Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40561 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most olvasom, hogy a Citeh meg (valószínűleg) nagy fogást csinált: megkapta kölcsönbe Nery Castillot(23) a Sakhtartól 1 évre. Szerintem nem rossz boltot csinálnak vele.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40562 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Olvastátok Wenger nyilatkozatát? Érdemes....
"I watched Eboue's tackle again and I don't think he wanted to 'do' John Terry," he said.

"He touched him and I'm really sorry that John was injured. Ideally, Eboue shouldn't have put his foot in there. We do not encourage our players to do that.

"But John Terry should not have been on the pitch at that time because his tackle on Fabregas was the worst of the match.

"I don't think he would have been sent off had he not been England captain. If you start to think like that you become mad.

"But the referee did not see exactly the violence of the tackle. Terry got away with it and good luck to him.

"But that didn't mean we wanted to injure him. I want my players to behave well and we do not want to injure people."
:evil:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40563 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

grimrieper írta:csak egy kis csemege . a QPR uj tulajdonosai Ecclestone.Briatore,es az uj partner aki a vilag egyik leggazdagabb emberenek szamit Abra vagyona is csak apro penz nem mas mint a steel baron Lakhsmi Mittal. a kovetkezo evre iger a csapatnak £50 millat jatekosokra ha feljutnak akkor azt mondta kolthetnek £100-150 millat is. nem semmi . kivancsi leszek hogy oket hogy fogjak utalni.
semennyire, mert már most borítékolni merném, hogy a qpr fel sem fog jutni jövőre (sem) és nem lesz komoly csapat belőlük....buzsáky jól odabaszott a karrierjánek ezzel.Szerintem.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#40564 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:Amúgy nem tudom, ennek mi értelme... :) Miért pont a QPR? Simán vehetnének egy PL-es csapatot is. Vagy játszani akarnak egy kis Football Managert? Hogy egy kiscsapatból csinálnak pár év alatt egy világverőt?:)
Meg a stadionjuk is csak 20ezres :)
Mondjuk nemsok eladó elsőosztályú van már :D
Igazad van ez már igyis-ugyis FM szagú :wink:
Tom nem ide tartozik de ki milyen csapatot venne meg?(Chelsean kívül)
:D
Chelsea FOREVER!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#40565 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Amúgy nem tudom, ennek mi értelme... :) Miért pont a QPR? Simán vehetnének egy PL-es csapatot is. Vagy játszani akarnak egy kis Football Managert? Hogy egy kiscsapatból csinálnak pár év alatt egy világverőt?:)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40566 Hozzászólás Szerző: twopac »

ha jól tudom az utolsó helyen áll a qpr nem?
mindörökké chelsea!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#40567 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

csak egy kis csemege . a QPR uj tulajdonosai Ecclestone.Briatore,es az uj partner aki a vilag egyik leggazdagabb emberenek szamit Abra vagyona is csak apro penz nem mas mint a steel baron Lakhsmi Mittal. a kovetkezo evre iger a csapatnak £50 millat jatekosokra ha feljutnak akkor azt mondta kolthetnek £100-150 millat is. nem semmi . kivancsi leszek hogy oket hogy fogjak utalni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40568 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:mindegy majd kiderül mi lesz,mindenesetre kiváncsian várom hogy ki jön ki jobban ebből a hajtásból
Én is, bár nagyon merem remélni, hogy végre mi jövünk ki jól belőle, azaz kicsit sűrűbben fog állni újra az első négyes, mint teszem azt a grand slam hétvége előtt. Tehát ha három pont, vagy azon belül lennénk az elsőhöz képest, már örülnék. Annál is inkább, mert kemény lesz a január a kieső afrikaiak miatt. Ott mellettünk még az Arsenal lesz az, aki megsínyli az Afriaki Nemzetek Kupáját, a ManU abból jól jöhet ki.

Még 1 hír a PL-hez: edzőt vált a Fulham. Nem csoda.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40569 Hozzászólás Szerző: twopac »

mindegy majd kiderül mi lesz,mindenesetre kiváncsian várom hogy ki jön ki jobban ebből a hajtásból
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40570 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A ManU is csak 1 olyan nagy csapat, akinél a kiscsapatok ellen mindig benne van a meglepetés, pl. whu tavaly, nem vagyok biztos benne, hogy olyan sima lesz. Azon viszont csodálkozom, hogy a Fulham elleni meccsünket ilyen simának veszed. Utóbbi években elég sok x-et játszottunk ahhoz a döntetlenkirállyal, hogy ez se lehessen sima meccs.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40571 Hozzászólás Szerző: twopac »

az a baj munak könnyű lesz ez a 4 mecs szerintem evertonban lehet bizni,de a wsthamet szerintem kitömik tevezzel az élen
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40572 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ha az Arse B tudott nyerni Blackburnben, akkor nekünk is illene az A csapattal vasárnap!
GO BLUES!

Eteke
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2006. július 17., hétfő 9:54

#40573 Hozzászólás Szerző: Eteke »

ha bejönnének a számitásaim akkor igy fog állni a tabella:1 manu 50pont
2 chelsea 46pont
3.arsneal46 pont[/quote]

remelem nem igy lesssz,nemakarom,hogy a mu megnyerje ezt a bajnoksagot,inkabb az arsenal,mindkettojuk botlasaban bizok

