Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39961 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sztem is Carvahlonak játszani kell, tanári módon csinálja a megelőző szereléseket és a labda kihozatalokat...a játék inteligenciája átlagon felüli...nehéz döntés ki lesz a két kezdő belső bekk, ha mindeki egészséges...

és ha már felállások, én is felvázolok egyet 8) ...lehet egyezik már valakijével:



----------- Cech -------------
-Belletti--Carvahlo--Terry--Bridge-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou/Anelka----
----------Drogba--------------


a Kalou és Anelka döntés nekem a legnehezebb, talán megpróbálnám Anelkát is kezdőben hogy milyen lenne, de Kalou jobban vissza tudna zárni a széleken, Anelka inkább befejező csatár...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39962 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Csabo írta:...RC elég szar mostanság akkor tornyokat rug, hogy na csak. terry azért sokkal jobb mint fejjel meg pláné!
A. Cole és Bridge között nehéz a döntés, de amit művel a Pompey ellen, majdnem lőtt egy gólt és azt ahogy előkészítette az zseniális volt.
Carvalho elég szar mostanság... hm, a legstabilabb, legkiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtó, legjobb formában lévő védőnk... mi tényleg nem ugyanazokat a meccseket nézzük...

AC meg alapjaiban rosszabb, mint Bridge. Ha annyi, amit a Pompey ellen csinált, neked elég, akkor majd nézd vissza a Pool elleni CC mérkőzés második gólját :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39963 Hozzászólás Szerző: kdako »

8Lampard8 írta:Essien tavaly elég sokszor került ki a szélre és tényleg nagyon jló teljesített!Nekme is csak azok a megoldásai jutnak eszembe amik nektek. :)
mondjuk azt ne felejtsük el, hogy azért voltak annyira hatásosak azok az Essien-megindulások, mert váratlanak voltak. Az ellenfél nem számított rá, hogy ott tűnik fel. Ha viszont stabilan jobb szélső vagy jobb oldali kp. lenne, sokkal inkább kiszámítható lenne. Szerintem nem neki való az a poszt.
GO BLUES!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39964 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Zsoca87 írta:
Csabo írta:Hát ha nem akarunk semmit nyerni akkor a balhacicáé nagyon jó taktika, viszont ha nyerni akarunk:

----------- Cech -------------
-Belletti--Alex--Terry--A. Cole-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou----
----------Drogba--------------
Meg sem akarom kérdezni miért AC a kezdő balbekk... És hol van RC??? Te hány Chelsea meccset láttál az utóbbi 2 évben? :?:
Hát mondjuk pár kivételével az egésszet, a felkészülési meccseket azokat nem.

RC elég szar mostanság akkor tornyokat rug, hogy na csak. terry azért sokkal jobb mint fejjel meg pláné!
A. Cole és Bridge között nehéz a döntés, de amit művel a Pompey ellen, majdnem lőtt egy gólt és azt ahogy előkészítette az zseniális volt.
COME ON CHELSEA!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39965 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Én kiváncsi lennék,hogy ez a csapat mire lenne képes. :)
--------------Cech--------------
-Belletti-Carva-Terry/Alex-Bridge-
-------Essien--Ballack/Lampard--
----Joey--------------Kalou-----
-------Drogba----Anelka---------

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39966 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Essien tavaly elég sokszor került ki a szélre és tényleg nagyon jló teljesített!Nekme is csak azok a megoldásai jutnak eszembe amik nektek. :)

Csabo Carvalhonak nálad nincs helye a csapatban?Az utóbbi időben szerintem ő a legjobb védőnk!Elég nehéz mondjuk dönteni a Terry,Alex,Carvalho 3as közül,hogy melyikük játszon,Grantnek nehéz dolga lesz ha mindhárman egszéségesek lesznek :roll:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39967 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Csabo írta:Hát ha nem akarunk semmit nyerni akkor a balhacicáé nagyon jó taktika, viszont ha nyerni akarunk:

----------- Cech -------------
-Belletti--Alex--Terry--A. Cole-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou----
----------Drogba--------------
Meg sem akarom kérdezni miért AC a kezdő balbekk... És hol van RC??? Te hány Chelsea meccset láttál az utóbbi 2 évben? :?:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39968 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csabo írta:Hát ha nem akarunk semmit nyerni akkor a balhacicáé nagyon jó taktika, viszont ha nyerni akarunk:

----------- Cech -------------
-Belletti--Alex--Terry--A. Cole-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou----
----------Drogba--------------
Ezzel lőnénk meccsenként 3 gólt, már csak az a kérdés, hogy többet kapnánk, vagy kevesebbet...
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39969 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:
bilhacica írta:
Zsoca87 írta:Essien mint szélső?? Mondjuk a sebessége, munkabírása megvan hozzá, de nem egy cselgép, viszont relatíve jól lő, csak keveset... Egyszer kipróbálnám, de nem biztos hogy Essien ott bejönne, aztán kitudja, nálunk úgyis szokás mindenkit átnevelni, főleg Essient. :D Szerintem kapusként fog visszavonulni. :D
őőő ha jol emlékszem 05/06 ban amikor a 4-3-3 kezdett uncsi lenni mindekinek a 4-4-2 ben ő volt a jobb szélső folyamatosan, és tavaly is inkább szélen játszott. jo persze nem a kalsszikus értelemben vett szélső poszton de nem is ez a szürke rombolo gép volt mint idén....
Igen, előző szezonban többször játszott szélsőféleséget a jobbon, és nem is akárhogy: jól tör kapura, akár egészen kapuig, ha emlékeztek a BL-ben a Valencia elleni góljára pl (nekem ez ugrik be egyből)
Nekem meg a Barca ellen idegenben, mikor elrobogott a jobbszélen és csodásan tette a túloldalra Terry fejére, aki okosan középre adta Drogbának, ő pedig egy mellátvétel után átverve Marquezt, Valdes lába alatt a hálóba talált... Istenem, mekkora gól volt az!!! 8)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39970 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Csabo írta:
bilhacica írta:
kitaláltam egy még jobbat :P

Belletti RC Alex Bridge
Essien Mikel Ballack Joey
---Drogba---Anelka

tyuu ez már tul jo :D :P

végre két értelmes ember a két szélen aki jol tud beadni és két klasszis csatár elöl :P még a végén támado foci lenne ebből akárki meglássa :D
Hát ha nem akarunk semmit nyerni akkor a balhacicáé nagyon jó taktika, viszont ha nyerni akarunk:

----------- Cech -------------
-Belletti--Alex--Terry--A. Cole-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou----
----------Drogba--------------
ami tegyük hozzá a te véleményed....

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39971 Hozzászólás Szerző: Csabo »

bilhacica írta:
kitaláltam egy még jobbat :P

Belletti RC Alex Bridge
Essien Mikel Ballack Joey
---Drogba---Anelka

tyuu ez már tul jo :D :P

végre két értelmes ember a két szélen aki jol tud beadni és két klasszis csatár elöl :P még a végén támado foci lenne ebből akárki meglássa :D
Hát ha nem akarunk semmit nyerni akkor a balhacicáé nagyon jó taktika, viszont ha nyerni akarunk:

----------- Cech -------------
-Belletti--Alex--Terry--A. Cole-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou----
----------Drogba--------------
COME ON CHELSEA!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39972 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:
Zsoca87 írta:Essien mint szélső?? Mondjuk a sebessége, munkabírása megvan hozzá, de nem egy cselgép, viszont relatíve jól lő, csak keveset... Egyszer kipróbálnám, de nem biztos hogy Essien ott bejönne, aztán kitudja, nálunk úgyis szokás mindenkit átnevelni, főleg Essient. :D Szerintem kapusként fog visszavonulni. :D
őőő ha jol emlékszem 05/06 ban amikor a 4-3-3 kezdett uncsi lenni mindekinek a 4-4-2 ben ő volt a jobb szélső folyamatosan, és tavaly is inkább szélen játszott. jo persze nem a kalsszikus értelemben vett szélső poszton de nem is ez a szürke rombolo gép volt mint idén....
Igen, előző szezonban többször játszott szélsőféleséget a jobbon, és nem is akárhogy: jól tör kapura, akár egészen kapuig, ha emlékeztek a BL-ben a Valencia elleni góljára pl (nekem ez ugrik be egyből)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39973 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Essien mint szélső?? Mondjuk a sebessége, munkabírása megvan hozzá, de nem egy cselgép, viszont relatíve jól lő, csak keveset... Egyszer kipróbálnám, de nem biztos hogy Essien ott bejönne, aztán kitudja, nálunk úgyis szokás mindenkit átnevelni, főleg Essient. :D Szerintem kapusként fog visszavonulni. :D
őőő ha jol emlékszem 05/06 ban amikor a 4-3-3 kezdett uncsi lenni mindekinek a 4-4-2 ben ő volt a jobb szélső folyamatosan, és tavaly is inkább szélen játszott. jo persze nem a kalsszikus értelemben vett szélső poszton de nem is ez a szürke rombolo gép volt mint idén....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39974 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Essien mint szélső?? Mondjuk a sebessége, munkabírása megvan hozzá, de nem egy cselgép, viszont relatíve jól lő, csak keveset... Egyszer kipróbálnám, de nem biztos hogy Essien ott bejönne, aztán kitudja, nálunk úgyis szokás mindenkit átnevelni, főleg Essient. :D Szerintem kapusként fog visszavonulni. :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39975 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
kitaláltam egy még jobbat :P

