Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40481 Hozzászólás Szerző: Lamps »

na bazmeg...mit lehet mondani egy ilyen meccs után?!
cech megint nagyot bakizott, a villa oldalról kiállítás jogos volt a könyök miatt, sheva gólja szép, ma nagyon jól játszott, és talán az ilyen meccsek miatt érdemes elgondolkodni, h tényleg jó lesz-e nekünk ha eladjuk. alex gólja is angyon szép volt, ott is sheva csinálta a nagyot, aztán meg elaludtunk...laurssenről lemaradtak, Ballack szabija nagyon szép volt, mestreien csavarta el a fal mellett...carvalho megérdemelte a pirosta, csodálkoztam, h nem tört el Agbonlahor lába...(amit csak így zárójelben jegyenék meg: inkább most fizessünk érte 15 millát, mint 2 év múlva 25-öt, mert engem a stílusa nagyon emlékeztet egy Dr.Ogba nevű kollegája játékára...habár most nem kedvelem annyira ez után a meccs után...)...a 8. gól meg...sztem nem volt kéz, a bíró pláne nem láthatta, ott volt cashley keze, de sztem nem nyúlt bele...
lényeg a lényeg...1 pont, holott ha jobban figyelünk, mondjuk 3-2-es állásnál, nem is 4-3-nál, akkor simán megvan a 3 pont.
mindenestere pörgős kis meccs volt, néha kemény belépőkkel, de legalább kihajtották magukat a srácok!
köv meccsen ashley és carvalho enm játszhat, + Lampi sérülése nem tudom milyen komoly, de most nem ártana neki egy kis pihenő.
pizarron kívül kalou volt harmat gyenge, ezeket a srácokat likvidálni kell, mert lényegében soha nem tesznek szinte semmit a meccsekhez...
ma még ferreira játéka is elfogadható volt
aki kiemelkedően jó volt az Sheva, Alex, Ballack, essien és még talán joey, bár neki voltak sokkal jobb meccsei is...
:evil: :evil: :? :cry:
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

#40482 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

nemértem mér kell 2 golt beszopnunk ahhoz hogy jol.eredményesen jáccunk..de tényleg nem!a másik az hogy basszus felálltunk a sír legmélyéről 2szer nálunk volt az előny...a végén is mikor Ballack beverte a szabadrugást asszem kb a 86. perceben!akkor mi a rákért em lehet kibírni még azt a kb 6-7 percet ,ráülni az eredményre azt csoki,vágni a fát meg minden,,,ezt nagyon nemtudom felfogni!
amugy ki*aszott jo meccs volt!nincs máár hangom,meg a torkom is fáj annyit ordibáltam a góloknál,meg ugráltam a szobámban!ezt pedig be kellett volna huzni ott volt a kezünkben többször is...
agggyatok munkát!!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40483 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem találok szavakat, hihetetlen meccs volt, óriási kár, hogy nem húztuk be, mert ez nagyon lökést adott volna. ááá, felrobbanok az idegességtől!! arról meg most még ne is beszéljünk, hogy fogunk kiállni a következő meccsen...
GO BLUES!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

#40484 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

jeah:S
agggyatok munkát!!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#40485 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

twopac írta:hazai pályán nem lehet gond bizok benne hogy ez egy könyű kis 2-0 lesz!carewt megfogja alex agbolnhalort meg carvalho!meg petrovval kell vigyázni,mert jó kis játékos
Ashley Young játszik? Mert ő is nagyon jó és szélvészgyors!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40486 Hozzászólás Szerző: twopac »

hazai pályán nem lehet gond bizok benne hogy ez egy könyű kis 2-0 lesz!carewt megfogja alex agbolnhalort meg carvalho!meg petrovval kell vigyázni,mert jó kis játékos
mindörökké chelsea!!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#40487 Hozzászólás Szerző: findex »

ParanoidAndroid írta:uuu!
halljátok!? megálmoddtam egy Lampard gólt!de kajak így álmodtam!kirugja a kapusunk...a védő nemtudja levenni a labdát,átpattan felette és a leérkező labdát Lamps egy 25-30 ról megküldi...egyenesen repül a labda és ugy csapódik le ahogyan az a nagykönyvben megvagyon írva:) és a végén BIMMMMM-GÓÓÓL!!!
:)
remélem így lesz:)
figyelj!ha így lesz kérhetsz bármit tőlem! :D
Carefree, wherever we may be

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

#40488 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

uuu!
halljátok!? megálmoddtam egy Lampard gólt!de kajak így álmodtam!kirugja a kapusunk...a védő nemtudja levenni a labdát,átpattan felette és a leérkező labdát Lamps egy 25-30 ról megküldi...egyenesen repül a labda és ugy csapódik le ahogyan az a nagykönyvben megvagyon írva:) és a végén BIMMMMM-GÓÓÓL!!!
:)
remélem így lesz:)
agggyatok munkát!!!!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#40489 Hozzászólás Szerző: findex »

kdako írta:A meccsről: ilyen kiszenvedett győzelmet, te atya ég...!!! volt három infarktusom legalább a meccs alatt. De ha így nyerjük meg a hátralévő találkozókat, én nem bánom!!!
De azért idén még 6 infarktus sok lesz így Karácsony táján!nem? :lol: :lol: :D
Carefree, wherever we may be

