Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8101 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:Kép
Szurkolók tegnap a Bridge-en
Hasonló tüntetés a '73-ban volt mikor Ossie elhagyta a Bridge-t.
IN CHELSEA WE TRUST!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8102 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 006084.stm

Játékos vélemények. Hát nem sok jóra számítok januárban...
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8103 Hozzászólás Szerző: Norbert »

IN CHELSEA WE TRUST!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8104 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:
kdako írta: Nem feltétlenül. Lecsapott volna ránk egy Lerner-féle ember, és akkor a dobogóért harcolnánk.

Nem volt semmi bajom Abrával, tetszett ahogy örül, ahogy élvezi a meccseket. De ha valamihez nem értek, akkor megbízom azokban, akiknek ez a szakmájuk, mégha én állom a számlát, akkor is. Főleg, ha 3 év után úgy tűnik, jól csinálják.
szóval valószínűleg valaki más vállalta volna fel a80 millió fontos adóságunkat...talán..esetleg...

szóval szerinted abra döntése volt?:D...ugyan már...ezt te sem gondolhatod komolyan...de ha így jobb egyeseknek...küldjük el abrát is....
A végső szót ő mondja ki.
az lehet....de nem hiszem hogy előtte nem kéri ki a tanácsokat...ne nézzük már hülyének..:)..kőkemény üzletember...nem egy buta barom...aki lottón nyerte a pénzét..:)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8105 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:
kdako írta:
szpecnaz írta:AKkor pár dolog...

páran eddig úgy szídták a fórumon murit, hogy szapannal a szájukban kellett volna aludniuk....most meg megy a siránkozás, hogy mekkora edző és sajnálja...

aki abrát szídja az fogja fel hogy abra nélkül a L**ds szintjén lennénk...
Nem feltétlenül. Lecsapott volna ránk egy Lerner-féle ember, és akkor a dobogóért harcolnánk.

Nem volt semmi bajom Abrával, tetszett ahogy örül, ahogy élvezi a meccseket. De ha valamihez nem értek, akkor megbízom azokban, akiknek ez a szakmájuk, mégha én állom a számlát, akkor is. Főleg, ha 3 év után úgy tűnik, jól csinálják.
szóval valószínűleg valaki más vállalta volna fel a80 millió fontos adóságunkat...talán..esetleg...

szóval szerinted abra döntése volt?:D...ugyan már...ezt te sem gondolhatod komolyan...de ha így jobb egyeseknek...küldjük el abrát is....
A végső szót ő mondja ki.
GO BLUES!

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#8106 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Hát mivel tegnap nem olvastam újságot ezért teljesen meglepődtem ma mikór látom a hírt.
Murino kezdetben nem örültem hogy idejött mivel portugál aztán lassan kezdtem megismerni megkedvelni mert kiderült elég hamar hogy pont ő kellett az akkori chelseanek.
Szerintem nem lennénk kétszeres bajnokok ha nem ő az edző.
Viszont már tavaj is érezni lehetett hogy már nem stimmel minden a sok vita veszekedés és hogy már kezdték kiismerni a csapatot mindez már meg is mutatkozott a második helyben.
Szerintem azért mondott le mert látta hogy ez az idei chelsea már nem tud nyerni szerintem jobban fel kelett volna frissiteni a csapatot, persze a sok sérülés is közrejátszik abban h most itt tartunk.
Idén szerintem sokkal kiegyensúlyozotabb lesz a premier liga.
Valószínüleg nem tud veszíteni és ugy volt vele hogyha nem tud nyerni valamit akkor ahhoz ő nem adja a nevét talán ez lehet az ok.
Hát nagyon sajnálom h elmegy.
Edmonton Oilers fan

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8107 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:AKkor pár dolog...

páran eddig úgy szídták a fórumon murit, hogy szapannal a szájukban kellett volna aludniuk....most meg megy a siránkozás, hogy mekkora edző és sajnálja...

aki abrát szídja az fogja fel hogy abra nélkül a L**ds szintjén lennénk...
Nem feltétlenül. Lecsapott volna ránk egy Lerner-féle ember, és akkor a dobogóért harcolnánk.

Nem volt semmi bajom Abrával, tetszett ahogy örül, ahogy élvezi a meccseket. De ha valamihez nem értek, akkor megbízom azokban, akiknek ez a szakmájuk, mégha én állom a számlát, akkor is. Főleg, ha 3 év után úgy tűnik, jól csinálják.
szóval valószínűleg valaki más vállalta volna fel a80 millió fontos adóságunkat...talán..esetleg...

szóval szerinted abra döntése volt?:D...ugyan már...ezt te sem gondolhatod komolyan...de ha így jobb egyeseknek...küldjük el abrát is....