Belletti RC Alex Bridge
Essien Mikel Ballack Joey
---Drogba---Anelka

tyuu ez már tul jo :D :P

végre két értelmes ember a két szélen aki jol tud beadni és két klasszis csatár elöl :P még a végén támado foci lenne ebből akárki meglássa :D


szerk:

ez igy tényleg qrva jo lenne. elég csak arra gondolni mennyivel sokoldalubb Essien focija ha nem csak középen kell rugdosodnia, (arra ott van Mikel) és most ráadásul kiegészülve egy Bellettivel....
a másik oldalon detto van egy jo páros, Joey meg Anelka amugy is egyelőre ugy néz ki jol megértik egymást és hát technikásak nagyon... szuper lenne sztem ez a 4-4-2.
középen meg ugye a talán két legkeményebb közép pályásunk Mikel és Ballack... mind2 90 tiszta izom meg vagy 185 cm :)
nem lepne meg ha Grant ezt küldené ki legközelebb 8)
(bár inkább meglepne mert ez a csapat a legjobb formában lévő 11 és akkor elkezdene cryolni egyszerre vagy 5 játékos hogy ő miért nem kezdhet... -.-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2008. február 6., szerda 14:08-kor.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier League

#39976 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
Egyéb: a Citeh csak véghezvitte Benjani leigazolását a Pompeyból. Számomra igen szimpatikus futballistáról van szó, tetszik a játéka, gólerős (12 PL találat) talán már írtam valahol, hogy elnézném kékben, szerintem bagatell összeg az érte kért/kapott 3,87M font.
Hát azért a maga 29évével ő se a fiatalítást képviselte volna nálunk :wink: :)
Chelsea FOREVER!!!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39977 Hozzászólás Szerző: Csabo »

ZenZo írta:
Csabo írta:
Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
A te állitásod szerint magamat is betehetném a kezdőbe, mármint ha nem azt kellene nézni kit hogy hívnak.
:x Te Csabo. Nehezen lehet elérni, de te ki tudsz akasztani ilyenekkel: ember... Zsoca állítása szerint igen, magadat is betehetnéd a kezdőbe, ha a Chelseaben játszanál és kitűnő formának örvendenél épp... mivel ezt viszont nem feltételezem, ennél fogva nem is tudom, hogyan fordulhatott meg a fejedben ez a gyönyörű mondat, amivel megajándékoztál itt minket... de ha gondolod, tartok neked egy gyorstalpalót:
Egy futballcsapatban azok léphetnek pályára, akik igazolt játékosai a klubnak. Egyszerre 11 játékos futhat fel a gyepre 1 mérkőzésen, 10 mezőnyjátékos és egy hálóőr (bár ez nem törvényszerű, csak logikus). A meglévő keretből az edző (angolul manager, jelen esetben Avram Grant) feladata, hogy a taktikához leginkább illő, leginkább formában lévő tizenegyet küldje ki. Ergo: aki sérült, nem tud játszani. Aki nem tagja a keretnek, az sem. Aki pedig jobb a másiknál bármiért is, előnyt élvez... remélem most már világos. :?: :!:
Aki meg piros lapot kap annak azonnal el kell hagynia a pályát és a következő mérkőzésen nem léphet pályára. Két sárga lap egy mérkőzésen szintén egy pirossal ér fel.
Az számít gólnak amikor a labda teljes terjedelmével áthalad a gólvonalon. A kapus meg csak a büntetőterületen belül foghatja meg a labdát.

Nem tom biztos marad ki még vmi!
COME ON CHELSEA!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39978 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Csabo írta:
Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
A te állitásod szerint magamat is betehetném a kezdőbe, mármint ha nem azt kellene nézni kit hogy hívnak.
:x Te Csabo. Nehezen lehet elérni, de te ki tudsz akasztani ilyenekkel: ember... Zsoca állítása szerint igen, magadat is betehetnéd a kezdőbe, ha a Chelseaben játszanál és kitűnő formának örvendenél épp... mivel ezt viszont nem feltételezem, ennél fogva nem is tudom, hogyan fordulhatott meg a fejedben ez a gyönyörű mondat, amivel megajándékoztál itt minket... de ha gondolod, tartok neked egy gyorstalpalót:
Egy futballcsapatban azok léphetnek pályára, akik igazolt játékosai a klubnak. Egyszerre 11 játékos futhat fel a gyepre 1 mérkőzésen, 10 mezőnyjátékos és egy hálóőr (bár ez nem törvényszerű, csak logikus). A meglévő keretből az edző (angolul manager, jelen esetben Avram Grant) feladata, hogy a taktikához leginkább illő, leginkább formában lévő tizenegyet küldje ki. Ergo: aki sérült, nem tud játszani. Aki nem tagja a keretnek, az sem. Aki pedig jobb a másiknál bármiért is, előnyt élvez... remélem most már világos. :?: :!:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39979 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
A te állitásod szerint magamat is betehetném a kezdőbe, mármint ha nem azt kellene nézni kit hogy hívnak.
COME ON CHELSEA!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39980 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
Hát ha nem akarunk nyerni semmit akkor valószínüleg jó lesz a bilha kezdője is.
Épp ez az az előző hsz-ban is elmondtam, hogy mi a gond és miért olyan nehéz hozni a meccseket, azaz az Arsenalnak miért olyan könnyű.
COME ON CHELSEA!

Válasz küldése