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40490 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Valahogy örülök hogy nem láttam ezt a meccset, a kommentek alapján. :) Mind1, a lényeg a 3 pont.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40491 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

twopac írta:nyertünk,ez a fontos!csak sajnos behuzta a mu meg az arsenal is a saját meccsét!hilariora mindig lehet számitani,nagyot fogott annála fejesnél
Ja, Hilario kellemes meglepetés volt, pedig nagyon aggódtam, amikor bejött
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40492 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

berángattuk nagynehezen,de azért az rovers ellen szépen játszani nem könnyü ! lamps játéka még nem világos számomra ! sokkal kevesebbet védekezik mint josénál,de akkor a támadásokban kéne aktivabnak lennie ! majdnem rugott 2 gólt,de elökészitésben szerintem gyengusz ! drogba nagyon hiányzik,viszont azzal hogy joe és kalou feljavult sikerült gólt rugni ! seváról nem szivesen írok mert azt hiszitek utálom,pedig nem söt inkább sajnálom ! carvalho és alex is jó volt a motm még gondolkodom !!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40493 Hozzászólás Szerző: twopac »

nyertünk,ez a fontos!csak sajnos behuzta a mu meg az arsenal is a saját meccsét!hilariora mindig lehet számitani,nagyot fogott annála fejesnél
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40494 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Hűűű, húúú, siralmas, jóég, ez van, nyertünk, 3 pont, úgy látszik, ez a hétvége a nagyok nyögvenyelős győzelmeit hozta. Rossz volt nézni, hogy alig birtokoljuk a labdát, ha mégis, akkor meg eladtuk. Az egyetlen játékos, akit kiemelnék, Carvalho. (meg a két kapusunk)
Azért a 70. percből uraltuk a meccset, bár engem a végén idegesített a sok elszerencsétlenkedett szöglet, mégha tudom is, hogy az elcsent percek fontosak voltak.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40495 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hűűű, húúú, siralmas, jóég, ez van, nyertünk, 3 pont, úgy látszik, ez a hétvége a nagyok nyögvenyelős győzelmeit hozta. Rossz volt nézni, hogy alig birtokoljuk a labdát, ha mégis, akkor meg eladtuk. Az egyetlen játékos, akit kiemelnék, Carvalho. (meg a két kapusunk)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40496 Hozzászólás Szerző: kdako »

A meccsről: ilyen kiszenvedett győzelmet, te atya ég...!!! volt három infarktusom legalább a meccs alatt. De ha így nyerjük meg a hátralévő találkozókat, én nem bánom!!!
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40497 Hozzászólás Szerző: Megyó »

az 5öst annak adják aki legjobb, igaz ez a sok pénzre is. focisták vannak egy páran a világon mintahogy fősulisok is.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40498 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta: ez a terv amit leirtál, de valoságban ez nem létezik. és igen ugy ahogy mondod: "szerinted úgy mennek fel a játékosok, hogy valaki csak rúg egy gólt, vagy mi? "
nem ugy mennek fel de ez van... majd csak rug vhogy vki golt... ennyi a taktika...
a játékosok teljesitménye meg annyira ingadozo hogy csak na.. egyik meccsen vezér Lamps, másikon 5ös..., Essien egyik meccsen kapura se lő, másikon meg nyomatja mint tavaly.
seva teljesitménye annyiban állando hogy mindig szarul játszik de néha vhogy lő golt...
Kalou Ő majdnem mindig jo, Mikel is. de hidd el semmi taktikánk sincs... semmi... nem tunk rugni két egyforma golt, csak rögtönzés az egész...
Mert emberek ők is, nem gépek, bármennyire is meglepő. Te minden egyes nap ugyanolyan jól teljesítesz a saját területeden?? azt hiszem, még főiskolára jársz, igaz, szóval hogy hogy nem 5ös mindegyik zh-d? és erre nem az a válasz, hogy a focisták ezért utcalány sok pénzt kapnak, mert ez az emberi tényezőre nem kifogás.

Ja, Kalou mindig jó - mindig jól kihagyja a helyzeteit...
GO BLUES!

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#40499 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

ZenZo írta:Passz. Lehet, hogy Hilario is kapott egy meccset, hogy legalább a padra ülhessen. De Belletti? Bridge? A favágók ellen egy hátvédcserénk van?
Essien bevethető középen és jobb oldalt hátul, Ben Haim pedig középen és széleken is,
PF pedig talán még jobban játszik amikor bal oldalt tolja (Portugál válogatott).
Lehet variálni, a legrosszabb esetben SWP is tud jobb oldalt szaladgálni :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40500 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Passz. Lehet, hogy Hilario is kapott egy meccset, hogy legalább a padra ülhessen. De Belletti? Bridge? A favágók ellen egy hátvédcserénk van?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése