bár szerintem is az idegenbeli meccsen fog eldölni minden. Nyerjünk otthon 1-2 góllal, hogy a Camp Nou-ba kontrázhassunk!!! Már pedig abban nagyon jók vagyunk. Tavaly is 0-1-gyel fordultunk....
Aztán csak a kiállítás miatt nem nyertük meg azt a meccset.
Nagyon remélem, hogy Drogba nem játszik majd. Crespo-t a csapatba!!
A cseréje meg legyen SCOTTY!!:)
Only one Di Matteo!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#20058 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Azért a bajnoskágból ne iduljunk ki, igazán erős csapattal nem játszottattok. Ezt a mai Realt még a REAC is megverné, így a Celta, Máalga, Depor meg nem vmi acélos támadósorral rendelkezik. A Premier Leagueben sokkal jobb csatársorok ellen kell játszani, hisz a Henry, Bergkamp, Reyes a Ronney, v. Nistelrooy, a Cissé, Moro és mondjuk a Keane, Defoe, Mido csatáros sem gyenge. Ezzel szemben a Primera Divisionban az titetek mellett a Valencié igazán erős Mista, Villa.
De majd emglátjuk, hogy kijön e a két bajnokság közti különbség.

Barcafan

#20059 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Na igen Oleguer... Tavaly mi barca szurkolók azért imátkoztunk, hogy Frenki vegye már ki a kezdőből, de legalább középről. Nos ez meg is történt pár hónapja... Oleguer ha játszik, akkor is csak jobb szélen kap szerepet... Amióta ott van nem hibázik annyit(mert kevesebbet van ott a labda:DD) tehát az ő hibáiból mostanság már nem alapozhat senki. A Puyol-Marquez kettős pedig teljesen megoldja a védekezést...

Amióta ő nincs ott a védelem tengelyében azóta a bajnokságban 10 meccsen 28-4-es, a bl-ben pedig 6 meccsen 14-2-es gólkülönbséget produkáltunk.
De gondolom ti is tudjátok, hogy a csapat védekezése nem csak a védősoron múlik. Labdavesztéskor már a 3 támadónk egyből visszatámad(Roni nem igazán:D) és a középpályásokkal vmint a feltolt védelemmel olyan szinten szűkítjük a területet hogy a középszintű ellenfelek még a kapuinkig sem jutnak el sokszor...

És tuti biztos hogy nem fogjátok kapott gól nélkül kihúzni egyik meccset sem ellenünk!!! Erre garanciát vállalok:)))

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#20060 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

a barca támadósora európában szinte a legerősebb,de a védelmetek katasztrófa.....oleguernél még Johnson is jobb,pedig Ferreira fog jáccani....puyol meg talán marquez a legerősebb védő/k,nekünk meg az egész védelmünk erősebb,mint a tiétek....ki lehet húzni....simán

Válasz küldése