Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#181 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2023. december 16., szombat 23:54
cech19960320 írta: 2023. december 16., szombat 18:32 Bournemouth-Luton közben félbeszakadt, mert a Luton CSK-ja összeesett a pályán... Remélem nem komoly!

City meg megint botlott... Ők De Bruyne hiányát érzik meg ennyire? Vagy mitől zuhantak meg így?
De Bruyne, Haaland nem volt, érdekes nem jönnek annyira az eredmények. Mi lenne ha 8-10 sérültjük lenne folyamatosan, ahogy nekünk vagy más csapatoknak. Meg sztem a nyári erösitések se hozzák azt a szintet, Gündogan pl sztem hiányzik nekik ilyenkor (de Bruyne sérüléses időszak). De persze lehet visszaesés a tavalyi triplázás után motivácioban.
Ugyanez volt nálunk is, amikor még nagycsapat voltunk. Rossz forma, sérültek, stb esetén összejön 1-1 döntetlen olyan csapatok ellen akiket papíron verni kéne. Utána viszont sikerült összeszedni magunk, újra felpörögni és nyomatni a dózert.

A probléma itt az, hogy az utóbbi 5-7 évben kiscsapatok ellen is 3-4 gólos szopókba szaladunk bele, sokszor teljes/szinte teljes kerettel. Utána pedig azt sem lehet mondani, hogy felpörgünk, hónapokig megy a lelketlen, hajtás nélküli performansz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#182 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta: 2023. december 16., szombat 18:32 Bournemouth-Luton közben félbeszakadt, mert a Luton CSK-ja összeesett a pályán... Remélem nem komoly!

City meg megint botlott... Ők De Bruyne hiányát érzik meg ennyire? Vagy mitől zuhantak meg így?
De Bruyne, Haaland nem volt, érdekes nem jönnek annyira az eredmények. Mi lenne ha 8-10 sérültjük lenne folyamatosan, ahogy nekünk vagy más csapatoknak. Meg sztem a nyári erösitések se hozzák azt a szintet, Gündogan pl sztem hiányzik nekik ilyenkor (de Bruyne sérüléses időszak). De persze lehet visszaesés a tavalyi triplázás után motivácioban.

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#183 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bournemouth-Luton közben félbeszakadt, mert a Luton CSK-ja összeesett a pályán... Remélem nem komoly!

City meg megint botlott... Ők De Bruyne hiányát érzik meg ennyire? Vagy mitől zuhantak meg így?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#184 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Sindu írta: 2023. december 9., szombat 21:30
Bandi írta: 2023. december 9., szombat 20:42 Nem semmi amit a Villa csinál, jövőre mehetünk rá az ő játékosaikra, ha már a Brighton hype csillapodni látszik :lol:

:lol: őket már tuti nem előzzük meg idén. Sp*rs, castle, MU hármas összes tagja előtt kell végeznünk az 5. helyért. Remélem az EL-re még odaérünk :roll: ahhoz 6. hely elég. azt nem tudom vajon a 7. is?
attól függ, hogy kinyeri az F.A kupát
de álom marad csak az EL szereplés csak úgy jöhetne össze, ha megnyernénk a kupát.
vagy nyerünk most zsinorba 10 meccset esetleg úgy még összejöhetne.
felkell készülni, hogy jövőre sem lesz nemzetközi kupa szereplés

Sindu
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#185 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Bandi írta: 2023. december 9., szombat 20:42 Nem semmi amit a Villa csinál, jövőre mehetünk rá az ő játékosaikra, ha már a Brighton hype csillapodni látszik :lol:

:lol: őket már tuti nem előzzük meg idén. Sp*rs, castle, MU hármas összes tagja előtt kell végeznünk az 5. helyért. Remélem az EL-re még odaérünk :roll: ahhoz 6. hely elég. azt nem tudom vajon a 7. is?

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#186 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem semmi amit a Villa csinál, jövőre mehetünk rá az ő játékosaikra, ha már a Brighton hype csillapodni látszik :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#187 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mi voltunk teljesen enerváltak a MU ellen vagy a meccsterv nem ült, ugyanolyan szarok voltak ma is mint a mi meccsunk elott.

Most hetkozben kiesnek a BL-bol, valoszinuleg csoport utolsoként aztan jon nekik egy jo kis Liverpool, West Ham, Aston Villa túra 10 napon belul.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#188 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sindu írta: 2023. december 9., szombat 19:01 Nézzük pozitívan: leadtak 3 pontnyi előnyt :D kár, h az Evertonhoz megyünk. Nem most fogunk felzárkózni :D :(
A gond az, hogy nekünk 19 pontunk van, egyel elöttünk a west hamnek 24. Szóval ha holnap nem nyerünk, és a WH igen, akkor kb vége a szezonnak és a 10.helynél tovább nem jutunk, csak csodával határos módon.
8 pont lesz a hatranyunk a 9.helyezett mögött, ami egészen elképesztő blama. :o
7. vagy 8. helyen kéne zárnunk a szezont ahhoz, hogy jövőre azt mondjuk, fejlődtünk és mehet tovább az épitkezés, ha nem... az elfogadhatatlan, fiatal keret ide vagy oda.