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40574 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

twopac írta: dec 29 wstham-manu ezt is behuzza a mu
Elég logikus amiket írtál, meg van realitása, de szerintem a westham ellen jó lehet a whu az x-re gondoljunk csak a tavalyi évre. ;) :D Na szóval jó lenne ha igazad lenne.
Mondjuk a meglepetést soha nem lehet beleszámolni, a nagy hajtásban mind3 csapatnak becsúszhat egy-két vereség(inkább egy persze), szóval szerintem fölösleges számolgatni, majd meglátjuk, és bízzunk a fiúkban, hogy hozzuk a meccseinket, és akkor már nem rajtunk múlik.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40575 Hozzászólás Szerző: twopac »

egy kicsit előre tekintenék,kezdjük velünk mi vár ránk:
dec.23 blackbun-chelsea blackburn nincs túl jó forfmában,kötelező győzelem
dec 26 chelsea-astonvilla villa erős carewal meg agbonlahorral,de hazai pályán kötelező
dec 29 chelsea newcastle ,bárkire veszélyesek lehetnek egy meccsen,de ismét hazai pálya ahol kötelező 3 pont
január 1,fulham-chelsea egy kis levezetének jó lesz.4kemény meccsünk lesz de hozható a 12pont!
nézzük az arsenalt:
dec 22,arsenal-tottenham-szerintem itt jó egy x-re a Sp*rs,mert ramosal kezdenek belejönni
dec 26 portsmouth-arsenal talán itt is kihozza egy x-re a portsmouth
dec 29 everton arsenal-szerintem itt nyerni tud az everton egy kis szerencsével
janu 1 arsenal-westham it nyerni fog az arsenal valószinűleg!
ez a 4 meccs nagyon kemény egy fiatalokal teli arsenalnak szerintem nem fogják birni,minimum hullajtanak 5pontot!
és végül nézzük a mancsesztert:
dec 23 mancs-everton bizok az evertonban hogy kihozzák x-re most nagyonerősek
dec 26 sunderland-manu egyértelmű 3 pont
dec 29 wstham-manu ezt is behuzza a mu
janu 1 manu-birmingham egyértelmű 3 pont
nos szerintem egyértelműen a munak van a legkönnyeb dolga szerintem hozzák a 4 meccset 10ponttal,de inkább 12-vel
nekünk se könyű de az arsenalénál mindenképp,és nekünk kötelező a 12 pont,
az arsenalnak pedig kegyetlen a sorsolás ha kihozzák 9ponttal már örülhenek!
ha bejönnének a számitásaim akkor igy fog állni a tabella:1 manu 50pont
2 chelsea 46pont
3.arsneal46 pont
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40576 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:azért elkell minden csapatban egy technikás játékos aki képes váratlanra és most ez hiányzik a csapatból!
Nem mondtam, hogy nem kell; csak ha nincs mögötte szív, lélek, akkor luf@sz az egész.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40577 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért elkell minden csapatban egy technikás játékos aki képes váratlanra és most ez hiányzik a csapatból!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40578 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ebben is van valami, de pont hogy a PL-ben nincs az a nagy szükség erre. Mármint a technikás, villogó játékosokra. Ezért is szerettem meg az angol focit. Hajtás. Az kell. Ez az, ami nincs meg ebben a csapatban. Én is azt érzem, amit valaki már egy topikkal arrébb Terryvel kapcsolatban leírt, hogy mostmár elkönyveltük, elfogadtuk, hogy mi is nagy csapat vagyunk, és sokszor egy kicsit belesz@runk az egészbe. Ahogy Tore is írta, Terryn is jól meglátszik ez a változás: 3 éve ő volt hátul a szikla, a nyugodt erő. Most meg... néha mint egy hisztis pics*. Nem egyszerű a világ egyik legjobb csapatának és a világ egyik legjobb válogatottjának a kapitányának lenni. Nem kerülik el a sérülések sem mostanában. Ez elég frusztráló lehet, aláírom. De térjünk vissza az eredeti szálhoz: szóval nekünk nem kellene más, mint lendület. Mert ha mi nem akarunk focizni, akkor azon a pályán nem lesz meccs. És idén már játszottunk vagy 3-4 ilyen mérkőzést.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40579 Hozzászólás Szerző: twopac »

jól mondod bilha,nincs olyan játékosunk jelen pillanatban akinek elég egy megmozdulás és eldönti a meccset,nincsenekváratlan cselek,megoldások és ha ez nincs akkor nehéz dolga van egy csapatnak a premier ligában!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40580 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Etelkozi írta: Bezzeg 2004-2005. Abban a csapatban akkor minden és mindenki a helyén volt...




remek kiindulási pont a vizsgálodás végett.

ha tudást nézzük CSAK a szélek gyengültek meg, de az nagyon. a védelem és Cech akkor is ilyen jo volt mint most. ugyan most nem Terry hanem Alex aki nagyon magabiztos, de összeségében ugyan ilyen jo volt. a csatár sor egyértelmüen erősebb, de nem azért mert azota több csatárunk van, hanem mert Drogba szintü csatárunk nem volt, azaz volt csak az nem ilyen Drogba volt:P

a középpálya közepe meg.... Lamps sokkal gyengébb, de Mikel és Essien jol kiegészitik egymást 3 an.

én még mindig, a cselek, az 1-1 elleni párharcok, a váratlan huzások, a technikás focisták hiányában látom a gyenge játékot.

már leirtam egyszer, ami tökéletesen mutatja 2005 és 2007 közti különbséget.
akkor Joey volt a 3. számu, most Ő az első számu szélsőnk.... ez minden elárul....
ugyan fejldőtt azota de nem akkorát...
ez az swp malouda páros Robben és Duffhoz képest :) vicc :)
én ebben látom a csapat gyenge teljesitményét, és gondolom azt is tudjátok, hogyha a csapatban van egy játékos aki sokat vállal akkor a többiek is felbátorodnak. nah amennyiben mindenki azt látja hogy 1 védőt sem tunk lecselezni, csak megy a bénázás akkor egy hátvéd hogy merjen meglépni cselt a saját térfelén pl? hogy merjen hátvéd létére neki vágni az ellenfél 2-3 emberének?

Válasz küldése