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8108 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:AKkor pár dolog...

páran eddig úgy szídták a fórumon murit, hogy szapannal a szájukban kellett volna aludniuk....most meg megy a siránkozás, hogy mekkora edző és sajnálja...

aki abrát szídja az fogja fel hogy abra nélkül a L**ds szintjén lennénk...
Nem feltétlenül. Lecsapott volna ránk egy Lerner-féle ember, és akkor a dobogóért harcolnánk.

Nem volt semmi bajom Abrával, tetszett ahogy örül, ahogy élvezi a meccseket. De ha valamihez nem értek, akkor megbízom azokban, akiknek ez a szakmájuk, mégha én állom a számlát, akkor is. Főleg, ha 3 év után úgy tűnik, jól csinálják.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8109 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

AKkor pár dolog...

páran eddig úgy szídták a fórumon murit, hogy szapannal a szájukban kellett volna aludniuk....most meg megy a siránkozás, hogy mekkora edző és sajnálja...

aki abrát szídja az fogja fel hogy abra nélkül a L**ds szintjén lennénk...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8110 Hozzászólás Szerző: kdako »

A játékosok reakciója: Drogba sírt állítólag, és Lamps is le volt törve. Többségüket megölelte, amikor búcsúzott. Ahogy olvasni lehet, Sevával csak egy hűvös kézfogás volt.
GO BLUES!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8111 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát igen.. ha a szurkolók is így vélekednek,akkor képzeljük el,miken mennek most keresztül a játékosok! :(

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8112 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kép
Szurkolók tegnap a Bridge-en

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8113 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lippivel az is gond, hogy egy büdös szót nem beszél angolul.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8114 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ajj még mindig nem hiszem el :( aszittem ahogy telnek az orák majd kimegy a fejemből a dolog ,de ha belegondolok abba, hogy Mouri sose üll majd többé a kispadon miközben nézem a meccset... :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8115 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A manure ellen idegenben játszunk.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8116 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
dunyha írta: Remélem hétvégén jól játszunk rúgunk 2-3 gólt!!!
A legjobban attól tartok, hogy olyan fásult és gyenge játékot fogunk produkálni, hogy még ez a gyenge formában lévő ManU is sima vereséget mér ránk otthon. Nem sokgólosat, de simát. :(
Hát otthon nem kéne kikapni mert akkornemcsak Murinak hanem a veretlenségünknek is lőttek...
Chelsea FOREVER!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8117 Hozzászólás Szerző: Daniel »

8Lampard8 írta:
Dani1905 írta:a baj hogy ez az év így elment.a legjobb lenne ha jönne hiddink ö van mouri szintjén mást még mindig nemtudok pedig gondolkodtam...
Lippi......
Talán,de ö nincs a mouri szintján valamivel altta van,de ne mrossz ,hiddink kell

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#8118 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Dani1905 írta:a baj hogy ez az év így elment.a legjobb lenne ha jönne hiddink ö van mouri szintjén mást még mindig nemtudok pedig gondolkodtam...
Lippi......

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8119 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Én is gondolkodtam egy kicsit azon délután, amit itt már feldobtak páran: hogy az utóbbi meccseken kicsit több frusztráció mutatkozott Josén. Lehet, hogy már ez is része volt a hárommeccses nyeretlenségnek. Nyilván nem úgy hozta meg ezt a döntést JM, hogy na ma kkaptunk (a Rosenborgtól), tele van a tököm az egésszel, elhúzok innen a pics*ba... írhatnak bármit, ez már régóta megvolt. És én ezt még mindig Seva megvételéig vezetem vissza. Most a hétvégén is jól látszott Abran, mikor Seva egyenlített, hogy vigyorgott és tapsolt... JM-et jószerével tavaly az egész szezonban b@szogathatta, mert Sevat igen kevésszer szerepeltette. Abra a klubnál teljhatalmú úr, ezt pedig José erős egyénisége, karaktere elviselte, amíg hagyták dolgozni, de nem vette be soha. Most pedig hogy nyakára hozták Grantat, aki azért Abraval nem titkoltan jó viszonyban van, úgymond besúgónak és kötekedőnek, kontrollernek vagy minőségellenőrnek, nevezzük bárhogy, ez sok volt. Jó erős hónapja tervezgette ezt Mouri.
(persze ez is csak feltételezés, mint bármi)
Az utolsó cseppet szerintem Terry (akiben talán legjobban bízott mint csk-ban) iránta tanusított bizalomvesztése jelentette, a Rosemborg elleni meccs utáni orvosi vizsgálatos ügyben. Addig míg a csapat mellette volt és az eredményeket is hozta - védett volt, mihelyst ez a kohézió megbomlott közte és a csapat között az utolsó védőbástyája is összeomlott Romannal szembeni vitájában. Én így látom...
IN CHELSEA WE TRUST!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8120 Hozzászólás Szerző: Daniel »

a baj hogy ez az év így elment.a legjobb lenne ha jönne hiddink ö van mouri szintjén mást még mindig nemtudok pedig gondolkodtam...

Válasz küldése