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#189 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2023. december 9., szombat 18:59
Ugyan olyan szarok mint mi, csak mivel régebb óta együtt vannak, kicsit jobban kijött nekik idén a lépés. ennyi. otthon csapni kell őket és akkor van esély év végéig megelőzni őket.
Szerintem előbb foglalkozzunk azokkal akikkel pontszámban azonosan állunk (Brentford, Wolves, Bournemouth), aztán majd ha esetleg képesek vagyunk megnyerni 3-4 meccset zsinórban akkor lehet foglalkozni az előttünk állókkal. Bár mondjuk olyan mindegy hogy a 7. vagy a 10. helyen végzünk, koncentráljunk inkább a Ligakupára, az a mi terepünk :D

Sindu
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#190 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Nézzük pozitívan: leadtak 3 pontnyi előnyt :D kár, h az Evertonhoz megyünk. Nem most fogunk felzárkózni :D :(

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#191 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. december 9., szombat 18:39
Traxver írta: 2023. december 9., szombat 18:34
Pityee írta: 2023. december 9., szombat 18:32 Mu - bournemouth 0-2

Nemtudom sirjak e vagy nevessek :D
Már 3 sztem sírjunk :roll:
Remélem cobhambe nézik, bohócok :D
Ugyan olyan szarok mint mi, csak mivel régebb óta együtt vannak, kicsit jobban kijött nekik idén a lépés. ennyi. otthon csapni kell őket és akkor van esély év végéig megelőzni őket.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#192 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2023. december 9., szombat 18:34
Pityee írta: 2023. december 9., szombat 18:32 Mu - bournemouth 0-2

Nemtudom sirjak e vagy nevessek :D
Már 3 sztem sírjunk :roll:
Remélem cobhambe nézik, bohócok :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#193 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2023. december 9., szombat 18:32 Mu - bournemouth 0-2

Nemtudom sirjak e vagy nevessek :D
Már 3 sztem sírjunk :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6797
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#194 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mu - bournemouth 0-2

Nemtudom sirjak e vagy nevessek :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#195 Hozzászólás Szerző: emsanya »

frankieboy08 írta: 2023. december 8., péntek 12:11
Cappy írta: 2023. december 8., péntek 10:38 A castle is eleg ketarcu csapat. Azok utan, hogy ugy jatszottak a mu ellen, ahogy a mu jatszott ellenunk, kepesek kikapni az everton-tol 3-0-ra.
szerintem csak kiégtek kicsit, hetek óta konkrétan ugyanazzal a 11 emberrel tolják a heti 2 meccseket annyi a sérült ott is. és innen is üdvözlöm a FIFA meg az UEFA összes döntéshozójának az édesanyját a téli vb-kért meg a még több meccses bajnokok ligája csoportokért. pár év és szerintem mindenhol a 30 fős keret lesz az alap mert 25 főre nem lehet építeni a sok sérülés miatt.
Sztem is most fáradtak el mentalisan meg fizikalisan a menetelésben, latszott hogy mennyire nem bírtak mar menni.

Meg nincsenek oriasi nagy kulonbsegek a csapatok kozott, ez az Everton is siman ki tudja hasznalni a faradtsagot, körbe verik egymast a csapatok, kemeny liga.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#196 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Cappy írta: 2023. december 8., péntek 10:38 A castle is eleg ketarcu csapat. Azok utan, hogy ugy jatszottak a mu ellen, ahogy a mu jatszott ellenunk, kepesek kikapni az everton-tol 3-0-ra.
szerintem csak kiégtek kicsit, hetek óta konkrétan ugyanazzal a 11 emberrel tolják a heti 2 meccseket annyi a sérült ott is. és innen is üdvözlöm a FIFA meg az UEFA összes döntéshozójának az édesanyját a téli vb-kért meg a még több meccses bajnokok ligája csoportokért. pár év és szerintem mindenhol a 30 fős keret lesz az alap mert 25 főre nem lehet építeni a sok sérülés miatt.

Cappy
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#197 Hozzászólás Szerző: Cappy »

A castle is eleg ketarcu csapat. Azok utan, hogy ugy jatszottak a mu ellen, ahogy a mu jatszott ellenunk, kepesek kikapni az everton-tol 3-0-ra.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#198 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Drogbert írta: 2023. december 8., péntek 6:46
kecske01 írta: 2023. december 7., csütörtök 23:56 Everton - Castle 3-0 jól ráhangoltak a hétvégére :D

Spurst meg elátkoztuk úgy tűnik
A vicc az ebben az egészben, hogy 20 ponttal rendelkezne az Everton ha nem buntették volna meg őket :D tehát jobbak mint mi.
Ebben túl sok vicc nincs, kevés jobb alsóházi edzőt tudnék mondani Dychenál, szinte azonnal összerántja a csapatait és egységet alkotnak. Nagyon jól építik fel a reaktív játékukat az ellenfél függvényében.
Mi nem vagyunk képesek aktívak lenni, emellett a reaktív játék is inkább passzív, ahogy a Castle meg a MU ellen megmutatták az aranyifjak.
Akár le is igazolhatnánk lassan, ha már úgyis a tabella közepén szeretünk tanyázni, vele a 6-7. hely tuti meglenne.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#199 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kecske01 írta: 2023. december 7., csütörtök 23:56 Everton - Castle 3-0 jól ráhangoltak a hétvégére :D

Spurst meg elátkoztuk úgy tűnik
A vicc az ebben az egészben, hogy 20 ponttal rendelkezne az Everton ha nem buntették volna meg őket :D tehát jobbak mint mi.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#200 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Everton - Castle 3-0 jól ráhangoltak a hétvégére :D

Spurst meg elátkoztuk úgy tűnik

Válasz küldése